8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
jojo :-( je to nějaký ...... čekala jsem že tu bude frčák,takový termínek
Profilova fotka
no, co mi rekli ve svatebnim salonu, tak pry zadanejsi je 2.8.2008 treba se nevesty zapojuji vic do jinych diskusi nez do teto.... holt lonske 3 sedmicky byly ukecanejsi :-|
Já si myslím že je to úplně jedno,píšu tam kde to potřebuju a kde se něco děje.Tady to spíš spinká 8-(
Profilova fotka
a co, co vám ječště chybí zařídit? my mám e zatím to hlavní (moje šaty, prstýnky, bydlení, hostinu) a dál si musíme celkem máknout :-p
Profilova fotka
ahoj, tak ja se k vam take pridam :-), diskuzi uz sleduji dlouho, ale odvazim se az ted :-). no my mame prstynky, restauraci s ubytovanim, vse na obrad, oblek, oznameni bude finišovat, šaty se mně šijou, vyvazky vyrabim po vecerech, ale uz jich chybi jen par, vybranou cukrarnu a kvetinarstvi. pak tedy nemam kadernici, to bude problem sehnat, fotografa, ktereho jsem chtela, tak uz mel rok dopredu plno... tak mame nekolik náhradníků, snad to dopadne dobře :-)
No čím více se to blíží,tak začínám propadat dojmu,že nemám skoro nic a že to nestihnu :-p V úterý má dorazit zásilka s dekoracemi a vývazky.Kadeřnici sice mám,ale asi budu muset měnit,protože má čas až v 10 a já se obávám že by se to nestihlo,obřad je od 14h.Fotograf nám taky vybouchl,takže nevím,nevím,jestli seženeme náhradu.Alespoň že kameraman je na 100%.No prstýnky jsou doma,šatičky taky.Ještě nemám botky a přítel se synem si ještě nebyli půjčit oblek....chlapi no :-D Jinak pak už to jsou jen drobnosti......jooo až na to,že jsme ještě nebyli odevzdat na matrice papíry a nezaplatili poplatek :-N ale času dost,chystáme se tam za týden.
irisha-tak vítej mezi nás :-D a kdepak máte svatbu??
Profilova fotka
tak my jedeme ve středu do SR a do Vizovic vyřídit matriku, výzdobu, vývazky, kytky a všchny tyhle věci nám udělá květinářka - naši pojedou 5.června do to Zlína zařizovat + kadeřnici, kosmetičku, fotografa atd. , já musím sehnat závoj, boty v podstatě mám, koupila jsem si před 2 lety v Německu perleťový lodičky a sednou mi k šatů a pak už zbývá jenom oblek pro ženicha. Budeme ho kupovat, takže stačí v červenci ;-) a už jenom se opalovat a opalovat :-D blbě chytám barvu, tak abych nebyla jak z vápenky :-D :-D
schnek-a kde máte obřad??Tak to máte docela perný program :-. Dneska je venku krásně tak jdeme do přírody fotit syna na oznámení,skorošvára chodí na počítačovou školu tak nám to oznámení nějak zpracuje,je šikovnej.No a já se v týdnu vrhnu na výrobu jmenovek na stůl,pozvánek na rozlučku a asi zkusím i pozvánky na svatební hostinu a na svatební párty.No penízky jen lítají. Jak jste na tom s hostinou a tak...na kolik Vás to vyjde?? :-p
Profilova fotka
no, puvodne jsme meli mit v botanicke zahrade, ale protoze je tam jedna svatba za druhou (po pul hod), tak jsme to zavrhli. Nakonec ji budeme mit v Jabkenicich v obore v altanu :-). Obed potom v benatkach nad jizerou ve slepy koleji. Výborne tam vari, to je neco pro me chutove bunky :-)
Profilova fotka
obřad máme ve Vizovicích na zámku. Finančně netuším, o to se starají rodiče, sami nám to nabídli ;-) oznámení atd. dělat nebudeme, zveme jenom nejbližší rodinu, až potom rozešleme, že jsme se vzali ;-)
irisha-tak to jo to je opravdu dost málo času.My máme obřad na Kunětické hoře od 14h a máme čas hodinu,to je docela v pohodě.Kolik Vás bude??
Článek se načítá
schnek-tak to máte teda dobrý,že se Vám o to starají rodiče.My platíme něco sami(šaty,doplňky,výzdoba,obřad,kytky atd.),ale také nám přispěli moji rodiče a moji prarodiče(a ne zrovna málo).Penízky použijeme na hostinu,bude nás 50 takže se to dost hodí.Zato rodiče přítele se neangažují vůbec,nepomůžou nám vůbec s ničím,natož aby nám přispěli finančně. :-S
Profilova fotka
bude nas malo, pocitame, ze tak 30-35, vzhledem k tomu, ze je to pracovni den, na vecer se sjede asi vice kamaradu :-) no, a celou svatbu si platime sami, tedy ja, pritel jeste nepracuje, tak je to dost zajimavy... :-( Je pravda, ze rodice pritele o tom nevedi, oznami se jim to az oznamenim, a doufam, ze do te doby uz bude vsechno zarizene. Je to tak lepsi, alespon nam do toho nikdo nemluvi :-)
Profilova fotka
nás bude max. 20, fakt malinko. Na jednu stranu je to fajn, není tolik starostí, ale zase mě trochu mrzí, že si nemůžu pozvat i kamarády a tak
schnek-a proč si je nemůžeš pozvat??
irisha-tak to si dobrá že to platíš sama,já bych tolik peněz dohromady asi nedala.A to docela ušetříme na hostině a na večerní párty,protože to vše pořádáme na fotbalovém hřišti,kde máme pronajatou malou hospůdku a tak máme vše svoje.Tím myslím jídlo a pití,na tom se dost ušetří. ;-)
Profilova fotka
no pozvat bych je mohla, ale pochybuju, že někdo pojede z Plzně do Zlína, platit si cestu a ubytování kvůli svatbě ;-)
:-N ahaa no tak to jo,to je opravdu docela daleko.To se asi berete v místě bydliště skoro manžela ne??Mě by to asi bylo hrozně líto,já chci mít kolem sebe hodně kamarádů(ti teda dorazí až večer na párty,ale na obřad se určitě podívat přijdou)
Profilova fotka
mě to právě líto je, ale dohodli jsme se, že to s nima oslavíme. No taky to neni skoro v místě, ženich je ze SR, ale pořád to mají blíž než do Plzně, prostě to tak nějak vyšlo. Dohodli jsme se, že to uděláme na půl cresty ;-)
Profilova fotka
cesty
Jo tak to máte docela složité co?Ale co,hlavně že se dokážete dohodnout,já jsem tvrdohlavá palice asi by mi to dělalo velké problémy.Tak to s kamarády oslavíte před svatbou a nebo až po svatbě??
schnek-jak tak koukám tak už taky máte potomka co?? ;-)
Profilova fotka
jj, máme roční zvíře :-D to ještě nevíme, jestli před nebo po, uvidíme, jak to vyjde, taky musíme mít hlídání ;-)
Našemu jsou 3 a ponese nám prstýnky x-) Doufám jen že nebrkne a nebudeme je tam pak všichni hromadně hledat :-D
Profilova fotka
alespoň kdyby ještě byla v rodině nějaká holčička na družičku, ale bohužel samý kluci...
Tak u nás je 6ti letá slečna od bratránka,půjde za družičku x-) No a pak tam bude ještě jedna slečinka,která se má narodit mé svědkyni během pár dní,doufám že to zvládne
Profilova fotka
já jsem byla strejdovi, když mi bylo 5 a bylo to pěkný :-) doufám, že nebude pršet, mám šaty s vlečkou a nemám, kdo by mi je nosil, leda 14letej synovec :-D
:-D Tak to je dobrý.Já mám taky vlečku a je mi úplně jasný že si ji pošlapu a když ne já tak přítel určitě :-D Právě si hraju s pozvánkou na rozlučku a nemůžu přijít na nějaký vtipný text,ch jo. :-(
Profilova fotka
já myslím, že by do toho šel :-D minulej rok jsme byli v SR na dovolený a jeli jsme do Bojnic do ZOO a Roman mi celej den nosil flašky a mlíko pro malýho v batůžku na zádech a byl to takovej chlupatej batoh, zvenku našitá kapsa a v ní žlutej chlupatej medvěd :-D takže on tyhle věci bere s nadhledem. Sice s ním puberta mlátí, ale trochu jinač a je hrozně prima :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?