8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
schnek: To jsou ty poslední,nebo ty vínové? Ale jsou hezký oboje!!! určitě to potom dej do alba,ať se můžu podívat ;-) Já teda vazbu na autě budu mít s unělých kal a zelenkavé umělé růžičky,je to podle mého zbytečné ničení kytek..Bude do toho prát sluníčko,a navíc od toho motoru ta kytka bude trpět. A co potom s tím? Na stůl? Tam už jsem objednala ikebany...Ale ještě přemýšlím maminkám nad zelenou Anturií......Jinak ještě budu mít mini kalu jako náhrdelník....
Profilova fotka
okka.. koukám, že miluješ kaly.. já je mám taky ráda.. ale paní mi u nás řekla, že i bílé stojí cca 180/ks. Takže jsem to vzdala, měla jsem vybranou kytičku, kde jich bylo asi 21.. ale taky jsem zjistila, že jsou různé velikosti, i tloušťky stonků..... takže to pak na ceně asi také závisí... No já moc bílé nechci, protože se bojím, že to splyne se šatama... :-|
kaly jsou krásné,vždycky jsem si je přála...Já budu mít v kytce asi pět nebo šest kal,opravdu teď nevím. Kytka bude malinká a dopřevysu půjdou postupně za sebou asi tři kaly,jinak zbytek bude nahoře. A budou doplněný fréziema a mini zelenýma růžema. Je pravda,že hodně záleží i na tloušťce....Ale zas ty mega se mi nelíbí. Když to oživíš jinou barvou,tak to nesplyne. Já budu mít šaty bílé,jsem blond a bledule.....teď osmahlá trochu díky sluníčku a nebojím se toho.... :-)
Profilova fotka
tÿ druhý. nevíte některá, jak s čistírnou? čistí SŠ i takový ty rychlo, jako jsou v Tescu? my jsme vzali živý, nějak mě ani nenapadlo dělat dekoraci z umělých :-N
Jsou oboje hezké,kdyby bylo na mě,zvolila bych ty druhé.......Ale pěkné jsou oboje :-) S tou čistírnou,nevím....vypadá to jako pofydérní v těchto mega marketech,docela bych se bála,ale kdyby nebylo na vybranou,tak bych zašla,zeptala se a ošetřila bych si to! Já mám umělé :-D :-N
Profilova fotka
ty druhé myslíš ty s červeným lemem? ty jsem původně chtěla z MMB nechat si je ušít, ale udělali na mě takový dojem, že jsem si koupila nové od paní tady na bazárku. musím je nechat trochu upravit - zabrat přes prsa a dodělat ještě z druhé strany takovou tu přeložku pod korzet a jinak jsou prima. Jen chtějí vyčistit. nevím, co s nima paní dělala, tvrdí, že tak jí je dodali ze salonu, že je nikdo nenosïl...
Néé,myslela jsem ty čistě bílé, a potom bych si asi vzala až ty s tím vínovým....Tak úprava je asi maličkost pro šikovnou švadlenu,a myslím že dneska se dá vyčistit vše,ale asi bych se bála,aby mi nepoškodili látku....
Profilova fotka
to jo, to není nic složitýho ;-) no kdyby něco, tak mi je musí zaplatit, ne?
Jéé tady člověk chvíli není a pak to ani nestihne přečíst :-D Tak já teda nevím,pořád nemám kytičku vybranou.Ale jedna horká favoritka by tu byla,mám ji v albíčku. x-) Na autíčku budu mít srdce z buxusu,roste u sousedů na zahradě ;-)
schnek-ty šatičky jsou opravdu moc krásné!!!! x-) p.klara-ahojky a kdepak máte svatbu??
Profilova fotka
děkuju :-) jo a potřebuju poradit, na ženichovo auto máma objednala věnec z kopretin do tvaru srdce. Podle mě je to samotný pitomý pro ženicha, dala bych tam ještě cylindr, máma tvrdí, že to samotný blbý není, že je blbý dávat cylindr. Co myslíte?
No tak já budu mít na autě to srdce z buxusu a přítel jen cylindr a samozřejmě vlizelín do véčka.Jo a na ten vlizelín asi ještě našiju nějaká drobná zelená kvítka.Přítel srdce nechtěl,je to prý pro ženské(drsňák :-D )
Článek se načítá
No ale asi by si to měl rozhodnout ženich ne??Tak se ho schválně zeptej co by se mu líbilo.Já si myslela že mu to bude jedno,že se ho ani ptát nebudu,ale nakonec jsem byla docela překvapená!!A obzvláště pokud jde o auto...chlapi a auto,to je přece chlouba ne?? ;-)
Profilova fotka
já se ho ptala a on se divil, že tam vůbec něco bude a celkově se na to srdce tvářil, že to je spíš pro ženskou...
:-D chlap no.A co jinak,účastní se příprav nebo to nechává na tobě??Přítel občas s něčím pomůže,ale žádná sláva.Spíš nechápe co všechno připravuju a vždycky se jen usmívá a ťuká si na čelo.Prý jsem blázínek :-N Jediné co opravdu prožívá se svatební oznámení,vyrábí ho už pekelně dlouho a posldení týden ho neustále předělává.ale snad už bude hotové a bude klid
Profilova fotka
tak sem tam se k něčemu vyjádří, ale spíš mi připadá že pro klid doma :-D pořád opakuje, jestli se radši nevezmeme tajně :-D jediný, čím se zabýval, bylo jídlo na hostině :-D
schnek: Tak koukám, že je to asi všude stejné s těma názorama od těch našich miláčků :-) Kdybych mu tam nedala nic,tak by ho to nezarazilo, a kdybych mu tam dala červenou mašli místo bílé,asi by pokrčil rameny :-D :-D Jinak já bych do toho srdce dala přiměřeně velký klobouk..,určitě podtext že je to ženich....... Já budu mít na ženichovo autě také klobouk,zakončený mašlema na zrcátka a potom na kliky myrtové kroužky. asanaa: Ty sis ještě nevybrala? Ale já jsem teď koukala do albíčka,a myslím že ta květina co tam máš je krásná, a je to dobrá volba.Orchidee s bílou růží jsou krásné.
:-D Tak to je dobrý,ten můj je ještě vtipnější,vždycky s něčím přijdu a on se na mě nechápavě podívá,nahodí úsměv a pronese:A ty se budeš vdávat jo,kterej blázen si tě bere?? okka- x-) díík,to je opravdu asi favoritka.Ale teď jsem tam přidala ještě jedu a ta se mi taky moc líbí,je taková malinká,rozkošná,jednoduchá a hodila by se mi barvou k šatům tak zase nevíím :-N
asanaa: Už nikam nekoukej, nebo nevybereš!!! :-N :-N Potom budeš nešťastná jako já....Kouknu na tu druhou,ale ty orchidee jsou krásné,možná bych místo růžiček zvolila bílé frézie....voní...... :-) Jinak chlapi.....,neřeším.....Ten můj brouk vždycky řekne že na to má svoji manažerku a že se o nic nestará.... :-)
Profilova fotka
no ja mam podobny problem, kytku jeste nevim, neb budu mit saty az koncem cervna a pak podle toho ji snad uz definitivne vyberu. a ten muj se porad divi, co ze to zarizuji, kdyz uz vsechno mame... ze nemame zasedaci poradek, ktery je pro me hororem, poradi aut, nejaka vyzdoba restaurace, to snad ani nemusi byt :-)), proste nechapu, ze se takovyma blbostma zabyvam. dulezite je, ze pry mame prsteny, termin, misto, restauraci a jeden druheho.... :-)
okka-frézie hmm díky to mě nenapadlo,budu se muset poradit a uvidím co mi řeknou. irisha-jo :-D tak ono je to všude opravdu naprosto stejné.Chlapi tohle opravdu nechápou a moc to neřeší.Oni chudáčci už mají to nejhorší za sebou-požádali nás přece o ruku ne?? :-D No a pak už jen řeknou ano a je to.No a kde to bude,co budou mít na sobě,jaká bude výzdoba atd....... to už je přece docela jeno ne??Hlavně že bude rozlučka se svobodou 8-(
Profilova fotka
asanaa: ahojky... máme to v Častolovicích na zámku... s kytičkou mám taky pořád dilema... pořád přemýšlím, zda růže či kaly... ale asi to vyhrajou růžičky... ty si i můžu usušit a mít na památku... :-D
Ahojky :-) asanaa: Zkus se zeptat na ty frézie, mají plno druhů. Plno květé,nebo drobné....a vypadá to nádherně....a je to voňavoučké :-) :-) irisha: A víš aspoň do jaké barvičky to budeš stimulovat? Nebo tvar kytičky???? Jinak souhlasím.....chlapi neřeší v životě snad vůbec nic,co se týče designu a důležitých věcí...hlavně že si mají kam sednou,z čeho se najíst a vzít si na sebe vyžehlené navoněné prádlo :-D :-D A to že nás požádali o ruku,to udělali sakra těžkou věc!!! :-N :-N klara: ty si budeš schovávat kytičku? Já budu mít kaly s růžema...a nebudu si ji schovávat a vlastně ani házet nebudu,udělám si na házení jinou drobnou malou.
Profilova fotka
ahojky.. okka... no asi ano... kamarádka měla z růží takovou krásnou... a má ji v ložnici usušenou.. je to krásná dekorace a památka v jednom....
A krásný chytač prachu :-D Já jsem si loni na svtabě chytila krásnou kulatou svatební kytičku z růžových růží.....a abych dodržela tradice....,tak ji mám doma pořád pověšenou a můžu říct,že se těším..až jí dotyčné vrátím s tím že ji děkuju.... :-N Nevim, podle mého se to stejně časem vyhodí....spíš bych viděla to,že bych si do albumu dala třeba jednu kytku ze svatební na celou stránku vylisovat....
Profilova fotka
uz se nam to blizi x-) x-)
adisek: Nestraš........ ;-)
Profilova fotka
jj.. taky pravda.... asi mi z těch příprav trošku ...... a už se nám to opravdu blíží....
klara: Ber to z humorem....:o) Nějak to dopadne...A myslím,že většinu už máš zařízeno...a teď jen se modlit aby vše klaplo a počasí nám přálo...Jinak máme ještě času.....holky nestrašte!!!! pořád mi to přijde,jako v lednu,když jsem volala na matriku..........
Profilova fotka
hm... já taky volala v lednu.... :-D a když si vezmu, že už necelé dva měsíce, tak mě to trošku straší, aby vše klaplo.... jj... vše je, ale ještě jsem si objednala přes ebay jedny šatky.. jedny už mám, ale ještě jsem objevila hezčí, můj budoucí manžel je zahlédl a strašně se mu líbily, tak jsem si je ještě objednala... takže uvidíme... jinak oznámení, prstýnky máme, oblečení pro ženicha komplet..... tento pátek ještě jdeme domlouvat podrobnosti na zámek....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?