4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
A jak se ti v takových chodí prosím tě? To já vůbec nedávám...já se na tancování taky přezuju, mám ještě taneční botky v tělové barvě, to pod šatama stejně vidět nepůjde...a ty jsou pohodlný :)
Profilova fotka
nanyska..ale jestli si saty vybirala ve vysokych,tak je radsi neme..aby sis je pak neprislapavala :-|
Profilova fotka
ono 5cm udela svoje
Profilova fotka
ja mela taky nejdriv vymysleny 9cm vysoky,ale ted nez se mi uplne rozesijou saty budu vybirat tak 6-7 cm
Profilova fotka
Efe, s nižšíma to bude přesně na zem, s vyššíma kousíček nad zem, takže OK :-D Efe a co tvoje šatky? Už se to nějako rýsuje? Nebo furt jsi na tom špatně časově? Carry i když mám 180cm, tak dost často chodím na vysokých podpatcích, ale musí to být pohodlná bota. Jde o zvyk...taneční boty mám taky a na tancování budou asi nejlepší...
Profilova fotka
ja se bojim boty koupit bez zkouseni, tak uvidim az v tom NY jak poridim, asp si nejake vyzkousim...kazde botky jsou jine kdyz si je clovek obuje...a asp aby se v nich dalo chodit :)
Profilova fotka
No právě, určo je třeba vyzkoušet. Kor já mám širokou nohu a hned všechny mi nesedí...určo tam pořídíš, tam to bude jak v nákupním ráji :D
Profilova fotka
nanyska.. v patek si beru volno a jdu na krajky! at si kazde mysli co chce, uz to musim vyresit :))) zkusim dohodnout tu kvetinarku
Profilova fotka
no tak paráda! pak dej vědět.. jo a děláte nějaký ty svatební noviny? :-|
Profilova fotka
my budeme mit program..casovej harmonogram co kdy kde a zasedaci poradek... jinak ne :)
Profilova fotka
jo ten program mě taky napadl, že ho udělám, to je určo dobrý! mě ty noviny přijdou trohu jako nucenej vtip...
Profilova fotka
nanyska:presne..me taky...je pravda ze to lidi zabavi,ale ja o takovou zabavu nestojim :))
Článek se načítá
Profilova fotka
proto sem treba i pro kratkou svatbu..pro toze sem zazila tri dlouhy a jednu kratkou a ta byla skvela (ted myslim pro svatebcany) Nikdo se nenudil, neremcal ze chce domu.. proste je dulezity umet zabavu utnout ve spravnou chvili :D Ikdyz zase pro novomanzele je urcite lepsi delsi svatba aby si to poradne uzili :-D
Profilova fotka
nanyska krasny rukavicky.. ty prvni u me na plny care vedou..ale uvidis co pujde k satum lip :))
Profilova fotka
no právě..budu si to holt muset nějak představit...šaty sebou nepotáhnu :D...při nejhorším koupím obojí a pak jedny střelím :D. Takový se u nás prostě sehnat nedají... :-S
Profilova fotka
stejně je to div.. nebo vlastně není :D u nás se nedá nic kloudného sehnat
Profilova fotka
holky ja na svatebni noviny taky kaslu...prijde mi to takovy "cesky" zvyk :D a ma to kazdej... a kdo by se s tim chtel delat :D Jinak mne taky stve ze u nas se neda nic sehnat...to je tak i stema satama :(
Profilova fotka
jj koukala jsem na šaty co mají vystavovatelé na veletrhu v Paříži...ale zas tolik zajímavých věcí mi tam nepřišlo...spíš myslím, že je to tu horší s doplňky...
Profilova fotka
Tak třeba tam pořídíš i víc věcí než jen rukavičky :) Já myslím, že se šatama to není zas takový rozdíl... ale kromě prolistovaných BRIDES z USA nemám v zahraničí přehled.
Profilova fotka
No já už ani moc věcí kupovat nechci :-D . Příští víkend jedeme do Vídně, a tam bych chtěla koupit šaty na převlečení..a možná k nim boty...no a jinak to snad mám všechno ;). S Honzou ještě musím jít vyzkoušet jeho oblečení. Uvidím jestli mu bude slušet žaket :-N
Profilova fotka
No mne chybi skoro vsechno :D Asp co se tyce nevesty :P A s pritelem jeste chceme zksit nejaky jiny oblek, chtela bych neco mozna trochu uvolnenejsiho a ne tak slavnostniho, uvidime.
Profilova fotka
mě se právě líbí, že u žaketu je cylindr, že by nevypadal menší než já :-D :-D :-D Jo holky, ještě mě napadlo. Když chci aby mě viděl až v kostele, tak jak to mám udělat s kytkou? Asi neřešit a rovnou si ji nechat jak to vše budeme vyzvedávat?? :-o
Profilova fotka
no asi jo, nebo ti ji muze nekdo prinest... No do toho bych pritele nenacpala, ani to neni muj styl...spis mi prijde ten oblek az moc slavnostni, tak bych si asi pedstavovala neco lehciho oc se bude hodit na venkovni svatbu...uvidime :)
Profilova fotka
No jasný...venku je to něco jiného...do kostela to chci slavnostní :)..ale je možné, že mu to ani nebude slušet...mě to přijde takový retro anglický styl :)
Profilova fotka
nanyska, me kytku od muze vyzvedne svedkyne, ktera semnou pak pojede v aute :))
Profilova fotka
tak uvidíš jak se na to bude tvářit :) Ten můj by mi řekl, že jsem se zbláznila :D
Profilova fotka
Holky, akorát mi přišel závoj :D
Profilova fotka
tak fotku sem :)
Profilova fotka
No je hrozně zmuchlanej...tak až ho dám k mamce, tak pak i se šatama...je až na zem a ještě má kratší část přes obličej...ivory barva, jen tyl bez lemu...
Profilova fotka
Tak super, nemas asp fotku z katalogu? jestli budu mit zavoj taky chci taky jen bez lemu, bez perlicek atd... akorat ne asi na zem. ale zalezi na satech, mozna ani mit nebudu, uvidime :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?