4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
a jak ste se poznali? :)
Profilova fotka
Přes společného známého (H.kolega a můj známý). S tím známým jsem si doma dávala vínko a tak jsme zabrousili na FB...našli jsme se si Honzův profil a napsali mu "děsně vtipnou" zprávu...no pak jsme si psali, šli na véču...já pak odjela do Milána za kamarádkou...co čert nechtěl se to komplikovalo a já si musela vybírat ;)...takže jsem nakonec dala přednost českému Honzovi :-D :-D :-D :-D ...já která měla dycky cizince :-D :-D ..ale jak se říká, odříkaného chleba největší krajíc :-D :-D ...a vykládej Italovi o nudlích s mákem, o večerníčku...
Profilova fotka
ja mam kamaradku co ma podobnej problem,jako si mela ty.. snad si taky najde nejakyho cecha konecne :) Takze umis dobre italsky?
Profilova fotka
Jj dalo by se říci že umím x-) ...a vy jste teda v Plzni? A ty hraješ na baskytaru?
Profilova fotka
nejsme :) oba sme tam studovali.. Jsem tak nejak v Praze a Roudnici nad Labem. Oba sme basaci,ale uz neni cas hrat, navic v panelaku na to neni nikdy vhodna doba :-|
Profilova fotka
ale to se zmeni :)
Profilova fotka
Tak to je dobře....jj já jsem si říkala, že v té Roudnici...my jsme měli v Roudnici kdysi chatu. Tak hlavně aby vám to v KH vyšlo...
Profilova fotka
Jaaj holky, vy jste se zase rozepsaly :) Nejak nestiham :) Nany: to s tema cizencema je to fakt, ja chodila taky s cizincem, ale nebylo to ono...ted mam sice slovaka, ale ten je odchovanej jak ja, takz epohodka :) Efe: Tak blahopreju ke 4letemu vztahu :)
Profilova fotka
carrynko a vy jste jak dlouho spolu?:)
Profilova fotka
My spolu budeme na svatbe akorat 2 roky :) Bude to primo 2 lete vyroci co jsme spolu poprve "toto" :-D
Profilova fotka
to je pekny :))) Tak to sem mezi vama takovej "kmet" 8-)
Profilova fotka
No jo, nejsme spolu dlouho no... ale my spolu od zacatku bydlime, takze nam to pripada asi dyl :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinac mi dneska dosla prvni vec na svatbu, hnede stuhy z Ebay :)) jupii mam radost :)
Profilova fotka
jue jue :) libi se mi jak to vsichni pomalicku kompletujeme..
Profilova fotka
me se prave ty "cerstvy" svatby libi nejvic :-) Je to o to vasnivejsi vsechno a tak..nepoznamenana laska. Nam to diky bohu vydrzelo a zatim (tuk tuk tuk) sme v tom stejnym stavu jako na zacatku, tekze vetsina lidi si od pohledu mysli, ze sme spolu tak mesic a na to sme docela pysny.. :))) sme dva zamilovany kralici
Profilova fotka
Tak to je hezky :) Nevim, mne pak prijdou ty dlouhy vztahy uz takove prechozene...kdyz spolu nekdo chodi od gymplu nebo tak... nevim no. Uz je to pak skoro jak svatba kamaradu. Hi hi mne teda bude jeste trvat nez to zkompletujeme, jeste ze je tolik casu :) Ale staci takova blbina jako je masle, a jsem happy jak mala holka :)
Profilova fotka
presne :) my sme spolu od vejsky.. a ja sem rada ze mel predemnou jiny vztahy a jeste radsi ze vim, ze nas ta opravdova zamilovanost asi jeste dlouho neprejde :-D ale kdybych si mela vybrat, tak si ho samosebou vezmu co nejdriv :)))) ten muj kuba ma bratra a ten si vzal slecnu,ktera byla jeho prvni holka a ona to mela taky tak a zatim to nedopadlo moc dobre :-( brali se po sesti letech,kdy uz to bylo uplne vyhorely a maji problemy.. To uz pak snad ani nema smysl se brat :-(
Profilova fotka
No prave, kdyz uz jsou spolu lidi tak dlouho tak vetsinou uz spolu ziji jen tak a o svatbu ani tak nejde...to ja bych nechtela..
Profilova fotka
No taky si myslím, že po dlouhejch vztazích, a ještě když byli svoji první to asi není ono..taky jsem radši za víc zkušeností. Teď dotaz mimo: Mám zaplej caps lock a píšou mi malý písmena, a když ho nemám zaplej tak se píšou velký. Nechala jsem Honzu u mýho kompu a takhle to dopadlo. :-S Jo jinak jsem dnes rezervovala hotel pro naši rodinu. Tady na beremku jsem se dočetla, že to je třeba min půl roku předem ne-li víc. Tak jsem si oddychla, měli ho volný :-D Jo a mašle máš s iniciály Carry?
Profilova fotka
ne ne mám obyčejný, jsou z organzy takže tam by to ani nešlo...na ebay jsem nasla jen uplne tenky masle z takovyho toho divnyho matrose. Chtela bych satenovou stuhu tak 2 cm širokou s inicialy jen na dort, ale takovou jsem tam nenasla...
Profilova fotka
Aha, tak to jo...ale je o fajn, takovéhle balíčky :). Mě už z ebay všechno přišlo, tak přemýšlím zas co koupit. Ale čekají mě vánoční a narozeninové dárky :-D
Profilova fotka
Jo je to supr pocit, konecne mit doma neco na svatbu :) jeste my maji prijit nejake stuzky, pak ty kravaty a taky jsem si objednala nejake svatebni casopisy tak se tesim :)
Profilova fotka
Tak doufam, ze me nehazite do oho starovztahovyho pytle, protoze sme u sirokyho okoli velka vyjimka :) myslim ze prumer je tak 3-5 let, prave kuli tomu ze lidi studujou.. Takze to spousta lidi, jako treba my ovlivnit nemuzou, kdyz bydli treba u rodicu a nema penize. Takze krivdit jim nebudu. Nadruhou stranu znam lidi co jsou spolu skoro osm let a jsou porad blaznive zamilovany a budou se brat a pak mam kamaradku co je s klukem rok a je to hruza..jako stary manzele, div ze spolu mluvi... Pak ty stuzky vyfot carry :)) Holky nevite o nejakym krasnym a zajimavym naramku co by se ke me na svatbu hodil?
Profilova fotka
Časáky? České? Já jsem si jeden koupila a docela mě to zklamalo :(. Musím říct, že net je lepší...
Profilova fotka
ne české jsou hrozné...nic v nich není. koupila jsem si americke BRIDES, ta maji 400 stran plne inspirace, u nas se moc sehnat nedaji...koupila jsem si jich tam asi 5, slecna byla ochotna, dala mi celkem nizke postovne kdyz jsem jich chtela vic...
Profilova fotka
Tak to je super. To se na to musím podívat...
Profilova fotka
nejsou drahe casopisy, spis to postovne...ona tam toho mela vic a napsala mi presne kolik si toho objednat aby to vyslo do obalek s nejnizsim postovnym a vazila to aby to nebylo nad limit... jinak to postovny je nektery hrozny...
Profilova fotka
me babicka pujcila nejakou stoletou prirucku "vdavame dceru" je to dobryyy :DDD
Profilova fotka
:-D :-D efe tak to je dobré! určitě jsou tam skvělé ilustrace!
Profilova fotka
jojo :D ten naramek holky nevite? me uz nic nenapada... hledam spis antik veci ale asi to delam blbe :// nevim

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?