4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Nevím, jestli má u sebe fotky...ale řeknu jí ať mi kdyžtak pošle... ale písnu jí, možná ho má někde na fotce. Já jedu na víkend do Prahy, takže tu taky moc nebudu... Jinak jméno budeš mít hezké :) Kdyby to šlo u mně, nechala bych si taky dvě příjmení...jenže to zní divně :-(
Profilova fotka
aha, no tak jestli máte podobná příjmení jak jsi psala tak by to asi znělo divně. Jedině že bys jeho nepřechýlila...no já jdu v sobotu na marianne nákupy :) a v neděli budu stěhovat nábytek z Moravy...tož tady se určo neukážu... S tím kobercem jde o to, jen aby nebyl růžový sladce..víš jak to myslím :)...jo a jak dlouhý ty koberce má?
Profilova fotka
Tak to jsem se neptala...asi mi to říkala, ale to už jsem nějak pozapomněla. Zkusím se jí zeptat po víkendu ju. Jiank na Marianne dny právě jedu taky :))
Profilova fotka
No jasně, to vůbec nespěchá...děkuji moc že sis na mě vzpomněla :) No já jsem si to říkala, že to bude asi důvod přoč do Prahy jedeš :-D
Profilova fotka
JJ jezdím na to každý rok, budu u kámošky a za víkend projdeme všechny obchody :) Asp jednou za čas vyrazit bez chlapa na holčičí víkend :)
Profilova fotka
To je jasný, já jdu s mamkou v sobotu... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, teda...přes víkend nic :) Našla jsem nás až na konci druhé stránky :) Magdi jak jsi pořídila na nákupech?
Profilova fotka
Ahojky, dneska mám nějaké schůzky tož taky moc nebudu. Hele koupila jsem pár věcí, ale mimo slevy Marianne :-D . Aspoň jsem Honzovi koupila dárek k Vánocům, taky měli slevu 20%, takže se to celkem hodilo :-p . Co ty? Jak jsi pořídila? Byl krásný víkend...a jak se asi měla Efe v Českém Krumlově? My se tam chystáme na Svatováclavské slavnosti...
Profilova fotka
Ja utratila pul vyplaty...ani ne kvuli slevam, ale rada jezdim nakupovat do Prahy...lepsi jak v Brne :)
Profilova fotka
:-D To asi jo, i když zase jsem koukala, že některé obchody jsou jen v Brně a ne v Praze :)...já jsem viděla jedny botky co by byly dobré na svatbu, ale měli je ve výprodeji v Salamandru, vel jen mensi nebo vetsi nez moje...ale stejně mám trochu jinou představu...
Profilova fotka
No jelikoz netusim vubec jake budu mit saty tak nemuzu zatim resit ani boty...jinak mi rikala svatebni agentka ze bych mela asp pristi mesic zacit resit saty, tak ze obejdem par salonu...ach jo mam z toho hruzu!!!
Profilova fotka
Hele bude to v pohodě....hlavně si vem sebou někoho kdo ti třeba i řekne, že v tom vypadáš příšerně :-D :-D :-D ...aby ti nemazali v tom salonu med kolem huby...určitě vybereš něco pěkného...pak musíš dát nějaký fotky, jak ti to seklo...
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, doufala jsem ze to bude stacit resit az po Novem roce...ach jo. Ostatni holky se na saty tesi nejvic a ja z toho mam nejvetsi stresy...nemam rada saty, nejsem na to typ... nejradsi bych se vdavala v kalhotach :D
Profilova fotka
:-D já myslím, že tě určitě nějaké oslní...no tak si vyber asi nějaké jednoduché..nebo dámský smoking :-D
Profilova fotka
tak? co sem prosvihla? :)
Profilova fotka
Ahojky efe, neprošvila jsi nic :-D . Aktivní jsme nebyly :-D .Jak jsi se měla? Odpočatá aspoň trochu? Mě dnes dorazily ty růžové kravaty...
Profilova fotka
uz tak brzo?:-OOOO to je skvely!! :) nadhera. Libi se ti?
Profilova fotka
Jj jsou dobrý...jen na druhý straně je Emporio Armani Made in Italy...no to bych teda oželela, radši žádný nápis než jako fejk...ale na tuhle příležitost to je úplně v pohodě... No a jak bylo? Pádím na schůzku, tak budu až pozěji...pááá
Profilova fotka
at ti vsechno vyjde..paaaaaa.. V krumlove bylo nadherne. Vzdyt vite,jaky to tam je :)
Profilova fotka
Tak to ti ty kravaty dosly docela brzo :) Ja si ty ruzove objednala taky, tak cekam :)
Profilova fotka
Tak jsem tu..díky, kdyby nebylo tak hnusně tak ani nepospíchám zpátky. A kolik jsi jich objednala carry? Efe proč se tvoje album jmenuje, tak jak se jmenuje?
Profilova fotka
Objednala jsem 4. Tak jsem zvedava...jinak jsem nasla na netu krasne svatebni saty, ale v Brne takove nikde nemaji :( Ani v Praze v salonu, zkusim jeste casem i ostatni, ale tam maji saty co se mi opravdu libi...
Profilova fotka
Jo a máš je v albu?
Profilova fotka
jeste ne, ale jsou od Maggie Sottero, je jich tam vic co se mi libi..
Profilova fotka
Aha..no oni taky v salonech mají dost často jiné věci než na netu...takže je třeba mít budou... :-D
Profilova fotka
prave ze se bojim ze zrovna ty co mne se libi tu nikde mit nebudou...tak zacinam premyslet ze si taky necham nejake usit...
Profilova fotka
nanyska album se jmenuje takle divne, protoze sme se seznamili vlastne tak-(nebo spis sem si kuby prvne vsimla), ze na tom foru o baskytarach, kam sme chodili napsal, ze jednou budu slavna a bohata a umru tak, ze me orangutan Herbert prejede mym vlastnim golfovym vozikem :))) To me dostalo a byla ruka v nohavici jak se rika :D Zacala sem se o nej vic zajimat a nakonec sme se v Plzni videli prvne,jak uz sem psala a zamilovali se a hned prvni den spolu zacali chodit. V pondeli to budou ctyri roky :-D Imaginarni orangutan Herbert uz nam nejak zustal, vymysleli sme si o nem ruzny historky..treba ze chodi po plzni v klobouku a balonaku a zaslapava holuby..a podobne :))
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to je hodně dobrý :-D ..a gratuluji ke krásným 4 rokům...my jsme spolu teprv přes rok (květen)...
Profilova fotka
jojo :) my bychom se taky vzali ani ne po roce,kdybychom nebyli oba studenti..plne schvaluju :)
Profilova fotka
:-D no tak to my o tom mluvili od začátku, ale jemu se do toho moc nechtělo v reálu :-D ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?