4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
No tak to mě mrzí teda, to je nepříjemný. A co Kuba na to? Ten mu nic neřekne? :-( Nezastane se tě? Přeci jen budeš jeho žena, tak je to jako by urážel jeho... Naše rodiny se taky ještě neznají. Já mám dobrou mamku, s honzou vychází v pohodě, jezdíme k ní atd. Taky jezdíme k jeho rodičům, ty sou taky fajn, takže tyhle 3 plánujeme seznámit. Můj otec od nás odešel po 24 letech manželství...je ve společnosti dost arogantní atd...někdy se za něj fakt stydím jak se k lidem chová...tak z něho máme zase stres my...jak to všechno dopadne...někdy je normální, v pohodě, ale jindy to stojí za to... Ono v každé rodině něco bude, takže holt se buď člověk nějako přizpůsobí, nebo si to s tím druhým vyříká i kdyby to znamenalo, že spolu nebudou mluvit... Ale těžko radit no... Tak hlavně ať to nějako zvládnete a ty se obrň trpělivostí asi...nebo mu to prostě řekni natvrdo co si k tobě dovoluje...
Profilova fotka
on se ho boji (jeho otec je vazne despota a citovej vyderac),ale uz je to lepsi..nenechal by me v tom, ale vetsinou u toho primo neni, nebo je tak zaskocenej, ze v tu chvili nevi co rict a to samy ja..achjo. Prave, ze trpeliva sem byla dost a hodlam mu ted (ikdyz slusne) dokazat, ze si nenecham vsechno libit. On se urazi a pak to bude mozna lepsi mozna horsi.. uvidime :) Toho otce ale zvat nemusite ne? kdyz mamu opustil atd..
Profilova fotka
Jako my se stýkáme, takže ho určitě pozveme...jen teď už má Honza chudák sny, jako že na obřad přišel pozdě atd...ale třeba nakonec překvapí a bude v pohodě...spíš je to o tom, že nikdo neví co čekat, tak jsou pak trochu nervy no... Jako despota...to je hrozný...a strašně těžký...ale víš co, asi by se na to Kuba měl nachystat a říct mu, že jestli ho chce vídat tak i s tebou a že jedině když se k tobě bude chovat hezky. Si pak představ až budete mít děti? Co když tě pak bude ponižovat před nima? Nebo dokonce i je? Já vím, mě se to radí...ale s takovejma se musí tvrdě...dobrý slova pro ně nic neznamenaj...mě to mrzí teda...
Profilova fotka
vim presne jak to myslis..jenze nejhorsi je, ze kdyz sem mu jednou vytkla, ze nas falesne obvinil z anarchie na jednom vylete, tak jen koukal mlcel a pak se nechal slyset, ze nam nic nedela. On si prave mysli, ze nic spatnyho nedela. Jeho zena (moc hodna,mam ji rada) mu na vsechno prikyvuje(kam vitr tam plast),ikdyz neni stastna a on ji taky dost ponizuje a prijde mu to normalni,nechape,co dela spatne :-( Takovym lidem neni pomoci, mohla bych se s nim hadat do krve a stejne se nic nezmeni, protoze on se podle sveho usudku chova dobre. Ale pak se divi, ze za nima na navstevu skoro nechodime.. a chceme se odstehovat daleko daleko. Presne jak to udelal Kubuv stryc (bratr otce), mel tajnou svatbu jen se svedky a prestehoval se z Roudnice az do Krumlova.. budeme to mit obe jeste zajimavy :-D
Profilova fotka
No tak to chápu...to stěhování jsem taky chtěla napsat...to je pak asi nejlepší...pak možná bude rád, že se jednou za čas ukážete a nebude prudit a vás to nebude taky bolet, když budete daleko...hlavně aby to všechno vyšlo jak si plánujete... Jj bude to asi chvílema o nervy :-D, ale hlavně, že se na to těšíme :-D S Honzou jsme se dohodli, že každého prvního v měsíci mu ukážu co jsem zařídila, koupila atd. Ptže včera jsem už na jeho nezájem byla fakt naštvaná a jeho zase prej úplně znechucovalo, že každej den mu něco říkám. Takže aspoň ústupek :-N. Aspoň, že vás tu holky mám a mohu to filtrovat :-D
Profilova fotka
to je hodne dulezity :-D me se taky ulevilo.. Kdyz mate takovou domluvu,tak uz problemy urcite nebudou a budete oba spokojeny :-)
Profilova fotka
Efe našla jsem půjčovnu s těma tonetkama :), maí tam i ceník tak nevím...třebas se ti to bude hodit: cezaa eu
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja jsem dnes taky konecne dopracovala....mam dost. Koukam, ze jste stihly probrat hafo veci :) Efe: Neres tatu, zit s nim nebudes...a jestli se budete stehovat tak ho zas tak casto neuvidis ne??? Ale chapu ze to neni prijemne...Ja musim rict ze pritel ma super rodinu (mam ji skoro radsi jak svou :-D) a jeho mamka rika ze jsem jako dcera, takze stezovat si nemuzu :) Rodice se uz znaji, Mirovi rodiče už byli i tyden u nas v lete a byli jsme i s nasima na chate...a v poho :) Nany: s tim prijmenim te chapu...ja jsem si taky chtela nechat svoje, jelikoz sem jedinacek a uz nema kdo nosit prijmeni... ale muj drahy o tom taky nechtel slyset. Takze si vezmu jeho.. A ty si nemuzes nechat obe? Nebo treba jmeno s pomlckou? Ja mam smulu ze nase prijmeni jsou dost podobna, takze by to znelo blbe :( Takze Magda a Eva? :-) Tesi mne, Karolina :-)
Profilova fotka
Ahoj Karolíno :). To je fakt hezké jméno :). Byli jste nakonec v Praze v tomo bchodě? Jak jsem psala s těma lahvičkama? No ani obě dvě jména nemůžu :(...chjo...
Profilova fotka
Jeste ne, jedu do Prahy v patek na vikend, tak snad budu mit cas a dojdu se tam podivat :)
Profilova fotka
Tak ju, pak dej kdyžtak vědět...ale ono je na takové drobnosti spousta času...teď jsem se pustila do hledání krémového koberce. Mají ho v Naive, ale šířka je jen 1m, což mi přijde málo....a dát dva vedle sebe bude vypadat blbě :(
Profilova fotka
A to si chces ten koberec kupovat? Nebo jen pujcit?
Článek se načítá
Profilova fotka
Pujcit..
Profilova fotka
Jo v Naive takovy maji...a jak chces siroky? To ja vubec nevim, mne nenapadlo ze metr je malo :)
Profilova fotka
No tak si představ, že jdou dva lidi vedle sebe...a aby se na něj vešli pohodlně že...
Profilova fotka
Ha...to jsou věci :) O tom bych ani nepremyslela...ale je to fakt no...tak to vubec nevim...musim se na to zeptat agentky :)
Profilova fotka
tak porad jeste v praci..ted me tu pekne vydesil nejakej kluk co mi klepal na okno galerie..uplne sem jecela :-N
Profilova fotka
holky nedelam si srandu..jsou dve hodiny rano a ja sedim porad v praci (uz od osmi od rana minulyho dne) domu si skocim jen na sprchu (DOUFAM) rano a zase pokracuju v maratonu. Hrozne me to stve,ale ne kuli tomu ze to nemam placeny,ale proto ze sme meli vcera pulrocni vyroci od zasnub a ja Kubu videla jen na deset minut,kdyz me sel doprovodit do vecerky..to je hodne smutny :-(
Profilova fotka
Tak to je sila Evi...ale tak vis co, neni to naporad, ja taky nekdy tvrdnu ve firme az do 10 nebo 11, a prescas mi taky nikdo neplati... nebudes tam vecne, je to asi dan za to ze delas neco co te bavi... coz mas docela vyhodu. Ja zas delam neco co mne ani nebavi, ale za to je to ted vynosne...co bude za par let, netusim... U kazde prace je neco, bohuzel :(
Profilova fotka
Jinak jsem konecne objevila knihu hostu a album co se mi libi...sice se mi trochu prodrazi pac si ho chci nechat vyrobit s nasim datem a inicialy, a vyrabi se to v USA, ale co :) stejně se nás naši už teď ptají co nám mají koupit k Vánocům, tak asp vím co budu chtít :)
Profilova fotka
Ahoj holky, dostala jsem se až teď. Evčo, tak to je drsný...musíš být úplně vysílená...:( Karol (můžu takhle krátit?), máš to v albu? Mrknu na to... Jinak holky, včera MEGA úspěch !!!! On je fakt ještě lepší než jsem si myslela ;)))...takže můžu použít OBĚ příjmení!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jo a zjišťovala jsem koberce, takže ta šíře 1m je asi normál. JInak jsem našla, že půjčujou i lucerničky, a vázy stříbrné...samo i potahy atd..easywedding...je to v Brně
Profilova fotka
JJ to znám, i Naive...v Naive jsme byli poprve kvuli koordinaci svatby, a bylo to tam takove blbe :( vim ze toho pujcujou docela dost. Tak ot je super že máš povolená dvě příjmení, a jak se teda budeš jmenovat? :) Já už jsem se smířila s tím, že hold budu mít přítelovo příjmení a náš rod vyhyne :(
Profilova fotka
holky neco vam povim a nedelam si legraci.. vcera v osm hodin sem prisla do prace a jeste sem z ni neodesla..ted uz snad konecne..delala sem v kuse celej den a celou noc az do ted..sem uz uplne vyrizena
Profilova fotka
No to není ani možný!
Profilova fotka
Teda, to jsi docela odolna ze se jeste drzis...ja uz bych chrnela :) Nany: Ted jsem mela schuzku se svou agentkou, a ma koberec v siri metr a pul...rikala ze pry to jinak nikdo nema... takze my teda budeme mit metr a pul ve smetanove barve...kdybys chtela, ma jeste ruzovy ve stejne sirce...
Profilova fotka
nanyska: uz sem konecne doma.. 33 hodin vkuse v praci bez obeda a velky prestavky..ale diky tomu mohla vernisaz dneska zacit jak mela..povedlo se to :-) ale stejne doufam, ze uz to nikdy nezaziju. Dekuju i vam holky za podporu..zitra mam volno, tak si to s kubou vynahradime jak se da ;-)
Profilova fotka
A ja myslela ze napises ze si to zitra vynahradis s nama na beremku :-D Tak nic no :-) Ale jsi sikula ze jsi to zvladla...klobouk dolu.
Profilova fotka
vam to holky samosebou taky vynahradiim :) ne ze tu udelate deset stran az tu ted pres vikend nebudu ;-) Jedem dneska do plzne a pak do ceskyho krumlovaaaaaa
Profilova fotka
Efe: užij si volno...zasloužíš si to!!A gratuluji, že jsi to všechno zvládla a že vernisáž dobře dopadla! Carry: Joo tak to je super, a jak moc růžovej je? Víš aby to nebylo sladké...myslíš, že by mi třebas mohla poslat fotku na maila? Abych tě neobtěžovala...nebo jestli mi na ní napíšeš do IP kontakt? Díííky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?