4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
neboj, urcite neco najdes :) jakou mas predstavu? jako i stylove..
Profilova fotka
Asi by to chtělo něco do té hnědé ne? A já bych volila něco elegantního..
Profilova fotka
moc nevim, jen se mi nelibi kdyz jsou na tom masle, umele kvety a je to cele takove preplacane... kyticky, srdicka a to vsechno... kdyz by to bl polstarek tak urcite nejaka kombinace s hnedou...ale jak rikam, netrvam ani na polstarku...
Profilova fotka
Ono by bylo třeba hezké udělat ty vývyzky z organzy, je to hezčí než ta saténová stuha...ale kdo tohle udělá to nevím.. Carry musíš asi hledat. Času je dost naštěstí. Nebo by ti třeba někdo ušil něco dle tvé představy.
Profilova fotka
koukala jsem na ebay že tam mají nejtenší stuhy myslím 9 mm, což je na vývazek docela dost ne? tak ymně napdla ta větvička rozmarýnu + na to jen malinká hnědá stužka z té hnědé organzy... A přemýšlím, že bych si koupila jen čistě bílý polštářek bez ničeho a nazdobím si ho doba asi sama.. dá se na to dát třeba i živý květ???
Profilova fotka
Já jsem koupila stužky z organzy v prodejně látek. A má to tak nějak kolem 8-9mm. Celkem by to šlo a bylo by to hezké, kombinace hnědé a zelené. Jj já dám určitě živé květy!
Profilova fotka
Tak jsem si koupila na ebay hnedou a bilou organzu 6mm, a budu doma trenovat...pak uz sehnat jen nejake ty vetvicky rozmarynu nebo neceho podobneho... kdybych mela svatbu do fialova tak by se mi libila susena levandule.. no musim najit neco neutralniho :)
Profilova fotka
Tak já jsem se inspirovala organzovými brožemi na fléru :). Budu tedy dělat malé organzové "kytičky"..asi bílo růžové..nebo zeleno-růžové? No ještě uvidím. Jo levandule je krásná...rozmarýn je dobrý, že je pevný.
Profilova fotka
takze je budes delat sama? mam asi blby dotaz, ale jak to drzi ta masle? Musi v tom byt spendlik nebo to jde i nejak jinak?
Profilova fotka
Jo tak mašle nevím. Ty se špendlíkem připichují. Na netu bude určitě návod. Já ty květiny budu sešívat nití na které budu mít navlečený korálek.
Profilova fotka
jaj tak to bude ještě zajímavé :) asi zaúkoluju pak maminky a kamrádky :)
Profilova fotka
No já jsem na to taky zvědavá...asi budu mít v zimě co dělat. Abych měla i rezervu, tak jich radši udělám tak 75 :-o
Článek se načítá
Profilova fotka
mně jich bude stačit i s rezervou 50 :)
Profilova fotka
Já doufám, že jich ve finále taky nebude potřeba tolik.
Profilova fotka
no holky, jak vas posloucham, tak asi nakonec taky vyvazky udelam..ikdyz moc nechapu ten smysl, kdyz to budeme mit na samote. To je jen proparadu? Dulezitejsi bude dohlidnout na to,jak kdo prijde oblecenej :))
Profilova fotka
Zkoušela jsem na netu hledat co vlastně vývazky dle zvyků znamenají...zatím bez úspěchu. Mě se to teda líbí..každej je označkovanej :-p Co se oblečení týká, tak to budu mít na pozvánce. Asi se to víc ovlivnit nedá :-S . Toho se totiž celkem děsím podle dřívějších zkušeností, v čem jsou lidi schopni přijít.
Profilova fotka
a co tam budeš psát? Já nevím aby se lidi třeba neurazili...
Profilova fotka
No bohužel mi neprojde anglický text to je neutrální. Ale asi: Doporučený oděv: společenský. Jak neurazili? Pro ty co to vidí automaticky se nemají čím urazit, a pro humpoláky, když nevědí jak se obléci, tak jim to holt někdo natroubit musí...protože v teniskách bych tam fakt nerada někoho viděla, kor do kostela..
Profilova fotka
Ja teda jeste nikoho nevidela na svatbe v teniskach...ja to brala automaticky ze se na svatbu chodi ve spolecenskem...max treba jen nejaci kamaradi co se prijdou podivat na obrad dojdou tak nejak neformalne, ale jinak se mi nic takove nestalo....
Profilova fotka
No tak to já jsem viděla dost šílené věci, takže se takhle budu jistit...
Profilova fotka
ja myslim, ze je to pekny a strucny:) ja bych zase chtela aby kazdej nejak prihlidl k tomu, ze je to "netradicni" svatba na statku a vzal si !trochu! neco jineho. Jako treba slamak.. Myslim ze v jehlovejch podpadcich by tam lidi asi nevydrzeli :-N Takze zadny teplaky ale ani ne plesovy saty, je to tezky :))
Profilova fotka
Ja jsem se pustila od vytvareni nasich svatebnich stranek :) Nasla jsem pres wedding channel krasne sablony stranek, tak jsem na tom zacala pracovat :) Stejne jsme si je chteli udelat, toto je super cesta :)
Profilova fotka
Přibylo teď nové svatební album a v něm jsou pivoně! :-D
Profilova fotka
jo to jsem viděla...ale málo foteček...
Profilova fotka
Jo ale konečně to vidím v českém reálu :). A co dáváš na ty svatební stránky?
Profilova fotka
Dáme tam pak oznámení, seznam darů, něco o nás, plánek a místa svatby a tak :)
Profilova fotka
Carry: ahoj, ty stranky na wedding channel jsou zdarma? ;-) Holky, náš první úlovek na svatbu, devět měsíců předem, ale proč ne - prstýnky! s 50%slevou - zlato... máme strašnou radooost! :-)
Profilova fotka
Reni: Tak blahopreju, mas je v albu? Jo ty stranky jsou zadara, jsou tam sablony s kterych si vyberes a pak uz si to delas podle sebe, mas tam navolena ruzna pisma, barvy...da se i importovat text z wordu, to tak delam ja.
Profilova fotka
Carry: tak to je paradni zprava... diky moc! urcite na ty stranky mrknu, taky premyslime o svatebnim webu.. Zatim prstynky v albu nemam, mam rozbity fotak a mobil to bohuzel nezachyti tak dobre... :-( strasne moc se totiz lesknou.. :-) koupili jsme je za 4.050,- celkem... az budeme vedet presne datum, tak nam zdarma dodelaji rytinu... mame z nich takovou radost! kam vyrazis na lup saticek tady v Brne?
Profilova fotka
sem zvedava na ty prstynky renik1986 :) je to rozodne supr koupe...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?