28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
danuško: přesně vím, o čem mluvíš. taky máme dost lidí, ale naštěstí ne tolik co vy. na obřad a na oběd bude cca 40 lidí, pak ale přijdou kamarádi a těch bude minimalně 15, ne-li víc. takže... takže nás prostě bude moc. :-)
Profilova fotka
jako já můžu udělat bud svatbu pro 10 nebo pro 60 lidí... nic mezitím :-) ale na druhpu stranu všechno jsou to lidi, které mám ráda a je s nima sranda, takže jsem ráda, že je tam budu mít :-)
Profilova fotka
oznámení máme vybrané, je fakt hodně vtipné, koukali jsme se na intenetu a narazili jsme na jednu firmu která dělá docela vtipná oznámení za velice slušné peníze. A navíc jsme zjistili že to je u našich doma (Havlíčkův Brod) Takže super. Na hostině bude 30 až 35 lidí, potřebovala bych to zredukovat na těch 30 protože máme zamluvený salonek pro 30 lidí :-D No uvidíme. A prstýnky by se mi jedny moc líbili ale nějak je nemůžu sehnat, mají je v Brně ale je to docela z ruky. Jo, ještě, na rautu večer budou řízečky 20 kuřecích a 20 vepřových a uzenou krkovice + 3 saláty a ovocné mísy, jinak si dodáme sladké a chlebíčky.
Tak my jsme měli ze začátku 40 lidí na hostinu a min. 10 na večer. Ten večer teda zůstal, ale na hostinu půjde jen 17 :). Sice to udělalo trošku bordel v rodině, protože těch dvacet co jsem vyškrkli byli tetičky, strýčkové, bratranci, sestřenice. Takhle tam budu já,přítel, rodiče, sourozenci, babičky a svědci. Oznámení jsme si dělali sami, už to i zkoušel tisknout v práci, jak to bude vypadat, ale chtělo by to ještě kvalitnější tiskárnu, takže to budeme muset nejspíš nechat vytisknout. Za A4 chcou 20,- a na ten papír se nám vlezou 3. Myslím si, že to není tak špatné. Zatím jsem nic levnějšího nenašla. Jinak jsem si všimla včera, že máme 20m od baráku prodejnu specializovanou jen na papír, takže se tam skočím mrknout. Pro zasmání - papír jsem scháněla po všech čertech. Ještě, že jsem koupila jen 1ks na zkoušku :)
Profilova fotka
msonulka: taky si chci oznámení dělat sama... já doufám, že se mi na stránku vlezou 4...
já si myslím, že jo - my to máme takové celkem roztáhlé, chtěla jsem to zmenšit, ale přítelovi se to takhle líbí :)
Profilova fotka
já jsem ted poslední dva týdny vedla akci ,,jak navrhnout svému příteli, že chci toto oznámení a ne to, co vybral on" :-D nakonec se mi podařilo ho tak zlomit, že si myslí, že s tím novým přišel on :-D
Podobné fígle používám taky, vždycky je lepší když si myslí, že ten úžasný nápad je vlastně jeho :)
Profilova fotka
Tak nám oznámení bude dělat mamky přítel i nám ho vytiskne. Nakonec jsem byla překvapená, že jsme oba s Petrem souhlasili s klasikou, asi nějaké zlaté prstýnky...Nic složitého. Jinak danuš kdybychom brali jako nejbližší příbuzenstvo i tety a setřenice a bratrance tak nás by bylo asi přes 60. Protože jsme obrovská rodina, takže máme jen rodiče, sourozenci a prarodiče a i tak je nás 20 a na večer chceme přizvat pár nejlepších přátel, takže tak 10-15lidí navíc.. Jinak my prstýnky zatím neřešíme. Já koukám, ale řešit to budeme tak duben-květen.
pellullinka: my to máme s těma počtama stejně :)
Profilova fotka
msonulka: a já jsem ráda, že je to aspoň takhle. Nesnáším veliký akce, kde je moc lidí. Tohle bude akorát...I míň bych si uměla představit, ale bohužel míň už nás být nemůže
pellullinka: ty jsi můj člověk :), taky jsem to chtěla menší, ale už to nejde, to už bych vynechala třeba sourozence a to nechceme :)
Článek se načítá
Profilova fotka
přesně tak. Já se prostě ve velký společnosti necítím až tak dobře!!!A včera sem přemýšlela nad některými doprovody kamarádů. Většinu přítelkyň znám, ale je tam jedna, kterou sem viděla asi 2x a je mi příšerně nesympatická, ale jak naznačit kamarádovi aby jí s sebou nebral? Nebydlí v táboře, ale v Praze, a není to naše kamarádka a já jí tam nechci!
Profilova fotka
no tyhle přítelkyně... mám s tím celkem problém, sestřenky mají obě dvě přítele, vůbec je neznám a taky nechci aby byli na svatbě... taky nevím jak to diplomaticky vyřeším
tak to je oříšek, říct to na přímo to asi není nejlepší nápad spíš bych to zkusila tak, že tam nebude nikoho znát, tak ať se necítí odstrčená apod.....co na to přítel?
Profilova fotka
jinka s těma akcema s hodně lidma... taky je nesnáším!!! ale za ty roky, co s jirkou chodím, jsem se na jeho mega rodinu celkem zvykla a už si nedovedu vůbec představit akci bez nich :-D
Profilova fotka
msonulka: ještě sem se o tom s přítelem nebavila, ale taky mu ta holka přijde jako pipka pražská..
Profilova fotka
holky a jak vyřešit, když si někdo najde třeba 3 měsíce před svtabou přítelkyni?
pullullinka: tak to zkuste tomu kamarádovi nějak šetrně sdělit....nebo vím, že je to hnusné, ale jak jsou spolu dlouho, třeba se rozejdou :)
danuska01: no pokud se jedná o rodinu, tak musíš pozvat i partnera a u kamarádů máš na výběr a myslím, si že pokud je ten nový protějšek aspoň trochu rozumný tak nepůjde...
Profilova fotka
no doufejme, že to tak dopadne...
Profilova fotka
no nevím jak dlouho spolu chodí, ale téměř vůbec sem do tábora nejezdí, většinou jezdí kamarád za ní, tak nevím proč by zrovna na naší svatbu měla jezdit. danuš: jinak pokud jde o rodinu tak tam není co řešit, ikdyby se seznámili týden před svatbou a ten příbuzný by jí nebo jeho chtěl, tak ano.
zkus promluvit s kamarádem, ale nechala bych to až tak na léto - červen...kdo ví, co se u nich do té doby stane :)
Profilova fotka
jojo ještě to řešit nebudu...nechci být hnusná, ale ta holka se mi fakt nezdá a nepřijde mi zrovna jako věrný typ, takže by pro kamaráda možná bylo lepší kdyby to nedopadlo
Profilova fotka
tohle přesně znám. přítel má úžasný kamarády, ale jeden z nich má slečnu... no taky nic moc. Byli jsme s nimi na Silvestru a ona se tam vyspala s někým jiným... Mimochodem taky úžasná situace: mám to kamarádovi říct, nebo ne? takže ji tam taky nechceme, a tak doufáme, že je aspoň rozumná a pochopí, že když jí nikdo o svatbě neříkal, že není zvaná. já bych to aspoň tak pochopila. Prostě bych kamarádovi řekla, že je zvaný, ale o přítelkyni bych se vůbec nezmiňovala...
Profilova fotka
já řeším to samé u kamarádky, že nemůžu pozvat i jejího přítele. Prostě jí vysvětlím že máme omezený počet hostů. Ale že jí tam opravdu moc chci, snad to pochopí. Musím počet hostů stáhnout na 30 v kyždém případě. Ještě řeším jak to udělat s tím že tam nechci babičku. Nechci si kazit den její přítomností, neni to taková ta babička z pohádky 8-(
Profilova fotka
socina: tak tohle mám přesně u dědy, ale s tím asi nic neudělám. taky nemám dědu ráda, ale tohle by se mi před rodinou opravdu špatně obhajovalo. Naštvala bych tím mamku, musela bych jí zdlouhavě vysvětlovat, proč tam dědu nechci a proč ho nemám ráda... navíc by bylo opravdu divný, abych babičce, kterou mám strašně ráda, řekla pojď, ale dědu nech doma... to by bylo vážně blbý, takže ho tam holt budu muset přežít...
Profilova fotka
Moje maminka i ostatní členové mojí rodiny by to pochopili. Když vlastní (jediná) babička řekne svojí jediné vnučce že jí stejně nikdy neměla ráda tak je to kapánek drsný. jako dítě jsemm dělala všechno možné i nemožné aby mě mela ráda. Je to prostě zlá ženská. pozvánku jí dáme ale nevěřím tomu že by přijela. Ve čtvrtek nebo v pátek by musela k našim a v pátek odpo do Janovic (k nám) a v neděli s našima domů. To by bylo na ni trochu moc. když mi nemohla jít ani na vyřazení (maturitní) 3 hodiny včetně jízdy, tak tohle rozhodně nedá.
Profilova fotka
holky, tak si představte, že jsem jen tak brouzdala po facebooku a narazila jsem na fotografa, který fotí svatby. Normálně, když jsem viděla ty fotky, chtěla jsem mít taky takové! Dokonce i cenu má v pohodě. takže mám fakt radost. a hlavně další věc z krku... ;-)
Profilova fotka
tak to je super, ono sehnat dobré fotografa je fakt mazec a ještě aby byl volnej, my to měli jen tak tak. Budeme ho mít jen na obřad a následné focení cca hodinu a máme se vejít do 3000. Před chvilkou jsem se hrabala ve vizitkách a všimla jsem si jednoho hudebníka který se jmenuje Šourek. "K poslechu a tanci vám zahraje Šourek" :-D My ho mít nebudem! :-D Hudbu zajistí můj bratr

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?