28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
pellulinko, no hlavně je důležitá zkouška. nejdřív najít nějakou, vyzkoušet zda ta daná kosmetika bude sedět (alergie a tak) a pak si nechat udělat zkoušku nejlépe někdy ráno a uvidíš jak dlouho ti to vydrží, zda se nestírá a tak... ale tak někdo se zase namaluje sám a jen trochu a kolikrát to vypadá líp než od profesionála - méně je někdy opravdu více ;-) a navíc to skoro nic nestojí
Tak jste mě potěšily holky, že jste na tom podobně jako já. Už jsem myslela, že jsem snad jediná co nemá vše tiptop zařízené rok dopředu. Teprve tento týden jsem domluvila termín na matrice a zajistila fotografku a tím jsem zatím skončila. Mám roční holčičku a hlídání žádné, takže nějaké lítání po šatech apod. prostě nepřipadá v úvahu. Vůbec netuším jak to vše zvládnu, ale říkám si, že to už nějak dopadne a svět se nezboří. Na kosmetice jsem taky nikdy nebyla, a makeup nepoužívám, jen řasenku takže sama se asi těžko nalíčím. Kadeřnicím moc nevěřím, protože moje jemné splihlé vlasy málokdo pěkně ostříhá. Tak babo raď co s tím?
Profilova fotka
Holky, já jsem zamluvila v květinářství datum! Budu mít nakonec bílo-zelené růže s těmi bílími kvítky (v albíčku). Tím pro mě končí zamlouvání věcí na přesné datum - matrika, restaurace, fotografka, kapela, kytka (šaty šijem doma a cukorví a dort také děláme samy). Zapomněla jsem na něco? pellulli: jsi si jístá, že si toho krásnýho chlapečka porodila? :-D rozhodně na to nevypadáš!!!:-) myslím, že ty šatky jsou krááásné!!!
Profilova fotka
jinak s tou kadeřnicí a kosmetičkou... sestřenka je kadeřnice, takže ta je jasná a kosmetičku nechci, nesnášim, když mi někdo cizí šahá do obličeje :-D
Profilova fotka
teda tady se to rozrostlo za tu dobu, co jsem tu nebyla. :-) pellulinko: určitě ti nejvíc sedly ty první šaty, akorát jak říká danuška, závidím ti tvou postavu po miminku. Jinak, já na kosmetice také v životě nebyla a sama se nelíčím, takže budu muset někoho sehnat. Možná by mě ale mohla nalíčit ségra, tak uvidíme. Hlavně si ale musím koupit něco voděodolného, protože jak se znám, tak se asi na svatbě neudržím. akorát kadeřnici už mám předběžně zamluvenou, takže ta je v pohodě. a co se týče jídla, přítel trvá na svíčkové, rodině je to jedno, a já jsem od vás nahlodaná. no, ještě se dohodneme s majitelem restaurace a pak se uvidí.
Profilova fotka
holky děkuju moc za komplimenty. Jojo Kubíka jsem opravdu porodila, ale byla to fuška, měl 4kg :-) v porodnici se na nás chodily všichni koukat, protože při mých 160cm a 47kg jsme byly opravdu srandovní dvojka, sestry si dělaly srandu, že už je větší než já...sama nechápu jak sem takový dítě dostala ven :-D hannah: s prckem to chápu, malému je 10 měsíců a tahat ho s kočárem nějak je o nervy, hlavně v zimě, kdy ho musíš pořád svlíkat atd. Ale to zmákneme a na svatbě budeme mít krásný družičky a mládence :-D
Ahoj holky, tak já se taky přidávám. Budu taky mladá studující nevěsta a s mimčem. :-) Minulý rok, když jsem byla těhotná jsem se chtěla hrozně vdávat. Jenomže jsem pak skoro celé těhotenství proležela po nemocnicích, tak jsme to museli odložit. A když mě přítel v prosinci požádal o ruku..málem jsem odmítla. :-) Jak mám malou, tak už to všechno beru nějak tak jinak, říkám si kolik to všechno bude stát peněz, které bychom mohli investovat jinak. Ale je pravda, že je to jednou za život (snad). :-D Tak ať přípravy pěkně jdou od ruky... :-D
Profilova fotka
ahoj baru, ty jsi ročník 89? já totiž ano....a maturovala jsem s prckem, teď studuju dálkově vejšku. A když mluvíš o těch nemocnicích tak já celé těhu musela ležet a pak i tři měsíce v porodnici....
Profilova fotka
pellulli a nechceš zkusit zajet do té lindy v Pelhřimově? já myslím, že to je lepší dostupnost než ČB a hlavně to bude asi časově lepší pro tebe... a dá se zaparkovat přímo před salonem :-)
Ahoj Pellullinko, ano jsem ročník 89. :-) V srpnu mi bude 21 a malé Nelince bude rok. Já otěhotněla v prváku na výšce. Miminko jsem chtěla vždycky brzo, takže jsem spokojená. :-D Koukám holky, že už máte hodně věcí zařízených...no já akorát zamluvila termín obřadu a fotografa..zbytek až bude čas a s malou to není tak snadné, tahat ji s sebou nechci.
Profilova fotka
danuška: myslím, že vyberu v táboře, nechce se mi s malým cestovat... Baru: mě bude 21 v květnu a kubovi bude rok v březnu. Já taky chtěla mimčo brzy, takže sem taky spokojená. šla jsem o rok dýl do školy, proto sem maturovala až ve 20. A pokračuješ ve škole?
Pellullinko, tak to jsem ráda, že nejsem sama taková mladá mamča! :-) pokračuju dál ve studiu. Chtěla bych pak učit ve školce, takže mi na stačí Bc a já jsem ve druháku... tak už to nějak doválčím, určitě mi to za to stojí, abych pak v životě dělala práci, která mě baví. :-D Takže to máme tak podobné s tím mimčem a pak svatbou! Koukala jsem do tvého alba a ty tvoje šaty jsou fakt krásné! Moc ti sluší, fakt! ;-) Já se jdu na šatičky kouknout v příštím týdnu, tak jsem zvědavá, jak to bude u nás. Jo a už mi přijde, že dnes je zcela normální celé těhotenství proležet v nemocnici...slyším to ze všech stran..ale tak hlavně, že to dobře dopadlo!
Článek se načítá
Profilova fotka
baru: já jsem chtěla jít už na střední na mateřinku, ale nechtěla jsem na intr, tak sem se toho vzdala. A dělat s dětma ve školce je fakt jen pro silný povahy... Jinak šatičky ještě nejsou definitivní, ale zatím jsou to určitě jedničky. S těhotenstvím je teď opravdu problém. Já sem nejdřív třikrát krvácela a pak sem se začala ve 29 týdnu otvírat, takže sem si poležela až do konce těhu no. po čtyřech hodinách prášky na zastavení kontrakcí, třikrát děnně monitor a kapačky..Ale nakonec tam malýho tak udrželi, že mi porod vyvolávali. Ale byla to hrůza doufám, že druhé těhu si hezky užiju
Pellullinko: tak já jsem to měla úplně podobné! Taky jsem nejdřív krvácela a proležela si vždy pár týdnů v nemocnici a pak jsem se taky začala otvírat a ležela do konce těhu v nemocnici dva a půl měsíce. Přála bych nám oběma, aby to druhé těhu bylo lepší a my si to mohly v klidu užívat... Jo jinak máš pravdu, učit ve školce je pro silné povahy..ale já už od mala jezdila na tábory a pak jako vedoucí a vedla jsem i pár kroužků, prostě mě práce s dětmi hrozně baví. Při nejhorším přijdu o nervy... :-D Ty šatky máš parádní, já bych chtěla právě podobný styl, ale uvidím jak mi to padne no.
Profilova fotka
baru taky jsem jezdila na tábory a do teď učím tanec, teď tedy spíš větší holky ale od září budu mít možná zase prcky, tak kolem čtyř let :-D Koukám, že toho máme dost společnýho....
Pellullinko: no jo, taky koukám teda. :-) Tak ty budeš učit takové malé princezny. :-D Já učila aerobic taky malé holky a vedla jsem turistický kroužek. A učíš i teď, když jsi s malým doma?
Pellullinko: já teď koukám, že si mi to vlastně už napsala, že učíš do teď a větší holky...já jsem ale..
Profilova fotka
fakt? tyo tak to ani já si nepamatuju,že už sem to psala. Jojo učím i teď, tedy vlastně teď zase začínám po pauze.
Profilova fotka
teda holky vy jste fakt frajerky! Máte toho požehnaně. Smekám klobouk (ne že bych nějaký měla) Já dělám s mentálně postiženýma chlapama a to je asi něco jako s dětma :-D Jsou to miláčci :-D Co se týče miminka, šla bych do toho ale protože řešíme bydlení tak až později, zatím máme pudla :-D
Profilova fotka
socina: My jsme si pořídili krysaříka, miláčka do postele a ten měsíc co sem si jí přivezla sem otěhotněla :-D
Ahoj socino, tak to já obdivuju tebe a smekám před tebou, neboť pracovat s mentálně postiženýma není lehké! Od mamky kamarádka vede takový taneční kroužek pro postižené. Je to ale hrozně milé, když za nima člověk přijde a oni mají takovou radost, ze všeho, z každé maličkosti! :-) Pellullinko: my máme taky pejska, ale trochu většího - kolii! :-)) Takže někdy lítám, až se mi hlava točí. :-) Ale je to moje druhé dítě.. A holky, co přípravy na svatbu? Něco nového?
Profilova fotka
baru: já zjišťuju ceny obložených mís na večer. A dáváme dohromady s mamkou co by tam mělo být a tak. Ten večerní raut bude asi nejdražší...
Pellullinko: my budeme mít menší svatbu, ale i tak ten raut bude vážně nejdražší, protože to tam pak chceme mít i kamarády. A můžu se zeptat na kolik tě přijde vypůjčení šatů? Mám z toho docela strach, protože moje kamarádka je na svatbě roztrhla, když se trochu více rozjela.. :-D Tak je má teď na památku!
Profilova fotka
to mi si s přítelem pořídili také takové miminko. Máme dalmatýna. Vůbec jsme psa v plánu neměli, ale když jsem Ťuldu viděla, bylo mi ho hrozně líto a zamilovala jsem se do něho. Někdo ho totiž coby malinkého se sourozencema vyhodil a on jediný přežil. Tak jsem si ho vzala domů.
Profilova fotka
baru: taky budeme mít menší svatbu, ale přesně jak říkáš, večer tam chceme i pár kamarádů takže tam bude tak 30-35 lidí. Šaty tady vyjdou tak na 5500kč půjčení. Jinak holky psala sem firmě od které chceme ty obložené mísy a napsali mi, že pro 35 lidí je to tak 7kg obložených mís + chceme nechat udělat malé řízečky. Bude tam medovník a mini kremrole, myslíte, že to bude stačit? Mísy budou sýrové, selské (nějaké uzené maso, krkovice atd.) a míchané (sýr, salám) Myslím, že by to mohlo stačit ne?
Profilova fotka
pellullinka: já si taky myslím, že to bude stačit. toho bych se vůbec nebála. my se na raut domluvíme až příští týden, až konečně zajedeme do restaurace. tak jsem zvědavá, co nám nabídnou. Jinak jsem se teď byla podívat na šaty a nabízejí mi šaty na půjčení za 2500 na den. takže si myslím, že to je příměřená cena, nato, že jsem viděla šaty za 3500 za den a to ještě chtěli 500 jako zálohu. no hrůza a to ty šaty nebyly zase tak úžasný.
Nnyha: dobře si udělala, že sis Ťuldu vzala, já bych taky neodolala a to asi ani teď, když už jednoho pejska mám a ještě mimčo..já už jsem prostě taková! Pellullinko: no přesně tak, my na svatbě budeme mít jen 15 lidí a pak večer nás bude taky kolem 30! Jinak myslím, že by to určitě stačit mohlo...my tam toho taky nebudeme mít víc! A večer už ani tak na to sladké chuť nebude...teda myslím, podle svoji chuti. :-)
Ahoj holky, já zatím nevím, na kolik nás přijde raut... chtěla jsem se zeptat, zda už řešíte oznámení a prstýnky?
Profilova fotka
ivanka8485: prstýnky už tak nějak řešíme. chodíme po zlatnictvích a vybíráme, ale zatím se nám nechce chvátat, koukáme spíš orientačně. oznámení budeme řešit až pár měsíců před svatbou. řekla bych tak květen, červen.
Profilova fotka
ty jo holky... kéž by se mi podařilo zredukovat svatbu na 30 lidí... bohužel jen přítel má 40 lidí nejbližšího příbuzenstva, takže nedá se :-) jen tak tak se mi to podařilo udržet pod 60 lidí :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?