28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
nnyha: no bezva, a jak se jmenuje?
Profilova fotka
jmenuje se Milan Vilímek, a fotí celou vysočinu. Necháme si od něho vyfotit jenom obřad a nějaké ty fotky před kostelem, v přírodě a tak a vyjde nás to na 2 500 kč. což si myslím, že je docela slušná cena.
Profilova fotka
to je bezva cena, já taky přemýšlím jak moc fotografa využiju :-)
Profilova fotka
Toho znám, je fakt dobrej. My to s fotkama nebudem přehánět, stejně nakonec skončej v albu ve skříni nebo na půdě. Takže jen na obřad a něco v parku. Ale hlavně nějaké s pudlem :-D
Profilova fotka
holky, tak jsem dala do albíčka fotky ze zkoušení šatů :-) ty první asi vyhrajou :-)
Profilova fotka
danuska01: Ty první jsou fakt pěkný a jistě i pohodlný.Ty druhý mi připomínaj šlehečkový dort (ten bych si fakt dala) a ty tředí budou děsně nepohodlný. Všimla jsem si tam jedněch šatů na té první fotce (s modrým kobercem) Jsou za tebou po pravé straně, jsou tam tak jako vzádu :-N jsem mizerný navigátor
Profilova fotka
danuska01: upřesnění, máš je za levou rukou, ty fakt nemají chybu. Jo a taky se musím pochlubit, byla jsem ve svatebním solonu (jediným co tu je :-D ) a pani řikam že potřebuju tak velikost 42 na větší prsa (větší=velká) tak tam našla jedny, ale byly moc krásné. Protože bych chtěla šaty s berevnou kombinací bílé a zelené tak si je nechám ušít, vyjde to na stejné peníze. Alespoň už vím co mi sluší. :-N
Profilova fotka
Dobré ráno všem, danuska01: ty první jsou nádherny a moc slusi :-)
Profilova fotka
holky moc děkuju!!!
Profilova fotka
ahojky, danuš všechny šatičky ti sluší....mě se i ty druhé líbí ale nejvíc se mi na tobě líbí ty třetí!!!! socina: taky přemýšlím, že si šatičky nechám ušít, kde je budeš nechávat šít? já se zamilovala do těhle http://landybridal.com/Product/Pro374...
Profilova fotka
mám v merku 2 české firmy, nebo spííš dodavatele. I když na tyhle stránky co si sem dala jsem taky koukala ale objednat je z ní je asi nad moje schopnost. ještě máme hafo času tak ještě uvidím k čemu se odhodlám. Mimochodem ty šaty co jsi sem dala jsou fakt pěkný :-D
Profilova fotka
socina: děkuju, já sem se právě rozhodla pro ty číňany a našla jsem tyhle šaty, takže sem poslala obrázky a bylo mi řečeno že mi je ušijou, tak se ještě domluvíme na platbě, barvě šatů, zašlu míry a je to :-) teď ještě aby se aspoŇ trochu podobaly :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
www.levnesvatebnisaty.cz http://www.svatebnisaty.mimishop.cz http://www.mimibazar.cz/petrasp Ty poslední dvě jsou od stejné pani. má dobré reference na aukru. Ještě uvidíme. Ta první odresa je někde v praze, když jsem pani psala že bych chtěla barevnou kombinaci tak psala že neni problem, stačí se domluvit a přijet si vybrat material a nechat se změřit, mám ji jako jistou zálohu :-)
Profilova fotka
tu paní na tom mimibazaru sem taky našla a taky se mi líbí, ale obávám se, že nebude schopná mi navrhnout takovou cenu a na druhou stranu nebudu si je zkoušet ani kdyby mi je šila ona, tak volím tu levnější variantu. Jinak toho prvního salonu bych se asi vyvarovala, jedna slečna psala velmi špatné zkušenosti s ním teď schání téměř na poslední chvíli šaty....
Profilova fotka
danuska: ty první jsou hrozně krásný, asi ti opravdu sluší nejvíc. a kde jsi byla? v pelhřimově, nebo v Brně?
Profilova fotka
zkoušela jsem v brně...
Profilova fotka
holky nechám si ty šaty ušít přes jeden salon v jihlavě, pokud neobjevím hezčí, tak si je tam nechám ušít... cena bude podle těch stránke kolem 5tis. (prodej)... to si myslím, že je super :-) narazila jsem na něj na mimibazaru
Profilova fotka
danuška: te'd jsem kontaktovala jednu paní tady z česka jestli by mi ušila ty šaty co chci a ona mi napsala že je nechávají šít v zahraničí a předpokládám, že v té číně...takže když se objednají přes někoho tak je to stejné jen jsou dražší. zkus se paní zeptat jestli je šije přímo ona
Profilova fotka
jasně, že je nešije je přímo ona, jsou z číny... ale mě je to jedno, protože se nechci dohadovat s nikým v angličtině... hlavně ta cena je pro mě v normě :-) a můžu si u ní v salonu vyzkoušet šaty, které už z té číny má a podle toho i lépe určit míry
Profilova fotka
pell: a komu jsi psala ohledně těch šatů?
Profilova fotka
danuška: aha tak to jo, mě právě ted paní napsala že zadává šaty do číny a proč neušetřit další 2tis. já sem psala tomu zimolavi
Profilova fotka
tomu nerozumim... takže rovnou psát do té číny? a s kým se tam domluvíš?
Profilova fotka
pošli mi do IP adresu, kam si psala... děkuji
Profilova fotka
ahojky, taky se přidávám k termínu 28.8, máme to v ostravě na slezskoostravské radnici
Profilova fotka
beru, gratuluji a vítej u nás! :-)
Profilova fotka
moc děkuju :-) holky jste tady někdo z ostravy??? a v kolik se vdáváte??? my to máme ve dvě hodiny :-D at mám na všechno časíkkkk
Profilova fotka
beruško: gratuluju!!!!!my máme obřad ve 12:30
Profilova fotka
taky máme obřad ve dvě :-)
Profilova fotka
ahoj berusko, my máme obřad brzy, už v 11 hodin, jelikož bylo narváno. ale mě to zase tak moc nevadí...
Profilova fotka
pell: tys mě s tím zimolau nalomila :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?