28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
lukava: Moc děkujeme :-) jsem ráda, že nám to tak hezky vyšlo :-) Petr mi dneska už asi 2x volal a pořád mi říká manželko nebo paní Hořejší :-D
Ahoj holky, já mám sice svatbu až za 14 dní, ale můj původní termín byl stejný jako ten váš,takže sem to tak trochu prožívala s vámi :-) U nás bylo teda počasí pod psa - pršelo a bylo 6C 8-( Koukala jsem, že jste kupovaly narychlo deštníky a tak mě napadlo, jestli nechcete některá deštník prodat :-) Chtěla bych co největší, nejlépe pro 4 lidi...Jestli né, tak nevadí, přeju ať vám to vydrží s partnery navždy. Pellullinka: Byla jsi nádherná nevěsta!!
Profilova fotka
my taky úžasně zapařili. Fakt jsem to nečekala, že se tak rozjede zábava. a svatební noc? úžasná! ale to je na dlouhý vyprávění
Profilova fotka
jani: já kupovala normální deštník, takže s velkým neposloužím a naštěstí jsem ho kromě odchodu od kadeřnice nepotřebovala :-) A moc děkuji nnyha: u nás taky svatební noc byla :-)
Zdravím všechny milé mladé paní. Zrovna jsem si taky přidala pár foteček z naší svatby.jsou zatím jen amatérské,takže nic moc. Jinak dámy,co jsem zatím skoukla vaše albumky,musím říct,že všechnyjste byly moc krásné. Všem vám moc gratuluju a přeju hodně štěstí a lásky na vaší cestě společným životem :-) :-)
Profilova fotka
ahojky, máme svatbu teď v sobotu, jen mě děsí to počasí tak sem se chtěla zeptat jak ste to zvládali v té zimě,dá se to vydržet ?Jinak Vám všem přeju hodně štěstí v manželském životě :-)
Profilova fotka
počasí sice bylo hnusné ale nepršelo nám. Zima mi nevadila. Při těch vrstvách spodniček jssem we potila jak kůň
Profilova fotka
dany: mě zima teda nebyla a i na nás vykouklo sluníčko, já si na počasí stěžovat nemůžu vůbec. Takhle jak je ted nebylo. ale prý na víkend slibujou zlepšení
Profilova fotka
koukám pořád na počasí jak bude, tak snad se to nějak zvládne. Děkuji za info holky :-)
Profilova fotka
dany: taky sem koukala ale může být vše jinak :-)
Profilova fotka
holky jedete někam na svatební cestu? My za prvné kvůli financím a kvůli malému plánujeme jen víkend v lázních ve dvou. líbí se mi tohle http://www.lazenskehotely.cz/hotel/Ho... co na to říkáte? ten balíček zamilovaný víkend?
My pojedeme na prodloužený víkend k ženichovu svědku do penzionu.Je to ve Velkých Losinách.Taky nemáme moc financí,protože kompletně rekonstruujeme domek.
Článek se načítá
ahoj drahé paničky, nemůžu si stále zvyknout že jsem Růžovská, pořád se představuju jako Otteová :-) a všichni mě opravují :-). Jinak náš den byl úžasný. Od kadeřníka jsem přišla s brekem, nepovedlo se jí to jako na zkoušce.měla jsem prý moc jemné vlasy, tak jsem to obrečela a smyla si make-up, ale pak bylo fajn. deštník jsem využila. ženích vyšel ještě suchou nohou a jak jsem vyšla já tak takový slejvák že za těch 5m k autu jsem měla šaty úplně mokré. pak i na a z obřadu to samé ale jakmile jsme došli k restauraci už nepršelo, snad jen pár kapek. I sluníčko svítilo. Fotky byly jiné než kdyby bylo sucho ale zase máme originální. Dneska jsem si zaplatili svatební cestu na Chalkidiki v Řecku, tak jak se vrátíme tak hodím fotečky i ze svatební cesty. Jinak všech provdaným přeji mnoho štěstí, lásky a chcechtáčků :-) Jo a svatební noc dokonalá. Na to že jsme dorazlili na hotel po druhé hodině ráno tak spinkat jsme šli až v pět ráno. Ta výřivá vana byla dokonalá. Celé tělo mi to uvolnilo. No a málem bych zapomněla napsat. ... Pěkně jsem se na svatbě pohádala s bráchou protože mi unesl ženicha. nápad super, ale domluva byla že se nebude unášet nikam kam se musí jet autem. Máloco ho odvezl tak ještě řidič odjel tak jsem pro něj měla jít pěšky asi kilometr.... no na těch podpatcích, eee tak sem se naštvala protože než přijel řidič a než jsem si ho naštvaná vyzvedla tak byl hodinu a možná i více pryč. nálada na chvíi klesla ale pak se to hned spravilo a užili jsme si ten den dokonale. bylo to opravdu dle mých představ a nikdy na ten nádherný den nezapomeneme :-) to sem se ale rozepsala a psala bych dále ale musím balit. pá
Já se vdávám za pět týdnů a zatím jsem ve stádiu paniky. :-( Ale všechno máme cca předpřipravené, tak snad bude všechno ok. Jak jste se milé dámy cítily ve svatební den? Já jsem už teď nervní jako prase. :-)
já sem třeba byla až do pátku před svatbou bez jediné známky nervozity a v sobotu ve svatbné den jsem všem nadávala a třískla jsem i se šatama ráno a tvrdila že se nevdám, ale nakonec mě to naštěstí přešlo ty nervy byly hrozné, ještě že můj svědek je hoooodně trpělivý :-)
Díky, vypadá to, že jsem normální :D
Profilova fotka
já jsem byla furt v pohodě. Dokonce jsem ani neplakala při obřadu, i když při tom oddávajícím to ani nešlo, dokonce ani moje maminka, která pláče pořád, neplakala. ten človíček ráčkoval (hodně) a myslíme že byl i trochu cinknutej. Smáli se tam uplně všichni
Profilova fotka
jo už jsem dala nějaké fotky do alba, zatím jen z našeho foťáku
Profilova fotka
Ahoj soci! taky už se mi podařilo vytvořit minialbum :-) líbí se mi moc tvoje kytička :-)
Profilova fotka
eskarinka: já jsem nervní snad vždycky, ale v den svatby i před byli všichni kolem nervní jen já byla úplně v klidu :-) taky sem neplakala a to sem myslela že budu hodně. obřad byl krásnej, gratulace taky. slzy mi vlezly do očí když mi ženich předával kytici a klepaly se mu rce :-)
Profilova fotka
socina: fotky jsou super, je vidět, že jste si to užívali !!! A vypadáš hrozně sympaticky :-) Miluju zrzky :-)
Profilova fotka
Danuško ty jsi byla taky nádherná nevěsta! Tyo slušelo vám to holky :-) Opravdu ....
Profilova fotka
ahoj mladé paní :-) pellu: ted jsem mrkla do alba.... nááádhera... neuvěřitelně ti to na všech fotkách sluší... jste s petrem nádherný pár... no a kuba je dokonalej :-D socina: fakt super fotky :-) moc vám to s manželem sluší :-) a nádherné šaty teda...
Profilova fotka
ahoj vdané paní! tak co, jak si užíváte manželského života? já plnými doušky! a navíc jsem zjistila jednu báječnou věc: svatební noc splnila svůj účel :-) ;-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) Danuško, moc děkujeme!!!! nnyha: wau vážně????ježiš gratuluju!!!!!to je krásný :-) holky já už prodala svoje svatební šatičky :-) těžko se mi s nima loučilo, ale slečna mi poslala fotku a moc jí sluší. a slíbila že pošle i fotečky ze svatby
Profilova fotka
pell: děkuji. sama tomu ještě nevěřím, ale mám ohromnou radost. jinak chápu, že se ti se šatičkama špatně loučilo. já je měla půjčené a když jsem je v pondělí vracela, bylo mi taky smutno...
Profilova fotka
nnyha: velká gratulace!!!
Profilova fotka
ahoj holky, tak co jak se cítíte? já mám ode dneška novou občanku a řidičák :-) nnyha: je všechno v pořádku? snad ano.
Profilova fotka
nnyha : moc gratuliji, to je krásné :-) pellullinka: já jsem si občanku dala dělat pár dní po svatbě a ještě ji nemám ]-( k řidičáku jsem se nějak nedostala
Profilova fotka
to já právě dávala obojí když už sem tam byla :-) a včera mi přišla nová kartička pojišťovny :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?