28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
1
29
30
Profilova fotka
já musím občanku v Uhlířských Janovicích a řidičák v Kutné Hoře, kartičku už mám taky.
Profilova fotka
joo tak, tak to potom jo:-)
Profilova fotka
ahoj holky! děkuji moc za gratulace. Miminko i já jsme zatím snad v pořádku a dokonce zatím nemám ani moc těhotenské nevolnosti. takže si užívám. jinak já už mám novou občanku, řidičák a bankovní kartu. ovšem do zdravodtní pojišťovny se nějak nemůžu dostat. ale už to budu muset taky vyřešit...
Profilova fotka
nnyha: obrovská gratulace!!! přeju hodně zdraví tobě i prckovi :-)
Profilova fotka
tak už jsem si konečně zařídila řidičák. komplet to trvalo 15 min. :-D Bála jsem se že tam bude šílená fronta, jak to ukazovali v televizi
Profilova fotka
Tak to Vám holky fakt závidím, že máte téměř všechny doklady zařízené...Mne to bude trvat téměř rok :-(. Jsem cizinec - ještě pořád :-( Jinak všem moc gratuluji, koukala jsme na fotky a byly jste opravdu krásné :-)))
Ahojky holky. nnyha : moc gratuluju k miminku. Jinka doklady už mám taky kompletně nové. V manželství si to náramně užívám.K úplnému štěstí mi chybí už jen mimčo, ale manžílek zatímnějak nemá zájem :-D
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj všechny. Mám dotaz ohledně deštníků, svatbu plánujeme venku, tak pro jistotu koupíme deštník. Chtěla bych vědět, jestli mám kupovat 2 nebo stačí 1. Já právě myslím, že nám s přítelem by stačil jeden - většinou jsou obrovské 100 cm průměr, tak by jsme se tam vlezli. Hosté by měli svoje a na focení jeden taky stačí, ale nevím no.
1
29
30

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?