28.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vdáváte se někdy taky v tento den ? ;-)
Profilova fotka
Aha...Já se kvůli malýmu přes den k počítači nedostanu, leda takhle dopoledne když spí, ale to většinou chystám oběd nebo uklízím. Takže pak jen večer na chvilku. Jinak jsme změnili barvičku svatby. Přesunuli jsme totiž hositnu celou dovnitř a do takové malé vesničky a salonek mají vymalovaný červěně a já chtěla zelenej stůl a to by se asi tlouklo. Ale červenou nechci, tak stůl vyzdobíme lehce do oranžova no...Co ty? co na zámečku, něco nového? já konečně odeslala ten dotazník. Můžu se zeptat jakou hudbu jste vybrali?
danuska01: tak to by se nám hodilo :) My si výzdbou budeme asi kupovat sami, aby to vyšlo levněji.
Profilova fotka
pellulli: to se ti ani nedivím, že tam nechceš kubíka brát sebou... ono to bude dost únavný i bez něj s tou výzdobou - já chci zelenou, ale nakonec to bude hodně do bíla se zelenýma detailama, protože kdyby náhodou bylo hnusně a museli jsme to celé přesunout dovnitř, tak tam mají žluté stěny... no uvidíme...
Profilova fotka
danuš já taky chtěla zelenou, ale bohužel. Ale mamka s babičkou si klepou na čelo, že červený zdi a oranžový doplňky bude blbý, tak nevím...taky chci většinu bílý, jen s pár doplňky na stůl
Profilova fotka
tak nevím jestli nejít do tý červený...
Profilova fotka
oranžová a čarvená?! proč ne! Je to v teplích odstínech, to se tlouct nebude.
Profilova fotka
taky si myslím, že se to nebude tlouct...
Profilova fotka
tak já nevím...zase ta vínová by si ladila mnohem líp!!!Co myslíte? zkusím vložit fotku toho salonku do alba (není to nic extra, opravdu salonek na vesnici)
Profilova fotka
pellilinka: já si také myslím, že oranžová a červená se tlouci nebudou, dokonce bych řekla, že to bude vypadat krásně. Já ještě barvu nevím, musím si pořádně prohlédnout salonek, ale vůbec nevím kdy :-( Nějak poslední dobou nic nestíhám. ale to je jedno. zatím času dost... Jsem zvědavá co budu říkat měsíc před svatbou, až zjistím, že vůbec nic nemám... ;-)
Profilova fotka
tak podle těch fotek bych určitě zvolila oranžové detaily... s vínovou by to bylo moc jednolitý
Profilova fotka
určitě? já si nejsem tou oranžovou právě vůbec jistá...ach jo!!!!Jakmile začnu váhat, je to v háji..Ale tak ještě je fůra času!
Profilova fotka
pellullinka: já to budu mít podobně, akorát že naopak. stěny jsou oranžové, takže také budu muset vybrat nějakou barvu
Článek se načítá
Profilova fotka
nnyha: já byla pro tu oranžovou docela rozhodnutá, ale teď se mi nějak přestává líbit a jak mi mamka i babička nezávisle na sobě řekli, že se jim to nezdá, tak možná půjdu do tý bordó. Přece jenom červený zdi jsou dost výrazný a takhle by to aspoň ladilo no.
Profilova fotka
Nebo třeba champan by se tam možná hodila...
Profilova fotka
ta krémová by taky nebyla úplně špatná... je to teplá barva, k červené se hodí
Profilova fotka
holky asi to bude bordó, bojím se to kombinovat, aby to fakt nebylo jako pěst na oko. a tohle je nejlepší řešení :-)
Profilova fotka
já jsem stále pro oranžovou. Ale fotky hodně klamou barvy.
Profilova fotka
pellulli zas aby to nebylo moc červený na jednom místě...
Profilova fotka
socina: já ten salonek znám. Danuš, ale ta oranžová bude asi opravdu vypadat blbě. A já nechci nějak moc věcí na tom stole mít....
Profilova fotka
já myslela spíš to nějak nakombinovat s bílou tu bordó :-)
Profilova fotka
Tak hlásím, že jsem se byla podívat na šatičky...favoritky mám, ale ještě sem neobešla všechno, takže rezervaci jsme ještě neudělali. Jinak holky myslela sem si, že budu mít výběr, že jsem štíhlá, ale bylo to naopak, šaty se na mě shánějí hodně špatně, všechny mi byly veliký, kupodivu ne tak dlouhý, jako prostě veliký v pase, přes zadek a tak....Takže výběr moc nebyl, v jednom salonu na mě neměli nic. A i ty nejmenší se musejí zúžit ]-( v albu mám favoritky, schválně jestli uhodnete které? Ale fotky jsou hodně špatný, bylo tam strašně málo světla
Profilova fotka
pellullinka: Ty první šaty jsou uplně senzační.
Profilova fotka
pellulinka: urcite ty prvni ty jsou super :-)
Profilova fotka
jéé děkuju!!!!Ty první jsou moje favoritky!!Moc jste mě potěšily
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky přidávám k datu 28.8.2010. O svatbě jsme se bavili nějak před vánocemi. Ale je to nějak pár dnů co jsme se teprve domluvili. No a málem jsem to hned zrušila, když jsem skoro dva dny v kuse procházela svatební stránky. Když jsem viděla, že už zařizujete i rok a půl dopředu, tak jsem to fakt málem vzdala. Ale, svatba bude v kostele u nás na vesnici a tady jsou tak dvě svatby za rok, takže to zatím neřeším, ale no budu tam muset už zajít, co kdyby náhodou? Když jsem hledala fotografa, tak všichni už byli obsazení! Naštěstí jsem ještě narazila na jednoho a klaplo to... Všechno ostatní se už dá zařídit i později. Takže svatba asi opravdu bude. Jinak taky se přidávám k "mladým" a studujícím nevěstám. Je mi 21, ale na svatbě už to bude 22. A jelikož v červnu budu končit 3. ročník VŠ, tak jsem fakt zvědavá jak to všecno zvládnem...
Profilova fotka
mám vybranou kytkuuuuu! jupí. Dneska měl přítel volno, no volno, byli jsme 3 a půl hodiny na plicním kde mu řekli že mu nic neni jako pokaždý!!! Musel jít na nějaké vyšetření kvůli práci.... 3 a půl hodiny v čekárně!! jsem myslela že mi hrábne. Ale pak jsme jeli do cukrárny, takže máme zamluvený stajan na dort, vybrané kombinace, chceme 3 různé dorty v takovém tom stojanu. Půjčí nám tam jak stojan tak i figurky :-o A pak jsme jeli do 3 květinářství, nejdřív v kutné hoře, tam pani byla fakt super, ochotná i profesionální ale neměla tam dceru která zařizuje svatební kytice. Takže jsme jen prohlédli několik (hodně) katalogů a jeli jsme dám, do no.... :-N nevim jak se to městečko jmenuje a tam byla ONA!!! Ta pravá ta jediná (myslím kytku) :-D byla to láska na první pohled, tu chci tu jedinou...když jsem konečně doslinila jeli jsme k architektovi kvůli baráku. A pak znova do Hory, a protože jsme měli čas než jsem musela do práce, zkusili jsme ještě jedno květinářství, tam jsem dostala katalog o cca 500 stránkách a tam se mi ani jedna nelíbila. Takže je to vyřešeno. jen ještě nevim barvu ale to vytříbí :-D
Profilova fotka
mám jeden drobný problém, on to neni ani tak problém, jako spíš teror od rodiny. Nejdřív jsem myslela (to jsem si taky zase jednou dovolila) že by na hostině byla svíčková, já jí miluju, ale nastal první problém přítel jí nechce že je těžká na srpen (co když bude teplo a bla bla bla) tak fajn, tak že bude guláš, tím nastal problém můj otec a bratr se uplně opupínkovali při představě že bude guláš, tak řikám fajn a co takhle knedlo zelo.. když mi to knedlo zelo odkýval přítel tak jsem to volala našim a otec že zelí nejí (kvůli žlučníku, že ho pak bolí bříško) Tak už jsem rezignovala na krupicovou kaši! No děvčata poraďte! Chci (chceme) hotovku ale jakou???
Profilova fotka
ahoj zuzanko, tak já byla požádána o ruku na štědrý večer a taky jsme zatím jen zamluvili místo obřadu, předběžně sem rezervovala fotografa, dj je kamarád, takže si to taky poznamenal a hostina bude na vesnici v kulturním domě, takže to má myslím čas. Ale radši to mít domluvený dopředu. Ale jelikož teď nejsou moc penízky, tak není možnost platit zálohy atd. musím si ale zamluvit šaty... Socina: tak gratuluju, že máš vybranou kytičku!!!A s tím menu bych si hlavu tak nelámala, je jasný, že se asi neshodnete všichni co jíte atd. u nás je to lepší, všichni máme rádi podobná jídla. Svíčkovou jsme vyřadili hned na začátku, máme jí normálně k obědu takže to není slavnostní a navíc se na ní špatně pije. Pak knedlo vepřo, to u nás je taky klasika...Takže zvítězila Táborská bašta, což je jídlo s dvěma druhy knedlíků, a asi tři druhy masa, takže si každý myslím bude mít do čeho ďobnout...jinak to že tatínek nejí zelí přece neznamená, že si nemůže dát knedlo vepřo, tak to zelí prostě jíst nebude ne?
Profilova fotka
No, já to mám zase docela dobré v tom, že teta jako květinářka dělá svatební výzdoby, takže kytku a výzdobu nechám úplně na ní - jen si teda vyberu barvu... navíc bratránek je kadeřník, takže o účes taky nemám obavu a k mamčině spolužačce chodím na kosmetiku, takže líčení taky bude zajištěno... fuška byl opravdu ten fotograf, ale naštěstí mi dnes volal o potrdil to, tak jsem nadšená. Teď už budu zařizovat všechny ty ostatní věci... No u nás na svatbách vždy byla svíčková. kamarádka měla minulý rok kuřecí steak s broskví a sýrem s amerikama, ale já teda nevím. guláš ani vepřo knedlo nepřipadá v úvahu (to si myslím není vůbec slavnostní a podle mě se na svatbu moc nehodí, i když asi záleží na tom co má kdo rád...)
Profilova fotka
zuzanko tak s kadeřníkem a kosmetičkou ti závidím. Nám udělá kytičky maminka mé svědkyně, takže to je taky dobrý. Ale ta kosmetička to bude problém. v životě sem na kosmetice nebyla a nikdy mě nikdo cizí nelíčil!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?