22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: no raduji se taky i když nevím proč, ale tolik smajlíku tak to musí být něco extra, doufám, že jednou nám to prozradíš :-) ale mám radost, že máš radost a jsi spokojená :-) pand: tak jsi tu měla zůstat déle a M. mohl přijet na vík ne? tak malá už začala pořádně baštit? No paráda :-)
Pani a Katy, raději si to nechám pro sebe a třebas se vám někdy svěřím. Zatím je to hodně osobní 8-)) Pandi, nevzdávej to a drž se!!! Odměnou ti bude jak malá bude krásně růst !!! Ono nic nejde bez boje, pevně věřím že to bude za nějakou dobu OK a za pár let se tomuhle budeš smát ;) Katy, jj extra to je a zaslouží si to více smajlíků - ale to víš, sem měla strach by mě nemázly :-D) chybí mi tu ještě smajlík s palcem nahoru, tleskací a děkovací ;-)
Profilova fotka
Ivi: ty bys chtěla těch smajlíků :-D karkule má asi volno ;-)
Profilova fotka
katy: no nemohla, měly jsme včera kontrolu a příští týden jdem na kyčle a taky se malá musela kapku srovnat.. jak jsme dojeli ani nepoznávala svou postýlku, musela si znovu zvyknout.. ale už je to dobré, dnes je přímo ukázková..teda zatím, musím ji pochválit, je to moje zlatíčko... a chce se moc mazlit a je v klidu když cítí mámu a to začíná až ted být taková superní.. je to krásný pocit :-) že jsem její útočiště kam se může schovat a já ji ochráním. ivi: tak to jo, tak já ti tu radost přeji ;-) snad se to jednou dovíme :-) to je fakt.. myslím si, že se tomu budu smát dřív.. jako se ted směju porodu.. jsem řekla te laktační, že toto je pro mě horší jak porod.. porod trvá jeden den a to zapomeneš.. ale tohleto trvá už dva měsíce a je to unavne. Tak se na mě koukala jak na blázna :-D
Profilova fotka
Pand: tak to budeš muset zase dojet :-) nebo dojedu já :-N teď to s ma,lou bude lepší a lepší, za chvilku začne objevovat svět hrát si a dělat mega pokroky :-) Holky čím jste umývali/umýváte své dítka? a jakou kosmetiku používaly jste od narození? Já jsem si včera půjčila nějakou knihu psanou dulou a ona doporučuje jen českou Rybelku, pupíka, aviril, apod. v žádném případě Johnsony, nivei, apod. Já chvíli uvvažovala o Bubchen či jak se to píše všichni to používali, ale raději koupím českou levnou a kvalitní rybelku :-)
Profilova fotka
Tak jsem nějaké fotky přidala do alba, když tak jukněte :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
ahoj holky, ivi- taky jsem ráda i za tebe, že máš takovou radost a že se něco povedlo, co se mělo:-). Aspoň nějaká výborná zpráva v tom shonu,viď ;-) Pand-uvidíš sama a hlavně Petruška jak vám to kojení půjde.Pokud to zatím jde, tak to nevzdávej a překonej. A pokud to nepůjde, svět se nezboří, kojíš už dva měsíce. Náš Štěpík je na UM od narození a nijak nestrádá. Tak se hlavně pokud to vzdáš potom neobviňuj, že jsi špatná matka. Já to taky obrečela, ale bohužel to u nás nešlo. Ale to už jsem psala nekolikrát:-(. jsem ráda, že jsme to překonali a synátor roste jak z vody a nic mu nechybí. Kat- jukla jsem na fotky, super garderoba:-). a prý vorvaň, kde, prosím tě? krásné břuško máš:-) JInak já od narození jsem používala do vody BUbchen, pak jsme ho mazali olejíčkem od Johnsonu a teďka má olejíček od Hippu. Olejíčky jsme nekupovali, ty jsme dostali, tak jsem to vypiplali. Na dupku používám krém na opruzeniny od Bubchenu, když nějakou opruzeninku měl, třeba přes léto, vždycky nám pomohl Bepanthen(ten jsme používali i v porodnici). Bubchen používám proto, protože bratránkova manželka dělala s tím obchoďačku, něco jak Saly:-), takže u nás byly zásoby Bubchenu. máme litrovou pěnu do koupele a veliký šampon, to má ještě na hodně dlouho :-D ale Rybilka, Aviril, taky super značky a hlavně levné ;-) . jo a ubrousky na dupku jsme vystřídali různé, od tescko, přes niveu, huggies, pampers, helen harper od Saly(či co to je za značka :-N -promiň Saly :-D ). a všechny dobré, s žádnýma neměl problém. takže asi tak :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně pátek. Snad to dneska i rychle uteče v noci jsme nemohla nějak spát ve 2 jsem se probudila zimou přestalo topit v celém bytě topení nevím proč tak jsme se šla přiobléci a pak hrála na mobilu tetrisa a psala P. sms a za 5 min. mi volal, že taky nemůže celou noc spát tak jsm e 40 min. klábosili :-D pak jsem si ještě četla a pak asi na chvíli zalomila, ale ráno mě bolela hlava. Lun: no nějak jsme se během týdne vykulila furt nic najednou vorvaň :-D a další 2 kg nahoře tak celkem 4 kg :-(
Profilova fotka
dobré ránko, Kat- tak u nás noc taky nic moc, Štěpi taky nějak nemohl spát, od 1.15 se pořád budiul, pořád sebou čil, no hrůza :-), takže jsem zas jak pytlem praštěná. 4kg nejsou moc, to neřeš, ty to brzy shodíš ;-) , nejsi tak líná jako já:-(
Profilova fotka
Lun: tak asi nějaký špatný tlak nebo co, že skoro všichni kromě tebe měli problém se spánkem. :-( no doufám, že pak nebudu nijak extra mít kg navíc. Od května budeme spolu chodit na velké špacíry jo? :-)
Profilova fotka
Kat- já špatně spím už 9 měsíců, takže to nijak už nepočítám :-D JJ, doufám, že mě občas s kočárkem navštívíš a dáme velký okruh:-). to už Štěpi bude asi i chodit, takže já spíš za ním budu utíkat, než abych ho vezla v kočárku :-D
Profilova fotka
Lun: no doufám, že se domluvíme a vyrazíme na nějaký výlet po okolí :-)
Článek se načítá
katy....super fotečky :-) :-) :-) :-) ..jenom jsem nakoukla a jdu spinkat...fakt divná noc,vzbudila jsem se o půl 4. ]-( .Nezapomeň mi napsat tu velikost :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Fris: ahojky, no já musím vyrazit do obchodu a pořádně to omrknout pak písnu. Jinak P. slíbil, že mě vezme do ruského obchůdku tak snad tam něco bude. (nejlépe, kdyby tam borčš vařili do misečky) :-D No asi byla divná noc. Tak dobrou a pak se zase ukaž a moc díky za nabídku :-)
Profilova fotka
Kat- musíme musíme, obě budeme mít auto, takže někam vyjedem a tam pošpacírujem:-)
Profilova fotka
Lun: beru tě za slovo :-)
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem zase tady :-), měli jsme jet tento víkend do sklípku na jižní Moravu, ale nakonec to kamarádka zrušila a místo toho půjdem zítra k ní na víno a pokec, což je fajn, protože bysme byli jinak asi děsně vytížení, pořád se něco děje a někdo něco chce, tak nevím tam dřív skočit H. šel zrovna na fotbal, takže se můžu flákat u PC než usnu :-D katy: koukám, že prcek už toho má teda pěkou spoustu na sebe :-) pan: to je fajn, že ještě pořád kojíš, ale kdyby to už dál nešlo, tak neboj, však ony jsou ty výživy pro děti taky dobré a v noci bude moct krmit i M. ;-) lun: no asi se už až do smrti nevyspíš, až bude Štěpánek v pubertě, tak se taky nevyspíš, protože budeš čekat až se vrátí domů z diskotéky a pak už nás čeká jenom stařecká nespavost :-D (ale zase si říkám, kolik toho stihnu, až budu trpět stařeckou nespavosti :-D)
Profilova fotka
katy: já používám po koupání slunečnicový olej - koupila jsem v lékárně, jinak umývám vodou. A na zadek Rybilku nebo sudocrem je též dobrý http://www.lekarnaaurelis.cz/shop.php... mam zatim vzorečky, tak zkouším co a jak. jinak máš pěkné oblečky ;-) budeš fakt šikovná mamina.. a i u Peťky jsme si říkali, že má více věcí než my dva dohromady. lun, jija: děkuji za podporu... no už to tak nějako neřeším, když to nepůjde tak to prdím... dneska jsem ráno už byla táááák unavená, že jsem se ani nedupala s tou stříkačkou, prominte to slovo, ale kdybyste to zažily.. a vrazila ji flašku.. to byla úúúleva :-) jija: hele neprovokuj s tím nevyspáním jo? ]-(
Profilova fotka
a nikde nikdo.. to mi jako chcete říct, že jak tu není Ivi a Katy , že to umírá tu jo? ]-(
Profilova fotka
ahoj tak já jsem na chvilku tady :-) H. musel na pár hodin do práce, takže jsem teď doma sama, za chvilku jdu k sestřenici naskenovat nějaké fotky na diamantovou svatbu co mají babička s dědou v sobotu a H. slíbil, že mi z toho odpoledne udělá prezentaci
Profilova fotka
Ahojky, Pand- holt asi nidko zrovna neměl čas!, tak není třeba se hned zlobit,ne? :-p :-) ;-) My dneska byli dopo doma, a odpo jsme se šli projít na druhý konec Kr.Pole k tetě popčát k narozkám. před chvílí jsme přišli a jdem koupat, krmit, uspávat a odpočívat:-) Pand-no vidíš,hlavně že sis odpočinula, my už to za pár dní taky tou štříkaškou prděli a vrazili jsme mu flašku abyla to úúleva:-). tak jak pokračujete?
Dobré středeční ránko 8-) Hlásím se hlásím, v pondělí sem měla dovču a včera byl svátek ... víkend i dovolenou i svátek sem slavila prací x-)) ale už je to uděláno - už je to hotovo x-)x-)x-) tak mám radost, dnes budu pokračovat 8-) ale je to úžasný, jak se to během několika dní zase vše změní k lepšímu ;-) Takže můj svátek nic moc a jak vy jste slavily? Byly jste někdo na nějakém výletu či procházce nebo ste navštívily nějaké zajímavé místo, přečetly hezkou knihu??? Honem tipy, blíží se doba, kdy i já budu mít chvíli začíst se do knihy. A v pondělí sem žehlila - asig tak 4hod, páč sem tam měla snad vypraných 10praček, ale abych to objasnila, buben pračky je na 9kg a já vždy fasuji plnou :-D :-D :-D
jinak, viděly jste novou modrou střechu???? fakt hnus velebnosti, se mi tenhle nový styl stránek nelíbí, příjde mi to chaotické, neuspořádané rpostě naho.no!!!
Profilova fotka
Ahojky, ivi- tak to je super, že máte uděláno a hotovo, takže teďka už bude ten zimní relax,jo? :-) My včera jak už jsem psala, jsme byli odpoledne u tety popřát k narozeninám,jinak jsem byli doma. Knihy nestíhám číst, to jako néé a já anijinak moc velký čtenář nejsem :-N . Teda ta modrá střecha, taky se mi nelíbí, vypadá to divně. Před chvílí se Štěpi poprvé sám postavil v postýlce x-) x-)
Profilova fotka
ahoj holky, lun: štěpánek je ale šikulka, za chvilku už bude běhat :-) no já jsme nijak svátek neprožívala, navíc H. musel do práce, takže akorát jsem nemusela ráno vstávat to byl asi jediný rozdíl, v sobotu slaví babička s dědou diamantovou svatbu, tak jim zkusím vyrobit něco jako svatební noviny, sestřenka mi včera skenovala fotky a H. z toho snad stihne udělat nějakou prezentaci, šte mě strejda, který akorát furt vymýšlí co tam chce a pak řekne, že to musí zajisti mladá generace, protože on nestíhá, haha tak max večery v hospodě a výlety ke kamarádům, uvidíme nějak to holt dopadne
Profilova fotka
Ahojky, JIja- nooo, vypadá to, snaží se stavět spíš u mě nebo u L. jak ležíme na zemi na boku,ale dneska to bylo poprvé i v postýlce. Tak jsem zvědaví jak mu to půjde dál:-). Kašli na strejdu a udělejte to podle sebe ;-) . babi s dědou se to určitě bude líbit:-)
Profilova fotka
lun: určitě to půjde dál a než mu bude rok tak udělá první krok :-) tak já udělám co chci já, spíš mi vadí, že se snaží se mnou manipulovat ať dělám co chce on, jako že mu to vychází u jeho dětí a v práci mě nezajímá, já jsem akorát neteř ;-)hlavně si mohl vzpomenout před měsícem a ne předvčerem :-D už tak jsem umyla nádobí a vynesla koš a zabralo to víc jak hodinku, ale alespoň je zase doma alespoň trochu pořádek a můžu jít na puzzle, mám závazek, že ho dostavím do konce měsíce, takže jestli je tady puzzle maniak, tak se může stavit :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já od so výletovala jela jsem za P. do Prahy byli jsme do st do rána a doknce jsme sehnali lístky na muzikál Adéla ještě nevečeřela, Drákulu a měli jsme jít ještě na paní plukovbníková s Bohdalkou, ale nevyšlo to. Taky už mám nakoupeno asi 95% dárků tak jsem spokojena a taky jsme si nechali poslat krásné zrcadlo do předsíně. taky jsem dočetla knihu. Lun: Štěpík je moc šikony jinak Jija ti dává vidiny se spánkem a steřecnou nespavostí co? :-D Ivi: tak to jste šikuly, že jste tak pokročily a nové str. MS jsem tedy ještě neviděla jdu tam juknout. Jija: tak jak dopadly noviny?
Profilova fotka
ahoj holky, Kat- díky za sms, jsem ráda, že jsi v pořádku. a příště dej aspoň vědět, že někam frčíš,ať zas nemám starost, jasnéé?!!! ]-( :-) JIja- jj, tak to na ten první rok snad ten první krok udělá:-). co puzzle? já kdybych tady neměla Štěpína, tak hned jedu za tebou, taky ráda skládám, jen na to teď vůbec není čas, navíc by mi to malý dost kradl ty kostičky, takže mám smůlu:-( Pand- tak nás tady všechny před třemo dny seřveš, že tu nejsme, a kde jsi ty???? Jste v pořádku?
Profilova fotka
Lun: jasný rozkaz paní :-) ale už se nikam nechystám max. na 1 den to mám taky hlásit? :-N a medík má u nás úspěch u našich už taky 1 kus zmizel ani neví jak :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?