22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi: tak to he moc škoda jsme se na tebe těšili i plaměňáci v ZOO! A nechala bych tě vyjmečně nakrmit mou kamarádku srnku Siku :-) tak snad příště a jak ti dopadly IA? vše v poho?
Profilova fotka
Lun: tak to budeš kočka abychom tě poznaly :-) jo a včera jsem si poprvé nechala vyžehlit vlasy a vypadá to taky dobře ;-)
Profilova fotka
Kat- žehlička na vlasy je supr, používám už několik let:-). jen teďka co jsem doma, tak to moc neřeším. nežehlím, ale když něka jdu, tak to ju, to musím:-). no, mi připomnělo, že si musím jít umýt hlavu, jedem na víkend ke tchýni, tak ať se nelekne:-D
Katy, jééé kamarádku srnečku bych si ráda pomazlila |-| tak snad příště ;) Lun, nj je poznat že všechen čas nám zabere domeček. Ještě chvíli holky vydržte - na nějaký srazidlo určo dorazím, jen prostě nevím kdy ;)) Katy, jj IA dopadl na 1*) jsem ráááda a šťastná přešťastná, protože sem neměla žádný čas to řádně nachystat. Dělala sem na tom 1,5dne a to tedy byl fofr.
Profilova fotka
Lun: budete tam celý víkend nebo jen 1 den? My yzítra jedeme do Studny a tatík nám půjčil auto ať nemusíme vlakem. Ivi: jsi šikula tak proč bys to nezvládla a nevím tedy jestli příště srnečku půjčím, ještě tedy uvidím. jinak dnes se tu objevila diskuze Silvestr 2009/10 a ani nevím co letos na Silvestra. vy už máte plány?
Profilova fotka
Ahojky, preju pekny, vikend a hlasim , ze taky dorazim a ze fotakl urcite vezmu , ale zase tady dam pak fotky a nekdo mi je urcite odstrani :-( Tak kdyz tak udelam na rajceti albumy a budu je davat vsechny tam ??
Profilova fotka
ahoj holky, vůbec jsem se sem teď nedostala, byla jsem od úterka do čtvrtka na služebce v Bratislavě a o víkendu jsem musela dát alespoň trošku dohromady domácnost, ale ještě mě čeká pořád úklid v týdnu, protože na víkend mi mají přijet kamarádky z prahy a jedna dokonce s holčičkou tak starou jako je Gábinka, tak ať může u nás jíst i z podlahy ;-)
Profilova fotka
katy: no máš recht.. u rodičů si to užívám :-) no já bych taky měla k holiči ale nevím vůbec jak to sladit, malá je ještě moc malá, nevím jak si naši troufnou mezi kojeními.. no když tak se dá ta um :-) lin, lun: noo malá nakonec přibrala, tak supéér, jsem se pěkně uklidnila :-) takže jsme v pátek vyjeli do KM a zítra přejezd do OV pokud bude vše OK :-) tak se na vás už těším, doufám, že bude vše ok a dorazíme..papa
Profilova fotka
Ahoj holky, PAnd: to je fajn, že malá přibírá a u dr. jste byli pochváleny :-) ymslím, že výlet na Moravu vám prospěje a budete jezdit častěji, že odpočineš a nasbíráš síly. Tak si zajdi ke kadeřnici v Porubě, dopoledne bývá i volněji tak snad bude termín a stihnou tě upravit než se malá probudí. Lin: no možná někdo překvapí a nesmaže to, když tak to dáš na rajče. jija: nechceš se i ke mě stavit? raději se doma ani nehýbu abych nebordelařila a nemusela uklízet :-N
Profilova fotka
přidávám vzkaz od Ivky je chudák doma a nemocná, tak snad se brzy vykurýruje a bude ji lépe :-)
Profilova fotka
Ahojky, Včera nám to nějak nefungovalo tak snad dnes bude a někdo se ukáže :-)
Profilova fotka
katy: no tak jsem objednana na zítra, tak na sraz budu taky doufám kočka :-N tak Ivi nedorazí? kolik nás tam teda bude na srázku? jinak doufám, že jste i s dětma zdravé.. naše má ještě rýmičku.. nevím jak ji jí zbavit :( tak raději upozornuji dopředu.. mám ji vůbec brát sebou? Nevím do jaké míry to může být nakažlivé vůči ostatním dětem..
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: ahojky, nakažlivá vůči ostatním dětem? ..... mě taky považuješ ještě za dítko? :-N já jsem už OK, ale cpu do sebe vitamíny, bojím se že tady v té naši budě zase něco chytnu! Já jsem pro vzít Peťulku, ale to ti musí holky poradit. No Ivča nedorazí, ale myslím, že v zimě už dojede, to už budou mít chaloupku zazimovanou a nepřechladne na stvabě a nebude chrobák jako je chudák teď. Snad ji je lépe. vashë jsem 2x posílala sms a mail a ztím žádná reakce tak nevím zda dorazí, jinak všechny potvrdily. Akorát Jitka by měla dorazit později. :-) A Lin bere foťák :-) A mám hlad jako vlk jdu koupit něco k jídlu a už vím i co a moc zdravé to tedy není |-| :-N ale je na to chuť ;-)
ahoj holky ;) zdravím už z práce. Musela jsem mazat, páč ve čtvrtek je audit a příští týden výplaty. Tak snad to vše stihnu. Včerejší žiletky v krku a permoníci bouchající v hlavě jsou fuč, zato je tu rýma jako trám. Sice mám rýmu už 4týdny ale po včerjší inhalaci vody se solí se to vše uvolnilo - a ani se nedivím, že ji mám tak dlouho :-N
Profilova fotka
Ahoj Ivi, ty si nedáš říci a nespočneš, pak se ti to vrací a je to pořád silnější a silnější.
Profilova fotka
Tak poslala mi vasha sms, že nedorazí. Jinak jsme měla vzácnou návštěvu před chvilkou v práci heč :-p :-)
Profilova fotka
ahoj holky, nějak zas nestíhám. se opakuju co? :-D :-D no dneska jsme byli na pohřbu. L. umřel minulý týden děda, tak jsem dnes půl dnes byli v Havířově. Jinak u nás vše v poho. moje milá kadeřnice včera nedorazila, tak dorazí zízram tož to na čtvrtek stihnu být kočka :-). a včera jsem byla v kině na 2Bobule, jsem se super odreagovala:-) a na vás se taky těším, jak se odreaguju:-) Pand- Peťulki si myslím vzít můžeš. My už máme s Lin malé celkem "odrostlé", taky si myslím, že to nechytnou ;-) Kat- tak vzácná návštěva,jo? že by tě navšítvila teta Andrea? :-) Jit- ty máš zas nabitý týden ;-) Ivi- tak ať tě brzy taky chrobák přejde a jsi brzy fit ;-) co zas Vasha má, že zas za námi nechce přijít ]-(
Profilova fotka
lun: no ty jsi na to kápla... no já taky nestíhám ]-( ale určo dorazím... to se neděste, že tu nejsem ale holt to nejde.. když tak pisněte sms. Jen nevím jak přes ty schody do Sarezy, pomůžete mi někdo? Nebo skočím na obsluhu. :-D jinak že nedojde vasha mě moc nepřekvapilo, už se to stalo několikrát.. ale zamrzí to :-( jinak se na všechny už moooc těším. No malá nemůže dnes nějak zabrat, měla hodně zážitků. Návštěvy, mamka ji divočí.. a ted nemůže malá zabrat.. nebo možná jak ji všichni nosí na rukách.. no fakt nevím. Zítra jdem s malou k mamce do práce, tak snad to malá zvládne, tolik ženských pohromadě :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: určitě ti někdo pomůže, kdo půjde po ulici nebo obsluha, holkám taky posledně pomohli s kočárky, možná se všechny najednou potkáme přede dveřmi a problém bude vyřešen :-) Lun: psala, že má sraz z Avonu v Bohumíně
Ahoj holky, zdravím ze zasněžené Třebíče ;) včera nasněžilo a stále se to tady drží, tak je zase opět čisto a poklizeno x-) u mě žádná změna : rýma a dnes ráno se přidal kašel. Včera večer sem si zainhalovala, napařila se ve vaně a pak si vypila zázvorový čajíček - což sem tedy Katy jako myslela, že je moje poslední hodinka. Tož to pálilo jako ďas!!! Ale vypila sem, nechala jsem jen ten spodek - cca 2cm - páč to už sem fakt nedávala :-N V práci mám honičku, zítra mám audit ... o víku jsme na stavbě. Pak písnu víc - jak bude čas.
Profilova fotka
Ahoj Ivi: měla bys spočnout a trochu zvolnit tempo! tak se nikdy nevykurýruješ. Jinak OV taky ráno měla na trávě poprašek sněhu :-)
Katy, jenže zvolnit je to co si teď zrovna dovolit nemůžu. Největší nápor bude teď do auditu a pak na stavbě tak do konce listopadu. Pak už pojedem pozvolna. Teď to ještě zvládnout tak 14dní 8-)
Profilova fotka
Ivi. ty jsi nezmar v tomto! :-D já už zvolnila a ve volném tempu jsme 4 měs. :-D dnes jdu na těhu masáž tak jsme zvědavá :-)
Katy, mě nic jiného nezbívá než prostě šlapat vodu - za mě to nikdo neudělá tak co mám dělat? 8-( Jůůů už 4m toto utíká rychlostí blesku!
Profilova fotka
ivi: no utíká to, za chvilku začnu stříhat metr kdy už knečně půjdu na MD nebaví mě to tu a ještě tu situace není 2x růžová :-(
Katy, mě to tady taky letí rychlostí blesku. A nemluvím jen o práci ale i doma. Tak nějak příjdu domů a hned je tak 20:00 a čas jít do pelechu :-) ale sme mladé, tak to musíme nějako překonat 8-) Kdy vlastně máš ten nástuup? Už si to řešila s personální?
Profilova fotka
ahojky, Pand- určo si s kočárkama pomůžem, já taky budu potřebovat a Lin taky ;-) . myslím, že se všechny sejdem najednou před hospou. já tam budu maximálně 15.05, ale možná i dřív, ještě nevím jestli přijedu busem nebo autem. Ivi- chudáku, ty toho máš teda až nad hlavu. snad to těch 14 dní ještě zvládneš a pak si dáš pauzu ;-) Kat- tobě vychází mateřská ěnkdy po novém roce, ne? nebo jdeš ještě nějak dřív an nemocenskou? Holky, tak já jsem už rok doma, mazec jak to uteklo :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, no já se musím poptat jak to bude personální řešit s dovčou za r. 2010 na kterou mám nárok údajně v plné výši tak ráda byc¨h jako kolegyně šla cca v 1/2 ledna na dovolenou a pak na MD pokud dovča nějak nepůjde nbo tam bude nějaká klička tak až do 1/2 února nebo do konce podle toho jak budu nastupovat na MD zda 6-8 týdnů. Ale na nemocenskou nechci - zbytečně bych přišla o penízky, ale samozřejmě kdyby něco nastalo či jsme onemocněla tak bych samozřejmě šla. Teď v rádiu popisují jak probíhají kurzy výuky na konících jééééééééé hned bych se jela projet :-) A včera jsmebyla na té těhu masáži a super, budu pravidelně chodit, paní mě hýčkala, ale zároveň i odblokovala a pomohla cítila jsme se jako bych dostala nový krk :-N zabalila mě do dek, přivezla ke mě topení abych nenastydla, obklopila mě polštářky abych měla pohodlí a masírovala teplým levandulovým olejem no paráda a levanduli mám moc ráda :-)
Profilova fotka
katy: jéé tak masáž by mi ted fakt bodla... tiše závidím :-N jinak holky, moooc děkuji za všechno i podporu.. cítím se ted strašně unaveně a zdeptaně.. moc mi to pomohlo být mezi vámi.. jen škoda, že jsem byla tak vystreslá a pořádně si vás neužila a nebyla dýl.. no snad příště. A ty oblečky jsou náááádherné, ještě jednou děkuji :-) a už se těším na fotečky - Lin ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera to bylo fajn :-) už se těším na další akci :-) pand: musíš jezdit častěji aby ses s námi dobila energií Jija: stihla jsi AJ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?