22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: 25.11. bude dálnice otevřena až do Bělotína! takže za chvíli (do 1 roku) bude napojení na dálnici z OL. A cukroví kdy se otočí prstenem nemám, ale když otočíš v cukrárně peněženku tak ho máš doma :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jedna party uz byla . 9 dospelych a 4 deti , no bylo to narocne. Darky nejak neresim. Koupim male boty na doma- zdravotni , at uz muze pochodovat , kdyz uz mi zacala chodit ., koupili jsme termoobal na lahev , obleceni , zubni pasu cokoladovou :-) A nejakou hracku , zatim z toho nema rozum takze spise to co je potreba, nez nejake blbosti . Od prababicek penize , od babicek urcite taky a kocarek , a hracky :-) A od tety a kamaradu dostala obleceni , bodycka ... pyzamka atd . Pan : takovy recept bych taky chtela !! Ale me bude pect tcyhne nastesti , ta to nemusim resit . I kdyz letos jsem chtela neco napect ale neni na to moc casu a nebo me se spise mozna ani nechce . Ale uvidim treba se prekonam :-) Pan : Nic si uz z toho kojeni nedelas , to je moc dobre, hned jak to clovek odboura stres je ten tam a cloveku je lepe. Ja myslim ze muj stres byl prave proto a pak jsem zacala prikrmy a bylo po stresu !! Ale taky po hubnuti :-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: dobře, že už se tak s tím kojením nenervuješ :-). teda jet s kočárkem po jezdících schodech to teda musí být děsný záhul, vždycky, když jsem viděla jak tam někdo jede, tak jsem to obdivovala katy: teda Vy jste stihli kultury :-) z prcka bude hudební znalec :-). jé nechtěla bych si prosím taky poslat nějaký ten recept na nepečené cukroví? já na to pečení moc nejsem, takže dělám taky nepečené a zbytek musí holt H. :-D lin: teda to byla ale party, jasně, že lepší jsou zatím praktické dárky, stejně tomu děti zatím ještě nerozumí. od kamarádky manžel dokonce řekl, že vyhlásili embargo na hračky jako dárky (mě to zapomněl říct, tak jsem dala malé pananku), že by měla zbytečně moc hraček a nevěděla s kterou si hrát dřív ;-) lun: teda štěpánek je už teda velký chlap :-). na cukroví kašli, stejně všem přebývá tak řekni ať se podělí co mají navíc a máš napečeno dneska mi tatík přinesl plno domácích koláčů, dostal hned od dvou tet, které pekly, takže toho bylo moc ;-). v neděli je totiž u nás pouť tak všichni vyvařujou a pečou, ale protože zítra mají babička s dědou tu diamantovou svatbu tak žádnou poť nějak extra slavit nebudem.
Profilova fotka
Ahoj holky, jestli chcete kuknout na fotky z oslav Gabincineho roku . TAk mam fotky na mimibazaru . Najdete me tam pod ID 124561. TAk kuknete :-)
Profilova fotka
to je paráda.. není tu problém s dočítáním :-D :-D :-D katy: no ty jsi srandistka :-D lin: no to je děs.. tak to si budu muset dávat na sebe pozor :-N ale jeste kojím, ale na pohodu, asi jak jsem odbourala stres, tak nějak mam možná i kapku více mlika, ale už to neřeším a nebojuju s větrnými mlýny. Takže když přestanu kojit, tak mi to neva a bude flaška.. ted spíš bojuju s malou.. ted si zase vymyslela jiné divadlo.. abych se asi nenudila :D .. a pořád nemilujem koupání ]-( kuknu se zítra, ted valím do sprchy a do hajan, jsem vyřízená. Zítra jdu na cvíčo a ve st na baby masáže, tak jsem zvědavá a ve čt asi přednáška.. jestli teda bude, no uvidím. jija: no já sebe taky obdivuji :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jak po víkendu? V so jsme byli v PL v Rybniku, ale celkem nás to zklamalo, už se to tam nějak zhoršilo, anebo my jsm e moc rozmlsaní. Tak nakonec jsem si jen koupila novou podprdu (ze straých jsme nějak vyrostla) :-N ale suprově sedí až mě mrzí, že jsme si nekoupila za ten peníz 2. pak jsme si s P. koupili nové papuče, piškotkovi jsme koupili první botky - kožíškové capajdy a nádherný obleček se želvičkami - hold jak jsm eho viděli neuměli jsme odolat :-) pak jsm ekoupili ratanový koš a vyrobíme z něj koš ala Nanán. Lun: a hot dog byl a byl suprový :-) :-) :-) jija: jasně že pošlu není problém :-) Lin: jdu mrknout na album z párty pand: já bych se s kočárkem na schodech bála, nechápu jak to ty maminy mají vychytané. A co v práci? jak to probíhalo?
Ahoj kočky, zdravím po delší době! Nestíhám jak v práci tak i doma. K tomu máme na firmě ode dneška daňovou kontrolu, takže trnu a škubu se při každém zazvonění pevné linky. Modlím se aby bylo vše OK |-| takže ani nemám tak nějak náladu sem chodit a přispívat. Snad jste všechny zdravé, miminka taky .... mějte se a zase se ozvu pa ;-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, no už jsem si říkala, co s tebou je! Budu na tebe myslet a držet palce pak dej vědět jak jsi dopadla.
Profilova fotka
katy: no já už jsem to asi taky vychytala.. ale povím ti, spocená jsem byla až za ušima... spíš ted co mám kočárek obdivuji vozíčkáře... jsou fakt chudáci se někam dostat.. je to velmi smutné :-( Jinak v práci bylo fajn, být mezi lidma.. ivi: držím palce, aby bylo vše OK ;-) pak napiš co a jak až bude chvilka ;) a co ostatní? Lun, Lin, Jija..
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem byla tak, ale tak unavená až mi z toho bylo špatně a ráno se mi nechtělo vstávat, ještě bych chrupkala :-N Holky vy jste šly na MD 6 nebo 8 týdnů předem? A to je mé rozhodnutí nebo to rozhodne dr.?
Profilova fotka
ahoj holky, JIja- tak jak dopadla diamantová svatba? Lin- na fotečky jsem jukla. moc hezká oslava a Gábi si to užívala, co?:-) Pand- zkus malou koupat v jiný čas než večer. Saly taky jak koupali Tomáška večer, taky byl pořád proti, začla s ním chodit na plavání, voda se mu líbila, tak jí řikala ta cvičitelka, že ať zkusí jiný čas na koupání, tak koupají odpo nebo dopo a malý je spokojený ;-) . tak to zkus, za to nic nedáš. Kat-tak fajn, že jste něco pokoupili. a hot dog - hmmmm, závidím, bych si taky dala:-) Ivi- tak ať je brzy zas líp. jsem myslela, že doma už máš pohodu. Kat- já šla na mateřskou 6týdnů před porodem. určuješ si to sama ne dr., je to na vás na dohodě.
Profilova fotka
Ahoj Lun: tak hot doga bych si dala opět :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, lin: koukala jsem na fotky a moc krásná oslava, hlavně se mi líbily dorty, kdyby někdy měla Gábinka problém nějaký sníst tak jí s tím klidně pomůžu ;-) lun: svatba byla dobrá, začínalo to v jednu odpoledne a my jsme šli domů mezi posledními o půlnoci. strejda nechal sestřenku naskenovat asi 200 starých fotek a udělali spolu prezentaci a byla sranda, když všichni vyřvávali, že to dítě/mladíče na fotce jsou oni :-D. v neděli jsme si na pouti koupili flašku medoviny a H. si koupil asi 4 salámy a pořád si je pochvaluje, že tak kvalitní salám už dlouho neměl katy: takže PL nic moc? já jsem byla v polsku vždycky jenom v Těšíně, tak ani nevím jak to vypadá jinde, všechno hezky prozkoumej a já pak jednou v budoucnu budu z Tebe tahat rozumy, kde co a jak :-) pan: fajn, že už bereš to kojení tak v klidu, koupání určitě čase zvládnete a Petrušce se bude tak líbit, že se jí ani nebude chtít z vody a bude pro změnu dělat kravál až ji budeš vytahovat ven :-)
Profilova fotka
katy: já jsem šla 6týdnů před nástupem na MD. No je to tvé rozhodnutí, ale v případě, že bys šla na nemocenskou před nástupem, tak tě dr. pošle 8týdnů před. no moc neblbni s těma hot-dogama ;) není to moc dobré.. to je tak na salmonelu.. ale ty to vlastně neřešíš.. hhii :-D lun: jako koupat dopo? no já myslela, že to koupání má večer malou zklidnit.. no zkusit bych to mohla.. máš recht. jija: no tak na to jsem zvědavá :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám to konečně půlí jupí, dnes mi to i rychleji uteče odpo musím k naší firemní dr. na preventivku sice nevím nač, ale i tak musím tak jsem zvědavá zda mi alespoń tlak změří :-N pand: neplánuji jít na nemocenskou. jija: tak v zabielowě se dá vybrat jak oblečení, hračky i pro nejmenší, kočárky, vaničky, apod. ale v rybníku na tržišti prd jen 2 stánky s oblečením, v městě jistě jsou i dětské obchůdky, ale tam jsm ese nedostali.
Profilova fotka
Dobre ranko , no dobre . Mala opet horeckuje , je nemocna , porad tryma, v noci a kasel a 40 horecky . To si zase tyden uzijeme . Teda spise ja :-) Pan : A v cem koupes malou , ja ji koupala v detske vanicce a to porad zurila, tak jsem vyndala lehatko a dala ho do velke vany a tam ji koupu od druheho mesice , to zacalo to ze to nesnasela ve vanicce . A pak uz bylo i koupani bez lehatka ve velke vane a to ji vyhovovalo nejvic a zacala to milovat . Katy : Ja sla na materskou 6 tydnu pred i kdyz jsem pred tim byla cele tehu na nemocenske . Pokud jsi v praci je leopsi jit 6 tydnu co nejmene, protoze materskou budes mit mensi , tak proc se ubirat o plat ktery je urcite vyssi .
Profilova fotka
Lin: jejda a dá se ji už podat nějaký lék na snížení teploty? Tak vydržím ještě o 2 týdny déle ať si mě tady tedy užijí :-D :-D :-D Holky tak nemám kupovat vaničku? jen lehátko a koupat ve velké vaně? a zamilovala jsem se do tohoto: http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4...
Profilova fotka
Ja uz bychu druheho vanicku nekupovala . Uz bych byla poucena :-) Katy dobre je toto molitanove http://www.vseprokojence.cz/zbozi/349... Prodava se to v Chiicu , a vlastne skoro vsude. Super veci maji v Sam baby ve velkoskladu na Slezske vedle hrbitova :-) Tak super nakoupis a za bomba ceny, za nakupni . Jo a ten odkaz tvuj to je NADHERA !!! Jojo snizuju ji teplotku cipky a co tri hodiny cipek stridam s se sirupem na teplotu a do toho sirup na kasel ... a kapky do nosu . hruza .
Profilova fotka
Lin: no já už moc nakupovat asi nebudu vše dostanu po švagrové je to jako nové. Ale molitanové lehátko si nevybavuji, že měla :-N ale do toho Sam baby se chystám alespoň tak na čumendu, nevíš mají tam i v so otevřeno? taky se mi to líbí jak je to sladěno dokonce i závěsy prodávají akorát to světlo nebude :-N a cena se mi zdá slušná.
Profilova fotka
ahoj holky, Kat- vše nej nej nej k svátečku, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohodové těhu a málo únavy:-) no my jsem měli vaničku v přebalováku, tu jsem požívali necelé dva měsíce, rychle z toho vyrostl, tak jsem začli koupat ve velké vaně na lehátku, vždycky jsem si jeden z nás sedli k němu do vany. když už jsem se tam nevešli, tak se koupe sám,a od 8mého měsíce je i bez lehátka. teďka už tam jen sedí a lozí. na zádech se hned točí na břicho a do sedu. Kat- ten pokojíček je náááááááááádhernýýýýýýýýýýýý x-) . myslím, že v Sambaby mají i v so dopoledne. podívej se na stránky http://www.sambaby.com/, tak dokonce skoro celý den. a mají teď j¨nějaké veliké slevy., tak to se pojedeme taky podívat :-)
Profilova fotka
Lun: ahojky moc děkuji :-) Jakou značku máš toho lehátka v kterém je Štěpíkovi nejlépe (samozřejmě v kombinaci s hokejem) :-D a kolik to tak stojí? taky to chci pořídit.
Profilova fotka
pand: tak příště už se ti dobře pojede, dnes se otevřely poslední úseky D1 přes bělotín a Lipník tak jak z Práglu vyjedeš tak furt rovně až na Rudnou :-N
Profilova fotka
Kat- je to fisher price, jsou různé druhy,ale nám tohle stačilo http://www.babyhit.cz/lehatko-fisher-...
Profilova fotka
a do vany normálně takové obyč. v pohodě stačilo http://www.batolatko.cz/?p=productsMo...
Profilova fotka
Pand- právě,že ta cvičitelka říkala Saly, že se mut o třeba nelíbí proto, že už chche mít prostě večer klid. no zkus to a uvidíš ;-) Jija- tak to je fajn, že "svatba" dopadla super a že jste se i pobavili:-) Lin- jéva, tak malá zas taková nemocná.božátko. tak ať je brzy zdravá. si teda užíváš.
Profilova fotka
Lun: tak já se po tom zkusím podívat, už jsme se jednou koukala někde v obchodech a cenové v tom byly velké skoky! I po té podložce do vany :-)
Profilova fotka
Kat- my ho kupovali na netu, tušším z aukra dokonce,ale nevím už za kolik. a jsou ty křešílka, i že má to miminko nad sebou takový hrací panel, že to hraje několik melodíí, no prostě výber je veliký:-)
Profilova fotka
lin: no koupu ve vaničce.. ale tam je problém ten, že ona potřebuje mou blízkost.. včera jsem napustila teda velkou vanu a šla tam s ní a to byla jiné dítě.. uplně si to užívala :-) katy: to je pěkný pokojík :-) no já bych vaničku pořídila.. zase tak velká investice to není ;-) A to pěnové lehátko máme taky.. páč malá nesnesla ani to látkové ani umělohmotné.. a to pěnové no super.. a dobrá cena pořízení ;-) Jinak vše nejlepší k tvému včerejšímu svátku.. já měla včera hodně špatný den a velkou depku, tak jsem to prokaučovala ]-( ach jo... no malá se několikrát nechtěla přisát, byla jsem z toho špatná, byť už jsem to jako přestala řešit, ale zatím kojím jako pro radost.. ale ono to jednou prostě přijde, ale je to takový blbý pocit no. Baby masáže probrečela, tak jsme z toho neměly obě nic.. ale ve finále se 3x pokadila.. zvlast kdyz ji ta paní dala teplou ruku na bříško, tak jsem si řekla, no aháá prdíky..ale táák mě pak bolela hlava, že jsem ji i v 17h oblikla a šly jsme ven. Pak jsem teda napustila tu vanu, obě si to užily a ona se pak ve vaně přisála, tak radost obrovská, byla večer moooc hodná, no uplně jiné dítě a krásně usnula no paráda. Usla v 20h, pak ve 4 a v 6h, jeste ted chrní, tak jsem si i hlavu konečně stihla umýt. Dnes mám přednášku toho gyndaře a pak předvánoční posezení.. jéé už se budí, mizím
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: určitě to křesílko pořídíme už jen proto jak jsme viděla jak Štěpi v něm je max. spokojený :-) Pand: děkuji. tak musíte se s malou častěji koupat a bude klid kup si nějakou bylinku do vany a budete v pohodě obě, jen tam obě pak neusněte :-N Tak si užij předvánoční besídku a pak dej vědět jaké to bylo. :-)
Profilova fotka
katy: jj to lehátko je super, taky využívám :-) no prý se u tak malých dětí doporučuje levandule.. tak uvidíme.. dnes se budem koupat spolu zas :-) no v té vodě se ani usnout nedá hihi.. jasně, dám vědět ;) snad to proběhne v klidu a ne jak včera ty baby masáže :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?