22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Jinak jsme koukala na tu MS a je to fakt naprd jen doufám, že stejné harakiri neudělají na BRMS a MK! ]-(
Profilova fotka
Kat- no jistě, hlásit budeš vše!!, se pak člověk bojí a ty si lítáš po výletech ]-( :-) Jsem včera kdesik na MK četla, že se má MK i BRMS taky předělávat, tož to jsem zvědavá jak to bude vypadat. Jinak za chvíli vyrážím se ŠTěpim k dr na 10ti měsíčíní KO. tak vám pak pisnu ty jeho modelkovské míry:-D
Profilova fotka
Lun: tak jo hlásím, že v so asi pojedu do PL do Rybníka tak ať se nebojíš. Kouknu na prcka co tam mají, na kočárky další (resp. já mám vybráno, ale jestli tam není levnější) koupím si rybí saláty a jedeme zpět můžu mami? Tak držím palce, aby vše bylo OK a čekáme na míry "Muže roku do 1 roku" :-D
Profilova fotka
Kat- no vidíš, tak je to správně:-). můžeš samozřejmě jet :-) Takže míry našeho drobečka chlapečka jsou 10,80kg a 80cm:-), hlavně že mu chutná :-) JInak vše v pořádku, na další KO jdeme v roce, takže v lednu a dostane poslední dávku(čtvrtou) hexavakcíny. a na váínoce už mu můžem dát i kousek ryby na ochutnání :-)
Profilova fotka
joa nevíte co je s Pand? =-) asi ji budu muset taky napsat smsku :-N
Profilova fotka
Lun: a můžu si dát i hot doga? tam dělají luxusního :-N A ptala ses zda už může i kačora se zelím :-N no jo už je to velký chlap! A už si užije i vánoce :-) za chvíli začneš péct cukroví co? já už se těším, ale na druhou stranu nevím kdy to stihnu, když dorazím z práce a jsem KO :-( pand: jistě někde procházkuje a prdí na nás!
Profilova fotka
Kat- jo, toho si taky dej, vím že tam mají luxusní :-) Tak na to jsem se neptala,ale zelí ještě hlavně teda kyselé neeee, jenom sem tam normální sladké. navíc je to nadýmavé, tak jen s mírou. ale můžem začít i luštěniny,taky s mírou odzkoušet co ho bude moc nadýmat a tak. jsem koupila červenou čočku,ta nadýmavá není, tak je to dobré:-). jo no, taky se chystám péct, jen já zas nevím jak to zvládnu s malým. večer bývám taky KO a přes den toho moc nezvládnu. loni jsem toho taky moc nenapekla. taky už se mi moc nechtělo,měsíc před porodem,ale něco jsem napekla, tak snad letos něco zvládnu taky. hlavně klasika, perníčky, linecké vanilkové rohlíčky. a ještě něco určo zas vymyslím:-)
Profilova fotka
No já už nějaké nové recepty hlavně na nepečené vybrala na netu to se dobře šudlá u TV. Jinak u nás zase nesmí chybět medvědí tlapičky. P. už říkal, jestli neuděláme něco zkusmo, aby k vánocům nebyla ostuda, kdyby se to nepovedlo :-N
Profilova fotka
:-D, tak P. má chutě,jo? :-D No na nepečené jsem ještě nekoukala, asi taky musím něco probrat a ušudlám u TV jako ty :-). pošli nějaké tipy taky mě, prosííííím :-) Medvědí tlapičky taky peču kvůli taťkovi, ten je má ze všeho nejradši. ale ještě máme objednané 2kg od jedné známé,co nám pekla dorty na svatbu a tak bez cukroví nebdem,kdybych náhodou nějak nestíhala:-). enže mě to tak baví, že zas budu péct do půlnoci a budu chodit jak mátoha ještě víc než teďka :-N. Tak jsem psala Pandamě sms, a ani na to neodpovídá. Nesešly jste se v Praze? asi nebyl čas,co?
Profilova fotka
Baf !!! Holky ahoooj !!! Jak se dari tehulce, maminkam , nemaminkam ?? Ja jsem hrozna, ale ja ted vubec nestiham, mala slavi rocek tak jsou porad nejake oslavy , navstevy . A je krasne pocasi tak toho vyuzivame venku na prochazkach !!
Profilova fotka
lun: no myslím si, že stříkačkou jsem to vydržela docela dlouho... snažila jsem se rozkojit jak jsem jen mohla, ale když jsem malou zvážila na váze a z jednoho prsa byla 50tka a z druhého 30tka nebo někdy 10tka, tak se mi prvně z toho chtělo brečet... ale jak jsem se vzpamatovala..tak jsem si řekla, že už to nebudu hrotit, budu kojit na pohodu, jelikož kojení je radost a ne starost (v posled.době mě to hodně stresovalo) a to jsem už malou vážila před kojením a po kojení a dělala si tabulku.. no magorka no.. a dokrmuju normálně z flašky.. malá dobře spí, je i klidnější, já jsem klidnější a už to prdím.. jestli o mliko přijdu, tak mám dobrý pocit z toho, že jsem udělala max. a nebudu se už stresovat. Někdy kojení vynechávám a rovnou dávám příkrm, mezitím mají prsa šanci se nalít.. prostě to dělám na pohodu. A je mi líp :-) hihi já jsem to nemyslela jako seřvání ;) .. vím, jak to s dětma chodí a Katy že je v Pze jsem věděla.. takže tak. No my včera na kyčlích, jelikož já jsem měla řemínky, tak malá je hlídaná, už jsme byly podruhé a zatím vše OK, dr. říkal, že historie se zřejmě nebude opakovat :) no a další KO máme za 2měs 14.1. no a dneska jsem byla se pochlubit v práci... prvně jsme jely metrem a na jezdících schodech!!! No je to síla.. co budu vyprávět.. musím to nějako vypilovat, spocená jsem byla až za ušima.. jezdí ty schody docela rychle.. a nemám kde trénovat na nečisto :-D no tak to máte teda pěkné míry :-) roste jako z vody :-) my na tu hexavaxínu jdem v půlce prosince. Bude mít malá nějakou reakci, teplotu apod? Na co se mám připravit? jéé tak když červená čočka nenadýmá, tak to ji můžu i já když na půl kojím? no v Pze jsme se s Katy nesešly... hodila na mě bobka a dala raději přednost muzikálům hihi... promin Katy :-D :-D :-D katy: to jsem ráda, že máte nakoupeno.. a škoda, že jsme se neviděli.. mohli i chlapi pokecat.. no snad příště nedáš košem :-D :-p :-N lin: ona má naroz. v PO že? Tak přeji předem všechno nejlepšíííí :) já totiž tedkom nějako nestiham, tak abych to neprošvihla. No s tím jak nestihaš ti uplně rozumím, tak se nemusíš omlouvat ;-) Co budeš kupovat malé k naroz.? Už máš něco vymyšleno? Budeš dělat nějaké party?
Profilova fotka
Pand- jsem ráda,že ses ozvala. jj, holt každá mamina teďka nestíhá a jak bude i Katy mít u sebe Piškotka, tak tady taky nebude denně :-). Je fajn, že už si s kojením v pohodě a že ses tím smířila. udělala jsi opravdu maximum, já to nevydržela a malý byl na UM skoro hned. když jsem odstříkavala, tak jsem z obou měla maximálně 50tku a nešlo ani za sviňu. nedělalo se mi mlíko, pocit nalitých prsou neznám, takže jsme se na to fakt vykvákla hned, navíc když se mi u toho malý vztekal a já taky. Hlavně, že na kyčlích taky vše o.k. my s malým chodili snad do 8mi měsíců, pořád neměl vyvinuté jádýrka, takže jsme tam chodili co 6 týdnů. řemínky nepotřeboval, vše bylo v pořádku:-) tyjo, najezdících schodech to msuela být maturita, nevím jak bych to teda zvládla :-N , bych jela radši autem :-D. jj, četla jsem že červená čočka je nenadámavá,sice fest drahá, půl kila pytlíkm stojí kolem 60ti korun,ale to bude mít tak na půl roku :-D. nebude to mít každá den,že? NO Štěpík po hexe nikdy žádnou reakci neměl. dávala jsem vždycky hned jak jsem přišla domů nurofen sirup a v pohodě. Možná malá bude mít teplotku, bude trochu víc mrzutá. Klidně jí ten sirupek jak přijdeš domů, taky můžeš dát jen tak preventivně, nic tím určitě nezkazíš ;-). Lin- ahooojky. jj, všecky teďka nějak nestíháme:-) . malá rok, to uteklo jak voda. no já mám co říkat,my budem slavit první roček za dvě měsíce :-N . Kupovat budem asi nějaké auta, magnetickou stavebnici, oblečení, na jaře mu chcem udělat venku hrací koutek. samozřejmě dárky i nějak rozdělíme mezi babičky,dědečky, tety atd.. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
lun: autem do centra? No dej pokoj :-D to raději přežiju ty schody :-D :-D :-D no jako že bych si tu čočku koupila.. já miluju čočku :-N ten sirup mám dávat dopředu ještě než se ta teplota objeví? :-o není to blbost? no já nevím co malé koupit.. asi koupíme tišší vysavač.. aby se nebála jak budem vysávat rýmu :-D a nebo ten zvlhčovač.. to bude mít ale radost co? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pand- no to je sice pravda,ale mě by zas odradily ty schody:-D :-D já taky mám moc ráda čočku a ta červená taky není špatná, ona při vaření změní barvu a jako čočka teda nechutná :-D Právě, že ten sirup dáš jako prevenci,aby tu teplotu neměla. poradila mi to dr i sestřička, takže jsem to tak udělala a měli jsme den bez problémů i noc ;-) vysavač jo? tak my odsávačku na vysavač nemáme a když vysávám tak Štěpi sedí a kouká jak na TV:-D
Profilova fotka
lun: počkej počkej... jak jako změní barvu? a jak jako čočka nechutná?? a jako co teda chutná? no to mi ani neříkej :-D :-D a čím teda vysáváš? Já si tu odsávačku na vysavač nemůžu vynachválit.. sice malá u toho řve, ale já bych ji to co ji vytáhnu skrz vysavač normální odsávačkou asi nevysála :-(
Profilova fotka
jdu si nalit lambrusco.. nechceš taky si něco nalit, že bychom si udělaly party na dalku?
Profilova fotka
kde jsi?
Profilova fotka
no není červená,ale je světlá. moc jsem to nezkoušela,ale přišlo mi to jak uvařený hrách :-D. zatím to měl jednou, abych zjistila jestli třeba nemá alergii. takže nemá, tak mu to uvařím o víkendu a pak ti řeknu jak to teda fakt chutnalo :-) my vysáváme normální odsívačkou od olyth nebo jak se to píše. no s tím slonem. taky to dá někdy zabrat,ale když to má mokré ty šušinky, tak t jde dobře. ale někdy je to záhul i pro L. , jak to nemůže vysát. mi ta odsávačka na vysavač přijde dos tdrsná, i když je to teda asi dost fofr a brzy klid. :-N
Profilova fotka
jasně.. a pro malého to asi ani nemůžeš nijak dochucovat co? Tak dej trochu bokem, dochuť a pak mi řekni ;) to teda nevím co máš za odsavačku.. nemáš odkaz na netu.. pokud to na netu je? no právě je brzy klid ;)
Profilova fotka
měla bych žehlit, ale moc se mi nechce..
Profilova fotka
no právě, dala jsem mu to spíš do zeleninky co jsem vařila,tak aby to jedl. tak pak to zkusím spíš udělat jen jako tu čočku. Tak kecám, není to olynth,ale otrivin:-D http://www.pilulky24.cz/detail/otrivi...
Profilova fotka
jako na kyselo jo? aha hihi .. jdu mrknout :-)
Profilova fotka
a jak to jako funguje?
Profilova fotka
no na kyselo nééé, to nemůže. prostě jen uvařím takovou kaši:-) myslíš tu odsávačku,jo? no jeden konec si dáš do pusy a druhým koncem odsáváš soplíky. je tam na tom konci,který strkáš miminu do nosa takový molitanek, který zabraňuje,abys ty soplíky nevtáhla do sebe :-o :-D
Profilova fotka
nee na kyselo jako pro tebe zvlast na košt ;-) no fuj bléé.. jeste ze to tam je.. fuj.. jen si to představit.. no něco podobného mám ale ne tuto znašku a je to na prd.. jako když tam je nějaký šušeň tak to ho jako vytáhne, ale já potřebuju malou zbavit vodové rýmičky.. a ta se vytáhne až jak se tam udělá takový podtak .. jinak by se trápila a já bych ji tou obyč odsávačkou rýmy nezbavila.. no nic, jdu žehlit, pěknou dobrou noc
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem měla pondělí dnes je pátek tak by to mohlo být pořád :-N jste se včera večer nějak rozkecaly ;-) Lun: s pand jsme se nakonec nesešly, byly jsm e domluveny na so, ale po haluzi jsme sehnali lístky na muzikál a večer se na návštěvy nechodí, v ne měla Pand návštěvu a pak to taky nevyšlo. Ale možná na advent ještě pojedeme tak bychom se stavili. :-) A to cukroví ti pošlu co jsem si stáhla ale moc jich tam nemám. Ještě jsme kdysi měla mix od mamky tak pokud ho tu v PC najdu tak taky pošlu. Já taky strašně ráda peču :-) Pand: tak až vy přijedete do OV tak se můžete s M. zastavit to už možná bude i to cukroví a udělám super punč - my bez alka a chlapům crbneme trocha rumíka :-) alespoń omrkneš nové zrcadlo. Lin: taky malé přeji vše nej k 1 narozeninkám a pak musíš poslat fotky z párty :-) Lun: no snad se na PC i jako mamina dostanu jsi zapoměla, že babička bydlí 50 m a bude pořád piškota tahat jak kotě :-D a já se bránit 2x nebudu :-N alespoň odpočnu a možná i něco doma udělám :-D
Profilova fotka
Lun: máš na seznamu pozdrav vánoční :-)
Profilova fotka
ahojky, Kat- jj, už jsem jukala, díííky. myslím, žes mi ho posílala i loni, jen si nějak nemůžu vzpomenout, kam jsem ho dala, tak je fajn,žes mi to zas poslala.:-) No to je pravda, že jsem zapomněla, že máš babičku kousíček od tebe, to budeš mít fajn, že si spočneš a poklidíš a i na net za námi zaskočíš. já se snažím za vími přijít aspoň když spí, nebo teda večer,ale to taky jen občas. Na punč už si nás zvala loni všechny, nebo dokonce i předloni na kolaudačku a svařák a nějak z toho sešlo :-N :-D dneska je venku zase kráááásně, to budem odpo s malým zase venku trajdat :-)
Profilova fotka
lun: před loni to nemohlo 100% být leda, že bys pomáhala u toho strhávat tapety :-D zvala na kolaudačku máš recht tak přijď taky a je to :-) ale u tebe je problém odpolední čas co? ty spíše dorazíš až budu doma sedět, ale jsi zvaná kdykoliv přijď. :-)
Profilova fotka
katy: no to by bylo fajn :) díky za pozvání.. to už pojedem po nové dálnici :-) a recept na cukroví kdy se otočí jen prstenem nemáš? :-N lun: aháá tak aby z toho nesešlo zase co? hihi jjj tu je taky krásně, vypravím se za chvilu s malou ven.. ted chrupká, tak jdu pomýt nádobí.. at vytvářím taky nějaké hodnoty :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?