22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Dneska tady nikdo nebo se ještě sponká? Lun je ještě v porodce ;-)
Profilova fotka
nespinká, ale pracuje :-D Udělala mamka tu roladku? Taky bych ji chtěla umět.
Profilova fotka
Pand: jo mám tady oslavu a roládu mamča udělala, teď je nějak extra veliká si dala moc záležet, doufám, že bude i tak dobrá, ale já sama tady bych si netroufla, ale měla bych se to naučit, jednou jsem dělala jablečnou roládu z jablečného těsta a byla dobrá a poledla se.
Profilova fotka
hmm uplně slintám... ja bych měla chut na čokoládovou roládku... a s kokosem.
Profilova fotka
Tak to bych tě zklamala, je z bílého krému a kokosem sypaná
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravim vas !!
Profilova fotka
Ahoj Lin, jak se máte?
Profilova fotka
Ahoj . Mame se fajn, mala je sice nejaka protivna ted . Ale nevadi :-) Ja si s ni poradim . Za chvili se chystame na neurologii na kontrolu , tak snad me trochu potesi .
Profilova fotka
A co Lun , vite neco ?? uz je doma ??
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já jsem celé dopoledne proseděla zase u doktorů.Přehazovala jsem si nemocenskou od obvoďáka na gyndu, tak jsem si zas počekala. :-( Katty: nevíš jestli tam Lun bude i zítra? Mám tam to cvičení, že bych jí zašla pozdravit...
Profilova fotka
Ahoj holky, o Lun moc toho nevím tak neporadím. Saly: co bys dělala doma :-D
Profilova fotka
saly: tak kdyz tam budeš, tak juknout můžeš a uvidíš ;-) a co přeměnili ti tu nemocenskou? Ted ji mas jako od gyndy jo? Jako rizikové? lin: ahojky :-) tak jak jste dopadly na neur.?
Článek se načítá
Profilova fotka
Nebudu tam prudit..navíc tam leží s malou ex mého současného, tak bych ji nerada potkala :-| ani nevím jestli tam mají návštěvy přístup dopoledne...počkám si až Štěpánek povyroste :-) Pan:jo teď jsem vedená jako rizikovka..
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak nebyl čas a ani chuť na net. Měla jsem to teď těžké, samá škola,práce, no prostě pořád něco¨, ale už si musím nějaký čas udělat. Já a čas věčné téma. Tak mám za sebou další semestr, ale tentokrát to byla teda dřina. Ale zase už mám polovinu studia za sebou, což je povzbudivé, i když ta horší půlka teprve začne. :-(
Profilova fotka
Tak holky, ja fakt nemam stesti na ty doktory. No jak jsem dopadla u neurologa : Popisu :: Tak jsem na te neorologii . cekam tam hodinu a pul s malou v cekarne .Aby mi doktorka dve minuty dite zkontrolovala . Nic nerekla. jen male porad rikala pejsku ( nejaka divna asi ) A ptam se ji Jak to vypada a ona na to kazdy chloupek je zlepseni . Tak se ji ptam ze to vim taky ze kazdy kousek je zlepseni . Ale jak to vypada a ona na me vyhrkla ze co jako chci za dva mesice ze nemam cekat zazraky. Tak ji rikam, jak dlouho trva lecba . A ona na to dlouho a zavrela dvere asestra mi dala zpravu a nashledanou . No ja jsem uplne zase vytocena . A vis co mi napsala do zpravy . Dite spokojene jen v naruci mamy , pri svlekani se rozplace z afektu . no uplne blba. Mala vubec nebrecela jen jak s ni zacala kroutit. Ja jsem uplne na dne z toho chovani tech doktoru a z toho vseho litani .
Profilova fotka
Ahoj Soni: tak super ze mas semestr za sebou to je fajn Lin: no tak to je hnus na té neurologii zkus Pavla :-)
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: no to je teda úroveň u některých doktorů, nejhorší je, že prý si můžeš doktora vybrat ale vůbec to není pravda :-(. myslím, že přístě paní doktorku určitě srovnáš a dovíš se víc. Saly: jo sezení v čekárnách nesnáším, proto chodím těsně po začátku pracovní doby ;-), jinak se to tam nakupí a je to na x-hodin Pan: jaký byl úřední den? Son: neboj určitě to zvládneš, jak máš půlku studia za sebou tak to už je velká motivace bude Tě to hnát dopředu :-) Katy: takovou roládu bych si dala moc ráda, asi se naučím péct a pak si vemu recept ;-) dneska jsem přišla domů a zjistila jsem, že máme v obýváku našeho kocourka, někde se asi dneska zachytil a natrhnul si nožku chudinka až na kost a navíc to prý má zlomené, tak zatím je po narkoze a spinká, zítra má jít zase na injekci tak s ním kluci pojedou, asi teď budeme mít doma miminko :-) doufám že bude brzo v pořádku bobek jeden malý a hlavně ho nesmím v noci zašlápnout :-N
Profilova fotka
Jija: chudák kočka :-( ale hlavně že bude mít tlapku zase OK mamka ti jistě recept na roládu dá :-)
Profilova fotka
Teda Jitus : Vy mate ty marody v rodine :-) Nejdrive manzel a ted chudacek kocka :-) Ale hlavne ze bude ok . Katy : poslala jsem ti IP . Urcite zkusim az oblitam tento tyden jeste vsechny dr. Uz vam holky reknu ze jsem z toho dost vycerpana .
Profilova fotka
Katy: no určitě bude, akorát se chudinka počural když byl v narkoze a hlavně chce někam jít a nemůže, alespoň se procvičíme v péči o nemocné než budem mít dítě Lin: to docela věřím, že jsi z toho vyčerpaná, protože to odrovnává nejen fyzicky ale hlavně psychicky :-( jo a teď už chybím jenom já a pes a jsme marodi všichni ;-) (snad ne)
Profilova fotka
son: tak to gratuluji ;-) lin: tak to mě mrzí, že máš takové zkušenosti... a nemůže toho neurologa změnit? Hlavně pevné nervy !!! Ale toho běhání ještě asi bude :-| no snad malá bude brzo OK. jija: no dneska se to dalo.... nikdo nepřišel az teda na jednoho, který od dveří volal, že jde za mnou, mě teda nic neříkal a pak z něho vylezlo, že jde ohledně případů kolegyně... hlavně, že mě zná :-D jinak vsichni asi prijdou ve st ]-( no od toho jsme taky tam co? jéééé bobek malý.... no hlavně aby byl brzo v pořádku ;-) drzím palce.
Profilova fotka
Jija : Presne jak rikas , nejsem ani tak vycerpana fyzicky z male a starosti kolem ni . Jak psychicky z toho vseho litani a cviceni a stresu a nervu z dr .
Profilova fotka
dobré ranko :-) Lin: neboj, vsak brzo bude zase vse OK a na toto běhání budeš jen vzpomínat ;) nejhorší jsou ty ludry doktoři... kde jsi na té neurol.byla?
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: tak pes marod může být ale ty nikoliv, kdo by se o marody staral? A jak se to kočce stalo víš? Lin: jdu mrknout do IP Jinak dnes bude to se mnou marné už teď jsem totálně Ko
Profilova fotka
Holky kde jste kdo jsme se propadly na 2 str. ;-( no jo Lun tu není tak se neukáže nikdo ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Ahojky :-) já jsem zase celé dopoledne cvičila a plavala a včera odpoledne taky :-) budu asi jakoproutek za chvíli :-) teď jsem nějaká unavená tak si půjdu asi lehnout, pokud ten hňup nade mnou přestane vrtat ]-( ]-( a pak budu dělat karbenátky a boloňské špagety, pže mám na ně strašnou chuť :-)
Profilova fotka
saly: no já se nedivím... plavání unavuje... vzdyt posilujes veskeré svaly... a to tam jen plavete, nebo i cvičíte ve vodě?
Profilova fotka
pan:plaveme i cvičíme a posilujeme některé svaly, které můžeme..je to celkem příjemné :-)
Profilova fotka
Ahoj Saly: a kam na konec chodíš? já bych šla taky plavat ale není kam, Čapka se opravuje a v Porubě je zima brrrrrrrrrr tam ani náhodou, asi se zase zajdu vyhřát a zkrášlit do kouzelné truhlice :-)
Profilova fotka
saly: tak to jo... to je super i na záda... teda ja bych to asi využila... bolí mě i ted.. což teprve pak :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?