22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
pan: taky mě to napadlo, ale je tam u toho i strejda a bráchové říkali, že ten je v klidu, že už má o prst míň tak má rezervu (kdysi strčil v práci prst kam neměl a doktorům se to nechtělo dávat v noci dohromady, tak ho ucvikli :-()
Profilova fotka
jija: kdo ma o prs min? Strejda? :-o
Profilova fotka
jo jo stejda nemá 2 články prostředníčku na pravé ruce
Profilova fotka
no ty brďo.... tak na tatku dohlíží co? a co dělají zvířátka? jinak si říkám jak jsme se tu pěkně při so sešly co?
Profilova fotka
jsem dneska vařila tu rajskou ;) koukala jsem na www.mamincinyrecepty.cz ... a povedla se :-) k tomu hov.maso a vřetena. No super :) jeste kapku zbylo to si zamluvil muz na veceri zitra. a zitra upecu akorat kur.stehna k tomu bramb. a bude. Jeste k tomu asi dame domaci calamadu... mnam mnam. Co jste vy varili?
Profilova fotka
jden kocourek se někde toulá, druhý spí klukům v garáži a pejsek se prochází po dvorku a málem jsem ho nalákala aby šel okýnkem do kotelny, ale nějak se mu nechtělo jo jo nějak jsem se trefily, a co děláš Ty v neděli? lenošíš?
Profilova fotka
no v neděli dopol. tu prijede M. sestra a bude odjizdet odpolko a pak asi budu lenosit. Co mas v planu ty? kocourek utekl?
Profilova fotka
a koukni sem ;) http://www.mamincinyrecepty.cz/sladke... to bych si dala :-)
Profilova fotka
jdu udělat vitaminovou bombu, prijdu za chvili
Profilova fotka
neutekl, jenom šel na procházku, dáváme jim svobodu :-) dort vypadá super, to bych si taky dala, já jsem dneska zkoušela nějakou buchtu orgasnus, tak jsem zvědavá jak bude chutnat a jak ji dostanem z remosky :-D takže dneska den úklidu a příprav na návštěvu co? ;-)
Profilova fotka
tak hlavně že se pak vrátí :-) prosím tě a jak se dělá? Pošleš pak fotku? jj přesně tak... taky jsem vyprala, uz mam v kosi asi 3 pracky na zehleni...nechces prijet? :-D
Profilova fotka
já Ti to pošlu, ale nejdřív vyzkouším ať vím jestli to stojí za to, fotku asi ne, nemám digitál a navíc jsem to dělala v remosce a to moc na krásu není :-) jasně pošli prádlo expresní poštou a bude vyžehleno, já jsem prala akorát jednu pračku, protože víc mi na sušák nevejde, ale když se topí tak to bude zítra suché a můžu prát druhou :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak vidím že jste se dneska rozpovídaly ;-)
Profilova fotka
jasně tak jestli to bude dobré tak pošli ;) my troubu nemáme taky peču v remosce... takze vim o vesekrých uskalích ;-) my mame jen 3kg pracku, tak to tam vzdy narvu :-) ale urco toho pradla neni jak v 5kg. Ale ta by se šikla to jo..
Profilova fotka
ahoj katko, nějak jo :-)
Profilova fotka
No koukám se jsem vám konečně vyfotila tu šatnu tak to dávám k stažení jestli jde vůbec něco vidět
Profilova fotka
ahoj Katy a jak ty při so?
Profilova fotka
katy: jasně že to chceme vidět pan: no mě by se zase někdy hodila ta menši, protože větší je poloprázdná musím končit H. dodělal dřevo :-)
Profilova fotka
Pand: normálka nic extra, dopoledne jsem byla v centru a knihovně teď jsem dodělala kokosové koule na po do práce, mamka mi zítra upeče roládu na tu se já necítím.
Profilova fotka
katy: jasně už jsem zvědavá ;-) jija: díky za receptík ... vypadá to velmi dobře... jasně tak papa
Profilova fotka
katy: no to se budou v práci mít :-) já taky budu muset něco nachystat... asi udělám nejaké chlebíčky a jestli se mi bude chtít tak i napeču ale nevim nevim. Nebo koupim nejake zakusky a hotovo.
Profilova fotka
Jija: no musím mrknout jak to vyšlo, někdy to vypadá ve foťáku Ok a na PC rozmazané apod. jako byste to neznaly: dnes jsem dělala úžasné a nebezpečné brambory zapečené se šunkou, nivou a brokolicí.
Profilova fotka
tak já jdu chystat véču, měj se zatím kraásně... pak mrknu na fotečky :-)
Profilova fotka
No já nevím zda je budu dnes dávat nebo někdy jindy taky si za chvilku dám věčeři mám tam super tvaroh, P. si dal čočku
Profilova fotka
katy: proč nebezpečné brambory? jistě chutnaly báječně ;-) no tak uvidíš jak se ti ty fotky povedou a bud je dáš nebo nedáš, a pak když tak juknu... ;-) ale jak tě znám foto se určo povedlo :-)
Profilova fotka
Pand: právě že byly extra úžasné proto nebezpečné furt jsem koštovala i po studenu. Proto nebezpečné!
Profilova fotka
katy: joo tak to pak jo :-) ty si to můžeš dovolit, ty to v týdnu jistě vysportuješ ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při neděli :-)
Profilova fotka
Dobré ranako při pondělku :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, všechno mě dneska bolí včera jsem hodně papala a dala si k večeru pořádně do těla vč. posilování. Jaký jste měly víkend? Já včera byla dobrá! Zrušila jsem jsem bordelárnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p už to začíná vypadat jako u lidí ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?