22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Plavu ve Vítkovické nemocnici, je tam voda 33 stupňů :-) tak t si lebedím.A včera jsem byla cvičit s takovou velice příjemnou porodní asistentkou tady v Hrabůvce a chci k ní chodit i na plavání do Imperialu, ale zatím je plno, jsem až devatenáctá v pořadí až tyto odrodí, dostanu permici :-| tak snad do té doby neodrodím taky :-) Dnes se narodila mé bývalé šéfce Sára :-)
Profilova fotka
Saly: není to Jana Durdová nebo tak nějak? Jo ve Vítkovicích se super lebení zapínají vám i proti proud? Občas se tam taky čvachtám :-)
Profilova fotka
jo to bude ona Čurdová...protiproud ne, my tam cvičíme spíš u těch držadel..roztahujeme nohy..a tak..no klasika :-) :-) Katty: jak se do těch Vítkovic bez předpisu dostaneš?
Profilova fotka
Saly: jo Čurdová jsem to ale Matěj, a jak do Vítkovic.... to je tajemství :-)
Profilova fotka
Já už mám ty Vítkovice jen 2x, mám to jako rehabky..zkusím zjistit jestli by mi to ještě neprodloužili,zadarmo to není špatné.. :-)
Profilova fotka
Saly: zkus, ale myslůím, že je tam některý den i plavání pro veřejnost, jinak plavání pro veřejnost taky v teploučkém bazénku je v nemocnici na Fifejdách mamča tam chodila :-)
Profilova fotka
Hmm, poujišťuju.Dík za tip. :-)
Profilova fotka
Není zač :-)
Profilova fotka
Ahoj, Saly: bazének na Fifejdách mohu doporučit - je super. Asi tam zase brzy skončím na rehabilitacích :-(
Profilova fotka
Já mám ty Fifky trochu z ruky :-( ve Vítkovicích jsem za 10 min z domu ve vodě :-) a pak je prý i v Atomu něco..v zimě je fajn si dát horký bazén ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: jo takové plavání musí být fajn, snad Ti to nějak prodlouží, hned bych chodila s Tebou ;-) Katy: netušíme jak se mu to stalo, ale už vypadá v pohodě, naučil se s ovázanou nohou chodit a pořád mi někam utíká vasha: to máš pořád tak hrozné problémy se zády? z práce?
Profilova fotka
Ahoj Jíťo, ne pořád, ale už zase. Myslím, že to mám z toho stresu z práce. Asi si budu muset určit priority a rozhodnout se buď pro své zdraví nebo pro práci.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Vasha, to je fakt blbé když máš toho stresu v práci tolik :-(. hlavně ještě když třeba pořád jezdíš autem, mi to třeba nedělá moc dobře, když jsem jezdila víc do práce autem, tak mě pak taky bolely děsně záda :-(. a hlavně když jenom sedím za počítačem, ale to se snažím kompenzovat, stejně v pořád někam pro něco lítám
Profilova fotka
Jija: já v práci taky moc neposedím. Ono by se pracovalo úplně jinak kdybych měla normálního nadřízeného. Bohužel si se mnou pohazujou jak chtějí a pak to tak vypadá. Dodnes nevím, podle koho si má plánovat dovolenou a taky kdo mi ji bude schvalovat. Nemám zástup, takže když nejsem v práci, tak mi pořád někdo volá na mobil a nadává, že mě nikdo nezastupuje, když je to třeba :-(
Profilova fotka
tak to by mě teda dost vytáčelo kdyby mi ve volnu pořád někdo telefonoval a s tou dovolenou je to fakt dost blbé a zkoušíš něco hledat nebo se pořád rozhoduješ jestli zůstat nebo jít pryč?
Profilova fotka
Dobré ráno :-) dneska pusto prázdno? :-) Já jdu dneska na nehtíky tak si nechám udělat nějaké plesové.. :-D Vidím, že tady holky ještě večer pokonverzovaly..obě vás zdravím. I tebe Lin :-) Já už se asi nemůžu dočkat, až tady dá Lun fotky Štěpánka,jsem straaaašně zvědavá :-.
Profilova fotka
ahojte holky :-) saly: nevis co s Lun, jestli uz je doma? Nebyla ses tam jen tak mrknout? Taky jsem zvědavá. jinak plavání v bazenku s takovou teplou vodickou by se mi taky zamlouvalo :-) uz jsi zjistila, zda ti to prodlouzi ? Nebo musis teda hledat neco jineho? taky obě zdravíííím
Profilova fotka
Ahoj Pan:za Lun jsem nebyla,nevím jestli tam ještě je, ale stejně jsem včera spěchala, pže jsem měla scuka s kámoškou, co mi přinesla ještě nějaké oblečko na půjčení na ples.. :-) Kdyby byla Lun doma, tak určitě tady něco písne.Víš jak, určitě několik dní doma trvá než se ze všeho vzpamatuješ :-) Na prodlužko plavání se musím zeptat až u doktora, takže za 14 dní. :-)
Profilova fotka
Nazdáááááááááááááááár holkyýýýýýýýýýýýýýý :-) Tak jsme konečně doma. Jdu vás jen pozdravit,až se více doma rozkoukám,tak hodím fotky:-).
Profilova fotka
No teď jsem o tobě psala, že na tebe furt myslím :-) :-) :-) :-) :-) :-) No čáááááááááááááááááááu mamino!!! jak se Vám vede vy dva výletníci..? Dneska Vás pustili? :-)
Profilova fotka
lun: no nazdááááárek kočko :-) to je jasná věc... az se rozkoukáš a usadíš... tak budem rádi a už se moooc těšíme... jestli teda můžu mluvit i za ostatní ... abych nedostala za uši :-D saly: my o vlku a vlk za dveřma co? a kde je dnes Katy? Neomarodila chřipajznou? Ted toho je až nad hlavu :-(
Profilova fotka
Dobré ranko kočandy :-) přeji pěkný den...
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte při čt? Lun: no ahoooooooooooooooj mamino tak už doma to je super :-) Pand: neboj, mě zatím žádný bacil nenapadl, klepu na dřevo. Co ty pořád chodíš na spin? kolikrát týdně? Nebo i na jinou sport. aktivitu? My teď nebudeme mít skoro 3 týdny kick box tak budeme muset jít zkusit i něco jiného.
Profilova fotka
katy: no ja letos jeste nebyla :-N no a co ten bodystyling?
Profilova fotka
Pand: jak to? Vždyť jsi byla takový sporťák? resp. sporťačka? No ten byl v po a to jsme nějak s Míšou nedaly, včera jsme chtěli jít na Interval AE (nevím co to je nikdy jsme na tom ani jedna nebyla) ale ani jedna jsme se neozvaly tak nevím zda M. šla sama, ale pochybuji, já včera neměla sílu, ani abych volala natož vyšla.
Profilova fotka
Ahoj holky, já tu dnes celý den nebudu, jedu do Karviné za kámoškou na celý den na miminko a na klepy,tak až večer :-)
Profilova fotka
Saly. ahoj a ty si myslíš, že my tu večer budeme jo? Já dnes budu odpočívat, zítra mám velkou akci musím být good a dnes jsme ospalá a spala bych. Ale jinak jsem OK a mám se fajn :-)
Profilova fotka
katy: no nevim.. nejak se nemuzu dokopat... ale asi zacnu, budu muset, kvůli zádům. saly: tak ahoj a dobře si poklebeďte ;-)
Profilova fotka
Pand: dneska mě taky bolí záda, asi jsem hodně spala stočená v klubíčku jako had :-D a na co budeš chodit zase na spin nebo nějaké protahovací? A z čeho tě to bolí? Jsi tím netrpěla jako Vasha nebo taky?
Profilova fotka
ahoj holky tak tady máte pár fotek. ještě jich moc nemáme, takže budu přidávat později:-) http://www.modrykonik.cz/album/album....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?