22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
joo tak to jo :-)
Profilova fotka
Katy: to teda jo - takový drahý nealkohol :-D . To bych ta ty peníze měla od mého vinaře 3 litry kvalitního a výborného vína ;-)
Profilova fotka
Baby já vám to víno asi vyfotím 8-) kdybyste chtěly někde machrovat na večírku kolik toho vydržíte :-D je to na pohled normální spíš luxusní láhev červeného vína..píšou tam odalkoholizované..jako pitné to je, to nemá s vineou nic společného vinea rovná se spíš rychlé špunty..chutná jako klasické červené...
Profilova fotka
Saly: tak si tam přelij vineu v hospodě by to stejně udělali! Jako bys je neznala! vasha: mé slova!
Profilova fotka
Saly: tak to vyfoť.
Profilova fotka
no tak vyfotím, ale časem, nemám kabel jak to dostat z foťáku :-(
Profilova fotka
Ahoj holky. Dloho jsem se neukazala . Mala davala ted zabrta a O. mel sichty . Tak jsem nemela casek sedet tady :-( Pan : Neboj u maminky jsem byla jen chvilicku :-) Asi 10 minut . Ale holky hrozne se omlouvam , nevzala jsem fotak . Sla jsem na kontrolu po sestinedeli a mala rvala jak tur kdyz jsme vyjizdely , tak jsem zapomnela , fotak , i caj a vsechno pro malou doma :-) Ale maly je super . Lun uz vypada dobre. Vysmata . Slusi ji to po porodu . Maly spinkal . Byl zlaty .
Profilova fotka
Dobré ránko, Lin: to jsou dobré zprávy. Jen škoda, že tě malá tak vykolejila - jsme zvědavci zvědaví, jak Štěpánek vypadá ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pátek co? Lin: to je škoda, že jsi zapoměla foťák alespoň na mobil jsi je mohla cvaknout. Jak říká Vasha jsme zvědavé!
Profilova fotka
Katy: ahoj, tak jak jsi včera doslavila? Ani nemluv o pátku, mohla jsem ještě spinkat doma ;-( . Snad dostanu tu dovolenou alespoň v pondělí.
Profilova fotka
Vasha: já super, max. spokojená :-) ty jsi chtěla dneska dovolenkovat? A kam míříš v po?
Profilova fotka
Chtěla jsem se dovolenkovat, protože kámoška (kathy81) mě poprosila, jestli bych s ní nešla vybrat svatební šaty. Je mi to líto. Ale určitě mi je pak půjde ukázat. Jsem takový její hlavní svatební poradce :-) .V pondělí zůstanu doma a ani se nehnu:-).
Článek se načítá
Profilova fotka
Vasha: Budeš sama doma nebo s R.? A tak jsi se měla s kámoškou domluvit na jiný termín ne? Dobrý rádce a upřímný je hodně důležitý!
Profilova fotka
Katy: R. má až noční, takže možná něco podniknem a zajdeme třeba na badminton - vrámci dietky :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: já se včera s kámoškou domluvila, že už začneme s tenisem v nafukovačce nebo dáme squash ;-)
Profilova fotka
ahojky holky pří páťulínku :-) Lin: jj já jsem taky zvědavááá, škoda, že jsi ho zapoměla :-| ale moc dobře vím, jaké to je, když děti řvou jak tur... a já to znám 2x :-D :-D :-D takze to chápu. katy: a jak jsi slavila narozky večer s mužem? Bylo něco speciálního? Nebo to bude az o víkendu? saly: jj az si poradíš s kabelem určo vyfoť, mě by to taky zajímalo ;-)
Profilova fotka
Holky, dobre ranko !! Taky me to mrzi . Ale co uz nadelam, ze . A Katy na mobil jsem chtela , ale ten jsem mela jak na potvoru vybity :-) No jo , jsem barbar :-) :-)
Profilova fotka
Lin: tak to byla vyšší moc! Se necháme překvapit a uvidíme snad brzy malého na vlastní kukadla :-) Pandama: s mužem jsem nic už neslavila, slavili jsme v ne a v ne jsem dostala dárek, kytku tak nevím proč by měl včera to opakovat navíc šel na noční a ani jsme se neviděli. Jinak novinky od Lun mám vás všechny pozdravovat a snad zítra budou puštění domů :-) a už se těší na brms :-) asi se už dostavil abšťák :-D
Profilova fotka
Lin: dneska je malá hodná? S těma fotkama to neřeš, Lun určitě brzy nějaké dodá - když má ten absťák :-D :-D :-D
Profilova fotka
Vasha: taky si myslím!
Profilova fotka
Ale stejně jsem zvědavá jak opica!!!!! :-D
Profilova fotka
katy: no jooo, vlastně... tak promin, že jsem se zeptala :-N
Profilova fotka
Vasha: vždyť my jsme takové opice :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já byla dnes ráno na kontrole a všechno s prckem je v pořádku, už jsme se i plus mínus dopočítali v kterém jsem :-) odborníci :-D To je fajn, že už bude lun doma, doufám,že tu hodí nějaké fotky, jsem zvědavá taky zvědavá jak opica =-) =-) =-)
Profilova fotka
Saly: ahoj a vítej mezi opicemi :-D tak to je super že jste se k něčemu dopídili! Tak pro dnešek se loučím a přeji hezký víkend :-)
Profilova fotka
Já vám všem taky :-) ahojda
Profilova fotka
ahoj holky, Lin: v pohodě, tak prostě uvidíme malého o pár dní později, to vydržíme :-) asi si normálně přetrhnu manžela, celý týden říká jak je mu zle a má teplotu a leží a nemocenskou si vzít nechce, dovolenou mu nedovolili tak si stěžuje a dneska šel hrát fotbal, asi mě klepne. hlavně vidím jak zase zítra bude nemocný a bude muset ležet ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím přï so :-) Jija: jo to znám všichni chlapi stejní u nás je to samé a pak jak umírají tak ty ab ses zbláznila, ale když tobě není dobře tak jako by se nechumelilo co?
Profilova fotka
ahoj holky, Katy: naštěstí byl včera jenom na pivu :-) měli akci v práci "pojďte s námi na pivo" dneska se tatík rozhodl, že pořeže všechno dřevo co má venku, takže tu drnčí cirgule, ale alespoň budeme mít čím topit až zase uhodí kruté mrazy :-)
Profilova fotka
taky zdravím při so :-) jija:no to by mě taky kleplo ale já to znám... u nás je to pro změnu basket :-D tak to máš akčního tatku ;-) hlavně at na sebe dává pozor víš jak ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?