22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
no zkusím mrknout snad to pomůže :-)
Profilova fotka
zkus a dej vědět, jestli ti to pomohlo. zrovna mi psala mamka, že od jejich primářky dcera jde ve čtvrtek na císaře,tak prý jestli jí předběhnu:-D. no nevím,nevím:-D
Profilova fotka
Jako se budete ve čt pčředbíhat v hodině jo? :-D jinak nevím co mymka myslí ;-) :-D
Profilova fotka
týýý jo vy jste se rozkecaly :-|
Profilova fotka
Katty: s žáhou ti já neporadím, nevím co to je, nikd\y mě nepálela.. postel budeme mít modrou :-) Lun: tak já si tu prohlídku porodnice naplánuju na příští týden ;-) Jinak jsem právě prckovi nakoupila na mimibazaru asi +0 oblečků, celkem za 260 Kč, tak jsem si zas uspokojila nakupovací horečku :-) Chci se stavit zítra do Orsaye líbily se mi tam nějaké blýskavé halenky a ani nebyly nějak drahé, tak bych si mohla pořídit a využila bych je na ples.. :-) Nakonec teda jdu na první 31.1.
Profilova fotka
katy: týýý jo, ty jsi musela být ale hodná :-) tak kdy vyrazíš na kožíšek??? joo kapradinu bych si taky přála :-) na žáhu je nějaký speciální prášek, zkusím najít na netu a rozpouští se ve vodě, tak ta soda by se určo taky rozpustila ve vodě ;) nebo zkus to mliko jak říkala Lun. saly: kde jste tu postel nakonec objednali? Das pak někam foto? a co to je teda za ples toho 31.1.? lun: neboj, ve čt to je objednané ;-) že jo Katy :-N ???
Profilova fotka
katy: zkus mrknout sem: http://www.docsimon.cz/zbozi/acix-tbl-20 http://www.lekarnakvalitne.cz/katalog... http://www.lekarna.cz/anacid-30x5ml-s...
Profilova fotka
Kat: no mamka to myslela jako tak,že doufá,že ji předběhnu:-D Saly: jj, příšít týden užtam snad budu a bud se na tebe těšit:-).Minulý týden jsem se tě dvakrát ptala,jaké bylo cvíčo, dneska mi snad už odpovíš :-D :-D :-D Za kolik jsi koupila prckovi ty oblečky? já tam taky hodně nakupovala i na mimiaukci. fakt někdy skvělé oblečky za pár korunek. Pand: noooo, objednané to sice je, ale co z toho bude, to teda netuším :-N
Profilova fotka
lun: hlavně se nenech znervoznit... ja ti psat sms nebudu ;-) bud dostanu sms od tebe nebo si to přečtu tu na brms, určo to tu někdo pisne, kdo to bude vědět :-) a cítíš se pořád dobře? a kde je Lin? Ty nás tu jen pozdravíš a nic nenapíšeš? Máš asi fofry co? :-|
Profilova fotka
SAly: tak to rychle tzaklepej pač je to pěkněj hnus nad hnusy! Lun: tak to se mamka spletla :-D Pand: hodná jsem nebyla, já jsem rebel a kdy na kožíšek nevím, buď dnes nebo zítra. Raději bych etdy dnes, ale zase dělají ty skříně tak budu muset uklízet a hlavně přestěhovat tu bordelárnu, ale vůbec se mi do toho nechce, nechce se někdo přidat a pomoci? :-D
Profilova fotka
Pan:postel jsme objednali v Hrabůvce, v takovém malém nábytku,dneska to tam jdu doplatit.S těma fotkama neslibuju,mám resty i na koníkovi,nějak to nestíhám.. Lun: Kurňa ten dotaz na cvičení jsem asi jaksi přehlídla :-| to se omlouvám.No byla tam taková stará asi 60 ti letá sestra(nic moc příjemného ;-) )no a místo 60 minut cvičení do odbyla na 40.,cvičení bylo příjemné, véééélice pomalé, spíš takové relaxační, chápu, že s břichem by mi to zabrat dalo, ale tak spíš nic moc.No a pak mělo být cvičení 30min v bazéně a bylo tak max 15 min.Mám z nich pocit, že na to kašlou, nějak mě to nenadchlo,ještě že to je zadarmo.Už jsem se ale přihlásila k té paní Čurdové, cvičí v Hrabůvce a plave v Imperialu,jdu příští týden, tak ještě vyzkouším to..jinak právě teď v hlavě řeším kam na ten předporodní kurz, moc se mi to líbilo v té fakultce,tak pokud bych se rozhodla rodit tam, půjdu asi na kurz tam.. :-) Jinak ty oblečky stály od 20 do 35 kč, brala jsem to od jedné paní,ať nemusím platit moc poštovné, měla celkem pěkné takové ty sametové dupačky a overalky, tak to se nikdy neztratí.Nebudu to přehánět, ale něco pořídit musím...
Profilova fotka
Saly: ještě mrkni tady v POrubě ve femu je speciální cvičení pro těhule možná by tě to tam nadchlo. Jinak kromě žáhy mě přepadá spavost :-D :-D :-D jdu na kafe, stejně mě žáhá pálí tak s tím nic nezkazím ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Saly: tak díky za odpvěď:-D. tak pokud se rozhodneš rodit v Porubě,tak běž cvičit asi do té fakultky, kámoša tam chodila a byla spokojená. já byla spokojená s Vlaďkou v ty čtvrtky v té Hrabůvce. Ona mi sama říkala,že v těch vítkovicích je to taková rychlovka,že je lepší ten čtvrtek s ní. Pand: no určitě se to nějak dozvíš. je to fakt stresující,když dostáváš každé ráno smsku - tak co,už????.jinak se cítím pořád moc dobře, nic mě nebolí,nic mi není. nemít břicho,tak ani nevím že jsem těhotná :-)
Profilova fotka
katy: jestli ti má být souzený, tak bude i zítra ;-) no já bych klidně přišla :-N ale víš jak.. saly: oki, no tak bude stačit podrobný popis :-N a modrá jo? Má ulozny prostor? A co kočárek, uz mas jasno? Jdeš do 3kolky? lun: no to se ti nedivím.... mě by to taky vadilo.... to jak nas se každý ptá, jestli se už to náhodou nepovedlo :-| tak to je fajn že se cítíš dobře :-) ono možná to doktoři špatně spočítali termín porodu a pak vznikají ty nervy..
Profilova fotka
tak tady je můj ndešní pupík :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Pand: no zrovna jsem včera nad tím uvažovala, že mám týden asi ještě čas, doktorka totiž termín porodu vypočítává podle délky cyklu, tudíž většinou 28dní. ale já jak jsem vysadila tabletky,tak jsem ty dva měsíce,měla cykly 35dní,tak možná i to je ono,že jsem ještě tady. ale podle ultrazvuku zase mi to vycházelo na teďkom,tak já nevím. No však jak se jí bude chtít,tak si holka vyleze.:-)
Profilova fotka
Se mi to tu nějak seklo... :-S Katty: a ty znáš někoho kdo do Femmu chodil? Lun: Pupík máš fajný, tak akorát..kolik máš vůbec nahoru od začátku? Nemáš telefon na tu Vlaďku, zavolala bych přímo jí jak je to s tím cvičením v naschválníčku, pže na stránkách nic není. Pan:jo s úložným, jinak to ani nejde v paneláku :-( ten kočárek co jsem min.týden posílala odkaz jsme teď v sobotu objevili ve Špalíčku v Hrabůvce a stojí dokonce místo 11 tis na netu osm.To jsem vážně čuměla.Mé polovičce se líbil, řekl a´t ho za ty prachy hned beru, ale já si myslím, že mám ještě čáááás :-)
Profilova fotka
Saly: od začátku těhu jsem přibrala 15kg. takže se to celkem dá. Telefon na Vlaďku mám. Posílám do IP. Tak to je super,že je za takovou cenu. asi máš ale čas, ale když je za takové peníze a tobě se líbí,tak ho kliděn kup ;-)
Profilova fotka
Lun: tak zase tak velký pupík nemáš, takový normál :-) ale ty jsi vždy měla menší břicho. Pand: no asi pro něj pojedu zítra nebo až v pá, dnes asi povalím domů, snad už budou se skříní hotový a dnes jdu výjmečně na cvíčo místo zítřka, Míša má nějakou pařbu tak zítra si dám oddych. Dnes jdeme na bodystyling tak jsme zvědavá jaké to bude. Saly: neznám nikohop kdo chodil na těhu cvíčo, ale normální a spin si tam moc vychvalovaly tak zkus prubnout a uvidíš. Mě se to taky žvejklo, Bob asi dělal nějaký upgrade softwaru nebo jsme kopýtka :-D
Profilova fotka
Katy. jj, břicho jsem měla vždycky, tak teďka je jen o něco větší:-).
Profilova fotka
Lun: já s tím nakupováním raději čekám, čekají mě během měsíce ještě 2 ty genetické ultrazvuky,tak pro jistotu až pak a navíc bychom mohli vědět už i pohlaví,takže počkám.. :-) No mi teď naštěstí došly ve váze baterky :-D :-D tak jsem v klidu, ale v pátek jdu k doktorovi, tak ten mě asi bohužel zváží :-S
Profilova fotka
Saly: jo,tak to jo. však máš ještě času dost a třeba ještě narazíš na jiný:-). my taky kupovali kočárek teprve v prosinci ;-) . Já se taky moc nevážím, jen jsem s vážila před každou prohlídkou,takže co tři týdny:-D
Profilova fotka
Lun: no já jsem zapoměla, že jsi vždycky měla šílený břicho se omlouvám! Kolik jsi tedy od začátku nabrala jestli se tedy mohu zeptrat a není to tajné? Saly: no já se raději nevážím jen raz za čas u Lucky na digitální, já mám klasickou a na každém místě v koupelně je jiná odchylka :-S
Profilova fotka
no píšu píšu a nic. KAty: jj, já břicho měla vždycky nezpevněné, to sis přeci všimnout musela,jak mi ty šepky lezly :-p . a přibrala jsem 15kg. taky na těch fotkách s¨toho srazu mám tu pusinu krásnou kulaťoučkou :-D
Profilova fotka
Tak to já mám taky nezpevněné břicho a špečky resp. jak tomu říká jedna kamarádka kulantně - to není špek, ale ohnutá kůže :-D
Profilova fotka
ty jo?? dyť furt cvičíš. navíc žádné břicho už nemáš. Nejlepší je můj taťka, ten má břicho jak prokopnutý lavor(tedy žádné) a on si stěžuje že má špeky, ždycky tu kůži tak natáhne a říká, no podívej podívej jaké mám špeky. Tak se vždycky směju jak blázen,že takové špeky bych taky brala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Cvičit sice hodím, ale jak sednu tak se mi "taky ohne kůže" :-D jinak když stojím tak celkem to jde ;-)
Profilova fotka
to se ohýbá každému. no mě teďka taky:-D :-D. to je boule jak sviňa :-D :-D
Profilova fotka
Lun: to věřím :-D ale pak bys měla po 6 nedělí začít posilovat spodní břicho, aby nezůstal převis, pak už to nedáš do pucu ani náhodou :-(
Profilova fotka
Kat: to je mi jasné. já to vím. to se neboj, po 6tinedělí musím začít.
Profilova fotka
ahoj holky, Lun: tak to jsi ani moc nepřibrala, řekla bych že je to v pohodě, tak akorát rád :-) Saly: Ty jsi ale pěkně nakupovala, to by se mi taky líbilo, to jsou krásné ceny a kam jdete na ten ples, my jsme se rozhodli, že letos ples vynecháme dneska jsme dostali ve cvičení docela zabrat, takže jsem se doma akorát naložila do vany a teď už jenom nakrmíme zvířátka a jdu do postýlky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?