22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
no já vím,že 22. je ve čtvrtek. však uvidíme co z toho vůbec bude. :-D . nene,já se s ní neznám, ale koukala jsem na ni na koníkovi občas jak se jí daří. a pak jak jí pokračuje ten prodo od pátku. si teda chudák vytrpěla, já už bych tam lezla po zdi
Profilova fotka
No asi dost zkusila, hlavně se její dr. seknul ve výpočtu termínu, hlavně že vždy psala jaký je fešák (tedy pokud to byl on) možná to byl jiný kam docházela na UTZ apod.
Profilova fotka
to je fakt drsné no, čekat 6 dní v nemocnici. že ji radši nepustili domů.
Profilova fotka
Už neměla plodovku to bych tam raději taky zůstala, nikdy nevíš co se může stát ne? Raději v nemocnici snad pod kontrolou než doma ve strachu a stresu.
Profilova fotka
plodovku ji pichli ale až ve středu. to mohla být do té doby doma.
Profilova fotka
no já jdu do obchodu a pak jdu ke kámošce, ať furt taky nesedím doma:-) tak se tu mějte a odpoledne se přijdu juknout
Profilova fotka
lin: no v děstském rehabil.stacionáři. Kdyz vystoupíš na tram zastávce za Tescem smer Poruba a das se ve smeru jizdy doleva a furt dozadu... nevim jak to popsat, ul. si napamatuju. tak odpočíváš? Manžel ti pomáhá? Měla jsi tam třeba mamky na pomoc ze zacatku, nebo jsi se s tím chtěla popasovat ze zacatku sama? katy: tak to je super, že jsi sehnala přesně to co jsi potřebovala :-) no v tom Quelle koktejlky jsou ... no uvidis, zda budou dle tvého gusta. lun: no vidíš to ;) tak bacha na uklid :-D jj jak říká Katy... musíš to nějak uz doklepat... Vodnář je lepší :-) o tom něco s Katy musíme vědět :-D
Profilova fotka
Pan: No možná dnes se zajdu do Quelle mrknout taky nutně potřebuji plavky nemám a chci jít plavat a nemám v čem. ;-( a tak nemohu jít leda nahatá, ale to by mě asi hnali :-D Lun: to jsi celá ty zase na kus řeči tak ať nemáš na jazyku puchýř :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) jak tu čtu o té vaší kamarádce..6 dní bez plodovky???? :-. :-. :-. to snad není možné, slyšela jsem, že po odchodu plodovky musíš porodit do 24 hod,snad, ne? =-) =-) Já jsem teď koukala na telku a budu uklízet :-( odpo musím jít něco nakoupit té babči, včera se mi to nějak žvejklo a nestihla jsem to... :-| No a k těm znamením..v numerologii nás učili, že Vodnář je nejkomlikovanější a nejméně pochopitelné znamení z celého zvěrokruhu..tak nevím, nevím ;-) Já jsem jasný BÝK!! a prcek bude asi ráček :-)
Profilova fotka
Holky dejte mi tip ještě na nějaký ples v Ostravě a okolí..mám něco zorganizovat a všechny co jsem našla jsu zrovna 20-21.února a to už zrovna 2 plesy máme :-) nejlépe začátkem února
Profilova fotka
Saly: co já vím tak Vodnář a pak Blíženec a Váha jsou nejlepší znamení, se všemi výjdou a mají prý nejlepší vlastnosti, jako nechci atdy propagovat Vodnáře, že jsem to já, ale kdekoliv jsem to četla tak byl vždy jako nejlepší znamení. Já stejně moc horoskopům, apod. nevěřím. Co se týče plesů neporadím, letos moc plesat nebudu jen ten jeden a to má na starost od Lucky taťka ten ždy donese lístky s nejlepšími místy :-p vždy býval konec února nebo začátek března. Ale zkus mrknout na www.mise.cz tam je kulturní program OV možná něco objevíš. Nebo navšiv weby městkých úřadů, a kulturáků ;-)
Profilova fotka
katy: no plavky v celku bych taky potřebovala... jak jsme byli na těch čoko masážích, tak jsem doma nějaké vyhrabala (do bazenu jsou asi vhodnější) ale už je mám x let a tehda byly kvalitní , ale i tak... uz je to znát. saly: no možná máš pravdu.... jsme jako z jiného světa :-) jinak musím přitakat Katy ;-) no ve svinově - nějaký ples Dánů, ten je tuším 7.2. ale to bych jeste musela zjistit. Nebo hodně plesů jsou v pátky.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já věřím hodně na horoskopy :-) teď mám zrovna 2 knížky rozečtené..a z těch co jmenuješ..jsem to četla jen o Váhách..ale to je moje ségra tak mám taky výhrady..je strašně náladová..jak ty misky vah jednou dole, jednou nahoře.. ;-) Každé znamení je nějaké..a nejde říct, které je dobré a které ne..kdybych si mohla vybrat, chtěla bych být LEV 8-) 8-) Na ty plesy koukám a píšu všude: Polanka, Pustkovec..ale vše je jak naschvál ve stejném termínu.To by tě střelilo :-( Pan: V pátek by mi ples nevadil, jen ne ten víkend v únoru po dvacítém a posl.víkend v lednu.. Třeba najdu nějaký Valentýnský:-)))
Profilova fotka
Saly: nebo erotický co? :-D Pan: já chci nějaké 2 dílné plavecké jedny mám, ale zase hoc nelahodí oku, já mám takové co všude splaskou ať je nejmenší odpor vody - na břiše mi to nevadí, ale přes prsa jo. Pokud jdu do bazénu za účelem odplavat 30 bazénu a dom tak beru tyto, když jdu s holkama trak raději 2 dílné. Jinak jsme bala na šatech v tom Quelle a jedny perfektní ty červené koktejlky dobře mi seděly akorát na prsou byly nějaké flitry a připadala jsem si jak šupiny mořské panny :-D tak musím kouknout jinde, jedny tam byly extra odvážné holé záda až k zadku a tam nad sukní jen 2 šňůrky no perfektní kdo má takovou postavu tak je bohyně v takových šatech!
Profilova fotka
saly: jo jako pán tvorstva jo? 8-) no tak zkus v tom svinově ;) katy: no ale přece ty máš perfektní postavu... a víš jak bys oslnila? Ty si takové šaty můžeš určo dovolit ;-) a to bys šla jako bez podprdy do těch šatů?
Profilova fotka
tak mě uz se to pomalu krátí, za chvili jdu domů... takze se mejte krasne a preji krááásný víkendík. No mozna tu o vikendu nakuknu, v plánu nic extra nemáme :-)
Profilova fotka
Pandama: jo tam musíš bez podprdy nebo max. s tím silikonem na zádech, ale i tak by to hyzdilo, kdepak já na to postavu nemám, nešla bych do toho, jsem soudná! Tak hezký víkend vám všem přeji :-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: v Hrabové je 31.1. hasičský ples, jinak plesů je tady docela dost, ale nejsou nikde na ně plakáty - 2 fotbalové, ty jsou už prý skoro vyprodané, pak myslivecký, hasičský a obecního úřadu a možná bude ještě volejbalistický, ples obecního úřadu byl loni v kulturáku vedle špalíčku, tak možná i letos, ostatní jsou v hrabové v hospodě na to že je dneska pátek jsem si v práci docela mákla a jsem nějaká mrtvá no na horoskopy taky moc nejsem, ale když vyšlo že panna (já) a býk (H.) se prý k sobě hodí maximálně tak to se mi líbilo :-)
Profilova fotka
katy: no já bych taky bez podprdy nešla... ale já mám důvod :-D :-D jija: no vidíš to ;-) a co dělas tento víkend, nejeli jste zase na hory? jinak zdravím při sobotě :-)
Profilova fotka
nazdárek kočky, koukám, že jste zase pokročily v hovoru. Pro info: konečně jsem přidala fotky z prosincového srazu - pozdě ale přece :-D :-D :-D Mějte se hezky, já jdu zase ležet, skočil na mne nějaký bacil :-(
Profilova fotka
Ahoj, přeji hezkou neděli :-) Vasha: na fotky už jsem mrkla, příště musíme vyfotit aspoň 3 :-D Mizím na tu návštěvu k babi(vitamíny i potr.balíček mám :-D ) Ahoj
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tento týden jsme nějací nachcípaní oba dva, takže jsme radši nikam nejeli, H. měl v pátek hokej s chlapy s práce a pak byl mrtvý akorát jsme byli na návštěvě u tety pokecat a popít vínko :-) tento víkend jsme si konečně užili jako lenošivý ;-). to se nám už dlouho nepovedlo, ani se mi nechce zítra do práce ;-)
Profilova fotka
vasha: to je pěkné pokoukáníčko .. i když jsou jen 2 :-) tak přeji pěkné kurýrování ;-) jija: no v posled.době je spousta lidí nachcípaných.... to jsem zvědavá kdy v metru taky nějaký bacil chytnu :-( ale zatím klepu - držím se. no to ti rozumím, my jsme taky lenošili, furt někam jezdíme, tak jsme si tento víkend vyloženě užili klidu. A poklidili jsme, vyžehlili a zkrátka nam bylo fajn... nevim jak se mi bude zítra chtít taky vstávat :-| jinak taky všem přeji pěknou neděli :-)
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tak tu máme zase pondělí... u nás bylo tak 3C a zdálo se mi relativně teplo. Co u vás?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zase v práci já si snad taky odpočinu na chvilku. Já jsem KO, v so jsem začala připravovat věci na ne oslavu (ještě že jsem to udělala) před obědem mi bylo divně tak jsme si na chvilku lehla po obědě taky to jsem i usnula tvrdě u dvd necítila jsem se večer jsem měla jít s kámoškou šla jsem na chvilku a "nějak" jsme se zalecaly a v ne se mi nechělo vstávat, musela jsem uklidit a připravit a dodělat věci na oslavu a včera jsem se trochu přicinkla a dnes mi není nejlépe, ještě že nemusím řídit ráno bych asi nemohla vyjet, ale pšt ;-) Jinak u nás +1°C :-)
Profilova fotka
VAsha: super že jsou fotky jupííííííííííííííííí :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se mi po víkendu zrovna nechce do práce. Navíc mi pořád není dobře :-( . Venku je akorát počasí na to, aby se bacily rozšířily do světa. Navíc musím ještě dopoledne k našemu závodnímu doktorovi zjistit nějaké údaje do nájemní smlouvy, tak doufám, že tam ještě něco "lepšího" nechytnu.
Profilova fotka
katy: uz slavis takto v předstihu jo? Lun: ahojky, jsi jeste 2 v 1 ? Lin: ahojky ;-) jak se vede? saly: tak co babi, měla radost z balíčku?
Profilova fotka
Pand: jo v předstihu, tento víkend měla teta, ségra, její přítel i P. volno což se u nich hned tak nestane, navíc brzy naši odcestují do zahraničí. Tak už to mám alespoň za sebou :-p Vasha: tak se drž, aby žádný bacil na tebe neskočil. :-)
Profilova fotka
katy: tak to jo... a co jsi dostala pěkného? :-) pochlub se ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?