22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Katy: snad ne :-). Už tak je mi dost blbě, ale ne z alkoholu :-D
Profilova fotka
Vasha: no možná na mě taky leze nějaký bacil, ale včera i v so jsem kvalitně desinfikovala :-D Pand: od našich penízky (buď si z nich přispěji na kožíšek pokud ještě mi ho nikdo nevykoupil) jinak jsme si objednala 3 parfémy (Davidoff Eco Woman, S. Dali Ruby LIps a BVLGARI) od babi panízky, teta mi dala bonbošku a mé oblíbené víno v dárkovém balení, od ségry kosmetický balík a od Petra župan huňatý, termo tričko a Merci.
Profilova fotka
Katy: vidíš, v tom možná bude ten problém - já jsem nedesinfikovala ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás při pondělku :-)
Profilova fotka
Vasha: no vidíš, desinfekce občas nezaškodí, ale ta žáha co mě teď pálí je hnus ]-( nevím zda je to ze včerejška nebo to mám ze snídaně ž rajčete nebo jedno s druhým! :-D Pand: ještě jsem zapoměla na kytičky co jsem dostala, od P. kytici z orchideí noc krásnou a od našich jsme dostala ještě i kapradinu v květináči :-)
Profilova fotka
ahoj holky, v rychlosti vás zdravím. Stále jsem pokupě a myslím,že ještě tento týden budu :-D. nějak se furt nic neděje. akorát ty smsky lezou na nervy,jestli už jsme porodili. Katy: na tebe se nezlobím, ty jsi psala poprvé:-D. ale někteří jsou fakt otravní.
Profilova fotka
Ahoj holky, Lun: to víš, dlouho ses tu neukázala a vím, že to má být každým dnem tak jsem se zeptala, ale už se ptát nebudu až to příjde tak mi doufám pošleš sms a já budu Pošťák Ondra :-D :-D :-D jdeš ještě na poradnu k dr.? Lin: volala jsi tomu Pavlovi? když tak písni do IP jak to dopadlo ;-)
Profilova fotka
Katy:.jj, já vím,že jsme se o víkendu neozvala, ale určitě bys to už věděla ;-) . smsku pošlu,to je jasné. zítra zas jdu ke své dr. a když do čtvrtku neporodíme,tak ve čtv mě posílá do nemocnice, ale co tam,to nevím.
Profilova fotka
Lin: ahoj, jak se daří? Malá je hodná? Musím ti podle fotek pochválit tu barvu, kterou máte v obýváku - je prostě úžasná!!!!!!!!!! Lun: Kašli na ty SMS, mě se zase pořád všichni v rodině ptají, jestli už jsem těhotná. Takže vím, jak to dokáže lézt na nervy.
Profilova fotka
Lun: jak co tam? no lehneš nohy nahoru, knihu do ruky a poslední relax ne? :-D i když s těmi nohama jsme to blbě napsala co? :-D :-D :-D Vasha: a jseš? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D už jsem ticho a neprudím u nás se taky ptali, ale už je to naštěstí přešlo Holky nějaké nové fotky na MS? Vasha - na mistráku světa :-D furt to mám v hlavě ;-)
Profilova fotka
Vasha : Dekuji za pochvaleni :-) Nam se taky moc libi . Nechavali jsme si ji michat vHornbachu . Jinak mala je zlaticko . Za chvili se chystame cvicit . Lun : to znam me porad z rodiny nekdo psal, jestli uz jsem neporodila. Prislo mi to strasne otravne . Asi si mysleli ze bych jim nedala vedet nebo co . A nejvice me to dorazilo od tchyne. Kdyz mi volala jestli jeste nic a jestli jsme jim nezapomneli napsat . Katy jeset jsem mu nevolala. Dneska jdu na rehabky tak se tam optam jestli to nepujde casteji a kdyz ne, tak mu hned budu volat . a pak jeste na plavani nekam chci s malou chodit . mam dneska vyrizovani . Budu jak ustredna .
Profilova fotka
Vasha: ahojky,. je to to fakt na zabití. prostě kdyby jsme porodili,tak to snad ví,ne??? ]-( Katy: no já právě nevím co tam. nohy nahoru:-D :-D. ty mě zas bavíš po ránu :-D :-D. ale aspoň se zasměju,a nemusím myslet na ty otravné meily a smsky:-D Někdo má nové fotky na MS????
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé já špatně čtu barva je u Lin a ne Lun - jo Lin má moc krásný byt. Lin: kam budete chodit plavat do Vítkovic nebo do Impíku?
Profilova fotka
Lun: to jsem celá já, na hlupoty to mě užije, abych robila to neee, zase jsem vyfásla další stavbu :-D nemá nikdo nové fotky, zase jsem slepoň a vasha reaguje na fotky co jsme u Lin doma fotily ;-)
Profilova fotka
Katy : Jeste nevim. Mozna do Vitkovic a mozna do plavani s rybickou . To je nekde u hotelu Atom a vitkovickeho stadionu . Musim si tam dneska zavolat a zjistit .
Profilova fotka
Katy: no jo, bylo by ti třeba přidat práce :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) ráno mi nešel internet, tak se hlásím a teď.Vidím, že jste v diskuzi řádně pokročili.. ;-) návštěva byla příjemná, i když se zúčastnila i má teta se sestřenicí, kt.teda zapomněli obeznámit o mých partnerských a stavových změnách za poslední rok, tak byla trochu více překvapená :-D Lun: takže zítra se ještě na návštěvu do porodnice stavovat nemám jo? Tak snad příští úterý.. Zítra nám přivezou postel(konečně po 3 měsících :-( ) tak gruntuju ať je kam postavit:-))
Profilova fotka
Katy: ahááá, tak to už chápu:-) Lin: mě to taky rozčiluje. já nevím, oni si ti lidi asi fakt myslí,že jim nedáme vědět. už jsem říkala L.,že na ty smsky nebudu odpovídat, ať si to přeberou jak chcou:-). Saly: no zítra za ¨mnou ještě teda nemusíš, no ale nikdy nevíš,takže kdyby náhodou,tak píšu sms:-)
Profilova fotka
Vasha: já za chvíli budu mít práce až až tak mi ještě chviličku dopřej ;-) Saly: tak oslava byla OK tak to je super, že se podařilo u mě taky OK ale jsem ráda, že je to za mnou, někdy to moc prožívám a pak jsem hotovson. Jakou budeš mít postel? popiš! Já dnes budu mít ty šatny doufám tedy :-) Lun: klídek, dej nohy nahoru a relax :-D
Profilova fotka
Katy: když dám nohy hore,tak kurňa neporodím. musím je mít teďka ještě dole, aby to šlo :-D :-D
Profilova fotka
Lun: tak to nevím jak chceš realxovat já jedině s nohama nahoře a někdy se umím v křesle tak uvelebit, že to nezvládne ani fakír, ale je mi tak fajn. :-)
Profilova fotka
ale jo, já taky umím relaxovat, ale když chceš aby šla už Saša ven,tak relaxovat moc nemůžu. nojo, já vím,do čtvrtku ještě čas,takže jdu dát nohy hore:-D
Profilova fotka
Holky, já se s vámi loučím. Mám toho tolik, že nevím, kde mi hlava stojí.
Profilova fotka
Lun: tak kompromis, jednu nahoru, jednu dolů :-D pokud se ti to povede tak pošly foto ať se taky pobavíme, jo ve čt jde Saška na vandr ať se ji to líbí nebo ne!
Profilova fotka
Vasha: tak ahojky,a moc se nepředři, není to zdravé ;-) :-D Katy: :-D, ty si prdlá:-D :-D
Profilova fotka
Lun: jen krápeček :-D hlavně že je sranda ne? Vždyť mě znáš. Vasha: přesně jak říká Lun a brzy za námi příijď ne zase za týden! Pak je tu smutno. Holky já vám asi uhořím!!!!!!!!!!!!! SOS nevíte co na tu žáhu?
Profilova fotka
Katy: no však jo:-D. já jsem ráda:-D. Pálí tě žáha,jo? nejsi těhotná? :-D :-D :-D . co se dává na žáhu nevím, mlíko? jedlá soda?
Profilova fotka
Lun: pálí, pálí mám teď strach cokoliv sníst aby to nebylo ještě horší :-D sodu znám, mám ji rozpustit ve vodě nebo jen líznout nevíš?
Profilova fotka
Jo a těhule určo nejsem ;-)
Profilova fotka
no to právě nevím, jak se ta soda podává, hele třeba to bude někde na netu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?