22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Lun umí překvapit co? A včera jsem si myslela, že už je v porodnici, ale psát jsem ji nechtěla abych ji nestrasovala a nerozčílila. Jaké překvápko že je to kluk co? Už 2 kámoška co se sekli a na 100% tvrdili že je to holka, ale to je jedno, hlavně že je zdravý ne? Snad Lun nenakupovala jen růžiové holčičí oblečky. Jinak mě se dnes vůbec nechtělo vstávat a spala bych až bych brečela! Ale včera jsem šla relativně později spát a ještě jsem stihla u Krotitelů dluhů i zdřímnout v křesle stočena jako had. A včera odpoledne mě opět začala pálet žáha už mě to štve! Jija: někdy zkusím nafotit, ale jak mě již znáte .... raději Vás pozvu na kafíčko ;-)
Profilova fotka
To já znám taky 2 holky, co jim tvrdili, že budou mít holčičku a narodil se kluk. O spaní mi ani nemluv. Ještě mě k tomu štípou oči, protože jsem si frajerka nechala doma brýle a celou cestu do práce v té mlze jsem pěkně mžourala :-D
Profilova fotka
A pak se spoléhej co ti řeknou dr. a nech si říci pohlaví :-D já si už včera koupila kapky do očí, abych nebyla jak angorák, ale včera mě kupodivu nepálili. Mám tu Avon zásilku a kabelka bílá z výprodeje mi nedorazila ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky. Moc krasna novinka !!! teda to musel byt sok . I kdyz ona Lun rikala ze to porad neni jiste a bude to jiste az na sale . Ale porad doufali , ze vykoukne Sasenka :-) Ale presne tak hlavne ze je m,aly v poradku . Zitra jdu k lekari na kontrolu p=o sestinedeli , tak co rikate ze bych vzala fotacek a maleho s maminkou blejskla??
Profilova fotka
Lin: super nápad blejskni je ať s etaky pokocháme a vidíme je a pozdravuj ji :-)
Profilova fotka
Lin: já souhlasím s Katy - stav se za Lun a strašně hodně ji pozdravuj!!!!
Profilova fotka
Dobré ranko :-) mi taky večer psal Śtěpánek SMSku :-) bylo to moooc příjemné překvápko :-D hned jsem si vzpomněla, jestli nemá Lun náhodou kočár s červenou barvou? Zdá se mi, že se lékaři často seknou pokud jde o holku, ale podle mě, když už to tam vidí jasně(podkud to nezamění za šňůru :-) ) tak ty kluky většinou poznat jde..ale když nevidí je to holka.. Veče jsem se smála ještě asi půl hodiny, no fakt jim nemůžeš věřit.Já nakupuju všechno bleděmodré, to uchodí i holka :-) Jinak se mi krásně spinkalo po 3/4 roce na nové posteli,je taková vysoká a pevná jsem moooc spokojená :-D
Profilova fotka
ahoj holky a dobré ranko :-) mě taky včera napsal Štěpánek sms-ku, jsem překvapená, že to je chlapeček a je to opravdu krásné jméno... stejně jak moje příjmení :-D lin: jj to by byl skvělý nápad :-) ale nezapomen na to, že kdybys rodila znovu, tak bys byla ráda, že návštěvy přijdou až poté domů ;) at maminka odpočívá :-) saly: no já tuto noc moc nespala, furt jsem se převalovala... a usla az nad ránem :-| a dneska ke vsemu dlouhý den ach jo ]-( katy: furt tě pálí ta žáha jo? To je divné... z čeho to můžeš mít? Nějak se ti bouří kyseliny v žaludku..
Profilova fotka
Saly: ta taky čekáš kluka? Tak to od Lin Gabinka bude mít nápadníků! :-D jo holka v bledě modré nevypadá divně, ale kluk v růžové asi jo. Myslím, že Lun má béžový nebo bílý kočárek ne? No mě se taky dobře spinkalo, proto se mi nechtělo z pelíšku ani náhodou a to jsme si ještě ráno myla hlavu a foukala, už jsem ti měla strašné a včera večer jsme to nedávala.
Profilova fotka
Já si myslím, že Lun má kočárek s červenou.
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Já taky myslím, že má červený, tady to je :-) ale je v kombinaci, tak to je v pohodě.. Já asi koupím fakt ten černý s kytičkama 8-) pro jistotu :-) My pohlaví ještě nevíme, byl moc malinký.4.2.jdeme na další, tak tam už to snad uvidíme.To byl jen tip pana doktora, co se z toho podle velikosti vyvine.Já z mých pocitů si myslím, že by se trefit mohl.Říká, se, že když cekáš holku, tak se ti zhorší pleť, že ubírá na kráse, já naopak žádné beďáry nemám, ještě míň než před tím, ale mamka říkala,že taky neměla a jsme 2 holky :-)
Profilova fotka
Saly: ten kočárek, co chceš, je strašně pěkný - takový by se mi taky líbil ;-) . Teda až do něj bude co dát :-) Ty bys chtěla víc holku nebo kluka?
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže kupodivu přispívám dnes i fotem :-) http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Vasha: mi je to fuk, jen bych to chtěla vědět jistě :-)
Profilova fotka
Saly: no super. Na tom se musí spát jako na obláčku ;-) .Koukám, že máš stejné povlečení jako já. Akorát my ho máme v tmavěfialové.
Profilova fotka
Saly: tak konečně první fotky na MS? Se zkusím taky polepšot postel vypadá dobře a taky už konečně známe tvého nového fešáka :-) Já myslím, že Lun koupilla neutrální kočárek jak pro holku tak pro kluka, ale chtěla 100% světlý ještě jsem říkala, že se bude špinit. A já vím už podrobnosti porodu :-p
Profilova fotka
No tak ven s tím Katty :-) volala jsi jí? Jo a Katty to už není fešák, to je už otec chapééš? :-D
Profilova fotka
SAly: a to taťka jako nemůže být fešák, nebo co? :-D :-D :-D Katy: tak vyklop to!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem zvědavá jak opica :-D
Profilova fotka
No táááák Katty nenapínej :-D
Profilova fotka
Tak zase nechci být za drbnu, ale jop tak to prásknu, voda Lun prdla v 6,45, odpoledne začaly bolesti a od 17 hod. začala akce, porod byl spontální. Lun je chudák nevyspaná a nechutně+ ji bolí kostrč. Malého ji zatím nosí co 3 hod. na kojení. :-)
Profilova fotka
No tak to vypadá dobře :-) když se malý narodil o půl osmé, tak to bolelo jako jenom 2,5 hoďky? :-) tak to je paráda, ne? Někdo tam přeci skučí 3 dny..to vyšlo pěkně.Hlavně jak jsou oba v pořádku.A je teda v těch Vítkovicích? žádný stop stav?
Profilova fotka
Saly: no myslím, že to bolelo asi déle, ale celkem rychlý porod řekla bych. Jo myslím, že je ve Vítkovicích. ZAse jsem přejetá zase trochu cítím, že mě pálí ta žáha tak nevím co se furt děje už se mi to přestává líbit.
Profilova fotka
saly: super fotečky a postel vypadá krásně a pohodlně... mmj. vám to spolu mooooc sluší ;-) katy: no týýý jo, tak dlouho se trápila jo? Od rána až do večera... no hlavně, že jsou oba jinak v pořádku. jinak si taky myslím, že má dobrou kombinaci barev a červená se hodí i ke klukům ;-) hlavně že není růžová :-N a taky nám to může být jedno :-D
Profilova fotka
Katy: tak to jsou fajn informace, snad to nebylo nic strašného.
Profilova fotka
SAly: doplníš i další fotky z bytečku? Pand: ji bolesti začaly až odpoledne ne ráno! špatně čteš a už nevyzvídejte Lun vám vše sasma poví :-)
Profilova fotka
Katty: až po tobě :-) :-) ty máš skluz..já nic neslibovala.. :-) to jen, že jsme se včera ze srandy fotili.. :-) U nás už je všechno staré..už to je tak skoro 3 roky po rekonstrukci..teď jsou trendy už úplně někde jinde... Tak asi já tu Lun v porodnici nestihnu..já tam jsem úterky ..a to bylo včera.. :-( a příští týden už tam snad chudák nebude...
Profilova fotka
Saly: no já mám taky už vše "staré" :-D to už tam asi nebude, jak dlouho dnes jsi v porodnici když nejsou problémy? 4 dny?
Profilova fotka
No asi tak nějak myslím v průměru..já nevím..já ti to řeknu až v červenci :-) Já se dnes pomalu loučím, jsem pozvaná k babi na oběd, tak nemusím vařit..mějte se fajn :-)
Profilova fotka
Saly: tak ty ses nechala inspirovat SEtkání v červenci jo? NO já taky za 1/2 hoďky mizím na AJ ale dnes se mi vůbec nechce, asi nebudu perlit výjmečně :-D
Profilova fotka
ahoj holky, no ten chlapeček Lun je teda překvapení, ale co hlavně že je všechno v pořádku :-), holčička bude příště saly: na to s tou krásou bych moc nespoléhala, znám spoustu ženských, které byly během těhotenství krásné a měly holčičku a další které zošklivěly a mělu chlapečka :-) pan: my zvířátka nerozmazlujem, právě naopak, zjistili jsme, že tohle nás vyjde levněji, protože ty naše potvůrky žerou jenom ty nejdražší konzervy :-D
Profilova fotka
Dobré ráno, tady má dnes někdo narozeniny, že? :-D :-D :-D A je zase o rok starší, že? :-p Tak všechno nejlepší!!!!! Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů!!!!!!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?