22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ahojky, Saly: no ty překvapuješ, kdo to tu bantuje? :-N Jija: Sareza je zimní stadion Poruba a nejlépe se dostaneš když pojedeš tram na Vozovnu, přejdeš přes cestu odbočíš doleva a půjdeš směrem na Hlavní třídu, je po levé straně. A restaurace je že zabočíš na Čkalovou tam je vchod abys něšla do hotelu! :-N ale snad bude krásně a budeme moci sedět venku ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. TAk jsem treti ranni ptace . I kdyz uz jsem taky od sesti vzhuru . Hruza to moje male ranni ptace . Saly : Tak to si rodice asi padli do oka .
Profilova fotka
jija: sareza by měla být v Porubě za poštou jestli se nemýlím. saly: no ty jsi ale ranní ptáče.. to jsi toho moc nepospala... to asi brzo padneš za vlast :-| neměla by ses ted spíš šetřit? Nevíš kdy to na tebe přijde a pak už se nevyspíš :-( a jak se koukají na váš vztah? Přejí vám to a těší se na malého vnoučka? jsem ráda, že si rodiče padly do oka a vše je v naprostém pořádku :-)
Profilova fotka
Ahoj Pan :-) Jak se vede ??
Profilova fotka
Ahoj holky, no já vstávala v 5,45 a nemusela sjem, ale málokdy spím třeba o víkendu do 8 hod. světlá vyjímka, jinak stávám do 7 hod. škoda dne ho prospat! Lin: ty bys taky ještě vyspávala? :-N ještě že děti jsou rozumné! prospaly byste 1/2 dne :-N Pand: jo je to přesně tam, kdybys chtěla dorazit víš kde nás najdeš ;-)
Profilova fotka
Tak je to možné, já dnes nejsem a tu nikdo? :-o tak jsem po výborné, ale fakt výborné večeři a dávám si černého kozlíčka, byla jsem na krvi a je třeba doplnit tekutiny, vitamíny a vůbec všecko :-D
Profilova fotka
lin: ahojky, no jsem v jednom shonu... v práci toho ej docela dost.. ted je poslední Zastupitelstvo, tak se honí materiály jak můžou.. katy: no mě by to nevadilo :-D jenze o vikendu jsem uz 5,30 vzhuru a nemusim... za to si lehnu po obedě :-D noo dobře jsi sis popapkala... já jdu jeste napařovat nos, nějak mě trápí jedna dírka :-D ale už ej to lepší po jedné várce. Taky jsem koupila sedátko na balkon ale mam ho zatim v obyvaku misto sedačky a je to fakt luxus, k tomu bobek před tím na nohy a užívám si večera :-) tak ty jsi byla zase u upírů jo? tak zatím pa a dobrou, zitra je taky den.
Profilova fotka
Dobre ranko holky !! Tak dneska jsem prvni ja ?? A to uz je pul devate , copak se deje ?? :-)
Profilova fotka
Ostudy , kde jste ??
Profilova fotka
Ahoj Lin, tak jsem konečně tu.
Profilova fotka
Dneska je tam teda pěkná zima. Chtěla jsem jít uklízet na balkon - včera jsem si tam posadila kytičky z Polska a rozházela jsem tam trochu hlíny a večer už byla tma na zametání. To už je skoro na zimní bundu.
Profilova fotka
No dneska jo . Doufam ze zitra bude aspon o par stupinku vice. Jdeme na sraz motorkaru tak at tam nezmrzneme. jdeme tam pracovat . Taky dneska budu ukllizet . Musim udelat obed, uklidit a vyzhehlit .
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jdu vařit už za chvíli, protože chci dělat guláš. Ve 12 jsem objednaná na masáž, tak to musím předtím stihnout.
Profilova fotka
Je masaz ta by mi ted bodla. Luplo mi v krizich . Asi jsem spatne spala nebo co . Ja mam dneska bramborovy salat a rizek . jeste to treba smichat ty ingredience dohromady. Ale uz jdu na to :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se na chvilu taky urvala :-D lin: a co tam jdete pracovat? :-o co vaříš? aha :-D vasha: no masáž to je super, obyč nebo nějakou spešl? kde je dnes Katy?
Profilova fotka
Hm, řízek se salátem bych si dala :-) Jdu na klasickou masáž na celou páteř. Už se nemůžu dočkat :-N
Profilova fotka
Ja bych taky potrebovala . Divala jsem se . 300,- stoji o vikendu celkova 50 minut na bazene. Tak uvazuju ze si zajdu nekdy. Jo ja na salat dostala chut tak jsem se rozhodla si ho udelat :-) Pan : Ja budu u vstupneho vybirat vstupne a Ondra hlidat . Porada to kamaradka tak ji jdeme pomoct .
Profilova fotka
Vasha : na sraz dorazis ??
Profilova fotka
lin: jasně, už se ví, kde to bude?
Profilova fotka
vasha: no to se ti nedivím, taky bych šla a hned. lin: tak to máte dobře rozděleno ;-) to máte jako formou brigády? nebo zadarmíko formou pomoci?
Profilova fotka
Nene , to mame jako brigadu . Za jidlo , piti, a pak se rozdelime co se vybere na vstupnem . Takze tak. A oslavime tam narozeniny od kamaradky . Tak uz se tesim !! Vasha : Bude to v te Porube na Sareze . Je to restaurace u Hlavni posty jestli vis kde je ??
Profilova fotka
Nějak jsem se zasekla :-D . Přesně nevím, kde ta restaurace je, ale určitě to najdu. Navíc jdu předtím na Hlavní třídu za kamarádkou na návštěvu, tak ji poprosím o navigaci:-)
Profilova fotka
lin: tak to jo :-) to máte dobré :-) vasha: neboj určo trefíš... je tam je jedna hlavní pošta a to je hned naproti ;-) tak já dnes peču pudink.bábovku, nechtělo se mi do obchodu :-| a na tuto bábovku jsem měla všechny ingredience... tak se těším. a pujdu si udělat salátek.
Profilova fotka
Preju vam holky pekny vikend, i kdyz teda dost destivy !!! No Pan : Dobre by to bylo kdyby dneska neblo tak hnusne :-( To se mi tamk vubec nechce !!
Profilova fotka
ahoj holky, pan: tak to já dneska zase peču perník, taky se mi nechtělo do obchodu a na něho jsem měla koupenou směs :-) lin: tak hlavně tam dneska neumrzněte my jdem odpoledne do kina, musíme vychodit poslední lístky a platí jenom do zítra :-)
Profilova fotka
Ahooj :-) my v tomto nevyzpytatelném počasí na chajdu tentokrát nejeli :-) v pátek jsme byli na tom zapíjení, dopadlo dobře, jen jim chudákům pršelo a byla celkem zima, tak snad na svatbu už jim to vyjde.Nakonec jsem koupila album na svatební fotky a knihu anekdot na téma manželství.. :-) Včera jsme celý den zas makali doma ať už máme všechno připravené a dnes konečně odpočinkový den.M.teď usnul tak jsem chvíli u počítače.. :-) JIja: na co jste nakonec šli? vůbec nevím co se hraje.. Snad budeme mít ve s´tředu na ten srazík hezky..jo a asi nebudu mít k dispozici auto a přifrčím MHD, atk snad se LUn nějak dopraví.. :-(
Profilova fotka
ahoj holky, Saly: nevadí, já přijedu busem, stejnak bych jela i tak, malý mi jen v autosedačce nevydrží,takže kočár bude lepší. Lin: na Sareze?? tam se vlezeme s kočárkama??? jo a v kolik tam mám být? JInak u nás nic nového, Štěpi akorát v noci špatně spí,no spíš my špatně spíme. On vyhodí dudlík z pusinky a pak zjistí,že ho nemá,tak se k němu musí vstanout a dát mu ho. takže se moc nevyspím :-( . už se na vás ve středu těšíme. snad bude Štěpi zdravý, dneska má maličko teplotku, dala jsem mu nurofen sirup,tak snad to zabere
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím na konci víkendu. včera jsme byli v řecké restaraci na véči a dali si pořádně do nosu, je super, už se těšíma ž tam zase půjdeme. Jinak byl u nás čtecí víkend co taky v tom hnusném počasí co? Pand: jo byla jsme u upírů
Profilova fotka
áááá dobrý večer :-) jste tu jeste nekdo? jija: jak se ti ten pernik povedl? Já se chystám na nějaký receptík od Katy, musím koupit suroviny. a na čem jste byli v kině? katy: no vy jste se měli :-) co jste si dali dobrého do nosu? tak čtecí víkend jo? hmm hmm
Profilova fotka
saly: na holka z města ale nebylo to nic moc :-| my jsme dneska zdárně oslavili výročí obědem v restauraci, kde jsme měli svatbu a prací na dvorku, tatík nám vymyslel dřevo :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?