22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
jija: takže Na Rychtě?
Profilova fotka
Jijo: v tom dešti? :-o
Profilova fotka
no jo , vlastně pršelo jak blázen
Profilova fotka
Pand: my si dali Athena Plato pro 2 osoby a obsahovalo to jehněčí kotletu, kuřecí souvlaki, vepř. gyros a hovězí bifteky k tomu tzatziky a choriaky salát a dezert - jejich typickou slaďuru, ale nevím jak se to jmenovalo, ale bylo to úžasné, jako přílohu řecký domácí chlebíček a bílé řecké vínečko, moc dobré, domů jsme se dokulili, ještě že to je za rohem :-D a kino jsme už nestihli tak snad příště ;-) Jinak dnes jsem dělala kefírovou buchtu a P. hnedka snědl skoro 1/2 plechu je moc dobrá a raz dva pokud chcete recepis dejte vědět. Pand: včeedra jsme dělala ty jahodové knedlíky :-p
Profilova fotka
katy: jejda no to bych praskla. NO ale zní to velmi dobře :-) dala bych si to taky líbit. jasně, napis ;) jééé no napis recept i na ty knedliky... taky bych udělala v kaufu na ně mají ted akci, 500g za 18kč tuším
Profilova fotka
Pand: však jsme málem praskli! Ale ani ne tak že by bylo těžko, nebo tak, ale že to bylo až v 18 hod. tak písnu obojí počkej jdu pro chytré poznámky :-)
Profilova fotka
holky, co říkáte na Matušku?
Profilova fotka
jasně, počkám a pak pujdu do hajan... budu si muset dovytisknout receptíky a dát do mé kuchařky :)
Profilova fotka
Je ho skoda :-( Recept na kefírovou buchtu: 1 vejce, 0,5 l kefíru, 120 g cukru, 100 g polohr. mouky, 250 g hl. mouky, 200 ml oleje, 1 PL sody, 2 PL kakaa vše smíchat a upéci na vychladlý moučník dát polevu: 1 čokoláda na vaření, 1 zakysaná smetana. Rozpustit čoko a pak až trochu zchladne zamíchat smetanu. Moc dobre!
Profilova fotka
tak to vypadá hodně dobře :)
Profilova fotka
Tvarohové knedlíky: 250 g tvarohu (v papíře ne ve vaničce!), 100 g hr. mouky, 1 vanilkový puding, 1 vejce Vypracujeme tuhší těsto, zabalíme do něj ovoce a vaříme v osolené vroucí vodě, po vyplavání ještě 6-8 min. Jsou moc dobré ;-)
Profilova fotka
a kde se ztratila Jija?
Článek se načítá
Profilova fotka
hmm no to zní taky zajímavě... a fakt se tam dává puding jo? :-o
Profilova fotka
jsem tu katy: buchta zní dobře, možná ji zkusím pan: jojo na rychtě, ale už to není co to bývalo no dělali jsme to spíš mezi deštěm ;-)
Profilova fotka
Jija: vždyť propršel celý víkend! :-D Pand: jo dává se tam a má to moc dobrou chuť neboj žádná kočka v měchu!
Profilova fotka
no chvilkama nepršelo a ráno dělal H. i v dešti :-)
Profilova fotka
Chudák! vy ale na něj jste! jo vezmeš ve st sebou fotky ze Švajcu? Máš už je vyvolané?
Profilova fotka
jo fotky vemu, doufám že nezapomenu a měly by už být i fotky z vídně :-) to byl jeho nápad, já zase dělala po obědě když spal on ;-)
Profilova fotka
Jo vezmi i z Vídně, byli jste teď v so nebo min. so? a jak bylo?
Profilova fotka
byli jsme minulou a vyšlo nám i počasí a bylo fakt super, chci znova do schönbrunu, bylo na to málo času
Profilova fotka
jija: jak to? :-o katy: tak já knedliky zkusím :)
Profilova fotka
pan: co jak to? málo času na schönbrun? chce to celý den a my byli i v hofburgu
Profilova fotka
no jak to, že už ta Rychta není co bývala?
Profilova fotka
tak vy už tu nejste a já už teda valím do hajan... mějte se krásně :-) zítra je taky den ;-)
Profilova fotka
prodali ji a teď tam je pomalá obsluha, akorát jeden starší pán a z jídeláku je plno jídel přeškrtnutých a už tam ani nechodí tolik lidí :-( byli jsme tam svatbu ještě v dobré době i když třeba v tomhle se nic nezměnilo nevím
Profilova fotka
mizím spát, přeju dobrou noc
Profilova fotka
ja taky se loucim, papa a dobrou noc. Zitra packo :-)
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jaký jste měly víkendos?
Profilova fotka
ahojky a dobré dopoledne :-) nebo skoropoledne :-D jija: no tak to je děs... tak to jsme dobře vyhmátly ;-) katy: víkendos pohodos :-D nic nedělános :-D :-D :-D co u tebe?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já si dnes pořádně pospala..včera jsme byli ještě večer na pivko a večer lepili skoro poslepu borduru do pokojíčku, tak jsme nějak odpadla vysílením.. Knedlíky jsme koupili v Makru..kynuté..borůvka, jahoda a meruňka..jen taky asi za 17Kč a kupodivu byly výborné :-) borůvkové už padly, na další se chytám dnes na oběd.. Ty tvarohové taky miluju, tak si taky opíšu, jinak kefírka je naše oblíbená buchta, tak tu pečeme často ;-) Já fotky vyvolané nemám žádné, tak asi nedonesu nic :-( kdybych měla auto, tak vezmu noťas, ale jinak se i tahat nechce.. Jo LUN: pokud by mi ho v úterý to auto ze servisu vrátili, tak ti písnu a zajedu pro tebe..můžu tě přece vzít do kombíka i se sedačkou i kočárkem..tam vlezem, ale má být hotové v úterý odpo, ale že spíš až ve čtvrtek..tak zítra uvidím

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?