22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
:-D mají společnou rozlučku...to jsem asi nepsala.. mi zas přijde kupovat ženské prádýlko úchylné :-D :-D ani nevím velkost a vkus, to jsem zavrhla..já si taky nejraději vybírám sama..a nebo že by striptéra? :-D
Profilova fotka
Saly: tak zase když je to společné tak bys musela pozvat jak striptéra tak striptérku. Však já neříkám, že máš koupit podprdu,a le košilku, kalhotky, snad umíš odhadnout ne? Nevím proč úchylné, podle toho jaký máte vztah. Jinak nevím, ale určo ne společný, ale každému zvlášř a co je top za zapoíjení když je to společné? To bych se na to vykašlala, je snad buď pánská nebo dámská jízda ne? Pand: jo protáhne důkladně!
Profilova fotka
to teď dělá hodně lidí společně....my to teda měli zvláš´t...ještě mi teď kámoška poradila nějakou knihu nebo vtipy či anekdoty o manželství..tak pomrkám..jdu ven na zmrzlinu, nějak jsem dostala po guláši chuť..
Profilova fotka
Ty máš tedy chutě po guláši zmrzku, abys něměla nějaký technický problém ... :-D
Profilova fotka
To u mě nehrozí, můžu sťapat páté přes deváté a jsem OK :-D :-D mám prasečí žaludek..tak ahooj :-)
Profilova fotka
Tak to buď ráda ;-)
Profilova fotka
Tak jsem zpět, našla jsem ve Vítkovicích keramickou dílnu, kde mi tu jmenovku udělají za 200 do 14 dnů, takže stíhám, je to moooc hezké, vybrala jsem jim s vysmátým sluníčkem... a na tu zapíječku ještě uvidím..vy už jste šly asi všechny dooom,co? :-)
Profilova fotka
ahoj holky, saly: super, že už budeš mít od bytu pokoj, když už budou nájemníci, tak přeju příjemné nájemníky, kteří platí včas ;-) já mám taky takový žaludek, že můžu všechno a není mi špatně :-) to mám po dědovi
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím z domova a posílám slíbené recepty na ten perník :-)
Profilova fotka
Bezpracný perník: 2 hrnky hl. mouky, 1 hrnek krystal. cukru, 1 prášek do perníku, 1 PL holandského kakaa, 1/4 hrnku oleje, mléko dle potřeby, koření do perníku. Z uvedených surovin vypracujeme řidší těsto, nalijeme na vymazaný plech a upečeme. :-)
Profilova fotka
ten je taky moc dobrý a taky se vždy povede ;-) Rychlý perník: 1l polohr. mouky, 2 prášky do perníku, 2 PL hol. kakaa, 1/2 l písk. cukru, 2 dcl oleje, 2 vejce, 1/2 l vlahého mléka, koření do perníku. Mouku smícháme s prášky do perníku, kořením, kakaem, cukrem. Vlijeme olej, mléko, vejce a vypracujeme těsto, vylejeme na plech a upečeme. Vychladlý perník rozřízneme promatřeme zavařeninou a polejeme polevou. Poleva: 80 g rostl. tuku, 80 g moučk. cukru, 1KL solamylu - vše na mírném ohni povaříme. Přeji úspěšné pečení a dobrou chuť ;-) :-)
Profilova fotka
saly: no striptér to je dobrý nápad, ale zase když to mají dohromady, tak nevim nevim. tak to ji raději kup ten album a chlapovi třeba vtipné trencle :-D a nebo ji nějaké kalhotky ;) katy: asi si ten zázvor taky udělám, nějak mě trápí rýma, ale netuším zda to není ta senná :-| tak zázvor pro jistotu na posileni imunity neublíží.. no ne? jééé děkuji za receptík juchuuu a ke všemu hrnkový, ty jsi zlatíčko. A koření do perníku jak uvádíš je co prosim te? myslím a mluvím ted o první variantě - bezpracný perník. a když koukám na ten druhý recept tak dle toho 1l pol.mouky by to odpovídalo na ten velký plech si myslím... určo vyzkouším obě varianty. Máš třeba ještě nějaký super recept třeba na piškotové těsto? Že byych udělala třeba bublaninu nebo tak.
Článek se načítá
Profilova fotka
Pand: to koupíš už namíchané v pytlíčku třeba od Vitany, Kotány, dáš podle chuti cca 2 lžičky nebo jak máš ráda. já mám spoustu dobrých a rychlých receptů. Zázvor nikdy neuškodí naopak!
Profilova fotka
aha no vidíš to to jsem si nikdy nevšimla... to se jmenuje přímo KOŘENÍ DO PERNÍKU jo?
Profilova fotka
Jo nebo medový perník. Já mám doma od Vitany
Profilova fotka
to ej nějaký malý sáček? jako prášek do pečiva? at vím co hledat..
Profilova fotka
ne kalsický sáček koření nevím kolik mívá cca 30 g? prášek do perníku není třeba stačí kalsický kypřící + koření a máš to.
Profilova fotka
takže místo 2prášků do perníků tak 2 kypřící prášky jo a plus to koření... tak já během týdne vyrazím do obchodu :-) zítra máme s ženskýma z práce akcičku.. tak zítra mi to nevyjde. Jinak na Národní v Tescu jsou výprodeje z důvodu rekonstrukce, tak to asi taky projdu.
Profilova fotka
jj tak to můžeš provést prdopeč máš doma vždy a nemusíš myslet na to že nemáš perníkový. jakou máš akcičku? řeknu to P. aťs e tam mrkne a event. mi něco vezme :-D
Profilova fotka
jdem s kolegyněma sednout... ale chtěly jsme někam na zahrádku, ale nevím .. nemá být moc dobré počasí :-|
Profilova fotka
No možná se to rozežene a bude fajn
Profilova fotka
no ale má být zima... uvidíme, ráda bych aby se v předpovědi mýlili... co jsi dnes měla na véču?
Profilova fotka
dala jsem si 2 rajčata s mozarelou a bazalkou, olivky, balzamico a boule až za ušima :)
Profilova fotka
no to věřím, taky bych si dala
Profilova fotka
tak já si jdu taky na zeleninku a pak mrknu na ten debilní seriál :-D
Profilova fotka
jo dneska je úzt jsem zapoměla vidíš jsi mi připoměla v lednici mám mrkev s natí jdu na ní :-)
Profilova fotka
ty papáš i tu nať ? tak si nech chutnat králíčku
Profilova fotka
tak posílám pár mých oblíbených a osvědčených receptů na koláče: Hraběnčiny řezy: 400 g polohr. Mouky, 4 vejce, 250 g hery, 2 vanilkové cukry, 2-3 PL mléka, 6 velkých jablek, 70 g ořechů (nemusí být), 100 g moučk. Cukru, ½ prášku do pečiva. Heru se žloutky a cukrem utřeme, přidáme mléko, mouku, prášek do pečiva a zpracujeme těsto. ½ dáme do mrazničky. Druhou dáme na plech, nastrouháme na ni jablíčka, posypeme ořechy, posypeme vanikovým, můžeš přidat i rozinky. Z bílků ušleháme sníh a rozetřeme na jablíčka. Poklademe nastrouhaným zmrzlým těstem a upečeme. Pak pokropíme cik cak polevou.
Profilova fotka
Šlehačková bábovka ½ l polohr. Mouky, ¼ l jemného krystalu, 3 vejce, ¼ l šlehačky, ½ prášku do pečiva, citronová kůra, kakao. Žloutky utřeme s cukrem do pěny, přidáme mouku, prášek do pečiva, ušlehané bílky, citr. Kůru, 1/3 těsta odebereme, přisypeme kakao a trošku mléka a mramorujeme.
Profilova fotka
Kokosová bábovka: 125 g pravého másla, 3 vejce, 200 g mouč. Cukru, 200 g polohr. Mouky, 60 g kokosu, ½ prášku do pečiva, 1/8 l mléka. Máslo, žloutky a cukr třeme do zpěnění, pak postupně přidáváme mouku, kokos, prášek dio pečiva, mléko a nakonec ušlehaný sníh. Pozvolna pečeme.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?