22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ovocný koláč z jogurtů 2 bílé jogurty bez příchuti, 1 sklenička cukru, 2 skleničky polohr. Mouky, 2 vejce, 1 prášek do pečiva, ovoce, drobenka. Všechny suroviny smícháme a vylijeme na plech, poklademe ovoce a posypeme drobenkou.
Profilova fotka
Děrovaný koláč 500 g hl. mouky, 1 sklenička oleje, 2 dcl mléka, 200 g mouč. Cukru, 1 vejce, 1 prášek do pečiva, 2 PL kakaa. Všechny suroviny smícháme pořádně prošleháme a dáme péci do vyššího plechu. Po vychladnutí uděláme vařechou do koláče důlky a polijeme polevou. Poleva: 160 g ztuž. Tuku, 120 g mouč. Cukru, 2 PL kakaa, 3 PL puding. Prášku, 4 PL mléka – přivedeme k varu a mícháme až se vše spojí.
Profilova fotka
Jsem zvědavá kdy to admin zase smaže!
Profilova fotka
no ty ses rozjela :-D tak super, díky, jsem to zkopírovala a budu zkoušet. A nějakou bublaninu?
Profilova fotka
No někde mám musela bych pohledat v poznámkách
Profilova fotka
tak jeste prosím prosím pohledej takovou s borůvkama.. to bych si nenechala ujít a nebo s rebarborou
Profilova fotka
borůvkový koláč dělám s jogurt přelivem ta nemá chybu a bublaninu mám jen kalsiku
Profilova fotka
tak pisni jeste s tim jogurt.přelivem. je to dobré?
Profilova fotka
výborné!!!!!!!!!!!! Koláč s borůvkami a jogurt.polevou 350 g hl. mouky, 1 ovocný jogurt, ½ prášku do pečiva, 1 žloutek, 180 g másla, 180 g m-. cukru, 1 puding. Prášek, borůvky, zálivka, strouhaný perník Zaděláme těsto, dáme na plech, posypeme strouhaným perníkem, dáme borůvky a zalijeme polevou. Upečeme ve středně teplé troubě. Zálivka: 1 bílý jogurt, 3-4 žloutky, 1 kelímek kys,. Smetany, 3 vanilkové cukry, , trochu m. cukru, 2 PL hrubé mouky – vše třeme do hladka.
Profilova fotka
Taky moc dobrá a zajímavá chuť: Rybízová buchta 50 g másla, 150 g cukru, 3 PL vody, 3 vejce, 250 g polohr. Mouky, ½ prášku do pečiva, mléko. Máslo, cukr, žloutky třeme až zesvětlá, přisypeme mouku, prášek do pečiva, přiměřeně mléka, aby těsto bylo řidší. Dáme péci. Mezitím ušleháme 3 bílky, přidáme 200 g m. cukru a rybízem – opatrně, na téměř upečené koláč dáme směs a lehce poprášíme skořicí a dáme dopéci do trouby – snížíme teplotu!
Profilova fotka
Slíbená bublanina a končím! myslím že máš na zkoušku buchet jak hrom, teď čekáme zase my na opátku recepisy ;-) Třená bublanina 24 g polohr. Mouky, 100 g másla, 3 ¨žloutky, 3 bílky, 150 g. M. cukru, ¾ prášku do pečiva, 1/8 mléka, ovoce. Máslo s cukrem a žloutky třeme do pěny, pak vmícháme mouku s práškem a mléko. Nakonec opatrně ušlehaný sníh. Těsto nalijeme na plech, poklademe ovoce a upečeme.
Profilova fotka
Tak pro dnšek papa a dobrou noc. Jdu si číst :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé no supééér.. u toho koláče polít zálivkou nebo polevou nebo oběma? ta druhá vypadá taky hodně zajímavě, jen vychytat to kdy to vyndat z té trouby.. jak píšeš téměř upečený koláč.. tak budu muset vychytat. Jen aby se mi podařil vyšlehat ten sníh z bílků, mám z toho docela strach :-| tak díííky moc a dobrou noc :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Pand: má to být ta jogurt. zálivka! žádná čoko poleva to bys pokazila. A u toho rybízového to dáš až když to téměř je a pak jen hlídáš, kdy sníh krásně zrůžoví :-)
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Ja jsem ted vyparvila malou , oblikame se a zkulturnujeme . A za chvili vyrazime na ockovani . At to mame za sebou a pak se jdu podivat po obchodech . Sice nejdu nic kupovat ale asi si se segrou zajdeme na obed a kouknu na slunecnik ke kocarku .
Profilova fotka
Ahoj Lin, počítáš s tou st v př. týdnu?
Profilova fotka
katy: hmm to je škoda... ale co se dá dělat :-D zkusím jogurt.zálivku ;-) lin: i tobě dobré ranko.. no u mě už spíš za chvilu skoro poledne... no mohla by sis udělat radost a něco pěkného si pořídit ;)
Profilova fotka
Pamd: tak kdy jej zkusíš upéci? Myslím, že by tam šlo i jiné ovoce než borůvky :-)
Profilova fotka
katy: no to si taky myslím ;) uvidím co vyzkouším jako první :-) ale asi bych něco upekla už ve čt.
Profilova fotka
Ahoj, já byla dnes plavat,ale vůbec se mi v tom počasí nechtělo :-( vidím, že pečete ve velkém, taky si to zkopíruju, ale teď péct nebudu, bo bych to zas všechno zežrala sama a to neee...hezky až zhubnu.. ;-) Lin: slunečníky ke kočárku mají u nás ve Špalíčku hodně barev za 150 Kč. Mají web http://www.kocarek.com/
Profilova fotka
Ahoj Saly , tak ja najela na ty stranky tam ale maji jen kocarky , nemajitam vubec napsane ze by meli neco jineho . A maji je tam fakt za 150 ?? At tam nejedu zbytecne . zajela bych si tam treba zitra hned dopoledne . Katy : to vis ze s tim pocitam. Ucast prislibily vsichni krome PAn . Takze to vypada ze to bude velke. 3 Samozrejme zase vezmu fotak a budu fotit jak o dusu . Jen se jeste musime domluvit kde to nakonec udelame. ale byla bych pro tu Porubu pro tu Sarezu jak jsi psala. Kdyby prselo , tak ze muzeme i dovnitr . A kdyz bude pekne tak sedneme ven s kocarkama.
Profilova fotka
saly: vsak to nejis sama ne? Jste na to 3 ;-) musíš si to zdůvodnit. lin: no tak to už ted se těším na fotečky :-)
Profilova fotka
lin: no já jsem ti to poslala ať si tam brnkneš..stránky mají udělané blbě..pokud ti to nebudou brát, tak zítra dop bych se ti tam mohla stavit Pan: to je ta nejhorší výmluva v těhotenství kterou slyším dnes a denně...to bys měla vědět ;-) jsem z toho úplně na nervy..jez, jíš za dva a furt dokola,to vůbec není pravda..za dva máš jíst až když kojíš..to potřebuješ energii, teď ne.. Ale dneska si dám do břucha :-D máme tu seznamku rodičů, tak držte palečky, ať není trapas =-) a jdem na papu do restauračky, tak dnes se šetřit nebudu..
Profilova fotka
saly: tak to jo.... no já až to budu potřebovat vědět tak se na tebe obrátím ;-) kolik už jsi tak cca přibrala? ty už chodíš na KO do porodnice nebo jeste ke svému gyndr? držím palce, pak povykládej jak to dopadlo ;-)
Profilova fotka
14 kilo..zatím :-S ještě jdu 8.6.ke svému dr, ale pak už asi do poruby do nemocnice, uvidím..to už budu 14 dní před termínem, tak snad mě tam už pošle..hlavně na ty ozvy by myslím měl,kámoška chodila už měsíc před porodem a já nic :-(
Profilova fotka
Lin: no přesně tak a je tam nekuřácký salonek :-) tak holky pro dnešek papa :-)
Profilova fotka
Takže beru, že platí ta Sareza..v 15h? jo? :-) už se těším..já se teda taky loučím, jdu vyrábět jednohubky :-)
Profilova fotka
Super holky. Tak na stredu uz se tesim. Mam to napsane v diari a nic mi do toho nevleze urcite !!! Jedine snad ze by mala onemocnela a to snad neeee !!! Saly : ja se tam zitra pojedu asi podivat dopoledne . Pokud se dovolam. A kdyz ne , tak bych ti treba poslal SMS jestli by jsi mi tam kukla, at nejedu zbytecne .
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem byla zase na otočku v Praze na služebce a docela v pohodě, koupila jsem si triko a H. ještě jednu knihu k svátku :-) přeju krásný večer a na příští středu se těším, akorát se mnou počítejte tak na 4, PS: kde je sareza :-N
Profilova fotka
Ahoj :-) tak dnes jsem vyjímečně první já :-) asi se u mě začínají hýbat hormony a tělo se připravuje na probdělé noci..šla jsem spát ve 12,ve dvě jsem byla vyspaná,do pěti jsem koukala na budík a teď jsem tady :-( jinak mě šíleně brní ty ruce,tak se stejně spát nedá :-( lin: klidně pošli dopo jedu do Opavy ke kámošce ale odpo jsem doma, tak se tam můžu stavit.. jija:ty jsi teda cestovatelka..ta Praha je na otočku dost úmorná, vůbec ti to nezávidím.. Seznamka rodičů dopadla výborně,od šesti do jedenácti jsme vydrželi,dokonce si i potykali, to je co říct, s min.tchýní jim to trvalo asi deset let, myslím, že až na svatbě, tak 11 :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?