22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
katy: jj měli tam pěkné v tom Quelle a nejen ve výloze :-) tak uvidíš, zda to je dle tvého gusta ani nevím jakou máš představu... lun: no přesně tak ;-) a až tě to přepadne ten velký uklid, tak si na mě vzpomeň
Profilova fotka
pand: tak snad mě to přepadne o víkendu :-D
Profilova fotka
jako bys to plánovala hi hi ... muž bude u porodu?
Profilova fotka
no chtěla bych už :-) Jasně že bude. nejdřív se zdráhal, ale teďka už se těší až tam se mnou bude:-)
Profilova fotka
tak to je moc fajn :-) a jaké že to máš vymyšlené jméno? Jsem zklerotik.
Profilova fotka
sklerotik
Profilova fotka
Bude to Alexandra. ale na kluka nevíme, tak doufám,že na nás kluk nevykoukne, i když holku nemáme 100% potvrzenou
Profilova fotka
tak kluk by mohl být Alex eventuelně ne? Nebo to by se ti nelíbilo? A jak té malé budeš říkat?
Profilova fotka
Kluka Alexe moc nechcem. No budeme jí říkat Sašo:-)
Profilova fotka
tak to jo :-) tak jeste rychle vymyslejte :-D nebo nedá se to jméno říci dodatečně?
Profilova fotka
no ty jména se právě píšou jak přijdeš do porodnice. takže musíme ještě sednout nad kalendářem. možná Filip,že by to byl. jinak fakt nevím. chtěla jsem Jakuba, ale těch je teďka hoooooodně.
Profilova fotka
no Filip je moc hezké jméno... takže můžu o víkendu čekat sms? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
čekat asi můžeš, ale jestli se jí dočkáš, to neslibuji :-D :-D :-D
Profilova fotka
no uvidíme ;-) držím mooooc palečky at to je kdykoli :-)
Profilova fotka
díky díky. tak jájdu chystat manžovi večeři. měj se hezky, zítra jdu ráno na KO,tak zas hodím info
Profilova fotka
jasně, já sem kouknu... papa
Profilova fotka
pa
Profilova fotka
Holky tak přesně to je jediné co mě napadlo..vitamíny a nějaké dobré potraviny. :-D :-D je fakt, že nepotřebuje nic, spíš už všechno spíš :-) dává nám..
Profilova fotka
Ahoj Saly :-) Katy . Napsala jsem ti IP . Diky moc .
Profilova fotka
A s těma jménama je to krize, taky to řešíme mi se zase líbí plno klučičích a holky žádné.. ;-) Stejně se mi zdá, že jsem tam včera viděla čamrplíka ;-) to musím přece jako správná ženská poznat ne? :-D tak pak to holčičí možná nebudu muset řešit :-p
Profilova fotka
Ahoj Lin, ještě jednou dík za ty kalhoty, dneska jsem si je už 2x zkoušela a myslím, že budou fajn... :-)
Profilova fotka
Kurnik Saly, tak to musi byt jestli je to klucina uz radne vybaveny kdyz uz jsi ho videla :-)
Profilova fotka
Saly nemas zac . Spis si ted rikam, ze jsem ti to mela dat jen tak nebo prodat na MMb a ne nekomu koho znam :-( Bylo mi to trapne . Ale dala jsem to male na plinecky . Takze ne pro sebe :-)
Profilova fotka
Prosím tě neblbni, já jsem strašně ráda,jinak bych chodila s holou dupou 8-) No zdálo se mi, že vidím kouličky, ale doktor řekl, že ani on si to ještě netroufne tvrdit..za 3 týdny si myslím, že už to půjde vidět na 100 procent, to bude 20.tt(podle nich teda už 22 8-( ) tak to by už asi mělo...jsem zvědavá jak sysel :-) Fičím vařit véču, M.přijde za chvíli z tenisu, tak ať má co do bříška,to víš jsem ještě čerstvá, tak vařím ;-) časem to přejde ;-)
Profilova fotka
Mozna neprejde :-) Ale asi jo , s prichodem prcka to prejde urcite . Ja ze zacatku prvni tydny nemela cas na nic . Ani na to vareni . Musel se cinit O. Za tri tydny urcite . To uz se uvidi , pokud se dobre natoci . Ja jsem taky zvedava . Jestli budou mit ty nase holky s Lun dalsiho galana :-) I kdyz bude mladsi :-)
Profilova fotka
lin: a vy chodíte kam do té Poruby s malou? Třeba tam muzes potkat mou mamku.. já jsem dnes slaměná vdova... ten můj je na basketu, tak se dnes o večeři musím postarat sama :-N nejhorší je, že mi samotné ani nechutná :-| no aspon nepřiberu.. a jak ti je po porodu? Vse OK?
Profilova fotka
Pan : Ja chodim do detskeho stacionare . Kdepak pracuje tvoje mamka ?? Pan : me je po porodu skvele. Nemam zadne problemy , snad jen malicke , ale ty se daji hodit za hlavu . Jinak je mi moc fajn . Az na tu unavu co me nekdy prepadne , ale s tou se zase musi pocitat , ze jo . S malym prckem . No Pan, taky jsem slamena vdova . Sel na jedno a jeste neni doma . Uz je pryc tri a pul hodiny . To tech pivek bude asi pravda vice :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně pátek co? Jupíííííííííííííííííí :-) Lun: kamarádka včera porodila, měla to být holčička a je to kluk tak bacha na to ;-) Pan: nemám nijak extra představu, asi bych šla do koktejlek ke kolenům černé nebo červené pokud jiné necvrnknou do niosu :-) Jinak včera byl úspěšný den resp. večer ve Futuru co jsem potřebovala jsem sehnala :-)
Profilova fotka
dobré ránko, Lin: noooo, u nás to furt není jisté jestli to bude holka nebo kluk, my se to dozvíme až na porodním sále jak to vyleze:-). ale pořád tajně doufáme,že to bude SAšenka. Katy: jj, já vím, však to info jsem vám tam házela já :-D :-D Tak super,že jsi sehnala co jsi potřebovala nebyla jsi tam zbytečně ;-) JInak po dnešní kontrole jsme trochu víc nadšená než po minulé:-). Na monitoru sice žádný záznam, že by nějaká kontrakce nebo něco, bylo to v klidu, ale dr. mi řekla,že se to už zkracuje a že by to možná už mohlo jít ven. ale pokud teda do úterka neporodíme, tak mám v úterý další kontrolu.Tak jsme teda zvědavá:-)
Profilova fotka
Lun: mě neštvi žádné út ale ČT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zase jsi zapoměla ty dva 2 dny přežiješ ne? Vodnář je lepší než Kozoroh :-) ty se znáš s Jarčou? :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?