20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
tak dneska to vypadá na můj monolog :-D
Profilova fotka
Ahoj Katrusko :-) tu kabelku asi vyřeším podobně ;-)
:-D nene, neboj:-) já sice teď musím odjet na jednání ale kolem 13:00 hod jsme zpět a můžeme povídat dál:-) Dneska u nás v Ostrově pěkně prší, že s emi chce spinkat ale to nějak překousnu:-) Myslím si, že to není ani moc hezké aby nevěsta měla kabelku ale záleží na každé z nás :-D mě bude stačit ta kytka a při představě ještě s kabelkou .... no jak se znám tak bych někoho přetáhla, určitě se někdo najde, kdo bude mít nějaké narážky:-D
Profilova fotka
taky se mi právě ta kabelka nelíbí, jen zavazí a kazí celkový dojem tak po 13:00 at jsi tu ! ;-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty:) Tak mně je 24, jsem učitelka (zatím) a můj ženich je konstruktér:) to je jak na seznamce:)
Profilova fotka
Jéé učitelka :) tak na to bych te vůbec netipla :-D Spíš jsem myslela, že ještě studuješ nějakou vysokou ;-)
Já sjem si také myslela studentka...vypadá hodně mladě:-)
Profilova fotka
v kolik vlatsně máte obřad?? At na vás můžu myslet, protože se vsadím, že ho mám nejpozději ;-) my ho máme až na 14:00
Čoveče, to asi vyhraješ. My ho máme ve 12:30 ale také bych raději brala později. Aspoň nebudeš ve spěchu:-)
No to jo já si nakonec říkala že takový obřad v pět není od věci... ;-) Ale máme 12:30h
Profilova fotka
my to tak volili schválně, aby jsme mohli vsechno v klidu nachystat a nemuseli vstávat v pět, tak snad to byla správná volba, po svatbě napíšu, co bych příšt udělala jinak :-D
Profilova fotka
máte všechny závoj? já jsem zvolila středně dlouhý teda, já jsem ale zvědavá ženská, nikdo jiný se tady na nic neptá :-D Jsem ve všem hrozně nejistá, tak se asi potřebuju nějak vnitřně přesvědčit, že mám všechno tak jak má být :-D
Článek se načítá
Já má závoj středně dlouhý jako ty:-) Já zase nejsme rozhodnutá v účesu. Líbil se mi drdol ale teď se mi líbí i rozpuštěný...tak nevím...ke kadeřnici jdu až v úterý, tak jsem na to zvědavá!!
Profilova fotka
no účes je pro mě taky velký otazník, po tom, co první zkouška nedopadla dobře , tak na další zkoušku jdu k jiné kadeřnici a ta mi řekla, že zkouška účesu bude jen hodně nahrubo, takže mám takový dojem, že co mi na hlavě vykouzlí se dozvím až v den svatby ]-(
No, aspoň to bude remíza... my taky ve 14.00.. chtěli jsme ještě tak o půl hodiny později, ale nakoonec to bude takhle :-)No a účes už mám... před 2 dny mě mamka zkoušela česat a dopadlo to super. Budu mít klikatou pěšinku, přední vlasy spletené do dvou copů a zespoda zastrčené pod drdol z "krucánků". Vypadalo to skvěle a perfektně to drželo. No a závoj bude pod drdolem a po zadek, klasicky tylový, ještě ho budeme dělat :-) Jsme dneska skvěle naladěná, z manžela už mám inženýra, ozvali se mi ze stáže (konečně) a tak žehlím, uklízím a blbnu :-D
Profilova fotka
jeéé kocatko, tak to jsou skvělé zprávy, moje ségra udělala státnice v úterý, tak jsem měla za ni taky super náladu, ze ji spadl kámen ze srdce :-D
No, my se taky tak cítíme.. jsou to pořádné nervy.. No a já jsme taky zvládla jednu uzkoušku, takže je teď všechno fajn...
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme obřad v 10 hodin a ještě předtím focení :-) Závoj budu mít dlouhý. Dneska jdu na zkoušku účesu a líčení :-)
Profilova fotka
Jéé samé závojářky :-D to bude krásné ;-)
Profilova fotka
Kocatko, gratuluju! Holky jak máte časově rozplánovaný den? Já jsem z toho dost nervózní. Obřad máme už v 10, focení po něm bude jen chviličku, pak na oběd (cca kolem 12:30). No a raut máme až od 17 a hudbu od 18 hodin. To mi přijde dost pozdě a že se budou lidi nudit.
Profilova fotka
my máme obřad ve 14:00, oběd bude navazovat, pořítám 14:30 - 15:00, po oběde cca v 16:00 bude siesta kávička, pivko a krájení dortu, dort bude místo dezertu..to se dostáváme do 16:30 a odtud nevím, vyskytla se jistá pauza, kterou nevím jak zaplnit, tak snad se to nějak samo vyřeší :-D kolem 17 hodiny se začneme fotit a v 18 hodin dorazí kapela a od 19:00 by měl být raut..pak už snad zábava nebude nikde váznout žádnou tombolu apod. neplánujeme
Profilova fotka
;-) My máme obřad ve 12:00. Oběd cca ve 14 hodin, hudbu od 5, raut asi mezi 6 a 7, ..... myslím, že až na ten čas obřadu (ten se snad nezmění:) ) bude stejně všechno jinak:) Takže radši ani moc neplánuju! Já mám docela dlouhý vlasy a věděla jsem, že drdol nechci - měla bych to jak balon:) Chtěla jsem polorozpuštěný, rozpuštěný, nějaký culík, cop, .... prostě něco jednoduchého. Nechtěla jsem závoj, pak při zkoušce šatů mi ho paní dala do hlavy, tak se mi to začalo líbit, ...... ale dneska jsem byla na zkoušce - a závoj mít nebudu. Budu mít polorozpuštěné vlasy - ke straně a perličkovou čelenku:)
Ahoj holky..jdu se s vámi rozloučit....zítra už odjíždíme na chalupu,tak se sem už nedostanu..a pak mám celý příští týden dovolenou... :-) :-) už se moc těším!!!!já to mám už tedy za dva dny..a začíná mi být pěkně uzko...dnes jsem si přivezla šaty....a ani se mi moc nelíbí....začíná mi trošičku strašit.... |-| ...no,v každém případě vám taky přeji moc a moc štěstíčka,aby vám přála počasí a snad se tu pak sejdem už jako paní!!! x-) x-) ...páááá
Profilova fotka
Dani: Moc držím palce, ať se Vám to vydaří! Krásně si to užijte!!! Už se moc těšíme na fotky! Tak vykročte pravou a hlavně klid - tento den si musíte užít!!!! V sobotu na Vás budu myslet!
kaspaci...mysli,mysli,hlavně at nám u toho rybníke neprší!!!!! ;-) ....ve 12.00!!!!! :-D
Profilova fotka
nebude, neboj! ;-) budeme péct a pak se ještě jedeme podívat na jednu svatbu, ale určitě na Tebe budu myslet!!!!
dani, to je super, že ses ozvala... budu na vás moc myslet a pak napiš aspoň řádek jak se vám to vydařilo...budeš mít tu nervozitu za sebou dřív než my ;-) pa
kaspaci--spoléhám na tebe teda!!!ale začíná mi být špatně.....pujdu se pasem ven..na vzduch a natrhat břečtan ...už vím,kde roste....tak se měj kráááásně..pááá :-)
Profilova fotka
Teď Ti ještě můžu radit, jak máš být v klidu! Ale za týden už budu úplný mimoň:) Za chvíli bude mezi námi první vdaná paní!!! A pak nám můžeš radit, jaký to v tom manželství vlastně je:)
Holky, není vám líto, že už nebudem slečny? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?