20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Azeret: Ahojda, no my jedeme také ve čtyřech aby byla větší sranda. Jede s námi manželův svědek a jeho přítelkyně. Jsou to naši sousedé (spíše bych řekla, že jsou jak naši příbuzní), jsou pořád s námi:-) Dostali jsme activity jako svatební dar a ty jedou s námi.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já pomalu zkoukávám ty vaše alba. Jak nám to všem krásně slušelo ;-) :-) Fakt to bylo úžasný být jeden den za princeznu, co? To já si na to příjmení nějak zvyknout nemůžu. Ještě jsem se ani jednou nepředstavila správně. Vždycky se mě někdo zeptá na jméno, já automaticky to staré, pak se chytám za pusu a vysvětluju, že jsem se nedávno vdala... Katrusko - Aktitity jako svat. dar jsme dostali taky!! Ale ještě nějak nebyl čas je rozbalit.
Efka= to musíte napravit, protože o hodně přicházíte. Například hned po svatbě v pondělí jsme je hráli a já měla pantomimou ukázat hada chřestýše, no bylo to dost vtipné...prý jsem vypadala jak vyvrženej vorvaň...opravdu jsme se u toho nasmáli, tak že jsme se za břicha popadali. Vřele doporučuji si je zahrát :-D Já také už konenčě mám více času a tak koukám po albech a procházím si je v klidu. Opravdu je hodně čím se kochat...kdo by to řekl, že z nás budou takové fešandy :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :) my activity nedostali, ani nevím co to je, ale vypadá to ja favoritní svatební dar :) to mi připomíná, že dnes musím vymyslet dar pro kolegu z práce, který se žení v pátek, tak jste mě možná inspirovali. Kdyžtak poraďte, co ste dostali jako super dárek, který vás dostal?
Profilova fotka
Aktivity neznám, my jsme dostali keramický hlavolam - vymotat špagátek s kominíčkem z destičky, ještě se nám to nepovedlo ale jako obrázek na zeď to bude hezký...... Hurá - konečně jsem udělala album :-) jenže mi to nebere popisky snímků..... :-( asi jsem něco nepochopila....
Profilova fotka
Aktivity je společenská hra, ale ještě pořád jsme ji nerozbalili - protože to nejde hrát ve 2 A jinak jsme dostali samé věci do domácnosti, tak žádné dobré tipy pro kolegu Ale proč sem hlavně jdu: Holky, dnes jsem s hrůzou zjistila, že jsem ještě nezačala žádné posvatební papírování a obíhání úřadů - teda akorát novou OP jsem si byla zařídit. Na tu čekám. A co dál? Kde se to má všude hlásit? V práci? Na VZP? Pak prý do všech bank, pojišťoven atd, kde všude máš účty,pojištění a tak - a to se tam má poslat jen oznámení nebo kopie oddacího listu (ověřená snad být nemusí?) - prosím o rady.
Profilova fotka
Zelvi, krásný album! Taky jsem měla problém s dodatečným vkládáním popisků. Šlo to, až když jsem psala popisky bez interpunkce. Je na to celá diskuze v sekci beremese.cz Ef, pokud jsi měnila příjmení, musíš/měla bys to hlásit všude. Já toho většinu zařídila i bez nový občanky. Akorát u bankovního účtu budu muset ještě bance dodat nový číslo občanky. Všechno jsem zatím zařizovala osobně. u). Akorát penzijko budu řešit poštou. Napoíšu jim dopis o co se jedná s číslem mé smlouvy a pošlu kopii oddacího listu (neověřeno). I u těch bank musíš jednak dodat občanku a taky změnit podpisový vzor.
Profilova fotka
milado, díky - a co znamená všude? Všechno to, co jsem napsala? Napadá tě ještě něco navíc? A do práce na osobní dodat taky oddací list nebo stačí jen nahlásit nové příjmení?
Profilova fotka
Ahojda, mě si v práci fotili oddací list. Jinak co se mě týká občanka, řidičák, pas jsem neřešila, zdravotní pojišťovna, banka, penzijko, telefonní operátor, pošta (naši mají kartičku, aby mohli přebírat mou poštu), zákaznická karta ČD (tam mi radili, ať to neřeším) a doktoři postupně, jak k nim budu chodit.
Profilova fotka
jj, díky - ale řidičák půjde asi až budu mít novou občanku, co? Takže teď pošlu do práce kopii oddacího listu, skočím na VZP a banky apod. zkusím písemně
Profilova fotka
Řidičák jsem vyřídila i bez nový občanky
Profilova fotka
fakt? Tak se jdu na to vrhnout (vůbec se mi nechce :-| Konečně jsem mrkla k tobě do alba - moc vám to slušelo!! Ale teda ty nervy před obřadem - to je pěkná story - hlavně, že to všechno nakonec dobře dopadlo.. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Milad - díky za radu, zkusím x-átý pokus o popisky. Ohledně dokladů - v práci jsem dala kopii oddacího listu, na VZP to taky stačilo, řidičák, techničák, ZTP atd budu řešit až s novou občankou. Občas si příjdu jako v kocourkově - elektriku by mi přehlásili na oddací list, SIPO snad také jenže obojí platím z účtu tak musím počkat na občanku a vše potom vyřídit osobně, plyn - pošlu kopii občanky, Radiokomunikace - stačí poslat kopii oddacího listu. Pojistky, spoření.......vidím to na zábavu na celé léto :-| Nejhorší je, že jsem si vše obtelefonovala asi měsíc před svatbou, napsala si taháky a ty teď nemůžu najít :-( .....klasika
Profilova fotka
zelvi, tak až to najdeš, tak se poděl... naštěstí všechno, co se týká bytu a služeb je psáno na manžela, jinak bych se z toho asi zvencla, jak to tak čtu
Profilova fotka
Milé mladé paní - jak žijete ? Také nic nestíháte???? Pár taháků jsem už našla, vše se týká bytu, když jsem si některá info ověřovala telefonicky, většina věcí lze vyřešit mailem s oscanovaným oddacím listem nebo novou občankou.... No nic, jdu pokračovat v zavařování a zamrazování přebytků ze zahrad, snad se v klidu na vaše albíčka podívám dřív než na Vánoce.....
Ahoj holky....nechodila jsem mezi vás, ale vdávala jsem se ve stejném datu....máte všechny moc krásné fotky a doufám, že vám svatba vyšla na 200 %... x-) x-) x-) Tib.
Profilova fotka
Ahoj mladé paní! Tady to nějak upadá! Chci Vám moc poděkovat za Vaše gratulace - hřejí u srdíčka! Ještě jednou Vám moc gratuluji a přeji jen to nejlepší do nové životní etapy! A taky Vám chci říct, že jste byly všechny moc krásné nevěsty! Adéla
Profilova fotka
Zdravím - už máte papírově vše vyřízené? Nějak nemám chuť lítat po úřadech, po hektickém začátku jsem značně zvolnila tempo a těším se na "svatební cestu", jestli se tak dá nazývat týdenní dovolená v chatičce na severu Čech. Hezké horké léto!
Profilova fotka
Ahoj, já mám zatím jen novou obcanku, ale tu budu brzy taky menit kvuli stehovaní cca na konci zari. Nechtelo se mi to vsechno oblítavat 2x, kdyz budu v zari menit adresu ;-) Jinak svatební cestu máme ještě taky před sebou, odlítáme až na konci srpna, už se mooc těším :-)
Ahojda holčiny tedy mladé paní:-) Já jsem na tom obdobně. OP, řidičák, pas už mám ale ostatní věci ještě ne. Nevím, kdy to vše budu dělat ale už bych se na to asi měla vrhnout. Moc se mi do toho nechce, protože u nás úředníci moc příjemní nejsou :-. Zelvi: ještě, že jsi napsala elektriku, Sipo atd. na to jsem úplně zapomněla, já jen měla v hlavě banku, pojištění, pojišťovnu auto ale co se týče bytu jsme na vše úplně zapomněla. Jdu si také napsat tahák abych na něco nezapomněla, protože je toho víc než dost :-D Jinak my a svatební cesta: Pomalu se nám to blíží. Pojedeme na konci srpna na Hracholusky ale to to hlavní není. V půlce září bychom chtěli k moři na 11-12 dní a asi to vypadá pořád na ten Egypt. Ještě nemáme přesný termín, protože čekáme na nějakou super nabídku 8-), mě je to už jedno kam pojedeme ale už bych někam jela, protože od svatby jsme neměla žádné volno a pořád makám o 106 a potřebuji vypnout. Jako manželé jsme si teď pořídili šatní stěnu do ložnice. Čekali jsme na ní 3 týdny a když konečně přišla dali nám ji bez plánu sestavení. Takže doma to máme jak po výbuchu. Spíme na gauči v obýváku, protože na posteli máme vyskládané veškeré oblečení z původní skříně, která je už pryč:-( Na chodbě kartony kdyby náhodou něco chybělo tak ať víme z jaké krabice co chybí. Přeskakujeme tam jako zajíci, nemáme žádné místo a já z toho začínám být zoufalá. Chtěla bych se už vyspat v naší postýlce a konečně mít uklizeno. Je to neuvěřitelný ale stávají mi z toho vlasy na hlavě :-D Tak to je asi vše:-) jsme se nějak rozepsala... Holky a co vy a bytečky???
Profilova fotka
Katrusko - díky za připomenutí pojistky na auto, to zase nějak opomíjím já......zítra si jdeme pro nové občanky a chci toho vyřídit co nejvíc najednou, tedy když vypadnu z práce normálně, potom by bylo pokračování až po dovolené :-( , stejně bude.....vždycky mi nějaký "nepodstatný" papír chyběl S budování v bytečku fandím - vloni jsme ten náš měli rozkopaný celé léto, dělali jsme kuchyň a koupelnu a zedníci a spol. měli asi víc melouchů najednou,v říjnu bylo hotovo :-(, do ložnice chceme vestavné skříně protože ty hrůzy po babičce jsou obroské ale vevnitř malé, nějak nemáme sílu se do ničeho pustit, třeba to ještě letos stihneme :-) No nic, jdeme počítat slimáky na zahrádku... :-(
Profilova fotka
Milé mladé paní - jak se daří dva měsíce po svatbě?
Profilova fotka
Mám pocit, že je to sen, ze kterého jsem se ještě neprobudila ;-)
Profilova fotka
To je dobře, hlavně když ten sen je krásný.... ;-)
Profilova fotka
Holky, přece nenecháme toto téma zaniknout!!! Vždyť se nám 20. června splnil sen - a prožívaly jsme tento den společně - přípravy, ....! Jak je? Máte nějaké další radostné zprávy?
Profilova fotka
kasparci - konečně někdo prolomil mlčení! Občas jsem sem jukla, a tady nikdo, asi každá má starostí nad hlavu. Na otázku jak je odpovídám že dnes skvěle :-) , máme za sebou odpočinkový víkend, po dlouhé době si nepřipadám jak při závodě s časem :-) který nemám šanci vyhrát :-|
Profilova fotka
S tím časem je to hrozný! Teď mám práci, kde trávím většinu dne - moc mě to mrzí, protože jsme s Míšou (na moje gusto) hrozně málo. Ale jsem šťastná! Už jsme si s manželem i dělali srandu, že už by jsme se konečně mohli pohádat, ať máme trochu cvik:)
Profilova fotka
koukám, koukám - zase nikde nikdo :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky občas mrknu, ale když není na co reagovat, tak hned zavírám..škoda My máme doma šrumec, jsme dva týdny přestěhovaní do vlatsního, ale čekáme na skříně, takže máme všechny věci naházené v krabicích, cokoliv najít je nadlidský výkon, nejhorší je to po ránu, když spěchám do práce :-D Jinak líbánky byly nádherné, Rhodos je nádherný ostrov, sluníčko nás krásně hřálo, hned bych si to zopakovala ;-) V práci to mám taky časově i psychicky náročné, kolikrát si říkám, že to zabalím a vydám se na mateřskou cestu :-D A ci Vy, jak jste na tom?
Profilova fotka
zase nikdo, no nic, asi se s Váma rozloučím, protože mi nahlížení sem přijde jako ztráta času a vždycky mě to jenom naštve, že tu nikdo nereaguje. Třeba se někdy potáme na koníkovi ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?