20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ahoj mladé paní! Nechápala jsem ty, co píšou a říkají, že to byl zatím nejkrásnější den v životě! Ale už to chápu! Náš den neměl chybu! Prostě to nejde popsat! Přejeme Vám, ať celý život jste tak šťastný jako teď! Ať máte krásný a spokojený život a ať to prostě klape! Jsme hodně unavení, ale šťastní Adéla a Michal Kašpárkovi
Profilova fotka
Ahoj holky, nechodila jsem sem, ale taky jsem se v sobotu vdávala x-) snad vám taky (jako nám) nepršelo a nádherně se vám to vyvedlo. Všem moc gratuluji a přeji šťastné a spokojené manželství a kdo si přeje tak brzy i nového člena rodiny ;-)
Ahojda holčiny, jukněte do alba, už jsme se konečně dokopala k tomu abych něco vytvořila...nejsem žádná spisovatelka, tak snad pochopíte, co jsem tím chtěla říci:-) Jsme zvědavá na Vás ostatní...co zážitky??? Já byla nadšená...všechno dopadlo nad má očekávání. Akorát mám problém se jménem nemohu si za nic zvyknout na nové příjmení :-N
Máš nádherný fotky Katruško a strašně moc Ti to slušelo. Víš, že jsi mi vyfoukla fotografku? :-D Začala jsem ji shánět už v prosinci, ale pořád jsem se jí nemohla dovolat. A když mi to konečně vzala, tak jsem se dozvěděla, že 20. června už fotí nějakou svatbu v Ostrově. :-D Jináč už mám v albíčku taky pár fotek, tak mrkni ... Profi fotky budou až zítra, už se nemůžu dočkat. :-)
Leni, to je mi líto ale já jsem ji zavolala hned jak jsem se dozvěděla datum naší svatby. Fotí naši rodinu a fotila mě na tablo, maturitní ples atd. Petelka je opravdu v Karlovarským kraji ta nejlepší... Máš také krásné fotečky...byli jste nádherní....
To je v pohodě, ona to nebyla jediná věc, která nám nevyšla tak, jak jsme chtěli. Ale nakonec se svatba povedla, všichni byli spokojení. :-)
Ahoj holky, fotečky uživatelky kocatko najdete tady: http://www.michalsofer.cz/svatby/nata... Je ve Francii, takže komentáře nejlíp do interní pošty. Mějte se moc hezky!
Profilova fotka
Teda holky, vy jste mě úplne dojmuly :-D Jste moc krásné. U Lenuly jsem zahlídla dokonce i sluníčko, my jsme měli zataženo celý den, ale fotograf byl profik, tak to nebude mít na fotky velký dopad, naštěstí ;-)
Ahoj Azeret, no kde máš albíčko ty holčino jedna??? Já se tak těším až všechny uvidím jaké jsme byly kočky :-) Dneska budeme mít fotky od Petelky, tak jsme na ně zvědavá...zítra vám sem dám profi :-D Přeji všem krásný den:-)
Profilova fotka
Ahoj Katrusko, mně dělal fotky jen profik, takže musim ještě počkat, včera mi posílal náhled, takže já je už viděla, ale zatím jsou jen u něho na webu, nestažitelné..mám si z nich vybrat 80 kousků pro tisk..no to bude oříšek se rozhodnout ;-)
Ahojda holky, už mám fotky od fotografky ale zapomněla jsem je doma. Zítra je na 100% vezmu a přidám je do alba. Jak se cítíte??? Už jsme přes týden mladé paní. Já se cítím skvěle a nemohu si zvyknout, že se jmenuji jinak.... :-N snad si brzy zvyknu :-D
Profilova fotka
Ahoj Katrusko, to příjmení je velký problém i pro mě, většinou se pořád představuju i podepisuju starým, maximálně dám do staré do závorky |-| Na fotečky se už moc těším, taky si musm najít čas
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak holky, kde vsechny jste?? to bylo planu, jak si budeme sdelovat dojmy ze svatby a za cely ten tyden jse tu skoro zadna neukazala, maximalne jen na skok :-|
Jj, já mám zážitků hodně...například jsem se celá oblékla a samozřejmě jsem si i oblékla podvazek. Když jsi pro mě přišel ženich a odváděl si mě na zahradu za svatebčany, tak na schodech mi sklouzl z nohy a já jsem málem spadla...no naštěstí jsem to zvládla a nespadla jsem ale kdybych hodně zazmatkovala, tak bych si rozsekla hlavu...no místo nevěsty bych byla červená karkulka...jj, ještě, že to takto dopadlo :-)
Profilova fotka
mne podvazek poprvé taky zklouzl, ale naštesti jsem jen stala v obyvaku, takze nic nehrozilo, kazdopadne jsem vedela, ze ho musim posunout výš my jsme měli vtipnou scénku, když mělo přijít na ANO, obřad byl venku na vesnici a kousek před obřadem byla silnice, po které jel traktor a v těch pár sekundách, kdy jsme to měli říct, byl ten kraval od silnice největší, že se všichni smáli a paní oddávající musela na minutku přerušit obřad, než traktor odjel, pak se nás s úsměvem ptala znovu...polibek jsme měli také nadvakrát, protože při tom prvním nás nezachytil fotograf, takže si vyžádal hned ještě jeden, to nemluvím o tom, že jsme řekli ano a na polibek zapomněli než nám ho oddávající musela připomenout :-D
Profilova fotka
Ahoj všem, také jsem tu jen na skok, snažím se nás dva zabalit, ve středu hned po práci uháníme do Plzně na závody - tedy já budu 5 dní lítat na kole po lese a hledat kontroly a po závodě hledat manžela :-) , na sport jsem ho neutáhla. Trocha zážitků z našeho svatebního dne - svědek si zapomněl doma občanku, naštěstí jsme to měli na trase cestou na obřad takže si ji doma vyzvedl, když už jsme všichni čekali v obřadní síni na příchod oddávající, řekl nějakou blbost a my jsme se řehtali že nám dalo práci tvářit se přiměřeně k vážnosti chvíle, měli jsme dvě malé družičky které si ještě před obřadem vesele hrály v trávě a křoví - jejich šatičky bych nechtěla prát..... S příjmením bojuju hlavně v práci když beru telefony, jde o zvyk...ostatně, i na matrice mi původní příjmení napsali jako nové, už to mám opravené..... Fotky do albíčka zatím nestíhám dát, neměli jsme profi foto, byl jeden hlavní fotograf a ostatní také nezaháleli....vybíráme the best of asi z 1500 snímků :-) a ještě budou další...... Milé mladé paní, mějte se krásně a těším se na vaše další příspěvky do diskuze
Profilova fotka
My už bydlíme "u nás" doma a nemáme ještě internet, takže to je problém:) A v práci toho moc nepodělám, takže se omlouvám. Ale až budu mít internet doma, tak Vám napíšu všechny detaily:) Teď v pátek jedeme na svatební cestu, tak se už moc těšíme. Jinak tím, že teprve zařizujeme bydlení, tak nevíme, kam dív skočit - je to teď hodně náročný! A to máme problém ještě i s občankama - ještě nám nepřišel oddací list a budeme měnit nejen příjmení a stav, ale i bydliště. A protože ještě nemáme ten oddací list, tak včera Míša volal na matriku, jestli by ho nemohla pozdržet než ho pošle, aby jsme to stihli vyřídit do těch 15 dnů od obdržení - takže až po dovolené. No je to masakr:) Jinak jak jste psali o trapasech::) Tak mně se jeden stal hned v prvních pár minutách manželství:) Když jsme se měli podepisovat - ptala jsem se jestli starým nebo novým - pan farář říkal:"novým, zapomeňte na staré" - a na poslední formulář jsem se měla podepsat novým i starým - já popleta jsem napsala všechno na jeden řádek - a ono bylo na dalším napsaný !rozená" - no ostuda:) Pan farář jen mávl rukou a že dobrý:) Je to vidět na obou dvd:) Včera nám psal fotograf, že poslal dvd s fotkama, tak už se moc těšíme. Jinak máme miliony fotek od svatebčanů:) V sobotu jsme se s manželem shodli, že to byl opravdu nejkrásnější den v životě, ale že bychom ho znovu zažít nechtěli - prostě takový den se má prožít jen jednou ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme měli oddací list na požádání vystavený hned v pondělí po svatbě, takže s tím problém nebyl. Včera jsme si zažádali o nové občanky, ale měníme jen stav, bydliště zůstane na dva měsíce naše původní, protože do našeho vlastního bytu se budeme stěhovat až někdy v září, takže pak začne ten kolotočovat znovu :-| Jo a bylo nám řečeno, že na občanky budeme čekat 6 týdnů, protože máme bydliště na Moravě a chtěli jsme to poslat do Prahy, tak to je fakt síla, doufám, že nám přijdou dřív než si budeme žádat o nové s tím bydlištěm :-D
Profilova fotka
Kasparci: Přeju Vám krásnou svatební cestu!!!
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem pro Vás udělala album, tak se rychle mrkněte nebo ho smažu ;-) :-D
Ahoj holky!!! Jdu vás jen pozdravit a zkouknout fotečky.... ;-) :-)
azaretka--moc díky za přání!! :-) :-) ...jenom to není chatička....ale zadek stodoly... :-D :-D :-D
Profilova fotka
No holky styďte se ]-( Nakukuju sem každý den, ale žádná z Vás se tu ani neukázala. Trošku mě mrzí, že jsme si nestihly sdělit čerstvé dojmy ze svatby, dneska už Vám toho asi moc nepovím :-S
Profilova fotka
Tak já jsem tady taky!! My už jsme zpátky i ze svatební cesty, svatební album založeno. zKoukla jsem zatím jen azaretčino. Jdu na další ;-)
Profilova fotka
a kde jste byli na svatební ceste? nam to nedopadlo, protoze kvuli propadlym pasum jsme nemohli mimo republiku a v CR byli zrovna na nasich vytipovanych mistech povodne, tak jsme cestu oddalili do nekonecna :(
Profilova fotka
My jsme byli v Itálii - na severu v Lido di Jesolo - vlastně to byla zároveň první rodinná dovolená s dětmi u moře. A romanticky jsme si udělali jednodenní výlet do Benátek A vtipné historky ze svatby jsou fakt dobrý :o)
Efkasl, dostala jsem se na chviličku na net a mrkla na tvé album --- byla jsi opravdu nádherná nevěsta. Vy ostatní jste byly určitě taky super, ale nestíhám koukat :-)
Azaretka taky super, máš moc hezký zajímavý obličej a moc vám to holky slušelo..
Nazdárek holčiny, jak se daří? Já jsem si už pomalu zvykla na příjmení:-) Sice každému do telefonu vyprávím, kdo přesně jsem ale jinak pohoda. Nás teprve svatební cesta čeká. Jedeme v září někam k moři... :-) v srpnu jedeme na Hracholusky a opravdu nevím na co se více teším. Hlavně se těším, že si odpočinu z práce a v klidu si se svým mužem uvědomím, že jsme manželé :-D
Profilova fotka
Já se taky zrovna dívám po nějaké dovolené na konec srpna, ale nepojedeme sami, chceme ve čtyřech, ať je větší sranda :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?