20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
na pondělí jsem domluvená s hudebníky, že nám zahrají zkušebně náš obřad, tak jsem zvědavá, jak mi u toho bude, protože jsem hrozná plačka a na vlastním obřadě budu určitě hrozně dojatá a ubrečená, to bude horor :-S
Neboj nebudeš... já jsem také taková citlivka a mám z toho strach ale věřím tomu, že budeme statečné a jen usměvavé...slzy na krajíčku můžou být ale plakat to myslim, že ne :-) Já jsem tak na nás zvědavá, jak to všechno zmákneme a jak se budeme cítit, potom na ty naše rakce a dojmy...myslím si, že až pak uvidím fotky, tak si doma sednu do koutku a tam si pěkně od srdce popláču....
Profilova fotka
katrusko taky se tesim, az sem napisu, ze uz jsem vdaná mladá paní :-D akorát mě napadá, že asi nebudu mít kdy, páč mám týden po svatbě dovolenou a možná vyrazíme na svatebku někam po ČR a taky budu mít spoustu zařizování po úřadech ohledně dokladů a pak vyřizování hypotéky..no nožná ani tu svatebku nestihnem :-| Uvidíme, budeme improvizovat ;-)
Azeretko: to by mě mrzelo kdyby jsi nám sem nenapsala nějaké dojmy. Já tedy také budu v jednom kole, mám tedy do středy dovolenou ale musím, jak jsi psala ty oběhat úřady co se týče dokladů. V pondělí jedu do Národního divadla na předávání cen mecenášů. Nevím jak to vše budu stíhat :-N ale nějak to zvládnu. Ve čtvrtek odjíždím na dvoudenní služební cestu do města Příbram. No budu mít docela hoňky, to se ještě musí vrátit šaty atd. No nevím asi se rozkrájím:-) Už se umíš podepisovat jinak??? Mě to nějak pořád nejde...přijde mi to, že se podepisuji jak holčička z páté třídy...
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Tak s podpisem mám čerstvou zkušenost, protože jsem se musela podepsat budoucím příjmením kvůli žádosti o hypotéku, jako manželé dostaneme menší bonus, takže musíme do banky hned po svatbě, ale v práci jsem si musela nechat potvrdit příjmy s předstihem. Ten podpis je hrozný, kostrbatý, vypadá fakt jak od prvnáka v prvním pololetí :-D Navíc si na to nemůžu zvyknout, že se budu představovat jiným přijmením, to prostě nebudu já ]-(
Profilova fotka
Holky a co za úřady budete oběhávat hned po svatbě? Vždyť se to všecko odvíjí od oddacího listu a ten hned po svatbě nedostanete, ne?
Jj, tak to máme úplně stejné dojmy...sice moje budoucí jméno je hezké ale ta představa, že než někomu vysvětlim, kdo prostě jsem je katastrofická. Pořád někde jezdím a vysvětlovat někomu proč to tak je...mě děsí. Zvykneme si asi jde o první měsíc.... 8-( jsem z toho taková rozčarovaná...Hlavně idioti vymysleli, že se máš podepsat na OP to bude hrůzovec.... :-D :-D :-D my nakonec občaku ani nedají :-D :-D :-D
Profilova fotka
Milada: pokusíme se uřady ukecat, aby nám ho vystavili hned v pondělí, protože ho nutně potřebujeme kvůli hypotéce, snad budou vstřícní Katruska: jejda, to mě nenapdalo, že se na ten kostrbatý podpis budu muset dívat i na občance :-D
Profilova fotka
Holky, teď mi došlo, že o sobě vlastně nevíme základní věci :-) Třeba kolik nám je a co děláme :-) Mě je 28 a jsem sociální pracovnice v Domě na půli cesty
Profilova fotka
To je dobrá připomínka Mili ;-) Mně je (bude) v listopadu 27 a jsem stavební inženýrka ;-)
Já jsem stará 24 let, jsem tvrdohlavý beran, který má rád lidi. Jsem všude, kde smích a pohoda. Pracuji jako obchodní zástupkyně v jedné velké společnosti, která se zaobírá technickýma službami.... Omlouvám se za ty chyby...když to čtu po sobě tak se normálně stydím. Mám totiž hlavu rychlejší, jak ruce a pak z toho vznikne hloupost :-D
Mili: to je docela na psychiku náročný, ne??? Já jsem dost citlivka...obdivuji tvoji práci...já bych to nezvládla... azeretko: no to tvé povolání už vůbec ne...absolutně žádná prostorová představivost u mě není :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já zas obdivuju Vás, obchodní a technický záležitosti jdou úplně mimo mě :-) Můj miláček je taky stavební inženýr a teď dělá hlavního stavbyvedoucího :-) Tuhle práci dělám něco přes půl roku, předtím jsem chvíli dělala asistentku v komerční softwarový firmě a to byl děs :-) a předtím jsem dělala probační úřednici (docela blbý název pro sociální pracovnici s odsouzenými k alternativním trestům). Psychicky náročný to určitě je. Tady o to víc, že jsem s klientama v každodenním kontaktu a o to víc to všechno prožívám, protože jsem jim mnohem blíž. Máme tu i miminka. Je fakt, že se mi i stalo, že jsem si doma pobrečela, ale dá se to :-) A co se týká chyb při psaní, to máme asi všechny stejně :-)
Já mám doma policajta...co na to říct... :-D Já jse také začínala u nás na firmě jako asistentka a teď mě povýšili...mám více zodpovědnosti ale jsem hodně mimo firmu, tak nemám stereotyp...baví mě....má ráda lidi a ty mám pořád kolem sebe....No co si budeme nalhávat občas se opravdu najde nějaký "Debílek", který zkazí celý den ale já si říkám " Co tě nezabije, to tě posílí" oklepu se a jedu dál :-D
Profilova fotka
tak nakonec budu mít v pátek rozlučku se svobodou, kolegyně v práci jsou trošku akční, tak si uděláme pěkný večer u jedné z nich, grilovačka popíjení drinků atak, takový babinec, sice budeme jen 4, ale o tol líp :-D navíc jedna z nich má svatbu týden po mně kvůli čekajícímu mimču, takže to bude asi doublerozlučka :-D
vidíš to, bude to fajn. Já jsem zvědavá jak dopadneme my:-) přítel jde také v sobotu a jde jich jen 5 ale plánují nějakou mega party, já jen tak v klidu pokecat a možná trochu zatančit:-)
Profilova fotka
plánujete rýžovou spršku nebo okvětní lístky či něco podobného? Já jsem se o to doteď moc nezajímala, přijde mi, že toto by mělo napadnout ty ostatní, protože organizovat lidi, aby mi přáli rýžové štěstí mi připadadá jako bych jim to poroučela...ale co když to nikoho nenapadne? no raději to dám na starosti svědkyni a hold nám popřejí štěstí řízeně :-D
Profilova fotka
katrusko: vsimla jsem si, že jsi přispívala do diskuze se zdobením auta, doporučovala jsi nějaké mašle..to budeš mít na autě?
Profilova fotka
V období mezi 21. a 30. červnem očekávají meteorologové proměnlivé počasí, zpočátku s ojedinělými přeháňkami, kterých bude ale ke konci dekády přibývat. "Nejvyšší denní teploty zpočátku 22 až 28 stupňů, později jen 18 až 24," řekl meteorolog. tak se nechame asi překvapit ;-)
azeret: jj, přesně tak, já jsem pořád hledala nějakou variantu aby se někdo moc nenadřel... :-D tak jsem okoukala na kamarádky svatbě tyto mašle. Jsou to klasické, papírové stahovací mašle ale velké, které se stáhnou a dají na zpětná zrcátka auta. Vypadá to skvěle a je to rychle hotové ale i sundané:-) Nemusí se kvůli tomu někdo stresovat a píchat špendlíky do těsnící gumy u okének:-) Sehnala jsem je za neskutečně levnou cenu za což jsem byla spokojená dvojnásob. Ochotný pán v prodejně. Dokonce mi je udělali i bílé přičemž bílé nebyly v nabídce:-) Jo a s tou rýží, každý dostane pytlík a budou sypat o 106:-)
Vy jste teda poskočily :-) Já studuju, je mi 22 :-) Asi nejmladší, že? :-D Dneska jsem měla takovou minirozlučku se svobodou s holkama ze školy, bylo to fajn... Počasí zatím neřeším, teď je tak hnusně že si říkám, že se to musí zlomit :-D
milada2: já jsem taky sociální pracovnice pro změnu v Diagnostickém ústavu pro mládež :-D
Profilova fotka
Dobré ránko, včera jsme pro jistotu koupili baldachýn, pro případ, že by pršelo, takže nás déšť už tak moc neohrozí, ale je jen 3x3m, takže jen pro oddávající část, zbytek má smůlu :-D Taky jsem koupili menší stan na tu naši svatební raftovačku ;-) Dneska to máme za 8!!
na www.e-pocasi.cz je velni nepříjemná předpověď!!!! 24stupňů :-( a lije
Profilova fotka
tyyyjo, tak nejaky malý letní deštík bych přežila, ale liják??.. to si ani neuimi představit..obřad v kelu, fotky v kelu..to bysme byli všichni zavření v jedné místnosti, no to by byl horor :-|
jjj horor
Profilova fotka
holky, řešíte nějak kabelku nebo pompadurku? ja dotěď ne, ale jsem alergik na pyly a bez kapesníku to určitě nepůjde ]-(
Profilova fotka
Nevím, jak u Vás, ale v Praze je dnes hnusně a prší, kdybych měla svatbu tenti víkend, tak už se vzdávám naděje na hezké počasí :-D
Profilova fotka
jakou chystáte po obřadu a obědu zábavu? my nic nemáme, ale jak sleduju nejnovější alba, všechny ty tomboly a karaoke, tak nevím, jestli se taky do něčeho pustit, nerada bývám středem pozornosti, tak nemám chuť něco podobného organizovat
Já pořád věřím, že počasí vyjde, nekoukám na předpovědi, protože se skoro nikdy netrefí =-) Kabelku žádnou neřeším, bude vedle mě spousta lidí co mají kabelku a tak vše bude u nich.... Program po hostině máme připravený od svědka od ženicha. Měl to celé na starosti. Má připravené 4 hry, které jsou hodně na zasmání. Myslím si, že to bude takové normální...tanec, volná zábava, hra atd.....stejně všichni se budou bavit jak chtějí :-D a to si myslím, že nejvíce u baru :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?