20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
holky přespříští víkend je náš ;-) uff, teď se mi sevřel žaludek :-D Já mám od příštího pondělí dovču, takže odjedu na Moravu k rodičům a to teprv začnou přípravy :-| už teď mám z toho týdne nervy, protože mamka je hrozný nervák a snadno se to přenáší na ostatní, takže se bojím, že budu za ten týden tak otrávená, že si budu přát, ať už je to za mnou ať můžu odjet zpátky do Prahy :-D
Profilova fotka
Ne přespříští, ale příští víkend! :-) Ahojda holky! Já mám taky nervíky :-) Kromě mých dlouhodobějších zdravotních problémů se mi ještě udělala nějaká kopřivka na břiše :-( tak doufám, že rychle zmizí :-) Kytky budu mít bordó kaly a po jedné dostanou i maminky a svědkyně (a možná ženichova babička) a družička bude mít náramek z nějakých menších kvítků stejné barvy. Miláček dnes domlouval malou svatební cestu do penzionku na Šumavě. Větší dovču necháme asi až na září a možná bude spíš poznávací než mořská :-) Taky už se moc těším na svatební fotečky Vás všech!
Profilova fotka
Jo a mamka má koupené krásné šatičky v bílo-černé kombinaci. Moc jí sluší a visí už u nás doma (stejně jako oblek táty a bráchy), aby je pak nemusela tahat vlakem. Tchyně bude mít asi kalhotový kostým v meruňkové barvě. Myslím, že ho už měla na svatbě jedné z dcer, ale v tom nevidím žádný problém.
Profilova fotka
mám dotaz: na kterou píseň budete nastupovat?
Profilova fotka
My na klavírní koncert B-moll od Čajkovského
Aha, to ještě nevíme :-N ale určitě tě ještě vymyslím :-D
Profilova fotka
My budeme nastupovat na klasický svatební pochod i když jsme si mohli vybrat z několika možností, prostě klasika je klasika :-) Holky, nevěšte hlavu, taky toho máme ještě hodně k zařizování, lépe řečeno jsou to různé dodělávky. Hlavně - zlatník nás udržuje stále v napětí - ještě nemáme hotové prstýnky a ani nevíme jejich finální podobu, prý to námi navržené porytí se nevešlo tak musel udělat něco lehce jiného, vzhledem k tomu, že to zařizujeme přes další osobu tak to bude překvápko, doufejme že příjemné. Je tu taky ještě někdo bez prstýnků? :-(
Profilova fotka
Ahojda Zelvi, já Tě zklamu, prstýnky máme. Ale právě jsme se zhádali kvůli zasedacímu pořádku :-)
Profilova fotka
No, my jsme celé odpoledne tvořili jmenovky a ještě nejsou hotové, ne že by jich bylo tolik ale každý měl jiný nápad na jejich konečnou podobu, pokračování zítra......zasedací pořádek nás ještě čeká a rozsadit lidi do aut také :-)
Prstýnky máme už od února, jestli se nemýlim. Máme úplně obyčejné tak nikde žádný problém nebyl. Zasedací pořádek jsme tvořila minulý čtvrtek a také jsme si vyměnili pár názorů ale prošlo to. Jmenovky ještě nemáme, tak doufám, že se k nim konečně dostanu :-) Dělat 52 jmenovek je docela ostré, tak jsme zvědavá jak to dopadne :-)
Profilova fotka
Ahoj, my prstýnky už máme, problém je ale s jejich velikostí, záhadně se nějak mění, jednou jsou velké a padají z prstů, za týden zase sedí perfektně, pak nejdou sundat...tak jsem zvědavá jak padnou při obřadu :-D Na jmenovky se chystáme už tři týdny a každý víkend to odložíme, ale jelikož je tento víkend poslední, tak už není čas na odklad, snad je konečně vytisknem My máme na obřad vybraný Patchabell - Canon, ale taky nás hrozně zaujala písnička z Forest Gumpa, ale tu nevím, jestli nám žívá kapela zahraje, tak asi zůstanem u první klasiky
My prstýnky taky máme dávno. Snažili jsme se to nejdůležitělší zařídit hodně brzy, to méně důležité může i chybět ;-) Díky za podporu holky... Největší podporu ale prokázal můj miláček. Když jsme mu řekla jak mi je, tak říkal, že jestli se něco nepovede, zopakujem si to za rok znovu - uděláme obnovu slibu a minisvatbičku :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tyyjo kocatko, ten tvuj manzilek je poklad, to snad neni ani mozne :-D nejdriv si vezne tve prijmeni a ted pro tebe udela klidne dalsi svatbu ;-) to se jen tak nevidi
Jo, to je fakt... asi ani nevím, co doma mám :-) Teda budu mít... Snad nám to vyjde. A vám taky 8-)
Profilova fotka
holky, jak jste na tom s prvnim tancem? Jsme o vikendu zkouseli nejake kroky a zjistili, ze jsme uplne polena a ze nam nezbyde nic jineho nez se jen tak trapne klatit :-| Navíc jsme si vybrali docela pomalý song, takze tam ani zadne kroky moc nepasují, max pomalý waltz, ale ten je trosku slozitejsi
Profilova fotka
Kocatko, tak jsem četla tu diskusi, co jsi zahájila a tu co tam na ibyl odkaz a mám solidní depku, že nemám nic vymyšlené, zařízené a bude to průšvih :-) První tanec vůbec neřeším, natož abych něco nacvičovala. S kapelou se domluvíme až na místě co zahrají a prostě to odtančíme podle toho, co budou hrát.
No, chtěla jsme vědět, jestli to může dopadnout špatně, ale nějak jsme získala dojem, že ani ne, takže depka se nekoná :-D Jinak my tančit vůbec nebudem... Takže první tanec bude asi nan příštím plese :-D
Profilova fotka
Že to nemůže dopadnout špatně...? A četla sis tu diskusi, co na ní dávala odkaz Kauculacek? Já četla její začátek a hrůza!
No, mi to přišlo, že se spousta věcí "pokazila", ale holky na to vzpomínají víceméně s úsměvem... Když si řeknu, že mě nic nerozhodí, tak to půjde... Doufám :-) Už jsem tak nějak optimističtěji naladěná.. Zítra dvě zkoušky, já jsme to ještě neviděla :-N To člověka nabudí :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je? Já snad dobrý - zařizuju, zařizuju, ale depku zatím nemám No vidíte, ten valčík jsme chtěli zkusit. Ale spíš mě napadlo - jakou hudbu budete pouštět při obědě? Máte něco vymyšleno?
My budeme mít hudbu reprodukovanou po celou dobu rautu.. Bráška vymyslí nějaky playlist, ale sejně to bude jenom jako kulisa.. myslím, e to málokdo bude vnímat... Bude t takový mix všeho možného
Profilova fotka
kocátko, tak jsem to právě myslela - nějakou kulisu z kazeťáku. Musím někde něco namixovat (nějak mě to dřív nenapadlo, že i tohle bude potřeba)
Profilova fotka
my máme pronajaté dvě místnosti, v restauraci bude hrát cimbalka z reproduktorů (oběd, večerní raut) a ve vinném sklípku bude živá kapela, tam se bude tančit
Profilova fotka
kocatko: uz máte vybranou tu svatební cestu? hledám něco v ČR za přijatelnou cenu, ale je tolik možností ]-(
My budeme mít Dj strejdu, takže to snad bude v pohodě...to jsme neřešili. Strejček je šikula, tak něco vymyslí. Akorát si uděláme playlist oblíbených písniček na tanec a potom to necháme na volné ruce a přání svatebčanů:-) samozřejmě, že tam budou pro prarodiče nějaké dechovky aby si zazpívali a trochu zatančili ale asi především podle přání:-) Už jen 10 dní...já se začínám těšit. Dneska jsme objednali 100 ks domácích věnečků, tak mám radost:-)
Profilova fotka
Dobrí ránko........... už jenom 9 dní ;-)
Už jen devět jo?!! .... Tý brďo, to je fakt za chvíli. :-o Koukala jsem na dlouhodobou předpověď a vypadá docela příznivě: polojasno, přeháňky, 24 stupňů. Máme po obědě pokračování na zahradě, tak snad těch přeháněk nebude moc. A teplota je ideální. :-)
Profilova fotka
já se spíš obávám, že na nás vyjdou hrozné vedra, takže za nějaké ranní sprchnutí bych byla i vděčná, ale já mám obřad až ve 14:00, takže ne všem bude ranní sprška na pročištění vzduchu vyhovovat :-D
Profilova fotka
Azer, opovaž se to přivolávat :-D My máme obřad už v 10 hodin a před tím ještě focení
Jojo, doufám, že bude hezky, my to sice máme v restauraci ale budeme oddáni ve 12:30 a pak se budeme fotiti ve zdejším Zámeckým parku, nebylo by mi moc fajn, kdyby pršelo... Jinak, kdo máte zahradní party, budu držet pěsti aby vám nepršelo...!!!! Já jsem nějaká nastydlá. Už mi včera praskly oba dva koutky, sice nemám opary ale to je také nepříjemné...mám tam pěkné praskliny a trochu to mám podebrané...doufám, že se mi to včas zahojí a nebudu mít hubu jak havajský domovník :-D Jak se těšíte??? Já už hrozně moc... teď v sobotu jdeme s holkama do baru... a pak další týden budu panička :-D je to pro mě taková směšná představa :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?