20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Tak je mu 29let a poznali jsme se v práci,jeden celý rok jsme byli kamarádi a stačila jediná návštěva zoo :-D (je to můj nadřízený) :-D 8-)
Profilova fotka
markena: no teda,nezarli zenske v praci??treba jako ze mas protekci atak?? :-D
Jak kdy,to je jasné že mám dovolenou kdy chci,dobré peníze atd.. ale to nějak neřeším,s tím jsem musela počítat. :-S
ahojky,no mi se potkalii,věřte nebo ne,přes seznamku štěstí.cz,a pak jsme si psali asi dva dny vlastně navzájem sjme se míjeli u PC,takže to bylo spíš formou odkazů no pak 4 den,jsme se náhodně na štastí cz setkali osobně,a domluvili rande a pak už to začalo
no a při našem prvním setkání po asi 5 hodinách chození po městě,v lednu,podotýkám...a to dokonce nad ránem zpívali ptáci.se z ničeho nic zeptal "možem ťa pobozkať " no a už to bylo...sraz byl v osm večer a ve čtyři ráno jsme přijela domů..přísahám bohu,že nikdy jsem nechodila po městě 5 hodin,další hodku a půl jsme seděli v jedné restauraci na čajíku :-) no a o ruku mě požádal v Buchlovicích na zámku v červnu 21.na letní rovnodennost:-)
a co barva svatby jaká bude,a c šaty,vybrány??Já už ano,a co vy,pište holčeny
Svatbu chci bílo-lososovou,šaty ještě nemám stále koukám.Ale spoustu blbostí mám :-D
Profilova fotka
Tak já jsem svého snoubence potkala ve škole. A první seznámení? Vydělal na mě - prodal mi skripta:) A pak už to bylo jasný - já jsem v Olomouci neznala nic a nikoho, tak mi dělal soukromého průvodce:) A po třech letech mě požádal o ruku. Vždycky jsem si takovou událost představovala - pěkné oblečení, večeře při svíčkách, ... realita byla jiná. Byli jsme s kolama v Krkonoších, ten den jsme šlapali 60 km skoro furt do kopce - dojeli jsme na zříceninu a tam se to stalo. Byli jsme oba spocení, unavení, ..... ale bylo to krásný a strašně rosmantický! :-) Svatbu jsem si představovala bílo modrou, ale nakonec jsme se domluvili na bílo zelinkavé. Jo, a taky hlásím, že máme domluvený termín ;-) Adéla
A co prstýnky,už jste se byly mrknout,My už jo,sice jeń na čumendu a zjistit,co se nám líbí ,změřit si velikost atd..nakonec si necháme udělat ty co mám v albu jako favority... :-)
Profilova fotka
Nám se líbí kombinace bílého a žlutého zlata. A asi nám je bude dělat pan Kouřil. Zajedeme tam ale nejspíš po Novém roce (jestli to teda vydržím:) )
Profilova fotka
Ahojky tak jsem zjistila ,že máme stejné datum jokovy... Je možný,že už ted mám horečku..??? :-D
Profilova fotka
kombinace je moc pěkná-- já a můj sn. ,ale žluté zlato vůbec nenosíme tak jsme se rozhodli jen pro bílé. Necháme si je udělat na zakázku mám je albíčku. Ty ceny jsou děsný ptala jsem se a 1g-1000,-
Článek se načítá
Profilova fotka
No, my teď taky žlutý vůbec nenosíme. Ale zase si říkáme, že když bych někdy chtěla nějaký "žlutý" šperk, tak to můžu kombinovat! Budou z bílého a žlutý tam bude jen prvek. V albu mám myslím 2 nebo 3. Ale úplný konečný rozhodnutí ještě nemáme:) My si chceme nechat u pana Kouřila - z jeho stránek jsme usoudili, že bude snad dobrý - kvalita i cena. A holky tady na brms si ho chválily. A jestli si tam ještě budeme vymýšlet, jak to chceme nebo nechceme.......... potřebujeme nějakýho trpělivýho zlatníka:) A pro který prstýnky jste se teda rozhodli? Máte tam 2 favority (m.j. oba moc pěkný)
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla - vy už toho máte strašně moc! Šaty, jmenovky, ...... teď jsem tu teplotu asi dostala já:)
nazdárek holčeny až se budete mít čas,mrkněte sem a něco písněte,já o víkendu nemám absolutně čas a vlastně ani internet doma ale snad tento týden,čekám na to jak na smilování:-)doufám,že už ho příjdou nainstalovat.:-) Petulas.hezký album a pěkná výzdoba,už se taky nemůžu dočkat až začnu tvořit,jen musím vydržet ještě z barvou do listopadu,to budou definitivní šaty a pak vzhůru do boje:-) jsem ráda,že jsem začala tak brzo aspoň si to člověk všechno napřed rozmyslí a má víc času...
Profilova fotka
Já mám promyšlený snad úplně všechno, jen to ještě všechno zrealizovat:) Ale já ani nevím, co bych měla dělat - jmenovky chceme psát na břečťan, takže na to je brzy. A jinak nevím. Chystám se dělat alba pro naše rodiče. Tak asi tak
no tak já čekám,že mi dneska přivezou ozdobné nůžky a raznice a jdu dělat jmenovky,v listopadu už budu vědět barvu šatů na 100% tak pak začnu nakupovat vlizelíny a blbostičky na stůl,svíčky,kořálky.... už se těším
Profilova fotka
já zdobící nůžky už mám. Ale nakonec nevím, jestli je vůbec budu na něco potřebovat. Ale když na nic, tak aspoň udělám jmenovky na výslušky:) A jaký barvy u Vás připadají v úvahu?
barva u mě bude buď bordó s champaň nebo zelená s bílou,uvidíme podle šatů,nůžky i raznice už přišli,tak se do toho pustím auvidíme,jak to bude vypadat ;-)
Profilova fotka
Máš nějakou představu?
ahoj holky mi také máme zamluvený termín 20/6/2009. Původně byl v plánu také 6/6, ale místo obřadu je 6/6 pro svatby uzavřené, tak jsme termín museli změnit. Já kecám na červnu 2009. Pa.
Profilova fotka
Ahojte holky mam ted problemy s internetem,ale docetla jsem vas...my budeme mit barvy cokolada se champagne ale zvazuji do toho pro oziveni jeste zlatou...no uvidime :-D jinak pristi tynden si jedeme poobjizdet ruzne restauracky a uz si nejakou casem zamluvit,jakmile mi prijdou penizky od banky tak si objednavam saty...chci si delat sama i vyvazky a jmenovky...uz se tesim na takove pracicky ;-) ted 27. jsme byli na svatbe a bylo to moc fajn :-)
Ahojte holky, tak se k vám taky přidávám, v tom stejném datu máme i my svatbu :-D My jsme se rozhodli pro barvu bílo - zelenou, nic přeplácaného, něco jednoduchého, ale krásného. Už máte zamluvené šaty?
ahojky-já šaty už zamluveny mám :-) v listopadu jdu zkoušet ještě novou kolekci a můžu je klidně vyměnit,když by se mi líbili jiné
anielik84: tak to jsme na tom stejně, právě čekám, jakou dostanou kolekci do toho mého salonu odkud mám šaty.
oleandr.ty jsi ze Zlína,já jsem se byla mrknout na šaty v Uh Hrad. a nic mo,přístup mě trošku zaskočil...za to v brně jsem byla spokojená,které nakonec vyhrály??u mě bordo se šampaň:-) ale jak říkám možná se to změní, v každém případě už v listopadu to bude 100% a můžu začít dělat a objednávat potřebné věci na stůl atd...
Profilova fotka
Ahojky holky ted jsem si všimla že tu náš datum.... :-D :-D
Profilova fotka
Já si taky teď všimla, že je tu náš datum...tak se přidávám - šaty jsem ještě zkoušet a vybírat nezačala - barvy se rozhoduju mezi oranžovou a zelenou - a taky bych si chtěla vyrábět sama (možná i oznámení - uvidíme)
takže holčeny,copak je to za nekázeň tady se to vůbec nerozjíždí všechny kecáme na červnu 2009 ale ty co maj svatbu 20.6.09 by mohly kecat tady. Jmenovečky už jsou na světě tedy alespoň některé,ukážu hned jak budou zmenšeny...tak papa a pište...
Profilova fotka
My jsme byli v sobotu poprvé v saloně! Můj Míša už má vybraný a rezervovaný oblek. A já už se teď těším, až tam pojedu zkoušet já:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?