20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ahojky. Tak já taky čelenku mít nebudu. Budu mít dlouhý závoj a čelenka už by mi přišla moc. Navíc bižuterii mám perličkovou, tak by se to k sobě ani nehodilo. Na zkoušku účesu teprve půjdu, mám vybráno, co přibližně by se mi líbilo, ale uvidíme, co se podaří vykouzlit kadeřnici.
Profilova fotka
Já budu mít taky závoj, ale při výběru účesu ji mi spíš na obtíž, protože mě hrozně omezuje, ale nevěsta bez závoje není nevěsta ;-)
milada,kasparci,azeretka: holky chtela jsem vam jen poprat vsechno nejlepsi do manzelstvi a hlavne at vam vyjde vsechno co jste tady dlouho planovaly na svatebni den. Hodne stesti ;-) Budu na vas vsechny myslet. ;-) Ja si budu jeste nejaky ten rok uzivat svobody a ver te mi,ze jsem neskutecne stastna,ze to nakonec tak dopadlo.Usetrila jsem si rozvod,pote co vsechno zacalo vyplouvat na povrch. :-D Takze tfuj tfuj.A vykrocte pravou nohou. :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Olendr: hrozně mi tu chybíš, bez tebe ty přípravy nejdou tak hladce a celkově pociťuju oslabení v klábosení o přípravách atak. Hrozně mě mrzelo, že Vám to nedopadlo, ani se tu nepsalo, co se vlastně stalo, ale to není důležité. Užívej svobody a občas tu na nás nakukni. ;-)
Profilova fotka
Ahoj Oli! Holka to jsem ráda, že jsi se ozvala! Moc na Tebe myslím a vzpomínám! Jestli jsi vážně v pohodě a netrápíš se, tak to jsem moc ráda! Tak Ti hlavně přeju, ať jsi spokojená a daří se Ti! A díky za přání! Měj se, jak jen to jde nejlíp!!!
Profilova fotka
Ahoj Ol.: rozně moc děkujeme! Jsi moc hodná! Moc mě mrzí, co se stalo. Ale jestli je to tak jak píšeš, tak je fakt dobře, že se to stalo teď. Ono asi opravdu platí: "všechno zlý je na něco dobrý!" Každopádně Ti moc přeji, aby jsi našla člověka, se kterým budeš ráda plánovat svatbu a se kterým budeš opravdu šťastná a spokojená! A taky doufám, že nám pak dáš nějak vědět, aby jsme nepropásly Tvoje fotečky!!!
Holky moc vam vsem dekuju, opravdu jsem v pohode, sama jsem prekvapena,jak jsem to vzala. No prvnich 14 dni byla hruza,nervy v kyblu,ale opravdu mi verte,ze to bylo stesti pro me co se stalo. Dneska si ale nadavam do blbek,ze jsem na to neprisla driv.No proste klasika,podvadel me celou dobu co jsme byli spolu a 2 mesice pred svatbou si nasel kolegyni z prace,se kterou to tahl mesic za myma zadama a vesele dal planoval svatbu.... Ale to jsem se samozrejme dozvedela az po tech 14 dnech,kdy jsem byla hooodne v soku. Takze me litovat opravdu nemusite,bylo to stesti verte mi. Vim,ze nekde ceka ten pravy. :-D A moc vam preju,aby vam to vsem a vsechno vyslo podle vasich predstav.Moc budu na vas myslet,verte mi.
Profilova fotka
Ahoj Oleandr, to ja fakt síla! Přeji Ti aby další pokus byl úspěšný!
Profilova fotka
Teda nic proti, ale to je děs! Zasloužíš si chlapa, který si Tě bude hýčkat a ne tohle! Určitě nebude dlouho trvat a Ty tady budeš plánovat a těšit se ;-) Držím palce, ať Ti všechno vychází, jak si přeješ!!!
Diky holky,aspon vas trochu rozptylim pred vasima svatbama :-D
Profilova fotka
:-)
Profilova fotka
Oli: musím ti blahopřát, že ses střepala takového neřáda, ten by si teda zasloužil parchant..
Článek se načítá
azeretka: neboj,ja si taky nenecham par veci libit.Ji jsem nechala vyhodit z prace a on dostal ode me 2 poradne facky. Ale nebojte, uz se mi doneslo ze ji uz take podvadi a ona k tomu take nema daleko.Jen tak pro predstavu,on ma 29 a ona 19 let. Ale hlavne ze jim to klape. Holky verte mi,ze mohu dekovat Panu Bohu,ze jsem se ho zbavila.
Profilova fotka
to jim patří ;-)
Profilova fotka
a teď zas něco svatebního...jakou máte vybranou kytku? váhám nad gerberama
oleandr-jéééé,ty si tady!!!! :-D
Zdravím, to je hrozné, že ani nevím co napsat. Hlavu vzhůru, bude jenom, jenom líp :-)
Ahojky Oleandr.. super, že ses ozvala :-) Všechno dobré do nového života, my už to máme jasné, tebe čeká ještě zamilovávání se, taky bych to někdy brala ;-) No, musím se pochlubit, včera jsme koupili botky, jsou maličko menší, ale jsou to sandálky na podpatku, takže gelová brzdička to snad spraví... No a s kytkou, to se uvidí v tom týdnu před,co kde bude :-D Akorát tak s nostalgií vzpomínám, jak jsem si před rokem myslela co všechno budu už mít připravené a jak budu v klidu a teď jsem díky rodičům drahého na svatbu skoro alergická... Hlavně, aby dopadl dobře obřad, pak je snad usměrníme :-S
Jo a holky, co si berou vaše mamky na sebe? Moje mamka je hezká, vypadá mladě, štíhlá, trochu větší prsa. A nemůžem nic sehnat :-/
Profilova fotka
Ohledně kytek - kdyby to záleželo na mé drahé polovičce tak kráčím k oltáři s kytkou v květináči :-D, ještě pár narozenin a svátků a z bytu nás rostliny vystěhují.......po dlouhém váhání zda růže nebo gerbery, objednali jsme oranžové gerbery a do nich bílé převislé zvonečky ( nevím přesný název ), jsem dlouhá proto chci i dlouhou kytku, pro maminky,svědkyně, družičky také oranžové gerbery, jen na autě bude převažovat bílá Kocatko - moje mami je "malé pivo" jak o sobě říká a řeší podobný problém - shání, shání a shání, a stále nic :-( , věřím, že maminky to vyřeší.....(nastávající tchyně má nový kalhotový kostým, ještě jsem ho neviděla, jsem zvědavá)
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) já musím nahlásit květinářce vybrané kytky do pondělí, takže se musím dnes rozhodnout, zatím je můj favorit žluté gerbery propletené hortenzií a malími kopretinkami, takže kytka by byla netradičně modrožlutá s bílými kopretinkami...ale nad těma barvami ještě váhám, jestli to nevyměnit za nějaké tepejší odstíny, ale mám strach, že o potom bude moc tuctové :-S Pro maminky zvolím tři růže asi červené a svědkyně budou mít z kytek náramek. Dáváte kytičku i babičkám, to už bych asi nepřeháněla. Co se týče obleků maminek, tak moje mamka na sebe taky nic nesehnala, takže si nechala ušít takové jednodušší kostýmkové šatky
ahojky no my nedáváme ani svědkyni a maminy dostanou každá po jedný růžičce :-D
Profilova fotka
Modré hortenzie jsou pěkné, nejdříve jsem také uvažovala o kytce laděné do modra, ženich bude mít tmavě modrého motýlka, ale ty bych si mohla natrhat na zahrádce sousedů, tak z toho sešlo. Abych upřesnila množství květin - maminky po třech přizdobených gerberách, svědkyně jednu přizdobenou gerberu, družičky ( holčičky 3 a 4 roky) každá minigerberu, plus kytka na auto a ženichovi do kapsičky vše celkem kolem 2000,-Kč (+ 250,- záloha na přísavku na kapotu), žádné květinové experimenty mít nebudeme.
;-) Ahojda, já mám bílé tulipány ve stejném stylu co mám v albu. Maminky mají bílé růže myslím si ale nejsem si jistá, že jsem jich objednávala každá 3 růžičky a svědkyně 5 ale opravdu si nejsem jistá. Objednávala jsem je když jsem šla od zubaře a měla jsem nějaké zatmění :-D. Všechny jsou v bílé barvě se zeleným. Nechala jsem je udělat do menších květinek do kulata. Kytky na auto mi zapůjčí kamarádka, která se v loni vdávala. Má je umělé a jsou pořád krásné ;-) (aspoň někde jsme ušetřili). K oblečení maminek. Moje maminka už má doma 3 kostýmky a šaty. V šatech vypadá výborně ale pořád neví v čem. Mamuš je takový střízlík váží 48 kg a vypadá ve všem skvěle.Už jsme byly snad ve všech obchodech ale pořád si není na 100% jistá, že je to ono. Mně už z toho stávají vlasy na hlavě. Tchýňka ani nevím, je ke všemu taková laxní, tak ani nevím.
Profilova fotka
ahoj, tak já musela kytky rozhodnout včera a bylo to zatim nejtěžší rozhodování ze všech :-D Kytku pro sbe jsem vybrala žlutí gerbery s modrou hortenzií a drobnou kopretinou, pro maminky červenorůřové růžičky 3, přizdobené a pro svedkyně nějaký drobný kvítek na ruku jako náramek, pak si ještě nechám udělat z květin tacek na prstýnky :) ..asi bych si už měla založit album :-D Katruska: tulipány se mi taky moc líbili a mamča se segrou ho viděli jako jasný favorit, ale myslím, že ke mně se bude víc hodit něco jemnějšího, tak jsem na ně nedala... ;-)
Profilova fotka
Tak jsem si vytvořila album, ať vidíte, kam se schylují moje představy ;-)
Holky, potřebuju duševní "potvoru" :-( Je mi úplně zle jenom na svatbu pomyslím a už druhou noc se mi zdají šílené noční můry jak to špatně dopadne a jak budu celý zbytek života smutná, že jsme neměla svatbu jak jsem chtěla ;-( Připadá mi, že vy to máte všechno už zajištěné a zařízené a já jsem úplně někde v háji... Do svatby 12 dní, měly bychom si to užívaat, ne? A já stresuju, běhám do práce zaskakovat, mezitím se učím na zkoušky a zařizuju stáž, mluvím střídavě 4 jazyky, včera jsme teprve dělaly vývazky, nemám doma jediné bílé prádlo,, kam pojedem na svatebku nevím... Ach jo...
Profilova fotka
kocatko, klid. Vzdyt to jsou nepodstatne veci. Je uplne jedno jakou budes mít kytku, jestli saty co sis vybrala jsou zrovna ty nej nebo mas na sobe nove bílé prádlo, až půjdeš uličkou a ty vepředu uvidíš svého milého, jak se na tebe usmívá a jak je na něm mírně vidět nervozita z toho jak se k němu blížíš a ty si pak uvědomíš, že ten den není o věcech kolem svatby, ale jen o Vás dvou, tak se ti všechny tyto drobné starosti kolem budou zdát strašně směšné, možná budeme nakonec litovat, že jsme přípravám věnovali celý rok, že bysme byli zrovna tak šťastní ikdyby ubrus neměl zrovna vysněnou organzu sladěnou s ubrousky atak a dort byl třípatrový...ten pocit, že existuje člověk, který miluje jen tebe a chce ti lásku věřejně slíbit před ostatními, je ten nejdůležitější
Kocatko: hlavu vzhuru. Myslím si, že bude vše v pořádku. Já se také budím ale vždy se tomu jen zasměju. Počítám s tím, že se něco nevydaří ale jsem optimistka, že se to něčím jiným vykompenzuje :-). Spíš si myslím, že máš toho hodně ale pokud budeš potřebovat nějak pomoci a já bych ti mohla pomoci, určitě dej vědět a ráda ti pomohu. Například vývazky jsem si nechala udělat v květinářství i s myrtičkou. Držím pěsti, dej si vanu, trochu se prospi a hned bude lépe!! :-) Azeretko: no konečně albíčko, už bylo na čase :-D . Opravdu inspirace krásná.... těším se na naše albíčka ze svatby :-)
Profilova fotka
katruska: na Vaše fotky se taky hrozně těším posvatební pokecaní bude mnohem lepší zábava, už tam nebude to napětí a očekávání, zda se všechno povede jak má, prostě to nějak dopadne ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?