20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Děvčata, blahopřeji k novému vlastnímu bydlení :-) , my, naštěstí, toto řešit nemusíme ale byt v bytovce z 50-tých let je také lehce bezedná kasička na peníze :-( Nehty si nechám vylepšit, mám je hrozně křehké a třepivé, ale zapomněla jsem se oné slečny zeptat v čem to bude spočívat, asi gelovky se zdobením, nechci mít na fotkách ruce jako kopáče
Profilova fotka
Já nosila gelovky už dřív, teď jsem je nějakou dobu nenosila a dokonce tvrdila, že si je nenechám udělat ani na svatbu a nakonec jsem si je nechala udělat už v březnu :-) I kdyby jen na svatbu, nechala bych si je udělat určitě, cítím se tak líp, protože to vypadá fakt hezky a na fotkách to je taky dost znát. A ani nehty to nijak nezničí, pokud se pak ty umělé nechají odrůst a člověk je neserve silou (jak to s oblibou dělm já :-) ) ale i tak to po chvíli odroste a nehty nejsou o nic horší než před tím.
No, já nehty (snad) svoje a francouzskou manikúru, taková klasika, nemám odvahu si to udělat sama. No a s tím jménem: nadhodil to děděček, že by nám !vymřel" rod, ale ono je to stejné i na druhé straně :-B. No, já jsme mu pak řekla, ať nad tím pouvažuje, že se mi nelíbí kombinace modernějšího jména a typicky českého příjmení. No a vylezlo z toho, že je to pro něho výzva , aby to udělal a ještě si přidá druhé křestní jméno, když už v tom bude :-D Řekla jsem narovinu, že se mi moc nelíbí vzít si jeho jméno, ale že kdyby nebylo zbytí, tak se přizpůsobím. No a vida, přizůsobí se miláček :-)
Tak to je frajer, mě by to asi neprošlo doma :-D. Budete mít na konci "ová", mě se na matrice ptali jestli chci ová nebo v mužském rodě, já pořádné nevěděla ale jsme v čechách, tak jsem řekla ová:-) Já doufám, že se mi všechny nehty nezlomí a nebudu muset jít také na gelovky ale to je poslední krajní možnost.
Profilova fotka
Já jsem taky objednaná na gelovky, chci jen francouzskou manikuru s jemným zdobením, nikdy jsem si nehty moc nelakovala, tak nechci moc velkou změnu oproti mému pravému já :) jinak děkuju za gratulace k bydlení, teď místo prolízaní beremka studuju nové kuchyně :-D
Profilova fotka
Já mám nehty jakžtakž (teda měla jsem). Ale vždycky jak na potvoru, když se to nejmíň hodí, tak se mi nějaký zlomí. A na svatbu je chci mít fakt hezký. Tak jsem se rozhodla pro gelovky. A abych si na ně zvykla, tak už je mám:) myslela jsem, že je budu mít jen na svatbu, ale je pravda, že to vypadá hezky upraveně, ..... uvidíme, ale už neříkám tak jasně, že je pak už chtít nebudu:) A budu chtít francouzskou - nějak dozdobenou - no prostě klasika:)
Profilova fotka
tak abych si ještě užila poslední doušky příprav, tak jsem si právě objednala krasňoučké kalhotky pod šaty a broučkovi jsem tam taky jedny přihodila, bude překvápko ;-)
Profilova fotka
Ještě k příjmení - také jsem to zkusila, neprošlo mi to i když nastávající říká, že se mu to jeho nelíbí a moje nechce, protože nás je hodně (podle něho). azeretka - aspoň příjdeš na jiné myšlenky, dobré kuchyňské studio také hodně pomůže, hlavně když se vy dva shodnete na barvě atd., vloni to byl u nás "boj" :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! Už jen 19 dní!!! To je prostě super! My jsme měli teď o víkendu tu akcičku s kamarádama - dobrá spářka! Myslím, že misse splněna - ženich si půl noci nepamatuje! Ale fakt jsme si to suprově užili! Teď v sobotu nás čeká pečení koláčků
Profilova fotka
Ahoj kasparci: tak to je parada, ze jste se hezky odreagovali To já byla o vikendu zkouset svatebni uces a byla jsem hodne zklamana, takze na poslední chvíli musim vymyslet jiný účes a nejlépe sehnat jinou kadeřnici..ale kde na to vzít čas nevím :-( Navíc nám onemocněla květinářka, takže ještě musí budouc tchýně shánět náhradnici..no hrůza, když se daří, tak...
Profilova fotka
Takže jsem nelenila a objednala se k jiné kadernici, ale na zkousku jdu az ve středu před svatbou, tak jestli ani toto neklapne, tak půjdu neučesaná :-S
Profilova fotka
Ahojda holky! Tak koláčky jsou rozvežené :-) Na zkoušku účesu a líčení jdu 11.6. do salonu, kde jsem ještě nikdy nebyla. byla jsem tam akorát na nehtech a to byla hrůza, ale česat a líčit mě bude někdo jiný, tak doufám, že to bude o.k. Na líčení jsem celkem náročná (řasy si budu líčit sama, o víkendu jsem koupila konečně řasenku, stála 400 Kč, to je síla :-) ), přinejhorším se nalíčím sama. Účes ale doufám, že klapne, to bych sama nezvládla :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Mili: od rána nedělám nic jiného, než že hledám náhradní účes, moje depka je v tuto chvíli na vrcholu, asi bych měla začít myslet na cokoliv jiného mimo svatbu :-S
Profilova fotka
No já jestli nebudu s účesem po zkoušce spokojená, tak budu v prčicích. Mám česání a líčení domluvené v salonu přímo naprosti baráku. Vzhledem k tomu, že bydlíme na vesnici, kde jsme půl roku a v okolí nic neznáme a obřad máme už v 10 hodin v Brně, kam to máme 30 km a ještě před obřadem se budeme fotit, tak nemám šanci se nechat česat nikde jinde. Azer: Ty jsi přímo z Hodonína? Můj přítel je Hodoňák :-) A o víkendu tam jedeme :-)
Profilova fotka
nejsem z hodonina, bydlela jsem ve vesnicce nedaleko kyjova, v okrese hodonín, ale bydlím v praze, takze ke kadernici i kosmeticce jdu bez predchozich zkusenosti a z toho mám obavy, protoze dopredu nevim, jak budu vlastne vypadat a kdyz to nebude ono, tak uz s tím nic ten den neudelam, to bude nejhorsi, ta nejistota, jak to vlastne dopadne
Profilova fotka
Dneska jsem byla na druhé zkoušce líčení - po první jsem byla dost nešťastná, ale dneska to je asi pěkný. A ke kadeřnici jdu příští čtvrtek - to se taky bojím. Tahle kadeřnice je šikovná, ale když mně se jen tak něco nelíbí:) A mám jen takové představy o stylu - nic konkrétního - ikdyž ono je to možná lepší ;-) Holky, já nemůžu uvěřit tomu, že za pár dnů už je to tady! Měla jsem teď docela nervy, strach, jak všechno dopadne, ..... ale teď už se začínám těšit
Profilova fotka
na zkoušku účesu jdu 11.6., máma má tuto kadeřnici skoro jako "dvorní", mě už jednou česala ale je to dávno, na bráchovu svatbu.....účes budeme tvořit až na místě, mé vlasy jsou kudrnaté a tvrdé jako ostnatý drát a rostou si jak chtějí, vůbec ji nezávidím z toho něco vykouzlit.... :-( , tehdy to zvládla na jedničku :-) na líčení se ji zeptám ( nebo kosmetičky??), v civilu se líčím jen příležitostně, asi začnu trénovat :-)
Já jdu na zkoušku účesu až 16.6. spojíme to i s novou barvou, střihem a zkouškou. Mám svojí kadeřnici, ke které chodím už dost dlouho a češe mě na jakoukoliv příležitost, tak z toho strach nemám. Na líčení se ještě musím domluvit :-) . Líčit mě bude kamarádky svěřenkyně, je to holčina, kterou neznám (bude to trochu risk), raději ale zkoušku ještě zařídím. Kamarádka je přebornice v líčená vyhrála i pár soutěží. Je to kosmetička, která líčí na přehlídkách tak snad by mi nedoporučila nějakou amatérku :-D možná se i stane, že budu trochu klaun a né nevěsta :-D S těmi nehty jsem to zakřikla, začly se mi třepit, lámat a vypadají příšerně...začínám přemýšlet také o gelovkách. Bojím se aby ruce nevypadaly jako špalíky ]-( :-) Už jen 18 dní :-)
Ahoj, vy totak hezky s nadšením píšete že už jen 18 dní.... to nikdo nemá strach?????????? Já už mám pocit že se ani netěším.... už jen at je to pryč a všechno dobře dopadne... Kadeřníka mám taky až 16 a líčení příští týden... Ještě stále nemám spodní prádlo a taky možná nebudu mít svatbu s pivoňkama když neseženem... A co nejhůž nefunguje mi program na stahování mp3 z youtube...nezná někdo??? Nemůžu stáhnout písničky k obřadu... A už podruhé za měsíc mám OPAR :-(
Profilova fotka
Ahoj niklinko, ja jsem stejny pripad jako ty ;-) Na zkousku k nove kadernici jdu az 17.6., 16.6. mě čeká zkouška líčení a 15.6. zkouška šatů. Nervy mám na dranc a už chci mít všechny ty přípravy a zkouška úspěšně za sebou. Pro kytky se stále ne a ne rozhodnout, navíc vybuchla květinářka, takže veškerá výzdoba je na příbuzných, prádlo stále nedorazilo, píseň k obřadu je objednána u živé kapely, kterou jsem nikde neslyšela a nemám možnost slyšet, takže jestli bude nějaká fidlovačka, tak mě trefí, co se týče oparů, tak se mi dělá pravidelně každý rok ke konci června, takže na fotkách s nim bohužel počítám na 50 % :-S
Profilova fotka
Tak opar ke mně asi patří tak jako jméno:) Já bych snad ani nebyla ve své kůži, kdybych ho neměla:) Už od školky - ráno, když jsme se měli fotit, tak jsem se probudila s oparem. Letos jsme se v práci fotili 2x a co myslíte? Samozřejmě s oparama! Teď mám taky. Mastě, náplasti, ..... všechno jsou jen vyhozený peníze. Teď jsem si ale nasadila vitamín B FORTE (za pár drobných) a dost rychle se hojí, tak uvidíme:) Já se bojím úplně děsně, ale prostě se těším, až to bude za mnou :)
Profilova fotka
my ještě ke všemu nedávno zkoušeli naše prstýnky a zjistili, že je máme oba alespoň o číslo větší, úplně nám padali z prstu, tak nevím , jestli bylo něco ve vzduchu nebo nevim... :-D Ale to je to nejmenší, jen se vážně děsím toho oparu, protože mě když se udělá, tak opravdu ve velkém, takže by nepomohlo nic, ani focení se závojem :-D
To já s oparama nemám takovou zkušenost ale budoucí muž ano. Teď každý den straší, že se mu zdálo, že má velký opar a nebo, že nám strašně prší. Bohužel nevím, jak bych poradila ale koupili jsme také vitamín B a doufáme, že nic takového nepřijde... :-)
Nojo, nic nepomáhá... je to na osudu... a pršet snad nebude aspoň říkali že od poloviny června hezky a teplo.. :-) Ježiš nevíte někdo jak stahovat z youtube, stáhla jsem si program a nefunguje... :-|
Holky, já jsme poslední dny nervozní jak blázen, vypadám jak puberťačka a ještě se učím na zkoušku :-| Zítra jdu s mamkou kupovat botky, kytku budem řešit v týdnu před svatbou... Ach jo... A řešili jsme stchánovcemy co a jak 8-(
Ahoj holky, tak já se taky hlásim do klubu. :-) Koukám, že to spousta z vás prožívá podobně jako já, čím víc se to blíží, tím míň se těším a chci to mít co nejdřív za sebou. Před půl rokem jsem se ještě docela těšila, teď už mám spíš smíšený pocity ... a krapínek i depku ... :-(
Profilova fotka
lenule77: Já to mám týden po vás a mám úplně stejné pocity. Věřím ale, že přes tyto obavy to právě dopadne úplně nejlíp !!! Držím palečky a budu závidět, že už to máte za sebou :-)
Holky, jak to máte se zdobením aut příbuzných? Organizace a tak. Jo, a kolik stuhy na 1 auto? Jenom pro zasmání... Víte co byla největší starost skorotchána? Prý, aby nebyl na svatbě hladem :-p Na té poslední totiž dostali JENOM oběd a večeři a mezitím na stole byly JENOM sušenky, oříšky, cukroví , chipsy a tak.. Dovedete si představit ten hladomor??
Profilova fotka
Holky, hlavně žádné zdravotní problémy a nervy! Musím jen doufat, že na mě nic nesedne jinak by svatba byla v háji :-( , nastávající je proti chorobám odolnější. kocatko - my budeme vyjiždět od našich a ti bydlí na sídlišti kde není skoro kde zaparkovat.....už vidím moji mami jak vartuje před barákem a drží místo pro auta :-) Aut budeme mít pět z toho je jeden tranzit, jak moc je budeme omotávat stužkou ještě nevím, nakoupeno je asi 50 m, tuto část příprav nechám na pánech z obou rodin, maminky budou tvořit občerstvení pro hosty ...poznámka o hladomoru je dobrá :-D, nám nehrozí
Profilova fotka
Teda holky, člověk tu chvilku není a tady takový rej :-) Já teď dotvořila podrobný popis trasy na místo obřadu a jsem k.o. :-) Jinak taky taky narážíme na další a další komplikace s tím, jak začínáme promýšlet detaily kolem svatebního dne. U nás je prostě hlavní komolikace to, že svatbu máme v Brně, bydlíme 30 km od Brna, moje rodina je z Hradce Králové )a Východních Čech) a přítelova rodina z Hodonína a okolí :-) Takže je to veselý :-) A o oparech ani nepište!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?