20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
o víkendu jsem se dozvěděla, že mi krachly svatební koláčky, měla je na starosti babička, ale kvůli zdravitním problémům to nedopadne, takže musím zařídit náhradní variantu. Holky, vím, že to tady už kolovalo, ale neřešila jsem to, tak jsem si to nezapamatovala...kolik koláčků a zákusků? Zakusky by měly být údajně 10 ks na osobu + do výslužek, takže já mám na 70 lidí 1200 zákusků, ale koláčka vůbev nevím...poraďte prosím
azaretka--to jo..květinářka ti to vymyslí.... :-) ....já musim sama ,protože musim nutně co nejvíc ušetřit....objevili se výdaje,které musím nutně zaplatit zrovna v červnu!!!!a na které jsem uplně zapomněla... ]-( ...
Profilova fotka
Azaretko, buď v klidu. Výslužky jsem ani neřešili, ale to se nelíbilo tchýni, takže si je pořeší ona. Jinak máme objednaných 200ks minizákusků (máme 20 lidí na oběd + 10 na odpolední raut), což by mělo v pohodě stačit. Koláčky řeší moje mamča. Nepečeme je, nejde to ani časově, ani vzdálenostně, takže budou na objednávku. Mamča objednávala dvě dávky (jedna je 2,5 kg) s tím, že z jedné dávky se koláčky rozvezou před svatbou a druhá dávka přijde na stůl (ta se bude vyzvedávat až těsně před svatbou). Teď nevím přesně kolik koláčků vychází na jednu dávku, je to podle velikosti (?cca 600?). Do košíčku jich budeme dávat asi 20 kousků.
Profilova fotka
Jinak moje květinářka si za to vymýšlení, konzultování atd. nic neúčtuje a kytku z kal mi udělá za cca 900,-Kč, což je absolutní paráda!
Profilova fotka
Jo a ještě s mamčou před svatbou napečeme věnečky (pokud to stihneme :-) ), kterých prý bude cca 140 kusů, tak to by fakt snad mělo stačit :-)
Profilova fotka
milada: tak to vypadá, že zákusky musí stačit a koláčky podle tebe vychází cca 20 na osobu na hostině a dalších dvacet do výslužek..to zní reálně..moc děkuju za tip :)
holky,já ted řeším,co připravit na večerní grilování pro asi 20 lidí!! :-N ..bude kýta nad ohen..pak vepřové a kuřecí maso naložené...a dál nevím...taky nevím,kolik kg mám koupit....nemáte s tím zkušenost??
Profilova fotka
Já budu mít pro asi 50lidí 50kg prase a 4kg kuřecích steaků. Plus slané drobné zákusky na stůl atd. Mám nakoupeného 70litrů nealka a 21litrů vína a ještě koupíme bečku piva. Tak snad mi to vyjde.
libuse-těch kuřecích stejku mi přijde pro vás trochu málo...kolik to je asi kusu??řekněme 4ks do 1 kg..tak to mi vychází 4kg na 20 lidí....a to by byl jen jeden ks na člověka,když to překrojim,bude mít každej dva...což mě přivádí k otázce,kolik se nakrájí řízku z 1kg kýty... :-N :-N ....my to tady ještě holky dáme dokupy!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Zas nechci moc rozhazovat peněz. Když si vezmu že bude asi 50 lidí a 50kg prase 1kg masa nikdo nesní a kdo nebude mít dost tak jako dodatek budou ty steaky. Kolik kusů jich mám nevím mám je uložené v mrazáku takže vůbec nemám přehled. Budem grilovat od rána od 9hod. gril párty začíná v 18hod.a to už bude prase akorát na krájení. Takže začnem prasetem.
Profilova fotka
Díky za diskuzi o množství koláčků - nevěděla jsem kolik jich rozdávat v košíčcích, budeme mít napečeno z 6 kg + nějaké drobné cukroví, snad zbyde na všechny přítomné, výslužky neřešíme.
Profilova fotka
Ještě mám otázku - nemáte někdo z vás svatabu na Hrubé Skále? Jsme tento den čtvrtí.... a zvědavost mi nedá nezeptat se.
Článek se načítá
zelva-my to nejsme...my to máme u rybníka :-D :-D
zelva - ani my to nejsme :-D
79 dni.....silene to leti.... :-N
Profilova fotka
Už aby to bylo :) Včera jsme byli na matrice, na faře. A dnes nám zavolala hudba do kostela, že s námi na 100% počítaj! Jsem úplně nadšená :) 79 dní je asi málo, ale furt mi připadá, že je to až za dlouho :)
Profilova fotka
Ahoj holky, cely tyden jsme nemela v praci ani chvilku abych na Vás mrkla, ale se svatbou jsem nelenila, objednala jsem kompletni vyzdobu na stoly, auta, zamluvila kvetinarku, ktera mi udela jak vsechny kytky, tak samotnou vydobu mista, pak mam zamluvene kolacky a cukrovi, naplánován příjezd nevesty..oznamka jsou nafocene, ted je jen pan fotograf doladuje, takze uz mi zbyva jen pockat na oznamka, vytisknout pak koupit prstynky, jo a sehnat vizazistku ;-)
snažím se nějak rozvrhnout svatební den,a také dva dny před... :-N a zjištuji,že je prostě málo hodin na to,všehno to stihnout....začínám být fakt nervozní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( .......a ještě víc mě znervoznuje,že i když to máme 80km daleko,tak se stejně chce přijet spousta lidí podívat....mám strach,že to nezvládnu......já fakt nevím,jak to zorganizovat!!!!
Holky ja vcera jeste zarizovala autobus,ale vypada ze s tim bude mensi problem,tak jsem zvedava. Navic svedkyne do me hucela,abych si pro jistotu sehnala nejaky bily velky destnik, kdyby prselo. A zbyva mi objednat kvitka,ty si ale nechavam az tak za 14 dni,nejak mi to prijde brzo. Vcera jsem si koupila zanamky na obalky s oznamenima a slintala a lepila :-D :-D Mam je uz alespon pripravene, ale posilat je budu úpozdeji. kasparci - tak ted se pochlub co ta fara u vas? Jak to probihalo?
Profilova fotka
Jee, holky, ja mam takovou radost, dnes mi prisla organza a dalsi doplnky, jsem mile prekvapena, je to nadhera. Taky to vypadá, že dnes zajdem mrknout na prstynky, ale já má už favorita, jen nevím, kde ho sehnat :-|
Profilova fotka
Už jen 76 dní
Dneska se mi vdavala kolegyne,no nervozni jsem byla za ni.... :-D :-D a uvedomila si,ze za chvili to ceka na me a ze ted jsem na rade ja...... :-N :-N
A autobus pro svatebcany je zarizen :-)
prochazkovalibuse - a kde mate obrad? Jinak uz mas vse zarizene? Mimochodem to pekne flakate tady holky :-D Jako po vymreni :-D
Profilova fotka
Máme obřad v Ostravě městský úřad Šenov v 11hodin. Zařízené už mám skoro vše chybí mi zaplatit už jen prase na gril, fotograf,kadeřnice a květina jinak to bude už vše.
Profilova fotka
...pořád mi vrtalo hlavou k čemu je potřeba organza, už vím, že ji shánět nemusím - bránu mít nebudeme....jak řešíte občerstvení pro ty, co se příjdou podívat na obřad a co dát těm kteří budou "zatahovat" ?
Profilova fotka
Organza se používá i jako ozdoba na auto. Já budu mít organzou přichycené kaly na autě a pak to protáhnem přes celé auto až dozadu. Je velice hezká a má strašně moc využití.
zelva - ja vlastne ani nevim, zda u nas bude nekdo zatahovat..nejak jsme to neresili,to bude prekvapeni, ale urcite vezmeme do zasoby slivovici a zakusky, protoze si nemuzeme byt jisti, kdo tam prijde a kdo ne :-D Jinak ja osobne mam organzu jako dekoraci na stul. libuse - souhlas s tou organzou, je to super, ze to muzes pouzit na cokoliv. ;-)
Oleandr--tak jsem zase tady!! ;-) ;-) víkend jsem dřela na chalupě,že se ted nemohu ani hýbat :-N ..dnes budu v práci jen odpočívat... :-D ....u nás začínáme být nervozní asi všichni.... :-D :-D ....mluvila jsem s fotografem,tak si prý musíme sednout a domluvit detajli......kočár sme nestačili,začalo strašně pršet,tak jsme ujeli domu...oznámka se zatím líbyla všem,což mám vélikou radost... :-) :-) .a jak ses měla ty???
a už to mám jenom za 68 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?