20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Ja uz mam platby jen na cerven - kadernice,kosmetika,saty,dort ..... Jen by me zajimalo,kde vezmu penize? :-D :-D Delam to obalkovym systemem, z vyplaty si nejakou tu tisicovku na to vsechno odlozim. :-N
Profilova fotka
My ještě nic neplatili, jen zalohu na šaty a na fotografa, všechno nás to čeká až v červnu
Taky tak,jen zalohy byly zaplaceny
no,to jsem taky zvědavá,kde na to vezmem..už jsem to seškrtala... :-( ...tím,že si platíme všechno sami,je to opravdu drsnota... :-N
hm a ted si vem,ze do toho mame jeste jine vydaje co se nutne musi zaplatit, v tomto jsem rada, aby bylo uz po svatbe, at mi nejake penize konecne taky zbydou :-)
:-N :-N mě teda rozhodně žádné nezbydou... |-| ..spíš naopak..ještě budu v mínusu...počítala jsem s určitou sumou,a jak zjištuji ,tak mi nebude ani náhodou stačit.... :-N ....začínám s ebát,že si budem muset pujčit... :-( kdyby bylo dost financí,tak jsem o padesát procent v pohodě.....my pak máme hned týden dovči,tak budem nejspíš dojídat co zbude... :-D :-D :-D ....no,ono to nějak dopadne....
Profilova fotka
my si taky vše platíme sami, nějaké peníze asi dostaneme formou daru, ale až po svatbě a asi to nebude nijak závratná částka, takže raději počítám s nejhorším, že celou svatbu hradíme sami, naštěstí si půjčovat nemusíme, ale rozhodně se naše úspory hodně ztenčí :-| Neva začnem šetřit na bydlení od začátku, musím to brát jako nový začátek ;-)
naštěstí ,bydlení řešit nemusím!!! :-) ..mám byt v osobním vlastnictví po babičce..což je dneska opravdu výhra...a hlavně je jen muj...a chalupu máme na hypotéku a máme jí na pul....budeme jí splácet 20let... ;-( ....platit je prostě stále co..... :-N
dani - ja myslela,ze po svatbe jak budu mit vyplatu,ze uz nebudu financovat svatbu a ze mi ty penize zustanou :-) Nastesti rodice jsou tak hodni,ze mi hostinu zaplatia,ale zbytek si hradim vsechno ja. Taky mam vlastni bydleni a uz jsem nekolikrat rikala,ze si nedokazu predstavit,ze bych po svatbe mela bydlet v nejakem 2+1 a platit najem a planovat stavbu a hypoteku. A docela takove pary obdivuji,ze vlastne zacinaji uplne od nuly,protoze ja uz jsem zaopatrena.
oleandr-mno...jestli si budu pučovat,tak budu muset několik výplat asi vracet.. :-N ....a pak už bude září..a budem šetřin na vánoce...jak už jsem taky říkala.. :-D :-D :-D ..takže,já vidim nějaký ušetřený peníz,touhle dobou za rok!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D ještě v lednu musim zaplatit 10 000Kč a jsem z toho všeho venku..a konečně začnu taky šetřit na sebe... :-p :-p
dani - ale plan mas a vis,ze za rok budes mit penizky uz pro sebe :-D :-D No a jak ty to mas vlastne s detima?Ted si nejsem jista,jestli jsme se o tom bavily nebo to uz tady zaznelo. :-) Budou hned po svatbe nebp nejaky plan je?Pokud se smim zeptat. :-)
oleandr-děti nebudou...
Článek se načítá
Profilova fotka
daniela: jak to vy už nějaké máte? Děti jsou krásné sami plánujem další. :-)
jedno už mám
a ja snad nekdy mit budu :-D
oleandr--určitě!!!! :-) ;-) ...budeš dobrá máma..uvidíš... :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) jsem teď pročítala nějaké diskuze a zjistila, že nebudeme moct jet na svatební cestu mimo českou republiku, páč nemáme pasy a na občanky s ustřiženým rožkem to nejde...to je fakt super systém :-|
S tim se prece musi dat neco udelat,do tydne to musis mit vsechno hotove ne?Ted si nejsem jista,jak dlouho trva obcanka,ale pas mas udelany i v ten samy den,co si o nej pozadas,ale priplatis si za to.
azaretka--kam bys jezdila!!vždyt tu máme počasí jak na Kanárech!!! :-D :-D ..já budu taky tady..jestli vyjedem na vodu,tak budu štěstím bez sebe... :-p :-N :-N :-D
Profilova fotka
oleandr, no právě, že bysme neměli ani týden, chtěli bychom nejpozději den po svatbě odjet, dokud budeme v novomaželské náladě ;-) navíc si bereme dovolenou týden před svatbou, tak jsme ji chtěli protáhnout na dva nebo tri tydny vcetne libanek...ale snad by se dalo najít i neco u nas a na svatebku pojedeme v zime, stejne jsme meli v planu mauritius nebo thajsko a pres leto tam neni sezona... Dani: na vodu bych taky moc ráda, možna to tak nakonec dopadne, že pojedeme s kolegama z prace..to by bylo zajimavé..líbanky va stanu :-D
azaretka--dneska to není jako kdysi...jako ,že poprvé.. :-N ..si myslim.... :-D ...alespon bude změna... ;-)
teda ja bych taky radeji jela na libanky nekde po krasach ceskych,takova Sumava je nadherna nebo Jizni Cechy.Ale tam jsme byli posledni 2 roky,takze na nam letos vychazi more. To ale nechavame na zari. ;-)
Profilova fotka
Ahojda holky! Na svatební cestu se přece musí dát vyjet na pas za svobodna. Občanku nastřihnou, ale pas ne :-) Holt byste si ty pasy museli nechat udělat teď jen na tu chvilku, ale pokud chcete jet do zahraničí, tak to si myslím, že to za to stojí.
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Mame take termin 20.cervna :) Brat se budeme v Ostrove nad Ohri na Karlovarsku. Dneska jsme se zrovna byli podivat v jedne pekarne kvuli kolackum, ale zklamala nas :(
Profilova fotka
Ahojda ireen, vítám tě tady!!!
ireeen - ahoj a vitam te mezi nami, co vsechno ti jeste zbyva zaridit? No a co ty kolacky,nebyly podle vasich predstav?
Holky dobre rano :-D dani - teda ten mauritius nebo to thajsko bych si taky nechala libit, snad se nekdy zadari, ale v planu nekdy v budoucnu nejaka luxusnejsi dovolena teda urcite je. Taky nejedeme na svatebnu ihned po svatbe,ja potrebuji cas dat to vsechno doma do poradku,prestehovat se atd.
Profilova fotka
Ahoj chci se pochlubit že do stavu manželského půjdu už ve stavu těhotenském. :-) Dneska jsem to zjistila.
Tak to je velka gratulace ode mne. :-) Tak at to vsechno dopadne ve zdravi a v poradku. :-)
Profilova fotka
Ahoj Libi, moc gratuluju, je to krásná novinka :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?