20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
oleandr--u vás když nepřide 5 až 10 lidí,tak se to ztratí...u nás bychom zustali jen my dva,světci,a možná rodiče... 8-) ..ale to taky neni uplně jisté,páč jsem se dosta nepohodla s matkou.. ]-( ....si představ,že jsem tam ještě v pátek letěla ,dát jim jako prvním oznámko....a......oni si zrovna koupili novou plochou telku,a zrovna hrozně nutně museli ladit!!!!tak se koukli jen tak zběžně,matka ho zase šoupla do obálky,a bylo to vyřízené.... :-( :-( ..vypadla jsem okamžitě ....a doma to obrečela.... ;-( ..ještě mě pak dorazila SMS,že jsem se měla ohlásit,že mě nečekali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N
oleandr-měsíc jsem na tom oznámku pracovala,aby bylo hezké,tak dlouho mě to trvalo..a ona řekla "hezké..jednoduché",...tak mi tozprotivila,že se mi už nelíbí... :-( :-(
dani - to me teda moc mrzi, protoze vim, jak je to dulezite pro tebe. Ja bych se asi poradne napucila, ale predstav si, ze neco podobneho se odehravalo u nas, prijdu domu, nasi se divali na televizi,dam jim oznameni a taky zadne nadseni, jo je hezke a tim to skoncilo,program v tv je velmi dulezity...aspon ze to oznameni da¨li za sklo knihovny, ze je vystavene. :-| Nevim bud jsme divne my nebo vsichni ostatni. A pritom je to pro nas tak dulezite...sotva neco reknes, jak si to predstavujes a neslucuje se to s predstavami ostatnich,hned slysis vety typu, vsak ja tam byt nemusim. To me teda vytoci, copak ja jako nevesta se budu jeste plazit po kolenach a laskave premlouvat, aby dorazili na moji svatbu? At nechodi, usetrim.. ]-( Dneska je doma bojova nalada, zjistila jsem, ze mi mama vyhodila 2 kvitka vanocni hvezdu, pry nebyly hezke. Hlavne ze ty jeji kostata jsou vazne uzasne. Proste me to vytocilo a jsem jak zaba nafoukla ]-(
dani - hlavne se nezlob na to oznameni,to za to nemuze ;-) Ja mam svoje vystavene u pocitace a porad se na nej divam jak se povedlo. Urcite to tvoje je taky uzasne, vzdyt je to TVOJE OZNAMENI ;-) tak si ho uzivej a nemysli na to spatne. ;-)
oleandr--tak to sme na tom stejně....já to prostě nemužu překousnout,jen si na to vzpomenu... ]-( ...a to sem od rána jak praštěná z toho zaspání.. ]-( ..ještě ,že se zítra sejdu s takovou skoro "náhradní" namkou,to je cizí paní,ve věku mojí matky,ale byla se mnou zkoušet šaty,vymýšlí výzdobu a i nějaký program.....ta bude zase vejskat!!! :-D :-D ..jen ty tučnáky uvidí... :-D :-D ....a to má vlastí tři dospelý děti ,ale je to prostě o povaze....jenom se křižuju,abych nebyla na stará kolena jako moje vlastní matka!!!!!!!!!!! :-N :-N to by mě teda zabilo..
dani - tak to mas dobre, ta te alespon poradne rozptyli uvidis a bude zase vsechno dobre. ;-) Ja mela zase sraz se svoji svedkyni, konecne nam to vyslo a jak naschval jsem potkala vsechny, ktere jsem chtela potkat, jinak je samozrejme vsechny uhanim min. pul roku, no a moje svedkyne naprosto nadsena a vymyslela ruzne veci na tu svatbu a to me povzbudilo. Konecne nekdo kdo se o tu svatbu se mnou zajima... A musim rict, ze se moc tesim na patek pred svatbou,kdy bude u nas mi se vsim pomahat a bude to klidnejsi,protoze budu mit oporu. :-)
ted jsem se divala na casovac, prijde mi, ze to nejak rychle utika, minuly tyden bylo 90 a dneska uz se blizime po 80. Zacina to nabirat na obratkach :-D Nez se nadame jsou z nas mlade pani :-D :-D To uz nebude slecno, ale mlada pani...aspon ze mlada.... :-D
oleandr--já to mám za 76!!!!!! :-N :-N ,ale opravdu to začalo utíkat po té 100.... :-D .....tak to máš dobrý,tak ti taky někdo příjemnej bude pomáhat.. ;-) ;-) ...moje sestra taky slíbyla pomoc,upeče jeden druh cukroví,nechá udělat svatební dort....to bude překvápko pro nás.... :-) ....já to ještě nemám všechno vymyšlené,kdy,kde a kdo bude ....přitom je nás málo,a každej má nějakej problém.... :-S a na mě se chce,abych to vymyslela...
oleandr--máš pravdu,to oznámko za to nemuže....už se mi zase tučnáci líbí.... :-D :-D
dani - ja myslim, ze nam to za ty nervy stoji co rikas? Pockej jak si to potom budeme jenom uzivat :-D My to mame za 83,ale nez se preklene vikend uz jsme na 70,zacina mi to nahanet husi kuzi ta rychlost =-) Sama jsem zvedava, nejake naznaky s pomoci byly i od ostatnich ale nejak nam to casem utichlo,no uvidime. Vsadim se,ze ti tvoji tucnaci budou super,tak si jich uzivej uz i jen z duvodu,ze jsi nad nema stravila mesic :-) A uz jsi nejak resila do podrobna detaily ze svatebniho dne? Myslim tim, jak bude krok po kroku probihat?
oleandr--moc ne..jenom v hrubých rysech....nevíš,jestli máme nárok ze zákona na jeden nebo dva dny volna na svatbu???...zatím teda počítám s jedním dnem...v uterý nebo ve středu kosmetika,ve čtvrtek nehty....v pátek ráno vyzvednout šaty a cukroví,nákup jídla na party....přemýstit se na chalupu,vyzvednout na Příbrami kýtu,..vše rychle doklidit,přinést stoly a židle na party..ještě nevim přesně od koho si je pujčíme..snad z restaurace,pokud tam zrovna nebudou mít nějakou akci...jooo,taky vyzvednout kytí....v sobotu ráno kadeřnice a líčení..to musim taky do Příbrami..ani nevím jak to časově naplánovat....abych to stihla do obřadu.....mezi tím musí "někdo "!! připravit pohoštění na ráno..dodělat výzdobu......mě je špatně.... :-( :-( :-( :-( ...to se nedá zvládnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a to je ještě tak deset drobností!!!na které nesmím zapomenout....třeba pečivo a chleba.....nevim,kdy mám naložit maso na gril,aby se to nezkazilo.... :-N :-N ....a ty už tžo určitě máš všechno naplánované do puntíku... |-|
dani - mam pocit ze je to jen jeden den volna,protoze jsem se tomu divila, ze je to jen na obrad a je to strasne malo,nevim kdo to vymyslel... :-S A kdyz to ctu uplne me naskakuje husi kuze a na druhou stranu je mi te lito,ze to az tak vsechno lezi na tobe. Snad se najde nekdo, kdo alespon to obcerstveni pripravi na rano pro hosty, v tomto mam teda oporu rodicu a uz jsem rikala svedkyni a jeste jedne kamaradce, v tech mam oporu. Musim te uklidnit, ze to teda naplanovane nemam. Kosmetiku mam uz domluvenou na cas v sobotu, ale ne kadernici, tu mam jen zamluvenou. Navic budu potrebovat aby me tam nekdo privezl, pote prevezl od kadernice ke kosmeticce,pak pro me prijel a mezitim svazel hosty,do toho bych se alespon chtela rano se vsemi pozdravit (myslim nasi rodinu,ktera bude uz uprostred snidane,kdyz se ja laskave vratim) a pak me musi nekdo narvat do satu. Obed by teoreticky naplanovany byl,ale nemam absolutne sajnu co bude za zabavu. O tu se mi prihlasili dobrovolnici,ze se postaraji,ale ted nevim, zda to ma byt prekvapeni,protoze se o tom nemluvi nebo na to zapomeli. :-D Pro me osobne to bude nejhorsi 3 dny pred svatbou tedy st+ct+pa, co bude v den svatby me organizacne nezajima a vsem to rikam,aby me ani neotravovali-nezajem.Ten den si totiz uzivam pro zmenu ja a maminy at si to zaridi jak chteji. takze plan by byl a co bylo v den svatby ti napisu az pak,aby to nebylo vsechno jinak..... :-D :-D
Článek se načítá
dani - jinak dneska mame nas spisovatelsky den co? :-D :-D To jsou hotove romany :-D :-D
dani - jeste se vratim k tomu dni volna na svatbu. Ma to cenu vubec hlasit v praci,kdyz je to jen jeden den?
oleandr--já nevím,kde jako pracuješ,ale já to musím nahlásit,že si beru volno a pak týdn dovču...ale u nás už všichni vědí,že se vdávám....nejvíc mě dostali,že se chystaj složit na nějaký dárek... :-N ..což ale pro mě znamená,koupit nějaké pohoštění a něco na přípitek....ještě jsem si říkala,že by mi mohli tedy koupit ten muj krásnej deštníček.. :-D ...a pak jsem si to zpočítala,a to občerstvení mě vyjde na stejné prachy,jako bych si ho koupila sama... :-D ..................když jsem si ted přečetla po sobě,co všechno mě čeká... :-N .budu muset fakt někomu říct...bych byla uhoněná jak blázen,jen aby se příbuzní pobavili...na konec dám za pravdu sestře,která říkala,at se na ně vykašlem a radši někam jedem... :-N :-N ..to prostě nemužu sama zvládnout...a snoubenci ty moje nářky moc vykládat nesmím,protože měl stejnej názor jako moje sestra...a ještě by začal být nervozní a protivnej....ááácchhhhhjoooooooo |-|
dani - neboj, to se zvladne a hlavne opravdu nekoho zaukoluj nebo jsi z toho vazne nic nemela, a jen letala kolem pribuznych. S pohostenim do prace take pocitam,ale akorad jsem nepremyslela co a za kolik me to vyjde.Takze jsem si jeste na to neodlozila penize. :-N Musim se na to posadit. A ted docela souhlasim s tvym snoubencem a sestrou, ja bych se taky asi sebrala a jela pryc :-D :-D Tak si muzu nechat jenom zdat.
Kde jste kdo? :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jakpak se dnes vstavalo? U me hruza :-| Dani mam na tebe dotaz: někde jsem tu četla, že jsi kupovala altán na svatbu, poradíš kde? Nechci za to dávat majlant, budeme ho kupovat jen jako rezervu, kdyby náhodou začlo pršet
Profilova fotka
Ahoj! Tak oznámení už mají naši a tcháni :) Ostatním to budeme dávat za měsíc! Milad: Můžu Tě o něco poprosit? Psala jsi v diskusi o kalách, že Ti paní květinářka poslala nějaké návrhy - nemohla bys mi je prosím přeposlat? Už mám sice kytí objednanou, ale stejně tam budu něco upravovat, tak kdybych chytla další inspirace, tak by to bylo super! Díky moc
Profilova fotka
Já bych to chtěla taky prosím přeposlat taky chci kaly ale nevím jak prosím prosím :-) Holky máte už fotografa?Mohu se zeptat za kolik a kolik budete mít fotek děkuji. Sháním nějakého volného a většinou jsou již obsazeni na náš termín. Doufám že ještě nějaký zbyl. :-( Můžete mi napsat koho máte at už jim zbytečně nepíšu díky moc.
azaretka:altán jsem koupila za 200kč v Lidlu,... :-)
Profilova fotka
Ahoj, vy už máte vyřešené kytky, tedy kytice? asi jsem zaspala... S fotografem to taky vypadalo špatně, nakonec jsme zalovili ve vlastních řadách takže to vyřeší pozvání ke stolu, ale fotky dostaneme na CD a budeme doufat, že je nám potom dobře vyvolají (tady rozhodne cena,možností je hodně...) :-) Řešíte to někdo také tak?
Profilova fotka
moc děkuju Dani, pocitala jsem na to 500, ale kdybych sehnala za 200, to by bylo super..musim se mrknout, treba jeste nekde bude :-)
Profilova fotka
zelva: ja kytici jeste nemam, takze jsi nezaspala ;-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já také ještě nemám zamluvené kytí!!!vždyt je ještě brzo!!!stejně oběhnu pár květinářství a kde budou slušnější,a nebudou mě chtít okrást o imaginární částku za přípravu svatební kytka,tak tam se domluvím....ni nadstandartního nechci,a příprava jim moc času nezabere.... :-)
Profilova fotka
Jee, vy jste se tu bavily o slavobráně, tak to Vás musím dočíst, protože ji mám taky v plánu ;-)
oleandr--už mám vymyšlenou ozdobu brány... :-N :-N ..dám tam tu organzu,přes celý oblouk..a pak skočim ke hřbytovu na břečtan..tam ho jsou liány!!...strčim to zatím do kýble s vodou a pak to použiju.... :-N :-N ...než kupovat umělé za 600Kč,tak to bude živé.....a doplním to nějakým kytím ze zahrady....máme to u toho rybníka,tak se to hodí...... :-D :-D ....
Profilova fotka
Dani, já to mám vymyšlené úplně stejně, bránu mi vyrobí tchán a já jí omotám bílou organzou a nechám dozdobit kvítím, to ještě vymyšlené nemám, asi nechám na květinářce, co vymyslí
Profilova fotka
Ahojda holky, jestli chcete nějaké ty kaly, tak mi pošlete svů e-mail. Ale zázraky nečejte, nějaké z těch fotek jsou i tady na brms

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?