Menu Forum

20 červen 2009

(Zamčená)
24. pro 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 894 příspěvků. Region Vsetín.
  • Svatba byla 30. října 2010
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 894 příspěvků. Region Vsetín.
    Region Vsetín
 dani - no vitaj, ja jsem se mela pracovne jak v praci tak i doma emoticon ,ale docela jsem to nezvladala,pocasi nadherne,ale zaroven s nim se mi kupi prace a jak clovek v zime nedelal nic a ted naval,pekny zahul.... emoticon emoticon
Co se tyka svatby nic jsem nezaridila, jen ten autobus nam vysel,ze zacatku to vypadalo na pekne komplikace,ale nakonec to pujde hladce emoticon emoticon
No a po velikonocich se chystam na zamluveni kytice. Vlastne vzdyt tento tyden jsou velikonoce!!!!!Ja to nejak nevnimam,nejak jsem tento rok ke vsemu hlucha,mam na starosti jen svatbu a nic pro ni jineho nevidim emoticon emoticon
A uz jsi nejak poresila to jidlo?Kolik ceho cca? Musim jeste na kompu sepsat harmonogram dne a zacat jej pilovat. emoticon emoticon
6. dub 2009 v 11:13  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 Ted se ty svatby pekne rozjedou v hojnem poctu,takze budeme cekat jen jak na nas prijde rada,zacinam byt z toho nervozni a kdyz vidim letos nekde nevestu nebo svatbu,tak to uplne jinak prozivam,jindy jsem chodila bez povsimnuti az letos je to jine... emoticon
6. dub 2009 v 11:14  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 dani - u me za 75 dni!!!!!!!!!!!!Tyden mam naskok!!!!!!!!!!! emoticon emoticon
6. dub 2009 v 11:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
Registrovala se 15. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 647 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
Registrovala se 15. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 647 příspěvků. Region Praha.
 oleandr-mnooo!! ty máš týden k dobru!! emoticon emoticon ....myslím,že se to opravdu rozjíždí....snoubenec už taky začíná být nervozní......pro mě taky tento rok nic jiného není,než ta svatba.... emoticon ..i velikonoce odfláknu a budu makat jen na přípravách na červen....na chalupě je tolik práce,až sem měla depku,že to prostě nestihnu....pak sem si sedla ,udělala bojový plán a pojedu..a co se nestihne,tak prostě nebude.... emoticon emoticon ..ale myslím,že bude,kdybych měla duši vypustit... emoticon emoticon ...s jídlem to máme tak zhruba vymyšlené,ted to nakoupit a doladit... anervozní sem taky,někdy se v noci probudím a nemužu hodinu usnout....Harmonogram dne mě akorád děsí..vubec nemám šajnu,jak to bude následovat.... emoticon
6. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 dani - tak to vypustime dusi asi obe dve a do toho vykradneme banku emoticon emoticon
Predstav si,ze me se dneska tak nechtelo,ale opravdu nechtelo.Ale dneska jsme se vyjimecne s nasima sesli doma a musela jsem zavelet a slo se na to,jeste jsem si poradne nesedla,nahazela do sebe obed a ted mam pauzu tak 10 min,to jsem si rikala,ze se na tebe mrknu, jestli jsi mi nenechala nejaky vzkaz.
A dneska jsme prorezali stromy a ruze,museli jsme savem vystrikat rohy,protoze diky zime se nam ve vysoke chodbe udelala plisen - nepomohl ani žebř,ale my to zmakli a plisen mizi a ted jsem jeste domalovala zdi co potrebovali upravu.A to vsechno diky svatbe.
Navic jsme davali do poradku jeste kvitka, vypada to u nas jako v dzungli,protoze ja a mamka mame rady kvitka,ty jsou vsude emoticon emoticon
A valim na dalsi veci,okna umyvat necham na zitra,dneska musim vetrat kvuli savu a barve emoticon emoticon

Musim uznat,ze k necemu je ta svatba dobra,mas dany pevny termin a clovek dela vse proto,aby to opravil,koupil nove atd. emoticon emoticon
Jestli nas z toho netrefi slak uz nevim..... emoticon emoticon
6. dub 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 Holky ted jsem na chvilku zabrousila do tematu duben a je to takovy zvlastni pocit nervozity.
Nektere holky se tam vdavaly o vikendu a tem zbylym to popisovaly uz jako vdane pani a na dalsi to ceka.
A dnes jsem s hruzou zjistila,ze pristi mesic je uz kveten!!!!!!!!!To bude mesic do svatby!!!!!!!!!!!!!!!!To se zacne nakupovat cukr pro cukrarky a kdesi cosi,holky ja z toho zacinam byt nervozni uz ted 2 mesice pred svatbou!!!!!!!
emoticon
6. dub 2009 v 16:13  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
Registrovala se 6. května 2008 na beremese.cz. Přidala 667 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. června 2009
    V kostele sv. Václava v Lanškrouně, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
Registrovala se 6. května 2008 na beremese.cz. Přidala 667 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
 Ol: Těšme se! Už aby ten květen byl emoticon
Teď už to solidně letí a bude čím dál víc emoticon
6. dub 2009 v 17:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
 oleandr-my taky kácely stomy,pálila jsem větve,jsem celá poškrábaná od větví a bolí mě celý tělíčko.. emoticon ...kuchyn a koupelnu sme taky savovali..je to krásně bílý....prý se malovat nebude,ptotože budem asi na podzim sekat nové topení,tak by to prý byla zbytečná práce....jak chce,já to chtěla vymalovat.. emoticon ....tenhle víkend budu ještě pálit,hrabat listí a musim začít poklízet kuchyn..a za další týden umeju okna.....dneska jsem je umyla doma,abych nevyšla ze cviku....už mě přestalo i všechno bolet.... emoticon emoticon ..já si na konec odpočinu jen v práci.... emoticon emoticon ...a o nervozitě jsem psala už do jiné diskuze....jak mi je zle ...nesmím na to myslet!!!ono to nějak dopadne ,si říkám!! emoticon emoticon
6. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 kasparci - no prave ze to silene leti, kde jsou ty podzimni casy, kdy jsme rikaly, ze je venku snih a uz aby bylo jaro emoticon

dani - nejak mam na tebe stesti, i v te diskuzi jsem byla a cetla emoticon emoticon
Tak ja budu umyvat okna zitra a jeste jednou to musim cele pretrit,aby to bylo dokonale emoticon
A to mam jeste koupit barvy a natirat kov. emoticon
Clovece jinak taky nezehalis,ale zatim je u me nervozita jeste porad ok,protoze si porad rikam,ze je to daleko,ale mam takovy púocit,ze jak bude po 20.kvetnu a me uz se budou odpocitavat jen dny,tak to padne. Hlavne vim,ze me bude trapit prujem emoticon emoticon emoticon
6. dub 2009 v 19:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 kasparci - a co ta fara,uz jste tam zacali chodit na prednasky? A co jinak u tebe noveho?
6. dub 2009 v 19:16  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kasparci (32 r.)
 My jsme byli ve středu na matrice a i na faře. Takže máme vyplněný snubní list nebo jak se to jmenuje emoticon O víkenku jsme si ještě zařídili licenci (svatba bu mimo farnost, kam spadáme). A na "sezení" jdeme začátkem května. A už máme pořešenou hudbu v kostele - vyhlášenou kapacitu emoticon
Jinak jsme byli v neděli v makru - tak jsme pokoupili vanilkový cukry, mák, ..... na koláče emoticon
6. dub 2009 ve 20:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zelva40
Registrovala se 14. března 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Turnov.
    Na obecním úřadě Hrubá Skála, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
zelva40
Registrovala se 14. března 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Turnov.
    Na obecním úřadě Hrubá Skála, Region Semily
 libuše - díky za typ, na autě to musí vypadat moc pěkně, zase mám o čem přemýslet emoticon

oleandr - zatahování řešit musím, tuším, že nás nemine, nejspíš to budeme řešit flaškou čehosi tvrdšího s několika panáky do každého auta a budeme doufat, že stihneme zavčas dorazit na obřad emoticon a tam bude pokračování....
6. dub 2009 ve 20:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 kasparci - teda ty taky valis emoticon My ty potrebne suroviny nechavame na kveten, doufam, ze bude nejaka akce v supermarketech emoticon nikdy jsem tak nesledovala letacky jako ted emoticon emoticon

zelva - musim se domluvit a taky dat nekolik lahvinek do auta pro pripad, prece jen by byla pekna ostuda a jeste by nas roznesli.... emoticon
6. dub 2009 ve 20:18  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
prochazkovalibuse
Registrovala se 12. února 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Ostrava.
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
prochazkovalibuse
Registrovala se 12. února 2009 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 Tak dneska jsem měla schůzku s fotografem daliborem gavelčíkem.
Je to mladý muž kolem třiceti a je s ním naprosto perfektní domluva.
Řekl mi at se sama řeknu jak chci být focena co doladíme atd.
Vše se dá individuálně domluvit a má individuální ceny.
Takže když chci fotit jen exteriér (fotky na cd) tak bude chtít 1500kč, takže jsem mu hned zaplatila at to mám z krku.
Takže další úkol vyřešen. emoticon
6. dub 2009 ve 21:56  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
Registrovala se 21. července 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel.
    Bukovanský mlýn, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
Registrovala se 21. července 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel.
 holky, co je to zatahovaní?
7. dub 2009 v 09:49  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 uz jste resili casy, kdy se objednat ke kadeřnici, kdy k vizážistce, tak abyste stihli obrad bez stresu?..vubec nevim, jak to skloubit a ještě ke všemu mám zamluvenou jen jednu kadeřnici a jednu vizážistku a přitom, tam chce jít i moje mamka a ségra, tak vůbec netuším jak to bude stíhat..asi to byl blbý nápad..toto bude nejstresující záležitost dne, jestli se všichni stihnou připravit..poraďte, jak to řešíte vy
7. dub 2009 v 09:55  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 azeretka - kadernici i kosmeticku mam objednanou a k te kosmetcice jsem objednavala jeste dalsi 2 zajemkyne ze svatby,ktere jdou hned po me.Ale uz jsem premyslela, jak chteji stihnout kadernici,co jsem se ptala, tak to maji nektere opravdu tak tak a zpozdit se o minutu,tak jim cela kolona ujede emoticon emoticon
osobne jsem na takovou organizaci sama zvedava, ale nejdulezitejsi je,abychom to stihly hlavne my nevesty.
Ja mam obrad na 11 h a ke kadernici jdu pred 7h,cesani zabere 1,5h a kosmeticku mam na 8.30h,taklze v 9h vyrazim domu. emoticon
Chce to jen nad tim popremyslet a udelat si plan. emoticon
7. dub 2009 v 10:06  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 já mám obřad na 14:00 ale vyrazit tam musím už po 13:00, cesta tam zabere aspoň půl hodiny...takže kadeřnici mám na 9:30 podle tvého času bych tam měla být do 11:hod a do 12 hod bych mohla být i namalovaná, to znamená, že mám hodku na to, abych se navlekla do satu...tak to stíhám..ale už fakt nechápu, jak to může stihnout mamka a ségra, které mají jít po mě, ségra je navíc svědek, takže musí na obřad vyrazit dřív, aby se postarala o přijíždějící hosty...jediné řešení je, aby se alespoň segra objednala na stejný čas jako já někam jinam... emoticon
7. dub 2009 v 10:11  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
 oleandr-a co se ještě dělá ráno??zdobí se auta,nějaké to pohoštění...já mám obřad ve 12h ,tak to abych byla u kadeřnice v 8h,pak něco nakreslit hezkého na obličej,..cesta zpět asi 30min. ....pak obléknout.....několik zstávek na WC....doufám,že nebude už nic kvést,jinak budu mít alergii!!na tu jsem uplně zapomněla,a teprv o víkendu mě to napadlo,...to by teda byla podívaná,na kýchající nevěstu!! emoticon emoticon ..
7. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 to jsme dve, ja mam taky hodku na to dostat se do satu,tady ale chytam docela nerva,protoze se jedna o korzetove saty a nejsem si jista zda kamaradka a svedkyne budou umet ty saty zasnerovat,aby me ta hodina nejka rychle neutekla a ja porad nestala ve spodnim pradle. emoticon
Jinak se tez musim priklonit k nazoru, ze nechapu jak to dalsi svatebcane muzou stihnout tu ranni pripravu. No a z budouci svagrove vylezlo,ze u kadernice bude koncit v 10h,ale v 10h se bude uz vyjizdet od zenicha a ona ma kadernicic v 15km vzdalenem meste. Tak na tohle jsem zvedava emoticon
7. dub 2009 v 10:19  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 a uz mas zarizene tak celkove vsechno nebo ti jeste neco chybi?
7. dub 2009 v 10:20  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 chybi mi to hlavni prstynky a oznameni emoticon na prstýnky jsme se byli dívat teď o víkendu a máme vybráno, tento týden je zajedem objednat a oznámení je zatím u fotografa, má na to 14 dní, což bude končit tuto sobotu, tak snad dodrží termín, pak ten výsledek z fotografie budeme muset ještě nějak domyslet do finále a vytisknout jako oznámení, ráda bych ho poslala na přelomu dubna a května...pak už jen maličkost jako koupit bílý plátěný přístřešek pro případ, že by pršelo při obřadu a nechat vyrobit slavobránu, tu přislíbil budoucí tchán, koupit boty por oba, spodní prádlo, punčochy, košili a kravatu pro ženicha, dále je ženichův oblek u švadleny..jejda, já myslela, že máme hotovo a čím víc se rozepisuju, zjišťuju, že máme ještě co dělat..uff, to chce klid emoticon
7. dub 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 neboj vsechno bude ok a na vas svatebni den pripravene. emoticon
My zacnemem jeste s rodicema nakupovat suroviny pro cukrarky a na svatebni hostinu a jeste zamluvit kvetiny a bylo by to vsechno z krku,samozreme jeste nejake drobnosti dopilovat,ale to bude v pohode, to njedulezitejsi je zarizeno a zamluveno. emoticon
Ale musim rict,ze jeste porad jsem v klidu a ta nervozita se me nijak netyka. emoticon Ale to prijde emoticon
7. dub 2009 v 10:57  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
 já mám taky korzet...rozmýšlím se,jestli do něj pořídit podprdu nebo ne... emoticon
7. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
fotoportrét
fotoportrét
azeretka
 ja si podprdu poridit musím, jinak bych v satech nic neměla emoticon
7. dub 2009 v 11:04  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
 a já mám zase hodně... emoticon ..bych mohla podarovat...byla by to látka navíc....fakt nevim... emoticon
7. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 tak muzes prihodit neco i me emoticon Ja osobne preferuji podprdu,aby to melo tvar,nelibi se mi to rozlete do vsech stran a vysledek je plocha draha emoticon emoticon
7. dub 2009 v 11:24  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
fotoportrét
fotoportrét
daniela60
 tak tolik zase nemám!! emoticon emoticon ..se musíte domluvit....jen pro jednu.... emoticon emoticon ..bych tam pak neměla taky nic.. emoticon
7. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
oleandr
    Region Vsetín
 tak ja se vzadavam,nejsem na tom spatne,ale kdyby bylo vic vubec by to nevadilo emoticon emoticon
Prave jsem doumyvala okna, no fuj emoticon
7. dub 2009 v 11:31  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
prochazkovalibuse
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
prochazkovalibuse
    Region Ostrava
 Tak co Vám ještě chybí?
Mě už jen zaplatit kadeřnici,kosmetiku,nehty, prase,květinu a to je vše ale toto budu platit až v červnu a vy?
7. dub 2009 ve 12:27  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.