20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - no vitaj, ja jsem se mela pracovne jak v praci tak i doma :-D ,ale docela jsem to nezvladala,pocasi nadherne,ale zaroven s nim se mi kupi prace a jak clovek v zime nedelal nic a ted naval,pekny zahul.... :-D :-D Co se tyka svatby nic jsem nezaridila, jen ten autobus nam vysel,ze zacatku to vypadalo na pekne komplikace,ale nakonec to pujde hladce :-D :-D No a po velikonocich se chystam na zamluveni kytice. Vlastne vzdyt tento tyden jsou velikonoce!!!!!Ja to nejak nevnimam,nejak jsem tento rok ke vsemu hlucha,mam na starosti jen svatbu a nic pro ni jineho nevidim :-D :-D A uz jsi nejak poresila to jidlo?Kolik ceho cca? Musim jeste na kompu sepsat harmonogram dne a zacat jej pilovat. :-D :-D
Ted se ty svatby pekne rozjedou v hojnem poctu,takze budeme cekat jen jak na nas prijde rada,zacinam byt z toho nervozni a kdyz vidim letos nekde nevestu nebo svatbu,tak to uplne jinak prozivam,jindy jsem chodila bez povsimnuti az letos je to jine... :-N
dani - u me za 75 dni!!!!!!!!!!!!Tyden mam naskok!!!!!!!!!!! :-N =-)
oleandr-mnooo!! ty máš týden k dobru!! ;-) ;-) ....myslím,že se to opravdu rozjíždí....snoubenec už taky začíná být nervozní......pro mě taky tento rok nic jiného není,než ta svatba.... :-D ..i velikonoce odfláknu a budu makat jen na přípravách na červen....na chalupě je tolik práce,až sem měla depku,že to prostě nestihnu....pak sem si sedla ,udělala bojový plán a pojedu..a co se nestihne,tak prostě nebude.... :-N :-N ..ale myslím,že bude,kdybych měla duši vypustit... :-D :-D ...s jídlem to máme tak zhruba vymyšlené,ted to nakoupit a doladit... anervozní sem taky,někdy se v noci probudím a nemužu hodinu usnout....Harmonogram dne mě akorád děsí..vubec nemám šajnu,jak to bude následovat.... :-N
dani - tak to vypustime dusi asi obe dve a do toho vykradneme banku :-D :-D Predstav si,ze me se dneska tak nechtelo,ale opravdu nechtelo.Ale dneska jsme se vyjimecne s nasima sesli doma a musela jsem zavelet a slo se na to,jeste jsem si poradne nesedla,nahazela do sebe obed a ted mam pauzu tak 10 min,to jsem si rikala,ze se na tebe mrknu, jestli jsi mi nenechala nejaky vzkaz. A dneska jsme prorezali stromy a ruze,museli jsme savem vystrikat rohy,protoze diky zime se nam ve vysoke chodbe udelala plisen - nepomohl ani žebř,ale my to zmakli a plisen mizi a ted jsem jeste domalovala zdi co potrebovali upravu.A to vsechno diky svatbe. Navic jsme davali do poradku jeste kvitka, vypada to u nas jako v dzungli,protoze ja a mamka mame rady kvitka,ty jsou vsude :-D :-D A valim na dalsi veci,okna umyvat necham na zitra,dneska musim vetrat kvuli savu a barve :-D :-D Musim uznat,ze k necemu je ta svatba dobra,mas dany pevny termin a clovek dela vse proto,aby to opravil,koupil nove atd. :-D :-D Jestli nas z toho netrefi slak uz nevim..... :-N =-)
Holky ted jsem na chvilku zabrousila do tematu duben a je to takovy zvlastni pocit nervozity. Nektere holky se tam vdavaly o vikendu a tem zbylym to popisovaly uz jako vdane pani a na dalsi to ceka. A dnes jsem s hruzou zjistila,ze pristi mesic je uz kveten!!!!!!!!!To bude mesic do svatby!!!!!!!!!!!!!!!!To se zacne nakupovat cukr pro cukrarky a kdesi cosi,holky ja z toho zacinam byt nervozni uz ted 2 mesice pred svatbou!!!!!!! :-N
Profilova fotka
Ol: Těšme se! Už aby ten květen byl :) Teď už to solidně letí a bude čím dál víc ;-)
oleandr-my taky kácely stomy,pálila jsem větve,jsem celá poškrábaná od větví a bolí mě celý tělíčko.. :-N ...kuchyn a koupelnu sme taky savovali..je to krásně bílý....prý se malovat nebude,ptotože budem asi na podzim sekat nové topení,tak by to prý byla zbytečná práce....jak chce,já to chtěla vymalovat.. :-S ....tenhle víkend budu ještě pálit,hrabat listí a musim začít poklízet kuchyn..a za další týden umeju okna.....dneska jsem je umyla doma,abych nevyšla ze cviku....už mě přestalo i všechno bolet.... :-D :-D ..já si na konec odpočinu jen v práci.... :-D :-D ...a o nervozitě jsem psala už do jiné diskuze....jak mi je zle ...nesmím na to myslet!!!ono to nějak dopadne ,si říkám!! :-N :-N
kasparci - no prave ze to silene leti, kde jsou ty podzimni casy, kdy jsme rikaly, ze je venku snih a uz aby bylo jaro :-D dani - nejak mam na tebe stesti, i v te diskuzi jsem byla a cetla :-D :-D Tak ja budu umyvat okna zitra a jeste jednou to musim cele pretrit,aby to bylo dokonale :-D A to mam jeste koupit barvy a natirat kov. :-D Clovece jinak taky nezehalis,ale zatim je u me nervozita jeste porad ok,protoze si porad rikam,ze je to daleko,ale mam takovy púocit,ze jak bude po 20.kvetnu a me uz se budou odpocitavat jen dny,tak to padne. Hlavne vim,ze me bude trapit prujem :-D :-D :-D
kasparci - a co ta fara,uz jste tam zacali chodit na prednasky? A co jinak u tebe noveho?
Profilova fotka
My jsme byli ve středu na matrice a i na faře. Takže máme vyplněný snubní list nebo jak se to jmenuje :) O víkenku jsme si ještě zařídili licenci (svatba bu mimo farnost, kam spadáme). A na "sezení" jdeme začátkem května. A už máme pořešenou hudbu v kostele - vyhlášenou kapacitu :) Jinak jsme byli v neděli v makru - tak jsme pokoupili vanilkový cukry, mák, ..... na koláče :)
Profilova fotka
libuše - díky za typ, na autě to musí vypadat moc pěkně, zase mám o čem přemýslet :-. oleandr - zatahování řešit musím, tuším, že nás nemine, nejspíš to budeme řešit flaškou čehosi tvrdšího s několika panáky do každého auta a budeme doufat, že stihneme zavčas dorazit na obřad :-S a tam bude pokračování....
Článek se načítá
kasparci - teda ty taky valis ;-) My ty potrebne suroviny nechavame na kveten, doufam, ze bude nejaka akce v supermarketech :-D nikdy jsem tak nesledovala letacky jako ted :-D :-D zelva - musim se domluvit a taky dat nekolik lahvinek do auta pro pripad, prece jen by byla pekna ostuda a jeste by nas roznesli.... :-D
Profilova fotka
Tak dneska jsem měla schůzku s fotografem daliborem gavelčíkem. Je to mladý muž kolem třiceti a je s ním naprosto perfektní domluva. Řekl mi at se sama řeknu jak chci být focena co doladíme atd. Vše se dá individuálně domluvit a má individuální ceny. Takže když chci fotit jen exteriér (fotky na cd) tak bude chtít 1500kč, takže jsem mu hned zaplatila at to mám z krku. Takže další úkol vyřešen. :-)
Profilova fotka
holky, co je to zatahovaní?
Profilova fotka
uz jste resili casy, kdy se objednat ke kadeřnici, kdy k vizážistce, tak abyste stihli obrad bez stresu?..vubec nevim, jak to skloubit a ještě ke všemu mám zamluvenou jen jednu kadeřnici a jednu vizážistku a přitom, tam chce jít i moje mamka a ségra, tak vůbec netuším jak to bude stíhat..asi to byl blbý nápad..toto bude nejstresující záležitost dne, jestli se všichni stihnou připravit..poraďte, jak to řešíte vy
azeretka - kadernici i kosmeticku mam objednanou a k te kosmetcice jsem objednavala jeste dalsi 2 zajemkyne ze svatby,ktere jdou hned po me.Ale uz jsem premyslela, jak chteji stihnout kadernici,co jsem se ptala, tak to maji nektere opravdu tak tak a zpozdit se o minutu,tak jim cela kolona ujede :-D :-D osobne jsem na takovou organizaci sama zvedava, ale nejdulezitejsi je,abychom to stihly hlavne my nevesty. Ja mam obrad na 11 h a ke kadernici jdu pred 7h,cesani zabere 1,5h a kosmeticku mam na 8.30h,taklze v 9h vyrazim domu. ;-) Chce to jen nad tim popremyslet a udelat si plan. ;-)
Profilova fotka
já mám obřad na 14:00 ale vyrazit tam musím už po 13:00, cesta tam zabere aspoň půl hodiny...takže kadeřnici mám na 9:30 podle tvého času bych tam měla být do 11:hod a do 12 hod bych mohla být i namalovaná, to znamená, že mám hodku na to, abych se navlekla do satu...tak to stíhám..ale už fakt nechápu, jak to může stihnout mamka a ségra, které mají jít po mě, ségra je navíc svědek, takže musí na obřad vyrazit dřív, aby se postarala o přijíždějící hosty...jediné řešení je, aby se alespoň segra objednala na stejný čas jako já někam jinam... :-|
oleandr-a co se ještě dělá ráno??zdobí se auta,nějaké to pohoštění...já mám obřad ve 12h ,tak to abych byla u kadeřnice v 8h,pak něco nakreslit hezkého na obličej,..cesta zpět asi 30min. ....pak obléknout.....několik zstávek na WC....doufám,že nebude už nic kvést,jinak budu mít alergii!!na tu jsem uplně zapomněla,a teprv o víkendu mě to napadlo,...to by teda byla podívaná,na kýchající nevěstu!! :-N :-N ..
to jsme dve, ja mam taky hodku na to dostat se do satu,tady ale chytam docela nerva,protoze se jedna o korzetove saty a nejsem si jista zda kamaradka a svedkyne budou umet ty saty zasnerovat,aby me ta hodina nejka rychle neutekla a ja porad nestala ve spodnim pradle. :-D Jinak se tez musim priklonit k nazoru, ze nechapu jak to dalsi svatebcane muzou stihnout tu ranni pripravu. No a z budouci svagrove vylezlo,ze u kadernice bude koncit v 10h,ale v 10h se bude uz vyjizdet od zenicha a ona ma kadernicic v 15km vzdalenem meste. Tak na tohle jsem zvedava :-D
a uz mas zarizene tak celkove vsechno nebo ti jeste neco chybi?
Profilova fotka
chybi mi to hlavni prstynky a oznameni :-D na prstýnky jsme se byli dívat teď o víkendu a máme vybráno, tento týden je zajedem objednat a oznámení je zatím u fotografa, má na to 14 dní, což bude končit tuto sobotu, tak snad dodrží termín, pak ten výsledek z fotografie budeme muset ještě nějak domyslet do finále a vytisknout jako oznámení, ráda bych ho poslala na přelomu dubna a května...pak už jen maličkost jako koupit bílý plátěný přístřešek pro případ, že by pršelo při obřadu a nechat vyrobit slavobránu, tu přislíbil budoucí tchán, koupit boty por oba, spodní prádlo, punčochy, košili a kravatu pro ženicha, dále je ženichův oblek u švadleny..jejda, já myslela, že máme hotovo a čím víc se rozepisuju, zjišťuju, že máme ještě co dělat..uff, to chce klid ;-)
neboj vsechno bude ok a na vas svatebni den pripravene. ;-) My zacnemem jeste s rodicema nakupovat suroviny pro cukrarky a na svatebni hostinu a jeste zamluvit kvetiny a bylo by to vsechno z krku,samozreme jeste nejake drobnosti dopilovat,ale to bude v pohode, to njedulezitejsi je zarizeno a zamluveno. :-) Ale musim rict,ze jeste porad jsem v klidu a ta nervozita se me nijak netyka. :-) Ale to prijde :-)
já mám taky korzet...rozmýšlím se,jestli do něj pořídit podprdu nebo ne... :-N
Profilova fotka
ja si podprdu poridit musím, jinak bych v satech nic neměla :-D
a já mám zase hodně... :-D ..bych mohla podarovat...byla by to látka navíc....fakt nevim... :-N
tak muzes prihodit neco i me :-D Ja osobne preferuji podprdu,aby to melo tvar,nelibi se mi to rozlete do vsech stran a vysledek je plocha draha :-D :-D
tak tolik zase nemám!! :-D :-D ..se musíte domluvit....jen pro jednu.... :-p :-p ..bych tam pak neměla taky nic.. :-N
tak ja se vzadavam,nejsem na tom spatne,ale kdyby bylo vic vubec by to nevadilo :-D :-D Prave jsem doumyvala okna, no fuj :-p
Profilova fotka
Tak co Vám ještě chybí? Mě už jen zaplatit kadeřnici,kosmetiku,nehty, prase,květinu a to je vše ale toto budu platit až v červnu a vy?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?