20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Zdravím všechny... taky už se těším na červen, jen aby vše vyšlo... už teď jsme měli problém s restaurací... objednali jsme ji už v květnu a v září jsem zjistila, že nás tam paní vůbec nemá a je tam jiná svatba... no nikomu bych to nepřála!!!
Úplně mě překvapuje jak všechny už zkoušíte šaty atd. .. To já si furt říkám, že mám čas a do víru příprav se dám až po Novém roce. Teď jsme zařizovali akorát sál, kapelu a fotografa a když se každý ptal, kdy že to máme, tak jsem si připadala dost blbě, když jsem říkala, že až v červnu. Vím, ono to uteče jako voda, ale i tak .. :-)
Profilova fotka
No tak já jsem taky první zařizovala místo, hostinu, fotografa a kameru. A to už bylo mnohé obsazené. Tak jsem si říkala, že vletím i na šaty. Ale s mým tempem, jak se nemůžu rozhodnout, tak si nějaké vyberu až po Novém roce:-)
Vůbec to není brzy... pokud máš nějaké představy ze kterých nechceš slevit tak je uplně běžé zařizovat rok dopředu místo a pak hned kameru a foto... no a šaty jsou asi spíš o tom, že když už se najdou takové ty které prostě chceš tak není na co čekat! a už se mi také stalo že byli třeba kameramani obsazení někteří i ten rok dopředu
Profilova fotka
Ahoj! Na červen se taky hrozně moc těším, ikyž-můj Michal furt říká, že se těší až na 21. :) Já už to taky začínám chytat:) Jinak máme zařízený obřad, hostinu a Míša i oblek. Já se na šatky chystám do konce měsíce, i když nevím, jestli to vyjde:) A už máte představu o barvě, do které chcete ladit svatbu? Čas je-taky se všude diví, že už to řešíme:) Ale já teď chci vyřešit šaty a pak až po Novém roce. Ale představy máme úplně promyšlený:) Adéla
Tak my budeme mít svatbu bílo zelenou, nějak jsem se v té zelené shlédla. Viděla jsem pár fotek zelené svatby a moc se mi líbila. Je to něco jiného než klasika a slyšela jsem, že svatby dozelena jsou teď docela módní a žádané. Jinak už se teda asi taky půjdu podívat po nějakých těch šatičkách, úplně jste mě nakazily :-).
Profilova fotka
Holky ahoj, koukám, že to tu docela ožilo. Zdravím všechny nové nevěsty. My jsme si udělali v úterý takový svatební zařizovací den - měli jsme schůzku s fotografem, oběhli asi 4 svatební salony - a snad jsem i vybrala - u mě se právě dostavilo takovéto "to jsou ony", ale ségra poradkyně mi zakázala si je hned rezervovat, že prý se nemám unáhlovat. I pro nastávajícího jsme částečně vybrali. A dokonce i objednali prstýnky.
Profilova fotka
Dobré ránko holky. Já plánuji svatbu asi do růžova. Spíš do syté růžové. Totiž prostory na hostinu jsou obloženy zeleně mořeným dřevem, tak to chci oživit. Ještě by tam šla zelená a žlutá, ale mě ty barvy moc nesluší. ;-)
Taky chci tmavě růžovou ale těžko sháním doplňky :-|
Profilova fotka
JJ, tmavě růžové moc není. Ale říkám si, že kdyžtak zkombinuju dvě růžové, světlou a tmavou. Pořád je to přeci jen růžová ;-)
ahojte, všimla jsem si, že máte stejný termín jako já a tím pádem i stejné problémy se zařizováním. Já jsem z Frýdku-Místku a termín svatby bychom chtěli 20. 6., na matrice jsem ještě nebyla, u nás to jde zamluvit nejdříve 6 měsíců před svatbou. Budeme se brát na naše osmileté výročí.
ahojky,zdravím vá všechny a jsem ráda že se to tu konečne hnulo.
Článek se načítá
Zdravím všechny, zrovna dnes jsem měla jeden velký nezdar, restaurace, ve které jsem chtěl mít svatební hostinu a mám s ní dobré zkušenosti, má obsazený termín mé svatby :-( , takže hledám dál, sice jsem něco našla a zarezervovala si to, ale musím tam ještě zajet osobně a pořádně si to prohlédnout, doufám, že se to bude líbit i moji drahé polovičce. :-(
Profilova fotka
Ahoj! To je nepříjemný, když se s něčím počítá a ono to pak neklapne. Proto se snažím si všechno tak nemalovat, ale moc se mi to nedaří:) My chceme taky svatbu zeleno-bílou!
Mě se vždycky líbily letní barvy, takže zvažujeme meti oranžovou, žlutou a červenou, všechno bude záležet na tom, jakou kytici mi v květinovém studiu navrhnou.
Profilova fotka
A my (teda já - přítel jebarvoslepý, tak mu to je jedno) přemýšlím o zelené nebo oranžové
Ahoj holky .... tak já se taky budu vdávat 20.6. 2009 na zámku v Děčíně :-)
Halo halo, my taky budeme mit svatbu 20.6.2009. Je tu nekdo kdo by mel svatbu ten samy den na Zamku Velke Brezno?
Profilova fotka
Ahoj! Mám pocit, že jsme tu zatím každá odjinud ;-)
Profilova fotka
Co už máte zařízené, připravené, ....?
Profilova fotka
Trochu to tu vázne, co? Vítám nové holky! A my už máme doma prstýnky!! to je fofr, co? Tak co je teď na řadě? Svatební oznámení?
Profilova fotka
Ahoj všem nevěstám v termínu 20.6. 2009. Taky se k vám přidávám... Datum už máme zamluvené od konce října, stejně jako restauraci a hudbu, šatičky jsem si zřejmě taky vybrala a nechám si je ušít. Jaké jsou přípravy u vás ostatních? Doufám, že si stejně jako já užíváte vánoční období a nestresujete se se svatbou :-)
Ahoj my máme svatbu 20.6 v Hradci nad moravicí a už se na ni moc těším,jen se mi zdá, že je to ještě dlouho
Ahojky všechny my máme taky svatbu 20.6 a toto datum jsme si vybraly protože máme přesně 6 let spolu.jak tu čtu tak už připravujete některé ve velkém to mi máme zatím jen datum a nic víc.:-) a v kolik jse holky berete my ve 12:30
Ahojky, taktez se pripojuji svatba 20.6.2009, tak nam chybi uz jen fotograf. A snad to vsechno zvladneme. :-D
Profilova fotka
Ahoj! Přeji Vám všem všechno nejlepší do nového roku - a holky - tento rok je náš ;-) Tak jsem přemýšlela, že to už uteče - leden - pojedeme domlouvat cukroví, budeme dolazovat jídlo v restauraci, ... v únoru jedeme na prstýnky, oznámení, .... v březnu bude mít mamča kulatiny, takže se bude píct, chystat, ... v dubnu jsou velikonoce, ....... v květnu budou volný dny a bude vše vrcholit............ a červen už ani nepočítám:) My máme obřad ve 12. Asi budou svatebčané hladoví, ale co už:)
Teda holky,vy jste ostudy, to nase datum pekne zanedbavame. :-| Copak neni u vas neco noveho? Jak probihaji pripravy? Ja ted zacinam propocitavat penize trochu vic do detailu a vstavaji mi vlasy hruzou. :-D
Profilova fotka
My jsme včera s mamčou vázaly vývazky (voničky) - jen pro představu (kdyby se to někomu hodilo) - ze 2 balíčků (20 metrů) jsme jich navázaly 95. Takže dneska jdu přikoupit:) Jen vůbec netuším, jak tam pak připevníme myrtu (do koláčků), ale to nějak musí jít:) Jinak se chystáme na domluvu na cukroví. Taťka si v sobotu koupil krásný oblek, .... já se tak těším, už aby to bylo. Už na ten den čekám jak na smilování. Netěším se ani tak moc na ten den (to budou hrozný nervy), ale pak už budeme navždy spolu. Teď máme jen víkendy a to jsou muka!
Profilova fotka
Ahojky. No já peníze radši moc nepočítám, protože by mě asi kleplo. Bohužel na něčem jde ušetřit, ale ne na všem. Já jsem začala dělat vývazky, ale jinak nic. Začínám se poohlížet po výzdobě a pátrám po vějíři. Viděla jsem jen ten péřov a pak nějaký na květuši kdybyste taky měly zálusk.
Profilova fotka
A z jaké stužky ty vývazky děláte (z jaké šířky)? Jak Vám to jde? Máme sice každou jinak velkou, ale furt lepší než je kupovat. Už jsme udělaly i výběr - ty nejhezčí budou na klopy a ostatní do koláčků:) A holky, kolikátka se dává na zdobení aut? A nevíte, kolik je tak potřeba na klasicky ozdobená auta? Jestli třeba 1 balíček na 2 auta nebo takový nějaký vzorec:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?