20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Ja jsem z Brna. Musim rict, ze jsem rada, ze tady muzu pokecat s holkama, co se budou vdavat ve stejny en jako ja. 8-)
To nevadi s tim albem, ja tam taky mam jen par fotek a vic tam davat nebudu. Jo tak detaily jsou nejhorsi a jeste horsi jsou ty penize za to, vcera jsem totiz nad tim premyslela, co nemam a na kolik me to jeste vyjde.
jo??já to radši ani nepočítám!!zatím...kolik lidí budete tak mít??a k jaké sumně si došla??
no to nechtej ani vedet, k dost vysoke, jeste ze rodice plati hostinu :-D a my si zaplatime to ostatni. No my budeme mit asi tak 80-90 lidi. No ale kdyby nekdo vypadnul nebylo by to na skodu :-D No a co tvuj pritel, ten proziva ty pripravy?
muj drhoušek o ničem nechce moc mluvit,je nervozní,jen začnu, on by nejradši vzal jen mně,svědky a pak hurá na chalupu....ani rodiče by nevzal.... :-) raději by jel někam na dovolenou,než prý utrácet takové peníze!!! musela jsem ustoupit a bude to jen malinkatá svatba tak do dvaceti lidí..ale s rodičema!! :-D :-D
No tak to moje polovicka zase prohlasuje, kdyz svatba je jednou za zivot tak poradna :-D Nastesti s nim souhlasim, ale uz se toho zacinam desit. Jo predstava je jedna vec, ale realizace druha. Tak to mate uzasne, 20 lidi a jeste na chalupe, to nemusite na nikoho brat ohled atd.
to tě teda obdivuju!!tolik lidí mně děsí,jen to čtu!!!! :-D ...já mám problém kamtěch dvacet lidí na zahradě posadím...a ty!!!ale jooo!! ono jde taky o to,jak ti všichni pomáhaj ,to je duležité,jinak by ses z toho zbláznila...
To mas pravdu, zati je to v pohode, protoze to postupne zarizujes, ale nejhorsi bude patek pred svatbou, vsechno privest, rozdelit, prevest, nachystat. Takze v patek jeste vsechny zaukoluju a v sobotu se o nic nestaram, muzou se klidne postvit na hlavu :-D Ted jsme se s mojim bavili a rikali jsme si, uz at je to za nama. Nastesti se mnou bude moje nejlepsi kamaradka. No a co ty, vsechno chystas sama nebo ti nekdo bude pomahat? No a ta zahrada, mate ji velikou?
No a uz jsi premyslela i nad svatebnima darama? Co by jste tak chteli?
zahrada je velká ,ale neudržovaná,musíme na ní ještě máknout do té doby!!A vypadá to,že mi nikdo pomáhat nebude...přijde mi,že mi sestra trochu závidí,a máti je to celkem jedno,ta se jen učastní!!! A dary ...to ještě fakt nevím...to nechávám asi až na konec...
No tak to taky neni zadna sranda u tebe, sice mate mene lidi, ale zase to vsechno lezi jen na tobe. A sestra je mladsi nebo starsi, ze ti tak trosku zavidi? Nas se prave ze uz vsichni zacinaji ptat na dary, vubec to nemame promyslene, ale vzhledem k tomu, ze nas ceka nejaka ta rekonstrukce, tak jsme vsem rikali penize, ze nam to i pomuze. A nedavno mi moje nastavajici maminka rekla, ze teta nam chce dat povleceni. To by bylo v pohode, jenze ja jim rikala, ze takove veci uz mam. No co, asi to nepujde jenom tak podle planu. 8-)
já si řeknu každému o povlečení,a je to..budu mít do smrti vystaráno... :-D :-D
Článek se načítá
Hm, chvalim, vazne dobry napad :-D :-D Zacina na me lezt chripka, byla jsem si odskocit udelat si caj. Je skoda, ze je nas docela malo, asi to nebude tak lukrativni termin :-D ,ale na druhou stranu, nebude zase problem neco zarizovat na to datum. :-D
musim jít....zas někdy pokecáme!!!ahoj
Tak nekdy priste.... 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to nějak rozjelo:) Sice je nás málo, ale i tak to zabere čas (než se to po dni dočte):) Já si myslím, že náš termín je dost obsazený, jen jsou všichni na červnu 2009 - tady to pro ně bylo málo akční:) Ale pro mě je to tam zase moc narvaný:)
Profilova fotka
Jinak naše svatba bude taky bílo-zelená! To je asi hit 2008/2009 ;-)
Ahoj kasparci,plne s tebou souhlasim, taky jsem tam vlezla, ale nejak jsem nestihala kdo s kym o cem vubec mluvi. Do toho tam ma svatbu nekdo o tydne driv a nekdo zase o tyden pozdeji, tady to ma pro me vetsi vyznam, protoze jsme tady jenm my v ten nas den. No jo bilo-zelena, zelena je proste moje a prijde mi to takove prirodni, muj nazor :-D , snad se nikdo neurazi.
Profilova fotka
No holky, vy jste včera ještě jely ;-) Abych se teda vyjádřila k přechozímu...: Šatů jsem zkoušela fakt hodně, ale nakonec jsem se rozhodla pro ty pod č. 10. řekla jsem si, že aspoň jednou za život chci být jako princezna. Jinak lidí budeme mít asi 70. A máme to v takovém prastarém rekreačním středisku, které už teď nežije, ale je tam jedna budova, kde bývají akce. Takže tam budeme téměř sami, je to u vody v přírodě, takže se bude dát i vylézt ven. No a vývazky si dělám sama hlavně kvůli tomu, že mě to baví. A jinak taky rekonstuujeme domeček, takže už teď mě děsí ty výdaje:-( Ale zase si říkám, že je to jednou za život (snad).
Profilova fotka
Vcelaranka: krásný šaty! Ona není zelená jako zelená, ale taková ta zeleno-žlutá (limetková) je prostě nádherná a svěží! Uznávám, že třeba na podzim by se to hodilo míň, ale v červnu to snad může být! My jsme původně chtěli modro-bílou, ale pak jsme si řekli, že je zelená taková veselejší! Mně se líbí ta kytka - bílé kaly, bílé růže a modřenec - od té ale musím ustoupit ;-) Mám představu, že místo modřence by tam mohly být takové ty drobné zelené chryzantémky, nebo bílé kaly a zelené růže. Ale žádnou takovou kyti jsme neviděla, tak se bojím, jak to může vypadat :-o
ahoj!!já jsem se nejprve nemohla s tou zelenou smířit,ale pak sem jí uviděla ,a vypadá to s bílou hezky,máš pravdu,že je ta limetková taková svěží,a protože to bude v takové restauraci kde to vypadá jak v botanické zahradě,tak se to tam moc hezky hodí.Chvílema se děsně těším..a chvílema mám panickou hruzu jak to všechno dopadne... ;-)
vcelaranka..ty šaty jsou moooc krásné,dobře jsi vybrala..........
všimla jsem si,že se dávaj drobné dárky svatebčanum na stul,nevíte,co se tam tak dává???čokoládka,nebo i něco jiného??
Profilova fotka
Daniela: co jsem si všimla, tak většinou ta čokoládka, mandle, viděla jsem i perníčky, mýdla ve tvaru srdce.
taky mi není jasné,kdy se dává výslužka,někde jsem viděla,že byla položena již na stole v krabičce,pro každého zvlášt.
Profilova fotka
No s těma výslužkama... Už je tu jedno téma jen o nich. Každý to má jinak. My třeba je rozvážíme den předem (koláčky, cukroví), abych se pak o to v den D nemusela starat a aby se to náhodou nezkazilo či nerozteklo. Správně se to asi má dávat tehdy, když hosté odcházejí z hostiny. Ale teď jsou různé inovace na stůl, jak jsem psala. Nebo někdo dává obojí.
Ahojte holky, uz jsem tady taky, mela jsem nejakou praci, to mam radost, ze se nam to pekne rozjizdi. Vcelaranka - ty saty jsou vazne moc hezke a slusi ti. Nad tema vysluzkama taky premyslim, zdy by nebylo mnohem lepsi je rozvest predem, no nevim jak se tam budou cely den skaldovat, do lednicky se urcite nevejdou, tam budou urcite dorty :-D Jinak my nezamyslime davat cokoladky nebo jine darecky. Nemyslim si, ze by hoste o neco prisli. ;-) Kasparci - ja planuji bile lilie s ruzema a ty zelene chryzantenky by se i do toho hodne libily, tak uvidime. Verim, ze skutecnost bude asi jina :-D
Profilova fotka
Holky díky za pochvalu šatů, potěšily jste mě :-) No právě s těma výsluškama. Je sice možné si to vyzvednout až v sobotu ráno, ale to bych zase nestihla rozdělit do krabic. No a kde to skladovat, nevím. Takže rozvezu den předem a těm, co jsou zdaleka to holt budu muset dát až v den D. Ale těch je minimum.
Profilova fotka
Dárečky dávat nebudeme - máme namyšlené, že uděláme na nějaké fotopapíry - naši fotku, naše jména, datum svatby a něco jako že děkujeme, že jsou s námi - to nějak pěkně převážeme a připevníme lístek břečťanu se jménem - takže to bude sloužit i jako jmenovka. A výšlužky-14 dní před svatbou rozvážíme koláčky a oznámení a den dva před svatbou krabičky s cukrovím. Já se těším moc, ale možná už aby to bylo za náma - tím mě nakazil můj Michal - ten furt říká: "už aby bylo 21.6.2009 :)
kasparci - to tvrdime neustale i ja s mojim, uz aby to bylo za nama, samozrejme myslim ten stres a nervozitu. Jinak se na ten den tesim, jak budu v tech princeznovskych satech :-) No a docela se tesim, jak 21.6. si bude muj stehovat pekne veci k nam a budeme rozbalovat svatebni dary - povleceni :-D Asi to s tema vysluzkama taky tak udelame, nastesti z nasi strany jsou vsichni z blizka, takze to rozvezeme den predem. Dneska jsem si byla domlouvat kosmeticku, hlavne nahlasit cas, kdy k ni prijdu. Tak jsem i rada, ze to mam za sebou a nemusim na to myslet.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?