20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ahoj holky tak opet jsem vas docetla.... :-D jinak my uz mame zamluveny i sal a co nejdrive chci i fotografa a kapelu,chtela jsem dj ale pritel byl nadseny z jedne kapely co hrala na svatbe,na ktere jsme byli ze ji chce i na nasi...ale umi nadherne zive zaspivat nasi pisnicku od Shinead O´connor a to je tezka pisnicka,tak mi to tak vadit nebude. Jinak na vyvazcich uz pracuji mam je i v albicku ale musim prikoupit cokoladove stuhy to jsem neodhadla,jinka zatim jich mam 31 :-D No a to uz pritel na me tlaci ze by jsme si meli uz objednat onameni,coz je podle me blbost,nejdriv az po novem roku,chtela bych neake s nasi fotkou...nasla jsem na internetu firmu co vam udela podle vas a jedno je kuriozni,mam ho i v albicku.... Jsem rada ze se nam to tu rozjizdi,vidim ze vesmes Moravanky.... Jo a jak jsme si byli rezervovat restauraci byla jsem prekvapena ze na 6.6 a 13.6. uz meli zarezervovane,uplne se mi oddychlo ze ten nas byl jeste volny... :-)
Profilova fotka
Holky, kdo ještě sháníte fotografa: dneska mi napsal www.lukascerveny.cz, že má v našem termínu ještě volno. Já už si mezitím objednala toho Musila. Účtuje si 4tis za celý den - dá všechny fotky na DVD, 10 fotek vytiskne ve formátu A5, ale lze domluvit i jinak individuálně. roxy: to oznamko myslíš, to "vězeňský" - to je pěkný!! No oznámení by se měly posílat tak 2-3 měsíce předem, tak je ještě čas. Tak už "motáš" vývazky - já se na to taky těším, ale chci až budu přesně vědět, jaké budu mít šaty, kytici a tak - já ještě nejsem rozhodlá pro svatební barvu A já když zajišťovala restuaračku, tak už taky měli 6. a 13. zamluvené. A 20. a 27. volno - tak jsem se rozmýšleli mezi těmito termíny.
Profilova fotka
efkasl: ta adresa je s koncovkou com ale i tak jakmile chci najet na jeho web okamzite mi hlasi antivirak Trojskeho kone a musim prerusit spojeni..tak se na jeho fotky ani nepodivam... :-( mam jeste v zaloze fotografa co mel muj otec a nebyl spatny a vzal si za cely den jen 3500,- coz je slusne... ;-) a co se tyce toho oznamka tak to zacnu resit az po novem roce,nez se nafotime a tak...
Profilova fotka
ahojky už jsem tu dlouho nebyla,tak se to snažim napravit,ale využ asi všichni hajáte že??? :-N
Profilova fotka
roxy: hm, mě to taky hlásí trojského koně, ale předtím (někdy min. týden) jsem se tam dívala a bylo to v pohodě. Fotky se mi líbily. Někdo mi ho tu doporučil nebo jsem viděla jeho fotky v nějaké fotogalerii - to už nevím. petulas: nespíme, ale asi už jdem
Profilova fotka
EF: také už se chystám
Profilova fotka
Už vím, toho Lukáše Červeného mi dopopručila t.lucie - tak můžete mrknout k ní do alba
Profilova fotka
Dobre ranko:-) jj Lucku znam,i jeji brachy bydli ve vedlejsi vesnici..asi zustanu u toho meho pokud to vyjde... ;-)
Profilova fotka
Koukám, co je tu novýho - a ono nic :-( (psala jsem tomu Lukášovi, že tam má toho Trojskýho koně a prý to není Trojský kůň, ale něco jinýho nezávadnýho (já tomu nerozumím - nějaké zobrazení obrázků) a antiviry se toho bojí a pletou si to s Trojákem, tak prý stačí vypnout antivir a můžete bez problémů prohlížet
Profilova fotka
a tady taky nic :-| - fotograf Lukáš mi psal, že stránky předělal, už to nic nehlásí, tak můžou nevěsty bez obav nakukovat ;-)
Profilova fotka
Tak kde všechny jste? Jak pokračujete s přípravama?
Profilova fotka
Ahoj! My už máme domluvený datum, čas a hostinu. Takže jsem spokojená! Míša už oblek zařízený má a já se chystám do salonu koncem měsíce. A co vy?
Článek se načítá
Profilova fotka
kasparci, ahoj - já už mám taky termín, místo na hostinu, fotografa (příští týden máme spolu schůzku), muzikanta (pro něj teď sestavuju seznam oblíbených písní), prstýnky máme vybraný na netu, příští týden se jdem na ně podívat na živo a případně objednat a taky jdu obíhat svatební salony a zkoušet šaty. Přítel by chtěl mít na sobě frak, tak budem v půjčovnách shánět i frak pro něj a šatičky pro holky
Profilova fotka
Jé, vy už to máte teda pěkně rozjetý! Já bych taky zařizovala, ale je pravda, že je ještě čas. S farářem jsme jednali přes mail, přes mobil a minulý týden i osobně.......................furt nám ale opakoval, že opravdu máme ještě moc času, že se vše řeší až tak 3 měsíce před:) Teď se snažím najít nějakého fotografa a hudbu-nějak nevím, jak ho najít:)
jeeee zrovna jsem si rikala,jestli taky nekdo myslel na tak skvely datum...vcera jsem na nej prisla a dneska tu je :) je to super :)
Profilova fotka
Ahoj! Krásný datum, že? :-D
nejlepsi:) 8-) premyslela jsem podle ceho vybirate vsichni datum,chtela jsem to v sobotu a nekdy kdyz je teplo:) no a kdyz jsem si to zacala psat tak 20.06.2009 je super,protoze kdyz se otoci ta sestka tak je to devitka :-D vim ze to je jasny,ale mne to tak bere :-D tri dny po mych narozeninach:) je to proste super super super.. :) jste tu nekdo z Prahy?:)
Profilova fotka
Já ne:) A to Tě ten datum napdal včera nebo už máte něco domluvenýho
vcera me napadl... tak jsem ho chtela jit zamluvit na Staromak,slysela jsem,ze se musi hoooodne brzo :-N
Profilova fotka
tak jdeš hned zítra?
jeste nevim,kdy pujdu.... :-S pritel rekl,ze bychom se pristi rok vzali,ale kdyz prijdu s nejakym terminem,tak se na me diva jak na zjev...tak prave nevim....
Profilova fotka
jo takhle:) Je pravda, že v červnu je asi nejvíc svateb
tak ze bych si to zarezervovala...zrusit to muzu vzdycky :-D jen nevim,co je k tomu potreba..asi musime prijit oba co?
Profilova fotka
myslím, že ne!Pak na matriku musíte oba - 3 měsíce před. Jinak nevím. Ale ať svýho přítele nějak moc nevyděsíš:) On se rozhoupe ne?!
no snad se rozhoupe..ale nechci riskovat ze nez se rozhoupe,tak ten termin bude pryc.... :-|
Profilova fotka
tak vždyť je spousta míst, kde se konají svatby-někde pro Vás určitě místo bude ;-)
no jo ale ne tam kde bych chtela.....
Ahoj holky, tak se k vám přidává další červňáček :-). Už se těšíte stejně jako já?
Profilova fotka
Ahoj holky, taktéž se přidávám, i když vidím, že je tady docela mrtvo. Chce to rozhýbat:-)
Profilova fotka
Lusinka: jj, taky se těším. Teď jsem ve víru zkoušení šatů a asi to už přeháním, protože už nevím které. Čekala jsem, že když některé obleču, tak se dostaví takové to "to jsou ony" a ono nic. Tak nevím...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?