20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Anielik, souhlas ;-) - ty budeš mít nakonec svatbu v Buchlovicích nebo v Miloticích? Já teď sháním pořád fotografa - Bigi mi dnes napsal, že 20.6. už má zarezervováno -takže kdyby ho někdo z vás chtěl oslovovat, tak už nemusí :-( - hledám dál...
efkas-no modlím se aby nám vyšly Buchlovice...je to náš sen,a když ne tak hold se musím smířit s Miloticema,tam už mám poslanou zálohu,dva litry :-p no ale počkám do ledna a fakt,mi cvaká prdelka aby nám to vyšlo,a ten termín byl oddávajícím dnem.na jiný den už to dát nejde,páč už mám zálohu na šatech,zajištěnou restauračku,fotografa,video... Jinak když jsem viděla,kolik sobot je v Miloticích volných během prázdnin tak teda nic moc...a mám docela bobana,ale co už,no musím si počkat ještě dva měsíce..ale čím víc se to blíží ,tím víc,mám stŕes z toho,že mi řeknou bohužel.. Do karet se radši ani nekoukám..bo mám strach,že mi řeknou že svatba v Buchlovicích nebude,kyvadlo..s tím je to obdobné.I když přiznám se už jsem to zkoušela a uvidíme,výsledek pak porovnám. Abyste rozuměly,trošku se tímhle zabívám...u sestry my vyšel kluk,ještě před tím,než věděla pohalví dítěte,takže to celkem jde,mému příteli jsem zase vyložila karty a co v nich měl to se mu splnilo...tak nevím,no prostě mám strach se znovu zeptat a taky to,že bych to mohla ovlivnit,že jsem do toho už dost zainteresovaná ale nebojte nejsem čarodějka nebo blázen:-)
Profilova fotka
jé 20.6. mám narozeniny....tak ať vám to vyjde děvčata!!!! ;-)
kasparci-tak to gratuluju,my teda přítelove šaty máme vyhlédlé ale zabuknuté ještě nee,tak doufám,že to výjde
saruna.díkes,a hezky je pak oslav:-)
Profilova fotka
Taky budete oblek půjčovat?
Profilova fotka
anielik: aha, ty to máš tak - no a když ti vyjdou ty Buchlovice, tak to ti ta záloha v Miloticích propadne, co? Já to měla taky tak, že nejdřív jsem si zařídila restauračku a pak až matriku, já mám v Buchlovicích trošku protekci (viz buchlovická diskuse), ale ani p. starosta ještě teď opravdu neví, jestli 20.6.2009 bude oddávací den. Já to tam mám zařízený a prý, když nebude, tak mě tam někde někdo stejně oddá ;-)
efkas:to se máš,no já takové štěstí nemám,tak se modlím
Profilova fotka
efkasl: proc by nebyl 20.6. oddavaci den? kazda sobota je prece oddavaci
Profilova fotka
azaretko, čau, zrovna jsem tě vítala na hodonínsku. My myslíme jako na zámku v Buchlovicích - můžou tam mít nějakou akci nebo tak něco a to pak neoddávají - termíny oddávacích dnů budou známy až v lednu (pořád mluvíme o Buchlovicích)
Profilova fotka
Aha, tak ted tomu rozumim, porad preskakuju z jednoho tema do druheho a jeste zadne nedocetla do zacatku :) uz jsem se lekla, protoze v pondeli se chystame na matriku zamluvit termin, tak jste me trosku vydesili, kdyz jsem konecne zamluvila ty nejdulezitejsi veci na svatbu :-)
Profilova fotka
No a kde vy to budete mít?
Článek se načítá
Profilova fotka
efasl: v Bukovanském mlýně, odpovidala jsem ti na Hodoninsku, nejak se mijime :-)
Profilova fotka
Už jsem to tam četla -tam je to prý moc krásné (viděla jsem jen na fotkách, ale líbilo se mi to) My budem mít hostinu na Skaláku. Ty jsi z Kyjova a okolí? To bys mi mohla radit s dodavateli ;-)
Profilova fotka
efkasl: jj, do studií jsem bydlela u rodičů kousel od Kyjova, ale momentálně již několik let bydlím v Praze
Profilova fotka
Hm - takže taky zařizuješ svatbu na dálku - já taky ;-)
Profilova fotka
ahojky holky, jen procházím a zdravím :-) anielik: promiň, ale já nestíhám kecat pořádně ani na červnové diskusi, to spíš jen dočítám příspěvky, tak se sem ani nebudu moc zapojovat :-|
Profilova fotka
jj, taky na dálku :-) ale shánět intezivněji jsem začala až nedávno, kapela mi potvrdila účast teprve v pondělí a fotograf až dnes, tak mně spadl kámen ze srdce, že mám konečně něco
Profilova fotka
já začala před 14 dny. Mám jen termín, místo na hostinu a fotografa.Teď sháním tu kapelu - koho máte vy? Ať jim zbytečně nevolám ;-) Šaty si budu půjčovat na Moravě, tak až tam pojedem (asi za měsíc), tak tam prolezu všechny salony. A na zbytek je ještě čas, ne? Prstýnky, to musíme někdy až bude mít přítel čas - to musíme společně...
Profilova fotka
mame trioamethyst
Profilova fotka
jakého máš fotografa? u mě to byl velký problém někoho sehnat, všichni dobří a tady probíraní už měli plno, tak jsem vzala seznam firem a začla hledat tam, byl to docela boj a ještě stále si nejsem jistá, jestli mě to nebude mrzet
Profilova fotka
azaretko, to máme stejný pocit, takyse bojím, jestli jsem dobře vybrala - R.Musiil - víc jsem to rozepsala na Hodonínsku
Profilova fotka
fakt? to je nahoda, ještě před dvěma dny mi psal, že má muj termin volno, tak jsme vcera s pritelem sedeli nad dvema fotografy a rozhodovali se, nakonec vyhral ten druhy, tak jeste, ze jsme nezvolili Musila, bych byla zklamana :-)
Profilova fotka
tak to je fakt náhoda - já mu psala v úterý (to je před 2 dny - tak fakt asi souběžně s tebou) a když mi napsal, že má volno, tak jsem si ho hned zarezervovala, předtím mi už 2 odmítli
Profilova fotka
Katy: v pondělí máme schůzku s ředitelem mlýna, poradíš prosím na co nezapomnět při jednání
Profilova fotka
předchozi příspěvek nepatřil do této debaty, omlouvám se :-)
Profilova fotka
ja jsem ho v podstatě rezervovala také, ale tvrdil mi, že mu to mám potvrdit osobně nebo zatelefonovat, že mailem to pro něho nic neznamená, už ten přístup mě trošku odradil
Profilova fotka
No prosím tě, nestraš!! Já to mám jen mailem! Napsala jsem mu, že si ho závazně objednávám a jeslti chce nějakou zálohu nebo písemnou objednávku atd. A on napsal, že ne, že si mě píše, bude se mnou počítat a někdy kol. vánoc se sejdeme a domluvíme podrobnosti a koho jste vybrali vy?
Profilova fotka
efkasl: napsala jsem ti to do IP
hurá už se to tu trochu rozjíždí,to mám radost,jen tak dál :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?