20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
A k tomu jeste je nejlepsi, kdyz ti ve zlatnictvi rekne, ze prstynky s hrubym povrchem se casem vydrou a prstynky s hladkym povrchem se casem poskrabou, to vazne usnadni volbu. Uz mate poresene jake prstynky to budou?
Profilova fotka
Já zase musím pádit! Ještě tady kolem sebe musím uklidit ten binec, ať mám kde spát:)
Tak dobrou noc, ja to taky radeji jiz vypnu,pa pa.
Profilova fotka
Dobrou!
Holky k tomu broušení... vynikající zlatník pan Karel Stoch (jde najít na internetu) mi řekl to samé, hladné se škrábou, broušené ošoupou. Zkuste hodně hrubé "broušení". My ho máme na zásnubních, ale nevím jak vám to popsat, navrhoval ho miláček. vypadá to hodně zblízka jako by někdo do toho prstýnku bodal jehlou, normálně je to jako hrubé broušení. My to máme v bílém zlatě, kombinace lesklého a tohohle a po víc jak roce to lesklé je dost poškrábané, ale to hrubé se ani nehlo a to ho nosím 24 hodin denně...
Mám šaty! :-N :-D
oleandr-já vubec nevím,jaké prstýnky budu mít!! :-N :-N ..když sme byli ve zlatnictví,tak jsem na nějaké ukázala,že by to jako mohlo být ono.....ale,že se jako rozmyslím..no,a toho mého nenapadlo nic lepšího,než je jít objednat....ale nejhorší je,že nevím které,když se mi jich líbylo vííííííííííc!!!!!!!!!!!!!!Tak to prý budu mít jako překvapení.... :-N :-N ..bojim...bojim......Ale zase jsem to měla bez práce a rozhodl někdo jiný..tak se uvidí.... ;-) ;-)
oleandr-včera jsem viděla fotky z vánoční pracovní besídky ,a když sem se tam viděla....sem zaplakala....já vážně děsně přibrala ]-( ]-( ....musím okamžitě něco dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky. Dani já bych mého asi uškrtila, kdyby takto objednal prstýnky. Ale máš to bez starostí :-D Já totiž všechno hrozně řeším. Když jsem si zamlouvala šaty, tak jsem obešla všechny salony v místě i blízkých městech. Takže už se vidím s prstýnkama, jak lítám od jednoho zlatnictví k druhému, jak šiblá :-D :-D
kocatko - my jsme to se snoubencem vyresili tak, ze mame hladke ale v prostredku je rytina, takze to je nazdobene a neposkrabe se to ani neosoupe. Tezko se to holt popisuje johanka - gratuluji a mas je v albu?
dani - ten tvuj snoubenec je vazne rychlik, to by me nenapadlo je jit objednat. Tak to pro tebe prichystal hezke prekvapeni, horsi jak mu behem obradu reknes, ze ty prstynky se ti nelibi, aby vas oddali :-D Tak drzim palce, aby to bylo prijemne prekvapeni ;-) Pockej na ten unor a od unora se zacneme hecovat ju. Me to taky vadi, kdyz si dam rifle nebo jine kalhoty, uplne citim kdyz si sednu jak me skrti, jak je mam obtahle. To si pripadam jako becka, samozrejme jen nektere kalhoty dopnu :-D A nejlepsi kdyz si sednu, na brise se mi udela harmonika :-D :-D bych mohla hrat ze?
vcelaranka - to by me asi kleplo obehat vsechny salony a znova vsechny zlatnictvi, to ja to zase tak neresim, me totiz nebavi nakupovani. :-|
Článek se načítá
dani - ses nejak rozjela s tema fotkama, to abych tam taky asi neco pridala ze? :-p
johanka - promin ja ted mrkla do tveho alba, to moc gratuluju, protoze ty se mi nejvice libily. tak at v nich udelas co nejvetsi paradu na svatbe. ;-)
Profilova fotka
Ole: no právě, že mě to neba, jenomže si nemůžu pomoct... Prostě mě pořád v hlavičce něco haraší, co kdyby měli jinde něco lepšího.
vcela - no tak to je ptom tezke, ja kdyz jsem si vybrala napr. prstynky obloukem se vyhybam od te doby zlatnictvi, protoze stejne nijak nezabranis tomu, ze si nekdy reknes jo tady tyto jsou hezke. Ale nase jsou nase. ;-)
Profilova fotka
Jak říkáš. Od té doby, co mám zamluvené šaty, tak se po nich nedívám. A od které firmy máte prstýnky? Dívala jsem se např. na prstýnky od Kouřila. Jsou hezké, ale pokud jsem to správně pochopila, tak se člověk musí jet domluvit osobně do Brna. Nevím, kde jinde se dají sehnat:-(
Mam pocit, ze prstynky od Kourila tady resila kasparci a dokonce na to zakladala tema. My myme prstynky od primossy, oba dva jsme chteli bile zlato a vyslo nas to na 4.500,- za jeden. Rytina jmena+datumu byla zdarma. A mas alespon nejakou predstavu?
překvapení to tedy bude.... :-D ale protože nebudu mít srovnání..tak budou ty nejhezčí....asi :-N ..no a ty fotky mě baví,to máš pravdu....zítra přijede sestra,tak jí je chci ukázat,aby viděla,co se mi líbí.. :-) včera ten šok z fotek byl opravdu velký....myslím,že to byl ten impuls,co potřebuji.....v noci se mi zdálo,že jsem se nedostala do šatu..svatba nebyla a já seděla u stolu a brečela a brečela.....tomu se říká vzpruha.. :-D :-D
az tak? Tak si predstav, ze jsem psala ted vcelarance o prstynkach, nevedela jsem prese jak si pise ta firma, tak jsem vytahla krabicku, otevrela a schvalne strcila svuj prstynek na prst, ale jake bylo zdeseni, kdyz prstynek pri vyzvednuti sel lehce nasadit a ted jsem jej musela vylozene narvat na prst? A neni to zimou, protoze ruce mam natecene jen v lete!!!!!! ]-( Takze ty budes bez satu a ja bez prstynka. Jenze zrovna ted mam desny hlad, ja vypila jen kavu. :-|
Profilova fotka
U nás mají snad všichni ze známých prstýnky od Primossy, tak musím zajít taky mrknout. Já chci kombinaci bílého a žlutého zlata. Chtěla jsem se zirkony, ale když mi vypadl na zásnubním, tak už se k tomu moc nepřiláním. Abych neměla prstýnky pořád na reklamačce:-( Takže teď uvažuji spíš o rytých, tak aby vydrželi hezké.
Ja si myslim, ze ty ryte jsou nejlepsi. Taky jsem se divala na zirkony, ale rikala jsem co kdyz by mi nechca v koupelne spadl jak kdysi prstynek a zirkon se uvolnil nebo neco podobneho. V tom rytem mam alespon jistotu, ze se mu snad nic nestane.
vcelaranka - ty si nechavas dort delat u nejake cukrarky nebo ho objednas v cukrarne?
Profilova fotka
Já určitě u cukrářky. Pravděpodobně u té, co si nechám péct i cukroví.
Ja jsem u cukrarky objednavala jen dort pro maminku, protoze co mi ukazovala dorty, zadny se mi nelibil jako hlavni svatebni dort. Musim to nejak poresit.
Profilova fotka
Já mám právě problém s tím, že mi z cukrárny moc nechutnají. Kdysi jsme ztama měli a ten krém byl takový kyselí, ble. Ale zase není cukrárna jako cukrárna. Já budu brát tam, kde to mám vyzkoušené.
Aha, to je asi fakt, ze by se to melo vyzkouset, mam ted v mysly jendu cukrarnu, vsichni si ji velice chvali a zatim jsem z tama mela zakusky a ty byly vynikajici, ale dort jsem z tama jeste nemela asi bych si mela nejaky objednat :-D Teda na webu maji velice hezke svatebni dorty a prave premyslim nad tou cukrarnou. Muzu se zeptat kde to mas vyzkousene, kterou cukryrnu by jsi doporucila?
oleandr-do června s tím něco uděláme!!!!!!!!!! 8-) 8-) ..já jdu za chvilku k zubaři...tak tu budu zase až odpoledne..zatím se tu mějte..páá
dani - si to uzij, ja mam na obed bramboraky, takze zacinam az v unoru anebo jeste lepe s prichodem jara.
Profilova fotka
No holky mě se taky kýve váha nahoru dolů. Na podzim když jsem si měla jít zkoušet šaty, tak jsem zhubla, ale samozřejmě, že to mám zase zpět. Tak 4 měsíce jsem vydržela cvičit, jenže už mě to jaksi (jako vždy) přešlo. Takže ze sebou budu muset taky něco dělat... Já budu brát asi od paní, co bydlí cca 5 km od nás. Ale pochybuju, že bys chtěla jet až k nám pro dort:-) Ale pokud ta cukrárna má dobré zákusky, tak si myslím, že i dorty budou ok. Tak snad to pečou jedni a ti samí:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?