20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Ale dobre, musim te pochvalit za snahu :-D
Kdyz uz jsme u toho, jake nehty budes mit, prirodni nebo nalepovaci, nejak nad tim vaham, ty nalepovaci jsou hezke, ale jak je potom sundam dolu? :-.
já mám takové nehty stále..spíš řeším,co si na ně nechám nakreslit.. :-)
mám gelové a vydrí mi vždycky měsíc a pak musím na doplnění,ale už si bez nich neumim představit
aha a muzes mi vysvetlit rozdil v gelovych nehtech? Ja se v tom totiz nevyznam :-.
Profilova fotka
Ahojda holky, koukám, máme další téma :-D Já teď momentálně mám nehtíky přírodní, ale na svatbu si určitě budu dávat gelové. Pak je zas asi nechám odrůst. A určitě si nechám udělat francouzskou manikůru a do toho ještě nějaké jemné zdobení.
milada - a muzes mi trochu priblizit ty gelove nehtiky? Nechci nalepovaci, ale rada bych je mela nejak nazdobene na svatbu. No a po svatbe je nechas jenom odrust?
oleandr-gelové neodrustaj..to by trvalo dlouho a nebylo by to hezké.Prostě se dají sundat,ale moc příjemné to není...chce to dát dolu až tak za tři týdny až měsíc
já si je nechávám dělat od září a už to bez nich nejde...sem si zvykla na hezky upravené nehty a ty peníze do toho prostě dám....vždycky si ale vzpomenu,že když jsem s nima přišla domu,tak sem si připadala,že mám na konci kolíčky...jako malé holky sme to tak dělali a ted to bylo skoro stejný.. :-D :-D
Profilova fotka
Oleandr - já už měla nehtíky gelové i tzv. porcelánové. Je to podobný princip, jen ta hmota je jiná. Funguje to tak, že když jdeš na nehy poprvé, nehtařka ti trochu zbrousí tvé nehty, na ně nalepí umělé nehty (nemusí - může ti jen potáhnout tvé nehty) a pak na ně nanáší buď ten gel nebo tu porcelánovou hmotu (je to bílý prášek, který se takovým roztokem upraví do tvárné podoby). Nehtíky se potom "zapékají" v UV pícce. Takové nehtíky jsou hezké, pevné, lak na nich dlouho vydrží a nedělají se záděry. Existují různé gely, i barevné, záleží na tom, s čím nehtařka pracuje. Dá se dělat i zapečená francouzská manikůra, kdy ty konce nehtů prostě rovnou udělá bílým gelem a nic se nemusí lakovat a nezničí se to. Nehty je potom nejlepší nechat odrůst, pokud už je nechceš. Pak by ani neměly být zničené, když to tak vydržíš. dají se zvrchu zpilovat a pak to ani nevypadá blbě. nebo ti to upraví nehtařka. Já to vždycky servala (jde to, když už jsou odrostlé :-) alespoň mě ano ) a pak to bolelo a měla jsem je zničené. Ale pokud bys je nechala jen odrůst, bylo by to o.k.
Tak vam holky dekuju, tak toto tema teda vyresene nemam. Osobne se mi to libi, ale dlouhe nehty me vadi a zavazí. Ja bych potrebovala neco jen na svatbu, co by slo rychle a bezbolestne za par dni zdelat. :-D Existuje neco takoveho? Nevite?
tak jedině asi ty nalepovací..
Článek se načítá
No co z toho vyleze jsem zvedava..., nejake nehtiky ale budou. Vsadim se, ze tesne pred svatbou si necham udelat na nehtach cokoliv :-D
dani - ty nehtiky co mas v albumu jsou jake? Gelove nebo nalepovaci?
podle fotek bych řekla že gelové..já jsem s nima mooooc spokojená...však sama uvidíš.. :-)
ja vim, ze se do toho urcite necham uvrtat, kdyz budu mit 2 dny pred svatbou a nehtiky obycejne. Diky za radu, ty v tvem albumu vypadaji pekne. :-)
že jo!! těžko vybrat...jen nevím,jak jí vysvětlím ,jak mají vypadat... :-D :-D ..asi je zkusim nakreslit... :-N
nebo to zkus nekde vytisknout a ukazes obrazek a mas vyhrano x-)
v tiskárně není barva.. :-| ..a stejně to neumím...tak daleko jsem se ještě nedostala.. :-N
Profilova fotka
Ahoj holky! Já jsem gelové nehty nikdy neměla, ale na svatbičku s nima počítám:) Nebudu riskovat, že se mi den před svatbou zlomí nehet:)
Aha, tak uz mam jasno, u pedikerky uz jsem objednana, budouci svagrova to dostala za ukol, protoze ja u zadne v zivote nebyla :-D Takze gelove rikate, hm .... zase budu v necem vzdelanejsi :-D kasparci - kde jsi byla celou dobu?
Profilova fotka
pracuji:)
dani - ja z tebe nemuzu, a to jsem si myslela, ze ja nejem zadny bill gates :-D :-D :-D :-D
kasparci - jeste ted pracujes? A do kdy?
Profilova fotka
Ale v sobotu jedeme vybírat prstýnky! Já jsem takový nadšenec, že určitě nebudu vědět který:)
Profilova fotka
no, už jsem doma, ale ještě něco jsem potřebovala dodělat. Ještě to sice nemám hotový, ale už se mi nechce, takže půjdu ráno dřív:)
To je super, ze budes chvilku s nama, me uz hrabe a porad musim probirat svatbu, uz at jdu do prace, at myslim taky na neco uzitecnejsiho. Drzim palce s tema prstynkama, my jsme tam stravili asi tak ctrictvrte hodiny nez jsme si vybrali, jenze nejhorsi je, ze mas strasne moc druhu, jedny hezci nez drhe a nevis ktere si vybrat. V tomto pripade zlati komunisti, to byly na vyber 2 druhy a musela sis vybrat :-D :-D
J ajsem odpoledne taky chvilku pracovala, delala jsem nejake aresty do prace a druhou pulku jsem si nechala na zitrek. Navic v tv dneska vecer nic neni 8-(
Profilova fotka
Toho se právě bojím....že se mi budou líbit všechny:)
Profilova fotka
Doufám, že bude mít pan zlatník trpělivost :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?