20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Ja to nechavam asi vylozene na jaro - kolo, brusle, ryti na zahrade atd. a ono to pujde samo. :-D Jo ono se to nejak s tim dortem udela, musim to jeste se snoubencem (nejak na slovo snoubenec si nemuzu zvyknout) probrat. Jenze v pripade meho snoubence je casu dost, tak mu rikam ja nechci ted nic objednavat, ja to chci jen v klidu s tebou probrat, ale on se stejne tvari netecne a casu je stejne dost, me by nekdy omyly. :-S
Profilova fotka
No tak já slovo snoubenec vůbec nepoužívám, nebo mám pocit, že se to k němu nehodí :-D A o nějakém společném plánování nemůže být ani řeč. Jediné co se mnou řešil, byla fotografka a byl to děs běs. On je z těch, co berou první, já si zase musím projít víc a porovnat. Navíc pro něj je prostě brzy a brzy pro něj bude asi i v květnu. Takže zařizuju v podstatě sama. Jen teda na prstýnky ho vezmu s sebou (ale až zjistím v kterém zlatnictví mají takové, které bych chtěla:-))
Jsem rada, ze jsme na tom stejne. Ja jej treba vylozene tyden prosila a den co den pripominala, aby zamluvil alespon fotografa, aby se tam sel jen zeptat, zda uz treba nekdo zamluvil na svatbu fotografa pred nami. A nakonec? Ja se nastvala, vzala to do svych rukou, ostatne jako vsechno jine a mezi reci jsem se zeptala, jestli uz nekdo delal rezervace na svatbu a pry ano. Tak jim rikam, napiste si me tam take a zaplatila jsem zalohu a jsem stastna ze to mam z krku. Tady vidis, ze ti nasi budouci manzelove jsou uplne, ale uplne stejni. Vzdyt je cas. Jo, jenze v kvetnu bude zase pozde. :-)
Holky a uz jste nejak resili svatebni cestu? Chystate se nekam nebo to nechate tak?
Profilova fotka
My se nechystáme, nejsou penízky. Svatba stojí hodně a ještě rekonstruujeme dům. Ale musím se pochlubit:-) V sobotu jsme vyhráli na plese 1. cenu- zkrácený relaxační pobyt v Piešťanech:-) Sice je to mimo sezonu, takže ještě před svatbou, ale hrozně mě to potěšilo.
Ty jo to teda uprimne zavidim, neco takoveho by bodlo i nam. To si teda moooc uzijte aspon budete na svatbu svezi :-D a odpocati :-D Tu rekonstrukci domu vam nezavidim, nas to taktez ceka po svatbe, zarizovani a vyrizovani, brrrr... uz ted me jima hruza. My jsme si ale rikali, ze prece bychom jenom nekam zajeli, uvidime treba bude neco zajimaveho na last minute, ale urcite nejakou relaxaci u more planujeme. Protoze kdovi jak bude za rok, myslim ze to budeme v plnem proudu oprav.
Profilova fotka
To víš, že bych ráda k moři. I kvůli dceři, protože koupání si u nás moc neužije. Jenže pořád jde o penízky. Navíc nevím, jestli budu mít od pololetí práci, takže radši nic neplánuji.
Je pravda ze v dnesni dobe je vsechno o penezich, my jsme taktez prvni planovali dovolenou, obehali cestovky a nakonec jsme to nechali na last minute, protoze ty penize co bychom zaplatili za zalohy se nam hodi na tu svatbu. Navic oba dva spalcime pujcky - auto, dum atd. To je to s tou praci tak spatne, ze by jsi ji od pololeti nemela?
Profilova fotka
Ahoj holky! My chceme prstýnky od pana Kouřila. Máme domluvenou schůzku na sobotu. Už se moc těším! Chceme kombinaci bílého a žlutého zlata, tak uvidíme! Dejte nějaké tipy:) Svatební cestu neplánujeme dopředu-pojedeme na nějaký last minute. Můj sen byl vždycky jet na svatební cestu do Tunisu, ale vzhledem k tomu, že chceme jet začátkem července, tak do Tunisu určitě nepojedeme. Asi Zakyntos nebo Korfu...........nebo nevím:)
kasparci - dneska jsem tady s nekym resila ty prstynky od pana kourila, nejsem si jista, asi to byla vcelaranka. Uz jsem ji rikala, ze jsi o nich take hovorila. My jsme taky puvodne chteli jet do Tunisu, pujcili jsme si katalogy, ale kvuli financni strance to taktez nechavame na last minute. Ale my jsme si rikali, ze pro nas bude idealni svatebka az v zari, v klidu se prestehujeme, vyridime doklady a stihneme jeste zaridit nejake upravy na domku a v zari bychom jeli. Noa tady na beremku jsem nahledla do diskuze na tema Tunis a nevim, nevim, co jsem tak slysela, tak daleko lepsi je pry Egypt nez Tunis co se samozrejme tyce kvality sluzeb. Ale jak jsme dovcu nakonec nechali na last minute, rikali jsme si, ze tim se nam oteviraji vetsi moznosti kam jet. Puvodni plan bylo Recko, ale v sezonu je to trochu drazsi, ale s last minute se to da. Prave jsme taky premysleli nad Zakynthosem - me se tam libi ta zatoka s tim vrakem lodi, no moznosti jsou otevrene, tak uvidime. jejda, ja se nejak rozepsala :-D
Profilova fotka
My jsme byli v Řecku teď v létě. jé, vlastně už vloni (2008) :) Bylo tym krásně, proto by nám to nevadilo. Nebo jih Itálie je taky nádherný kout! Dovolená mimo sezonu je úplně nejlepší, ale jestli budu i nadále pracovat ve "svém" oboru, tak nám nezbývá nic jiného, než jet v sezoně ]-(
Profilova fotka
jaké máte prstýnky?
Článek se načítá
To jsem zvedava, co se nam z toho tedy vyklube :-D Docela by ty libanky uz mohly i byt ze? :-D relax,plaz,teplo a spousta dalsich velmi oblibenych cinosti ..... :-D :-D Prstynky mame z bileho zlata, hladke s rytinou uprostred kolem dokola. No snad to pochopis.
Profilova fotka
rytina? jako jméno?
jmeno je tam taky a datum, ale vevnitr. To je nejaky vzorek - rytinka. nevim jak ti to vysvetlit.
Profilova fotka
jo, v poho! a už je máte doma? Mišovi se právě líbí ta rytina jména zvenku, ale myslím, že mu to neprojde:)
Uz uz, vyzvedli jsme si je nejak v pulce prosince a trvalo mesic nez nam je udelali. Rikali jsme si, ze je to docela vysoka polozka, tak tu jsme se snazili vyresit hned jako prvni, abychom pote mohli setrit na hostinu a dalsi drobnosti. :-D No a ted je chodim opucovavat :-D . Ne vazne, mam je schovane v krabicce a nevytahuju je, jen kdyz prisla skoro svagrova, to jsem je musela vydelat a ukazat. :-D Tu rytinu se jmenem na vnejsi strane, to slsim poprve. Nevedela jsem ze jde i tato varianta. Ale souhlasim s tebou, me osobne se to take nelibi. A na ¨jake prstynky mate spadeno vy?
dani - asi me hrablo :-D , ale dneska jsem zacala cvicit, jen nejake posilovaci cviky, ale i tak se citim lepe a na veceri jsem mela 2 jablka a zeleny caj. :-p Jo ale hodinu pred tim jsem mela hranolky s tatarkou a masem a pote kavu s oplatkem. :-N Ale pevne verim, ze ty 2 jablka byl zacatek. Jo dalsi otazka je na jak dlouho, coz by me osobne zajimalo taky :-D :-D :-D
kasparci - ale prstynky se zirkony od 12.000 - 16.000,- taky nebyly spatne :-D
Profilova fotka
tak dej fotečku do alba My chceme bílé zlato se žlutým - líbí se nám jich moc:)
zkousela jsem to vyfotit, jenze nejde videt detail, respektive tam mam svetlo z blesku. Ale zkousela jsem se divat na w stranky primossy a tam ten prstynek je ale ve zlutem zlate. Zkusim to kdyz tak nejak udelat, bude mi to chvilu trvat :-|
Profilova fotka
tak odkaz, prosím:)
ok to by slo, stranky primossa.cz - snubni prsteny - klasicke - nas je pod cislem 500 v bilem zlate (ve skutecnosti vypada krasne)
promin te, ale musim sem dat vtip, co jsem cetla tady na beremku a je uzasny, proste davka optimismu. Omlouvam se pokud nekoho pobouri. Potkali se malý ušní maz, malý zubní kaz a malá poševní kvasinka. Malý ušní maz povídá: "Každé ráno se mě snaží dostat taková tyčinka s vatou. Mám co dělat, abych se schoval." "To nic není," povídá malý zubní kaz. "To já se schovávám každé ráno a večer před kartáčkem a pastou". "To ještě vůbec nic není," říká malá poševní kvasinka, "každou noc leze ke mně takové holohlavé čuně, co neví jestli má jít dovnitř nebo ven a nakonec mi poblije celý domeček!" Malý zubní kaz na to: tak toho hajzla já znám taky!!"
Profilova fotka
pěkný - prstýnky i vtip:)
diky ;-)
Profilova fotka
Oleandr - málem jsem se počurala :-D Sedím tu sama u PC a směju se nahlas :-D :-D :-D Fakt jsi mě překvapila... mile
milada - ja to cetla tady na beremku a ten vtipek me dostal, jeste porad se tomu smeju :-D nevedela jsem, ze me povazujes za suchara :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D ale neeee, to neeee, ale takovejhle vtípek bych od tebe fakt nečekala :-D Teď byla nějaká pauzička... že by Ordinace? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ránko holky:-) Oleandr k té práci: Naše oddělení v pololetí tady končí a přechází pod jiný úřad a nikdo neví, kolik nás převedou a kolik propustí. Zatím se se mnou nepočítá, počítají jen s jednou kolegyní, která tu je dýl než já. Takže tak:-( Jo a ten vtípek znám :-D Jo a nakolik vás vyšly ty prstýnky od primossy? Možná jsi to tu psala, ale jsem líná hledat. Hledala jsem totiž nějaké stránky s cenami těchto prstýnků, ale marně.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?