20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
oleandr- ty pospícháš!!! :-D :-D dneska se v práci učím stahovat obrázky do alba...musela jsem je přeposlat na svuj počítat domu,páč nevím,jak je mám umístit na svém albu,,kruci... :-N :-N
Ja pospicham? To rekni tem, co toho fotografa uz maji zamluveneho prede mnou :-N Jinak ty stuzky, maslicky a puncochace byli v jednom obchode, vzala jsem to naraz, at tam nemusim pozdeji chodit znovu. Ze bychom pozdeji videli tve obrazky? Hodne zdaru a tesime se.
Profilova fotka
Jo holky k tomu fotografovi: já jsem začala shánět v listopadu a ten, kterého jsem chtěla, měl už obsazeno. Takže na některé věci určitě není brzy:-)
Dekuju, aspon si nepripadam, ze jsem blazen =-) :-N A sehnali jste nejakeho jineho?
moje fotky nééé..já stahovala,kde se mi co líbylo pro inspiraci.. :-D :-D ....a fotografa budu mít kámoše snoubence z místních novin"Rožmitálské listy"!!!!!!!!! :-D :-D :-D ..jsem zvědavá,co to bude za machra..... :-N ..já ho znám jen od vidění..tak,abych se pak nedivila... :-D :-N
jsou chvíle,kdy mnou cloumá beznaděj.....a panika,že jsem se do toho pouštěla..... :-N
to je skoda, ja porad cekam na tve album. 8-) No tak aby jste tam nemeli jen nohy :-D :-D
dani - po dnesku jsme 2. Rikala jsem mamce, zvedni telefon a zavolej mamce od pritele, at se trochu domluvite, kdo co obstara. Ne, ne, ne, ja si poridim co chci ja..... Ted si rikam, ze se na to nevyprdnu. Pry jsme meli radeji udelat svatbu jen my 2 a svedci, ale ja takovou svatbu nechci. Dneska mam vztek ]-(
oleandr-no,když je to redaktor tak vyhlášených místních novin!!!!! :-D :-D ..tak aspon do pasu ,,jo???????
oleandr-já taky dnes byla u našich...a taky tam je ticho po pěšině..žádný starosti..pěkně klídek...času dooooooost...... :-N :-N ...
dani - hm, tak to asi budeme vazne jenom vysilovat my, kdyz jsou vsichni v klidku :-D :-D Jenze ja si nemohu pomoci, me prijde, ze toho casu zase tolik neni. Specialne pro tebe v cisle 144 dni nam zbyva. :-D
dani - skodolibe se i tesim na patek pred svatbou, neboj oni v klidku nebudou, nebudou vedet kam driv skocit :-D Akorad mam i strach, ze ja jak budu mit nerviky na pochodu a oni taky, ze to nebude tak klidny patek :-D
Článek se načítá
dani - kdy zacinas s dietou?Ja bych se potrebovala dokopat abych zacala, protoze pres tu zimu silene papam. Hod do placu nejakou dobrou dietu, premyslim jakou vubec drzet - to jsou problemy vid? :-D
Holky, neblbněte s dietama... já sice pravda nevím, jak na tom jste vzhledově a tak, ale mi se hodně osvědčilo nemyslet na diety, nepřejídat se (teda, snažit se nepřejíst ani jednou) a ono to jde dolů samo. A není to tak jenom u mě, funguje to tak u hodně lidí. Jak tělo zjistí že mu nepřejete tak začne syslit :-D
kocatko neboj, zas tak blbnout nebudeme :-D je nam jasne, ze to chce jen lehce omezit prijem, jenze to je to, ta vule, kdyz clovek sedi pul dne pred tv a chce si odpocinout, zacne premyslet co by tak snedl a porad rejdim nosem po kuchyni a uvidim to a pak zase tamto, tak to jde tezko. Ja osobne cekam na jaro, kdy clovek vypadne ven - kolo, brusle atd. A ono to pujde samo.Doufam :-D
Já ty naše mámy nechápu. Místo toho, aby si užívaly příprav a těšily se na svatbu svých dcer, tak se držej zpátky. Zkusila jsem mámě vysvětlit, že od ní čekám pomoc a ona? Nic. Vůbec nic. No, pak se bude divit. A pořád mi vyčítá, že jsme je oficiálně nepožádali o ruku, ale mně to přijde divný, přijít po sedmi letech společnýho bydlení a: "dovoluji si Vás požádat o ruku Vaší dcery". ]-( :-| Jinak jste na mě hrozně rychlé. Já mam akorát termín, místo na obřad a hostinu, fotografa a zítra snad i šaty. Jo a mlhavou představu o rautu. Jinak nic. :-S
Johanko, to že se mamka nezapojuje ber z té lepší stránky.. Aspoň si všechno vymyslíš jak chceš ty a když jí přímo řekneš o konkrétní pomoc, třeba něco udělá... A co se týká té rychlosti.. My máme termín a vzhledem k tomu že se berem v kostele ve vesnici tak snad i místo a tak napůl místo na hostinu. Jinak nic konkrétního, takže neveš uši, myyslím, že to ještě obě v klidu zvládnem ;-)
oleandr-mno. :-S ..já jsem rozhodnutá od unora přestat papat špatné věci a dát se zase na zdravou stravu...a taky cvičit :-N aspon obden...a jak bude teplo,tak vyrazit na chalupě na kolo......opravdu se chci snažit.. :-. .....musíme se snažit,jinak budem ukazovat na fotkách vzducholodě... :-D
jsem si včera stáhla obrázky,co se mi líbí,ale mám je nějak blbě uložené,či co.... ]-( .nevíte někdo,co s tím????a to jsem se s tím mořila celý dopoledne,než se mi to povedlo... |-| |-|
Dani, je to celkem jednoduché, mělo by to jít. Jestli stahuješ tady z brms tak hlavně pamatuj na to, abs nestahovala fotky z přehledu, ale z toho velkého, jinak by byly maličké. No, když máš před sebou tu velkou fotku tak na ni klikni pravým tlačítkem, dej uložit obrázek jako. Rozbalí se ti takové okno, kde zadáš kam o chceš uložit a hotovo. No a do alba... tam dáš přidat nové foto, vedle toho malého rámečku prochátet, tam najdeš kde jsi to uložila aa pak to potvrdíš...
Holky neblaznete, vubec nejste pozadu, to asi ja jenom tak blbnu, tak si ze me neberte vubec priklad. Navic ja ted cerpam dovolenou, tak jsem tady vyvalena denne a to jeste nekolikrat :-D a jak mam ted toho casu spoustu, tak planuji, premyslim a vymyslim blbosti. Ale pockejte, jak zacnu chodit zase do prace. Prosim neberte si nic ze me.
Pote co jsem mela s mamkou vcera tu rozmluvu, tak se nam to nejak otocilo, uz spolu resime co a jak, jsem tomu uprimne rada. Ale ze zacatku jsem byla nemile prekvapena, jaky nezajem z jeji strany byl. A kdyz si vzpomenu, jak jsem se citila, ze nema zajem a na ty vsechny pripravy jsem sama, moc mile mi u srdce nebylo. Tak vam preji, by i ty vase maminy otocily a uzivaly se tech vasich priprav.
dani - budeme se muset asi hecovat od toho unora, protoze jinak se k nicemu nedokopu, ale kdyz budu vedet, ze je jeste nekdo, kdo ma navic stejny termin, mohlo by to jit :-D
tady nikdo... ticho po pěšině :-D
no taky tady nahledam a vzhledem k tomu, ze posledni 3 prispevky jsou ode me, je mi blbe se, zase psat :-D
Holky ja mam dovolenou, tak se nade mnou slitujte a piste sem nekdo :-( Jinak se zblaznim uz ted :-p
:-| dovolenou!!! to se někdo má!!!!!!!!!!!!!mužeš se mi podívat na mé album,jestli to mám zprávně????? díky!! :-N
ahoj, konecne nekdo. :-D Jo jenze dovca je takova zimni odpocinkova, ale i tak je super :-D No a album mas bezva, ja se na nej divala uz driv, jak jsem tady brouzdala a ono je to tvoje. vazne moc pekne a coze jsi se rozhodla si jej udelat?
teda ty ses jaksi rozjela s tim pridavanim fotek, tebe to zacina bavit ze jo? :-D
na to jakej jse analfabet přez PC se musim pochválit... :-N makám na tom dva dny...než jsem na to přišla.... :-N :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?